Page 7 of 19 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 121 to 140 of 363

Thread: Demon's Souls (Bluepoint)

  1. #121
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Μα δεν κανεις και τιποτε αλλο απο το να προβληματιζεσαι. Δεν ξερω γιατι εχεις θεσει το 4Κ 60fps ως κατι στανταρ σε αυτη τη γενια αλλα μαλλον θα συνεχισεις να απογοητευεσαι για πολλα χρονια ακομα. Σε καθε σου ποστ ειναι σαν να θεωρεις δεδομενο οτι το ΧΒΟΧ θα τα ετρεχε ολα 4Κ 60fps και με raytracing και τα παντα ολα και απο αυτα που εχουμε δει μεχρι στιγμης ειλικρινα δεν ξερω που το βασιζεις. Μονο σε κατι νουμερα και καποια συμπερασματα που ειναι καθαρα και μονο δικα σου.



    Δεν εχει γινει νομος το 4Κ 60fps ουτε και το raytracing.
    Μα μέχρι τώρα η καραμέλα ήταν το RT. Και η αιτία που υποτίθεται θυσιαζει τα 60fps στα 4K. Εδώ χωρίς RT πάλι σε πάει σε dynamic. Εντωμεταξύ δεν είμαι ο μόνος που θέλω 4κ60 έστω χωρίς RT. Τέλος πάντων. Ειδωμεν.

  2. #122
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Δεν υπάρχει καμία καραμέλα, μην μπερδεύεις το κάθε παιχνίδι. Εξαρτάται από τις επιλογές του κάθε developer.
    Δεν σημαίνει ότι επειδή σε ένα παιχνίδι λέει ο dev λέει πως το παιχνίδι δεν θα τρέχει 4Κ 60 +RT αλλά στα 4Κ/30 θα υποστηρίζει και RT πως όλα τα παιχνίδια θα υποστηρίζουν το ίδιο πράγμα.
    Μπορεί ο dev να μην θέλει να βάλει RT η να μην θέλει να βάλει.
    Τις κονσόλες τις παίρνουμε για να χαλαρώσουμε από τα καθημερινά άγχη, εσύ έχεις δημιουργήσει αλλά 10 άγχη στον εαυτό σου.
    Εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα περίμενα 6μηνες-1 χρόνο να δω τι λένε οι κονσόλες και τότε θα έκανα κίνηση για μια από τις δύο.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  3. The Following 2 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    obione (31-10-2020),Valkyre (31-10-2020)

  4. #123
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Ποτέ δεν περίμενα να πάρω κονσόλα πέρα από το Ps4 στο οποίο δοκίμασα Gaming PC και ξενέρωσα. Εγώ δηλώνω Sonakias αλλά εδώ κάτι δεν μου αρέσει. Έτσι το βλέπω. Γενικά μιλάω. Μέχρι τελευταία στιγμή να μάθουμε πράγματα και τα της κονσόλας κτλ. Και τώρα πριν κυκλοφορήσουν παιχνίδια αλλάζουν και χαρακτηριστικά. Όχι μόνο στο Demon που λέγανε για RT αλλά και στο AC Valhalla που θα είναι dynamic και εκεί.
    Στο πρώτο σχόλιο που δέχτηκα ο Val μου είπε εννοείται trollaροντας άσχημα πράγματα για την κονσόλα. Οκ. Μόνο μην βγούνε αληθινά και μετά κλαιμε όλοι μαζί. Εμένα μου αρέσει να είμαι αντικειμενικοτατος άσχετα με το τι στρατόπεδο έχω διαλέξει. Ποια είναι η Bluepoint και η κάθε άλλη εταιρία που θα πει ότι έπρεπε να αφαιρεθούν άλλα για το RT κτλ. Εντάξει αυτό είναι το hardware? Το τερμάτισαν? Τι να πει η Naughty Dog και κάποια άλλα Studio που έχει η Sony. Όχι ότι δεν μου αρέσει το Demon Souls ίσα ίσα θα το πάρω την ίδια μέρα που θα έχω το PS5. Ήθελα όμως άλλες επιλογές. Πιστεύω ότι πολλοί συμφωνούν μαζί μου ασχέτως που δεν γράφουν. Ας γίνω κακός λοιπόν λέγοντας ότι πιστεύω δεν πειράζει.
    Last edited by cocous; 31-10-2020 at 20:37.

  5. #124
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Βασικά όσοι δεν είναι σίγουροι για το αν αξίζει αυτή τη στιγμή η αγορά της κονσόλας για τους χ ψ λόγους δεν είναι υποχρεωμένοι να την πάρουν τώρα.

    Μπορούν πολύ απλά να περιμένουν μερικούς μήνες.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    mihalis13 (31-10-2020),panos74gr (31-10-2020)

  7. #125
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Όποιος περιμένει 4Κ 60 και 120 fps και RT μάλλον θα κλαίει.
    Το λέμε καιρό εδώ στο φόρουμ το στάνταρ θα είναι 4Κ/30, αλλά θα δούμε αρκετά παιχνίδια στα 60 είτε σε 4Κ είτε σε χαμηλότερες αναλύσεις.
    Και αυτό ισχύει και για τις 2 κονσόλες.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  8. #126
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Όποιος περιμένει 4Κ 60 και 120 fps και RT μάλλον θα κλαίει.
    Το λέμε καιρό εδώ στο φόρουμ το στάνταρ θα είναι 4Κ/30, αλλά θα δούμε αρκετά παιχνίδια στα 60 είτε σε 4Κ είτε σε χαμηλότερες αναλύσεις.
    Και αυτό ισχύει και για τις 2 κονσόλες.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για την τελευταία σειρά αμφιβάλω. Στα υπόλοιπα τελικά μάλλον θα ισχύουν.

  9. #127
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Για την τελευταία σειρά αμφιβάλω. Στα υπόλοιπα τελικά μάλλον θα ισχύουν.
    Γιατί αμφιβάλεις;
    Πόσα παιχνίδια είδες να πληρούν ταυτόχρονα και τις 3 συνθήκες στο series X;


    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  10. #128
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Λοιπόν ξεκαθαρίζω διότι θα με φάτε. Είμαι με τους μπλε από τότε που υπήρξε το πρώτο psx. Αλλά μέχρι η Sony να επιβεβαιώσει επίσημα κάποια πράγματα περί hardware η ζυγαριά γέρνει υπέρ του XBox. Και όταν υπάρχουν αλλαγές τέτοιες τελευταίας στιγμής δείχνει ότι κάτι δεν στέκει. Μακάρι να κάνω λάθος.

  11. #129
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Λοιπόν ξεκαθαρίζω διότι θα με φάτε. Είμαι με τους μπλε από τότε που υπήρξε το πρώτο psx. Αλλά μέχρι η Sony να επιβεβαιώσει επίσημα κάποια πράγματα περί hardware η ζυγαριά γέρνει υπέρ του XBox. Και όταν υπάρχουν αλλαγές τέτοιες τελευταίας στιγμής δείχνει ότι κάτι δεν στέκει. Μακάρι να κάνω λάθος.
    Βρε καλώς κάνεις και πιστεύεις πως το xbox είναι δυνατότερο.
    Απλά εγώ σου λέω μην περιμένεις από καμία κονσόλα σαν standard το 4Κ/60+RT.

    Εγώ προσωπικά και τις δύο κονσόλες θα πάρω. Απλά το xbox αργότερα γιατί δεν έχει παιχνίδια τώρα και ακόμα θέλω να δω τον επόμενο χρόνο κατά πόσο αξίζει το series S αν αγορά.

    Εσύ έχεις αποφασίσει πως θα αγοράσεις PS5 και από την αρχή είσαι μέσα στην ανησυχία για μια κονσόλα. Ε συγνώμη αλλά δεν ειναι λογικό αυτό.
    Οι κονσόλες όπως είπα είναι να τις χαιρόμαστε και όχι για να μας προκαλούν επιπλέον άγχος.
    Ξαναλέω δεν σε αναγκάζει κάνεις να πάρεις day one κονσόλα. Κάτσε δες τις επιλογές και αγοράζεις τους επόμενους μήνες. Γιατί μπορεί το xbox να βγάλει και παιχνιδαρες που θα θες να παίξεις.



    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  12. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    cocous (31-10-2020)

  13. #130
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Βασικα το προβλημα σου φιλε Cocous και η πηγη της ανησυχιας σου ειναι ξεροι αριθμοι τεχνικων χαρακτηριστικων και μονο. Και θα με συγχωρεσεις που θα το πω αλλα το υποθετω απο την μεχρι στιγμης συμμετοχη σου στο φορουμ, ειναι αριθμοι και τεχνικα στοιχεια τα οποια δεν κατεχεις γενικοτερα, ως γνωσεις εννοω ετσι μην παρεξηγηθω, αλλωστε ουτε κι εγω το κατεχω. Οποτε πραγματικα το αγχος σου πηγαζει κυριολεκτικα απο αριθμους και στοιχεια τα οποια δεν γνωριζεις πως ερμηνευονται.

    Δεν τα λεω με κακια αυτα. Τα λεω μπας και ηρεμησεις ή στην τελικη αν εχεις τοσο αγχος, να κανεις λιγο υπομονη πριν κανεις την οποιαδηποτε αγορα.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    cocous (31-10-2020),mihalis13 (31-10-2020)

  15. #131
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Από ανέκαθεν έτσι ήμουν και ποτέ δεν μετάνιωσα για τις επιλογές μου. Απλά προσπαθώ να δω τα πράγματα ουδέτερα ώστε να εκτιμήσω με την δική μου κρίση τα υπέρ και τα κατά. Και 5 TF να είχε πάλι PS5 θα έπαιρνα για λόγους που έχω αναφέρει. Επίσης θα μπορούσα να πάρω και SX αλλά εδώ είναι που έχω εγωισμό. Ακούω MS και τρελαίνομαι. Δεν την γουστάρω. Και γι αυτό θέλω να μην μιλάνε για ανωτερότητα διότι ποτέ δεν το άξιζε. Το μόνο που κάνει είναι να καταστρέφει.

  16. #132
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Βασικα το προβλημα σου φιλε Cocous και η πηγη της ανησυχιας σου ειναι ξεροι αριθμοι τεχνικων χαρακτηριστικων και μονο. Και θα με συγχωρεσεις που θα το πω αλλα το υποθετω απο την μεχρι στιγμης συμμετοχη σου στο φορουμ, ειναι αριθμοι και τεχνικα στοιχεια τα οποια δεν κατεχεις γενικοτερα, ως γνωσεις εννοω ετσι μην παρεξηγηθω, αλλωστε ουτε κι εγω το κατεχω. Οποτε πραγματικα το αγχος σου πηγαζει κυριολεκτικα απο αριθμους και στοιχεια τα οποια δεν γνωριζεις πως ερμηνευονται.

    Δεν τα λεω με κακια αυτα. Τα λεω μπας και ηρεμησεις ή στην τελικη αν εχεις τοσο αγχος, να κανεις λιγο υπομονη πριν κανεις την οποιαδηποτε αγορα.
    Δεν σε παρεξηγώ να ξέρεις. Πες μου ότι θέλεις. Απλά ρε γμτ πόσο hardware θέλουν δηλαδή για να κάνουν κάποια στάνταρ?

  17. #133
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default Demon's Souls (Bluepoint | 19 Νοεμβρίου 2020)

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Λοιπόν ξεκαθαρίζω διότι θα με φάτε. Είμαι με τους μπλε από τότε που υπήρξε το πρώτο psx. Αλλά μέχρι η Sony να επιβεβαιώσει επίσημα κάποια πράγματα περί hardware η ζυγαριά γέρνει υπέρ του XBox. Και όταν υπάρχουν αλλαγές τέτοιες τελευταίας στιγμής δείχνει ότι κάτι δεν στέκει. Μακάρι να κάνω λάθος.
    Ρε συ για να μπαινεις σε συγκριτικες συζητησεις θα πρεπει τουλαχιστον να τα βλεπεις απο την αλλη πλευρα.
    Υπαρχει αυτη τη στιγμη καποιο μετρο συγκρισης, για παραδειγμα ενα παιχνιδι του xbox που τα τρεχει ολα τουμπανο και το ps5 υστερει;
    Αυτο δεν καταλαβαινω στις τοποθετησεις σου.
    Εκτος αν εισαι απογοητευμενος γενικα με το next gen hardware και περιμενες σε γενικοτερο πλαισιο το standard αυτης της γενιας να ειναι 4k at 60fps + RT.
    Σε αυτη την περιπτωση πασο, δεν το κρινω γιατι ο καθενας εχει τα θελω του.
    Προσωπικα με πειθει η δεν με πειθει αυτο που βλεπω καθε φορα, στην περιπτωση του Demon’s Souls με η χωρις RT ειναι ενα gorgeous looking game. Δεν χρειαζομαι την επιβεβαιωση απο ενα τεχνικο χαρακτηριστικο που λειπει για να αποφασισω αν αυτο που βλεπω με καλυπτει σαν πρωτο next gen δειγμα.
    Τι να το κανω να ουρλιαζει ενα προιον οτι τρεχει σε 4K αναλυση + 60fps + RT αλλα παρολα αυτα να μην με πειθει γιατι τα γραφικα του ειναι μετρια;
    Απο την αλλη πλευρα αυτο εχω δει προσωπικα, πολυ συζητηση για τα τεχνικα στοιχεια μπας και πεισει μιας και αυτο που βλεπει ο κοσμος δεν πειθει κανεναν για next gen.
    Το Demons Souls πειθει και χωρις RT.
    Foul φυσικα που ανακοινωθηκε επισημα ενα feature που εν τελει δεν υποστηριζεται αλλα η Bluepoint πολυ καλα κανει και το αφηνει στην ακρη απο το να διακινδυνευσει να χαλασει αυτο που ειχε στο μυαλο της για τον οπτικο τομεα (καταλαβαινουμε ολοι νομιζω οτι ειναι ενα feature που φορτωθηκε απο την Sony τελευταια στιγμη για λογους marketing).
    Γκαφα της Sony ειναι, η Bluepoint μια χαρα το παει και μπραβο τους που δεν διακινδυνευουν το αρχικο πλανο απλα για να μπει ενα pr check.


  18. The Following 3 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    cocous (31-10-2020),mihalis13 (31-10-2020),obione (31-10-2020)

  19. #134
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Σε καθε σου ποστ ειναι σαν να θεωρεις δεδομενο οτι το ΧΒΟΧ θα τα ετρεχε ολα 4Κ 60fps και με raytracing
    ΑΥΤΟ ακριβως ισχυρίζονται κάποιοι απο το στρατόπεδο του Χbox, και ότι η διαφορά με το PS5 θα ειναι 40-50 fps παραπανω για το XSX. Λίγες ημέρες μένουν για να γκρεμιστούν όλες αυτές οι μπουρδες (για όποιον τις πιστευει ακόμα) με πάταγο.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Foul φυσικα που ανακοινωθηκε επισημα ενα feature που εν τελει δεν υποστηριζεται
    Υπήρχε κάποια τέτοια ανακοίνωση για το DS?

  20. #135
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Εμένα προσωπικά μου την σπάει που η Sony δεν έχει ξεκαθαρίσει τα πράγματα.
    Επίσης λένε και ξε λένε τελευταία στιγμή. Εννοείται ότι η Sony έχει κορυφαία ποιότητα σε παιχνίδια αλλά όσο αφορά τα κοινά παιχνίδια που υπάρχουν και στις δύο κονσόλες μου δημιουργούν την εντύπωση ότι θα υπερέχει το SX. Μπορεί βέβαια και να παρασυρομαι με όλα αυτά που διαβάζω και να λεω μλκς. Αλλά βλέποντας σε ένα αποκλειστικό της Sony (Demon Souls) να αλλάζουν ότι ειχανε πει λίγες μέρες πριν κυκλοφορήσει το παιχνίδι δεν μου κάθεται καλά. (Αφορά το RT) Θα προτιμούσα το ξέρεις τι? Δεν το προλάβαμε όπως γραψανε αλλά θα το δώσουμε με update αργότερα. Η στο Valhalla που λέγανε για 4κ60 και έγινε τώρα dynamic ενώ στο SX πχ είναι Native. Δεν είναι τόσο τραγικό θα μου πεις. Οκ αλλά μην με κοροϊδεύεις. Πες μου το στα ίσια και μην τα μασάς. Τόσο μυστικοπαθεια πρώτη φορά βλέπω. Δεν έχω άδικο ρε παιδιά. Τόσο παράλογος είμαι? Και εγώ περιμένω πως και πως να παίξω στο PS5 ειδικά το Demon Souls λόγο fansouls games και πόσα άλλα και σε συνδυασμό με τις λειτουργίες του dual sense θα απογειώνονται. Αλλά τόσο κρυφτό δεν το έχω ξαναδεί. Εγώ αν ήμουν στέλεχος στην Sony θα έκανα τούμπανο ότι καλα specs θα είχα στην κονσόλα και δεν θα τα εκρυβα. Και αυτό με κάνει να πιστεύω ότι λείπουν σημαντικά futures. 18 και σήμερα μέχρι να τα ανακαλύψουμε μόνοι μας.

  21. #136
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Και γι αυτό θέλω να μην μιλάνε για ανωτερότητα διότι ποτέ δεν το άξιζε. Το μόνο που κάνει είναι να καταστρέφει.
    Αυτο εδω ρε συ ειλικρινα δεν το καταλαβαινω. Γιατι θες να μην εχει ανωτερο μηχανημα η MS ντε και καλα; Αν κοιταξουμε λιγο την ιστορια, η παραδοση θελει σε καθε γενια την MS να εχει (ειτε αρχικα ειτε εν τελη) το δυνατοτερο μηχανημα. Αλλα καθε γενια το συμπερασμα ειναι το ιδιο. Οτι ξεροι αριθμοι δεν κανουν τα πιο ομορφα και τα πιο καλα παιχνιδια. Δηλαδη αν ερχοταν καποιος ΧΒΟΧ φαν και μπαιναμε στην διαδικασια αντιπαραθεσης (που προσωπικα δεν το κανω διοτι μου φαινεται πολυ παιδικο) ε θεωρω οτι θα ειχα ενα καρο οπλα «εναντιον» του... και οταν λεω οπλα εννοω benchmark games.

    Δεν ειναι θεμα του ποιος αξιζει να εχει καλυτερο hardware και ποιος οχι. Και στην τελικη η MS εχει τα κονδυλια για να ειναι συνεπης καθε φορα σε αυτην την πρωτια. Απο την αλλη η Sony κανει διαφορα εξωτικα κολπα μεσω τεχνογνωσιας, που στην περιπτωση του PS5 θα παιξουν μεγαλο ρολο.

    Εν πασει περιπτωση μην ξεφυγουμε τελειως με το θεμα κι εγω ειμαι εντελως offtopic οποτε ας ακουσουμε τι λενε τα ματια μας και αν αυτο μεταφραζεται σε νουμερα δεν θα επρεπε να μας νοιαζει κατα την γνωμη μου.

  22. The Following 4 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    cocous (01-11-2020),juliahna12 (01-11-2020),mihalis13 (01-11-2020),obione (13-11-2020)

  23. #137
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Υπήρχε κάποια τέτοια ανακοίνωση για το DS?
    Το είχαν βάλει στο Blog, το είχε ανεβάσει και ο hakoo εδώ
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  24. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    hakoo (01-11-2020)

  25. #138
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Αυτο εδω ρε συ ειλικρινα δεν το καταλαβαινω.
    Γιατί απλά δεν τους γουστάρω. Δεν αξίζουν πως να το πω. Τουλάχιστον μέχρι και τώρα που μιλάμε δεν έχουν αποδείξει τίποτα. Μόνο το χρήμα διαφημίζουν. Ούτε γι αυτό δεν θέλω να χαίρονται. Να το άξιζαν δεν θα έλεγα τίποτα. Όμως πατάνε σε έτοιμα εδάφη. Πες με εγωϊστή.
    Last edited by cocous; 01-11-2020 at 11:19.

  26. #139
    PS4forums Fanatic tasioskis's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    χαλκιδα και παφος
    Posts
    2,678
    PSN ID
    tasioskis1

    Default

    παντως φιλε cocous το παιχνιδι τα σπαει , τωρα θα συμφωνησω με τους αλλους οτι εχει να κανει με αριθμους , οι περισσοτεροι δεν μπορουμε να αναλυσουμε τιποτα, ασε τον Lefteris και τον psx που το κανουν καλα αυτο. Τωρα για την μυστικοπαθεια της Sony , μου φαινεται παραξενο που το λες , διοτι δηλωνεις σονακιας , και οπως γνωριζουμε η τακτικη της sony παντα ετσι ηταν. Τωρα εαν με το ζορι θελεις να αγχωθεις με κατι , μπορεις να το κανεις αναλογιζοντας σε ποσο καιρο απο τωρα θα βγει το ps5pro!

    Άλλος μασάει, κι άλλος σωπαίνει
    Κι ο σκυφτός λαός να περιμένει
    Για τα δεσμά μας, δεν φταίει πάντα η σκλαβιά
    Μα η υποταγμένη μας καρδιά
    Μ’ ένα φανάρι ξαναγυρνάς τις νυχτιές
    Ψάχνεις γι’ ανυπόταχτες ματιές.

  27. The Following User Says Thank You to tasioskis For This Useful Post:

    mihalis13 (01-11-2020)

  28. #140
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by tasioskis View Post
    παντως φιλε cocous το παιχνιδι τα σπαει , τωρα θα συμφωνησω με τους αλλους οτι εχει να κανει με αριθμους , οι περισσοτεροι δεν μπορουμε να αναλυσουμε τιποτα, ασε τον Lefteris και τον psx που το κανουν καλα αυτο. Τωρα για την μυστικοπαθεια της Sony , μου φαινεται παραξενο που το λες , διοτι δηλωνεις σονακιας , και οπως γνωριζουμε η τακτικη της sony παντα ετσι ηταν. Τωρα εαν με το ζορι θελεις να αγχωθεις με κατι , μπορεις να το κανεις αναλογιζοντας σε ποσο καιρο απο τωρα θα βγει το ps5pro!
    Εννοείται ότι τα σπάει και πολύ μάλιστα. Τέλος πάντων. Εξήγησα τι με ενοχλεί. Και τα μυστικά της Sony ποτέ δεν ήταν έτσι. Αυτή την φορά έσκασαν και γάϊδαρο.

Page 7 of 19 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •