Page 13 of 30 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 241 to 260 of 586

Thread: Assassin's Creed: Odyssey

  1. #241
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    Αυτό που λες φίλε μου με το performance drop το έκανε και σε εμένα σε άλλη φάση. Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με συγκεκριμένο σημείο αλλά ότι μπορεί να συμβεί και σε μέρη που δεν είναι τόσο φορτωμένα όσο η Αθήνα. Εμένα μου το έκανε σε ένα μικρό νησί σε απλό camp. Και μάλιστα χάθηκε ο στόχος. Το καλύτερο είναι να έχουμε manual saves για reload. Πάντως το παιχνίδι δεν υπάρχει. Είναι πραγματικά υπέροχο και αρκετά καλύτερο του origins σε όλα του. Παντα ήθελα να δω την Ελλάδα σε AC αλλά ποτέ δεν πίστευα ότι θα τα κατάφερναν τόσο καλα.

  2. The Following User Says Thank You to jper75 For This Useful Post:

    Peteoklis (07-10-2018)

  3. #242
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Ναι όντως υπέροχη δουλειά και τη φοβόμουν την Ubisoft με αυτά που έχουμε δει κατά καιρούς... . Ειδικά σε day one όπου έχει και ένα κακό σχετικά παρελθόν (βλ. Unity).

  4. #243
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Τι να παίξω ρε φίλε - την Κασσάνδρα? Οκ αυτήν την καταλαβαίνω να μην έχει ασπίδα. Ο Alexios γιος του Λεωνίδα που έχει το tip από το spear του γιατί να μην παίζει με επική Σπαρτιάτικη ασπίδα η οποία ασπίδα ήταν το νούμερο ένα παράγοντας μάχης όλων των Ελληνικών και Ελλενιστικών στρατών τότε?



    Τι μισθοφόροι και κουραφέξαλα μου λες. Θέλω Ασπίδα και δόρυ.

    Αλλιώς παίζω και Shadow of War. Έφαγα ξενέρα πως το λένε.

  5. #244
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Δεν είναι γιος του...

    Καλά ρε συ ... Μη το παίξεις αφού δεν έχει ασπίδα.
    Παίξε ένα παιχνίδι με ασπίδα.

    Πάντως πληροφοριακά πάντα υπήρχαν μισθοφόροι από την αρχαία εποχή μέχρι πολύ προφατα.
    Τέλος, και κλείνω εδώ, έχει περισσότερη σχέση με το lore του creed από όλα τα παιχνίδια της σειράς. Για μένα η Ιταλική τριλογία και αυτό.

  6. #245
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    μου θυμιζει κπαοιος ποια ομαδα το εχει φταιξει? ενοοω αυτη η ομαδα ποιο αλλο παιχνιδι της σειρας εφτιαξε?
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  7. #246
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by euromaster View Post
    μου θυμιζει κπαοιος ποια ομαδα το εχει φταιξει? ενοοω αυτη η ομαδα ποιο αλλο παιχνιδι της σειρας εφτιαξε?
    Quebec. Αυτοί που έκαναν το Syndicate.

    Ubisoft QuΓ©bec (lead developer)
    Ubisoft Montreal
    Ubisoft Montpellier
    Ubisoft Kiev
    Ubisoft Bucharest
    Ubisoft Shanghai
    Ubisoft Pune
    Ubisoft Singapore
    Sperasoft
    Technicolor Games[1]
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    euromaster (08-10-2018),panos74gr (10-10-2018)

  9. #247
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Πάντως πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό θέλω να παίξω AC Game.
    Την σειρά την έχω παρατήσει ουσιαστικά μετά τα παιχνίδια με τον Ezio. Έπαιξα λίγο το 3 και ήταν απαίσιο και έπειτα μόνο το Unity επειδή είχα βρει πολύ φθηνά την collectors.
    Είναι το setting, τα περισσότερα RPG στοιχεία, το ανανεωμένο gameplay (οκ αυτό από origins αλλά τότε στα υπόλοιπα δεν με είχε τραβήξει τότε)
    Έχω δει και αρκετά βιντεάκια και όντως το παιχνίδι με έχει κερδίσει 100%.
    Πραγματικά από ότι έχω δει δεν μπορώ να προσάψω τίποτα αρνητικό στο παιχνίδι. Και από αυτά που διαβάζω από κόσμο που το παίζει αλλά και από reviews μάλλον μιλάμε για το καλύτερο παιχνίδι της σειράς.
    Spoiler!

  10. #248
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Λοιπον να πω κι εγω μερικες εντυπωσεις εχοντας παιξει ενα σεβαστο κομματι του παιχνιδιου (σεβαστο = 15%? κατι τετοιο).

    Δεν εχω συναντησει ουτε ενα bug, οπως αλλωστε και με το Origins. Μοιαζει αδιανