Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast
Results 161 to 180 of 200

Thread: The Division 2

  1. #161

    Default

    Το έπαιξα στην αρχή και μετά από λίγο το παράτησα. Εσείς που το παίζετε ακόμη πιστεύετε ότι έχει αλλάξει σε τέτοιο βαθμό που αξίζει άλλη μια ευκαιρία; Κι αν ναι πρέπει να πάρω και τα όποια expansions; Αν δεν τα πάρω με κόβει σε lvl, loot κλπ;

  2. #162
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Το έπαιξα στην αρχή και μετά από λίγο το παράτησα. Εσείς που το παίζετε ακόμη πιστεύετε ότι έχει αλλάξει σε τέτοιο βαθμό που αξίζει άλλη μια ευκαιρία; Κι αν ναι πρέπει να πάρω και τα όποια expansions; Αν δεν τα πάρω με κόβει σε lvl, loot κλπ;
    Οταν λες αρχή μιλάς για αρχή αρχή;
    Αν ναι πέρυσι άλλαξε έβαλε το expansion ανεβάζοντας στα 40 lvl άλλαξε το gear κ μπήκε κ το season.
    Αυτό τον καιρό είναι στο 4 season κ έχουν βάλει κ εναν ουρανοξύστη με 100 όροφος (summit), το expansion χρειάζεται τι θα παίζεις μισό παιχνίδι το season είναι free, αν θες πληρώνεις κ έχεις κάποια έξτρα τα οποία δεν είναι βασικά.
    Χωρίς ομάδα δύσκολα θα κάτσεις γιατί θα βαρεθείς, μπορείς να βρεις random παίχτες για όλα σχεδόν (εκτός ρειντ).

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  3. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Conjure7 (11-01-2021)

  4. #163

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Οταν λες αρχή μιλάς για αρχή αρχή;
    Αν ναι πέρυσι άλλαξε έβαλε το expansion ανεβάζοντας στα 40 lvl άλλαξε το gear κ μπήκε κ το season.
    Αυτό τον καιρό είναι στο 4 season κ έχουν βάλει κ εναν ουρανοξύστη με 100 όροφος (summit), το expansion χρειάζεται τι θα παίζεις μισό παιχνίδι το season είναι free, αν θες πληρώνεις κ έχεις κάποια έξτρα τα οποία δεν είναι βασικά.
    Χωρίς ομάδα δύσκολα θα κάτσεις γιατί θα βαρεθείς, μπορείς να βρεις random παίχτες για όλα σχεδόν (εκτός ρειντ).

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Κατάλαβα Χρήστο. Σκέφτομαι να συνεχίσω αυτό ή το destiny 2. Τί άποψη έχεις; Στο destiny κι αν είναι μπλέξιμο το τι να αγοράσω απ όλες τις βλακείες που έχει βγάλει...

  5. #164
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Κατάλαβα Χρήστο. Σκέφτομαι να συνεχίσω αυτό ή το destiny 2. Τί άποψη έχεις; Στο destiny κι αν είναι μπλέξιμο το τι να αγοράσω απ όλες τις βλακείες που έχει βγάλει...
    Παίζω κ τα δυο, αυτόν τον καιρό το destiny 2 με έχει τραβήξει γιατί έχει βγάλει expansion κ είχα να μπω από τον πρώτο χρόνο, το μόνο κακό είναι ότι το destiny 2 σε σχέση με το Division 2 είναι ότι θες απαραίτητα ομάδα δεν μπορείς να παίζεις με random ούτε βολεύει η εφαρμογή κάθε φορά κ ενώ έχω λιώσει στην ουσία δεν έχω κάνει τίποτα, αφού δεν μπορώ να παίξω raid, ούτε NF σε legend δεν μπορώ να παίξω, ενώ έχω gear να παίξω άνετα Master κ ίσως αν το παλέψω κ Grandmaster τέλος πάντων.
    Στο Division 2 έχω παίξει αρκετά οπότε έχω κάνει τα πάντα είναι αρκετά, οπότε το έχω παρατήσει για να μην το κάψω τέλειος κ φάει κάνε delete
    Edit
    Αν θες την γνώμη μου πάρε αυτό που έχει η παρέα σου, destiny 2 είναι το γνωστό destiny 2 με τα bounty αν φτιάξεις το gear κ κανείς τα quest μόνο το farming κ το raid σου μένει στο Division 2 φτιάχνεις γρήγορα build να κάνεις δουλειά αλλά εδώ έχεις τεράστιες επιλογές υπάρχουν πάρα πολλά build που μπορείς να παίξεις σήμερα φαντάσου εγώ που έχω παίξει τόσες ώρες βρήκα ένα άτομο που είχε ένα build σε έκανε θεο , έδινε τόσο δύναμη στην ομάδα που το legendary φαινόταν παιχνιδάκι.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 11-01-2021 at 16:29.

    xbox:Christoforo7s

  6. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Conjure7 (11-01-2021)

  7. #165

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Παίζω κ τα δυο, αυτόν τον καιρό το destiny 2 με έχει τραβήξει γιατί έχει βγάλει expansion κ είχα να μπω από τον πρώτο χρόνο, το μόνο κακό είναι ότι το destiny 2 σε σχέση με το Division 2 είναι ότι θες απαραίτητα ομάδα δεν μπορείς να παίζεις με random ούτε βολεύει η εφαρμογή κάθε φορά κ ενώ έχω λιώσει στην ουσία δεν έχω κάνει τίποτα, αφού δεν μπορώ να παίξω raid, ούτε NF σε legend δεν μπορώ να παίξω, ενώ έχω gear να παίξω άνετα Master κ ίσως αν το παλέψω κ Grandmaster τέλος πάντων.
    Στο Division 2 έχω παίξει αρκετά οπότε έχω κάνει τα πάντα είναι αρκετά, οπότε το έχω παρατήσει για να μην το κάψω τέλειος κ φάει κάνε delete

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Θα σου γράψω και στο destiny κι όποτε βρεις χρόνο λύσε μου και τις εκεί απορίες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Σωτήρης.

  8. #166
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Θα σου γράψω και στο destiny κι όποτε βρεις χρόνο λύσε μου και τις εκεί απορίες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Σωτήρης.
    Σου είχα γράψει κ λιγα με Edit δεν ξέρω αν τα διάβασες.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  9. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Conjure7 (11-01-2021)

  10. #167

    Default

    Οι περισσότεροι φίλοι μου είναι destiny. Δες λίγο στο νήμα και πες μου τι χρειάζεται να αγοράσω, γιατί έχει γίνει χάος. Να συγκρίνω και τα χρήματα που χρειάζομαι, να δω τι θα κάνω.

  11. #168
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Οι περισσότεροι φίλοι μου είναι destiny. Δες λίγο στο νήμα και πες μου τι χρειάζεται να αγοράσω, γιατί έχει γίνει χάος. Να συγκρίνω και τα χρήματα που χρειάζομαι, να δω τι θα κάνω.
    Χάχα μιλάμε σε δύο διαφορετικα για λεφτά σίγουρα το Division 2 είναι ποιο φτηνό, αλλά δεν ξέρω τι θα βγάλει για συνεχεία μάλλον θα βγάλει κ άλλο expansion αλλιώς θα ανακοινωθεί 3 από το Φεβρουάριο κ μετά, αλλά μιλάμε τώρα για 30 ευρώ στο destiny 2 θες τουλάχιστον expansion το καινούργιο συν τα παλιά εκτός κ αν δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις τα πάντα,νομίζω υπάρχει πακέτο legendary κάπως έτσι λέγεται που περιέχει αρκετά μέσα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  12. #169

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Χάχα μιλάμε σε δύο διαφορετικα για λεφτά σίγουρα το Division 2 είναι ποιο φτηνό, αλλά δεν ξέρω τι θα βγάλει για συνεχεία μάλλον θα βγάλει κ άλλο expansion αλλιώς θα ανακοινωθεί 3 από το Φεβρουάριο κ μετά, αλλά μιλάμε τώρα για 30 ευρώ στο destiny 2 θες τουλάχιστον expansion το καινούργιο συν τα παλιά εκτός κ αν δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις τα πάντα,νομίζω υπάρχει πακέτο legendary κάπως έτσι λέγεται που περιέχει αρκετά μέσα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Λοιπόν ξέρω πως σε έπρηξα. Πιστεύω αυτό θα ναι το τελευταίο.
    Πως έχουν τα πράγματα: Destiny όντως ζητάει 90€. Άρα κάποια στιγμή βλέπω το f2p και αποφασίζω.

    Στο division τώρα θυμάμαι είχα αγοράσει από την αρχή την ultimate edition. Νομίζω είχε μέσα και κάποιο season pack. Τέλος πάντων δεν έχει σημασία. Πάω στο library και δεν υπάρχει πουθενά. Πάω στο store και βλέπω άλλα πακέτα του παιχνιδιού. Προφανώς μεταγενέστερα. Τελικώς με αφήνει να κατεβάσω ένα που πάλι ονομάζει ultimate και λέει περιέχει και το warriors of New York; Τί στο καλό; Τόσο καιρό μπορούσα να το παίξω και δεν το είχα πάρει χαμπάρι; Έχω μείνει χαζός.

  13. #170
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Λοιπόν ξέρω πως σε έπρηξα. Πιστεύω αυτό θα ναι το τελευταίο.
    Πως έχουν τα πράγματα: Destiny όντως ζητάει 90€. Άρα κάποια στιγμή βλέπω το f2p και αποφασίζω.

    Στο division τώρα θυμάμαι είχα αγοράσει από την αρχή την ultimate edition. Νομίζω είχε μέσα και κάποιο season pack. Τέλος πάντων δεν έχει σημασία. Πάω στο library και δεν υπάρχει πουθενά. Πάω στο store και βλέπω άλλα πακέτα του παιχνιδιού. Προφανώς μεταγενέστερα. Τελικώς με αφήνει να κατεβάσω ένα που πάλι ονομάζει ultimate και λέει περιέχει και το warriors of New York; Τί στο καλό; Τόσο καιρό μπορούσα να το παίξω και δεν το είχα πάρει χαμπάρι; Έχω μείνει χαζός.
    Ρε συ πέρυσι το αγόρασες;
    Γιατί νομίζω υπάρχουν δύο ultimate η παλιά κ η καινούργια που έχει μέσα το expansion, πάντως αν έχεις το παιχνίδι νομίζω έχει προσφορά το expansion, αν την είχες αγοράσει πέρυσι είχες το expansion κ δεν το ήξερες
    Edit
    Αν δεν το έχεις 9 ευρώ κάνει το expansion.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 11-01-2021 at 17:50.

    xbox:Christoforo7s

  14. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Conjure7 (11-01-2021)

  15. #171

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Ρε συ πέρυσι το αγόρασες;
    Γιατί νομίζω υπάρχουν δύο ultimate η παλιά κ η καινούργια που έχει μέσα το expansion, πάντως αν έχεις το παιχνίδι νομίζω έχει προσφορά το expansion, αν την είχες αγοράσει πέρυσι είχες το expansion κ δεν το ήξερες
    Edit
    Αν δεν το έχεις 9 ευρώ κάνει το expansion.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το είχα αγοράσει με το που είχε βγει. Δεν βγήκε πέρσι. Έτσι δεν είναι; Άρα λογικά δεν έπρεπε να μου δώσει και το expansion. Το μυστήριο θα λυθεί όταν κατέβει και το τρέξω.

  16. #172
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Το είχα αγοράσει με το που είχε βγει. Δεν βγήκε πέρσι. Έτσι δεν είναι; Άρα λογικά δεν έπρεπε να μου δώσει και το expansion. Το μυστήριο θα λυθεί όταν κατέβει και το τρέξω.
    ’ρα είχες την ultimate με το season το πρώτο το οποίο είχα κ εγώ με την gold είχε μόνο κάποια έξτρα mission του κολου, απλά εσύ έχεις δύο exotic όπλα με διαφορετική ονομασία που υπάρχουν μόνο σε αυτή την έκδοση.
    Αν έβαλαν κ το expansion μέσα κ στο έδωσαν Καταλαθος είσαι τυχερός αλλιώς δώσε 9 ευρώ όσο το έχει προσφορά κ πάρτο.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  17. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Conjure7 (11-01-2021)

  18. #173

    Default

    Μετά από μερικές μέρες που επέστρεψα στο παιχνίδι κι έχοντας αφιερώσει αρκετές ώρες πιστεύω ότι το παιχνίδι δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ήταν.
    Βρήκα, πολλά που δεν είχα παίξει, δοκίμασα σετάκια, τα οποία κατάφερα να τα αναβαθμίσω, ώστε να παίζω σε challenge και να αντέχω και λίγο heroic mode. Solo κσι με randoms περνάω εξαιρετικά ευχάριστα τις ώρες μου. Σίγουρα με παρέα πάει αλλού... Ικανοποίησε και την αρρώστια μου με το κυνήγι των αριθμών και των collectibles...
    Και μόλις τώρα έβγαλε update που
    1ον τεχνικά βελτιώνει την απόδοση του τίτλου στις νέας γενιάς κονσολών.
    2ο Κάποιες τρομερές αλλαγές λένε στο optimize του εξοπλισμού.
    3ο Event με skins του resident evil

    Μου αρέσει που σε μερικούς τίτλους, online κυρίως, τα δουλεύει τα παιχνίδια της η ubi. Το ίδιο είχε κάνει και με το wildlands, που μου άρεσε επίσης. Είμαι περίεργος να κάνει install, να δω.
    https://forums.ubisoft.com/showthrea...-1-Patch-Notes
    Last edited by Conjure7; 02-02-2021 at 16:57.

  19. #174

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Μετά από μερικές μέρες που επέστρεψα στο παιχνίδι κι έχοντας αφιερώσει αρκετές ώρες πιστεύω ότι το παιχνίδι δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ήταν.
    Βρήκα, πολλά που δεν είχα παίξει, δοκίμασα σετάκια, τα οποία κατάφερα να τα αναβαθμίσω, ώστε να παίζω σε challenge και να αντέχω και λίγο heroic mode. Solo κσι με randoms περνάω εξαιρετικά ευχάριστα τις ώρες μου. Σίγουρα με παρέα πάει αλλού... Ικανοποίησε και την αρρώστια μου με το κυνήγι των αριθμών και των collectibles...
    Και μόλις τώρα έβγαλε update που 1ον τεχνικά βελτιώνει την απόδοση του τίτλου στις νέας γενιάς κονσολών.
    2ο Κάποιες τρομερές αλλαγές λένε στο optimize του εξοπλισμού.
    3ο Event με skins του resident evil

    Μου αρέσει που σε μερικούς τίτλους, online κυρίως, τα δουλεύει τα παιχνίδια της η ubi. Το ίδιο είχε κάνει και με το wildlands, που μου άρεσε επίσης. Είμαι περίεργος να κάνει install, να δω.
    Είχε συντήρηση σήμερα από τις 10.30πμ μέχρι 13.30
    Πήρε παράταση μέχρι 16.30
    Πήρε κ άλλη παράταση μέχρι 18.30 κ βλέπουμε

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to Kkritikos For This Useful Post:

    Conjure7 (02-02-2021)

  21. #175

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Είχε συντήρηση σήμερα από τις 10.30πμ μέχρι 13.30
    Πήρε παράταση μέχρι 16.30
    Πήρε κ άλλη παράταση μέχρι 18.30 κ βλέπουμε

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ναι. Προ ολίγου είδα ότι πήρε παράταση.

  22. #176
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Αντε να δούμε σήμερα θα παίξουμε το event .
    Έτσι είναι με τα σετακια μπορείς να κάνεις πολλά πειράματα, έχει πάρα πολλούς συνδιασμους κ εγώ έτσι παίζω έχω το φουλ dps που είναι το βασικό κ μετά δοκιμάζω skill, status effect. @Conjure7

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  23. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Conjure7 (02-02-2021)

  24. #177

    Default

    Τελικά δεν πήρε ps5 patch
    Είναι ακόμα ps4 game που πλέον τρέχει 4κ/60
    Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να βρω κάπου ps5 version

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  25. #178
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Τελικά δεν πήρε ps5 patch
    Είναι ακόμα ps4 game που πλέον τρέχει 4κ/60
    Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να βρω κάπου ps5 version

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Δεν νομίζω να δεις κ κάτι παραπάνω για ps5, 60fps δεν παίζει στο ps4.

    TU12.1 will be released on February 2nd with the Resident Evil Apparel Event, a rebalance of the Optimization Station cost as well as 4K 60 FPS support for next-gen consoles.
    *



    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  26. #179

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Δεν νομίζω να δεις κ κάτι παραπάνω για ps5, 60fps δεν παίζει στο ps4.



    *



    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αυτό που εννοούσα είναι ότι το δείχνει σαν ps4 game και όχι ps5 στην κονσόλα, ενώ άλλα παιχνίδια φαίνονται σαν ps5 Games και δεν μπορείς να τα παίξεις με ds4

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


  27. #180
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Αυτό που εννοούσα είναι ότι το δείχνει σαν ps4 game και όχι ps5 στην κονσόλα, ενώ άλλα παιχνίδια φαίνονται σαν ps5 Games και δεν μπορείς να τα παίξεις με ds4

    Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Μπα πολυτέλεια είναι να φτιάξουν μόνο για ps5 χειριστήριο, νομίζω ούτε στο destiny 2 ασχολήθηκαν με το χειριστήριο του PS5.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •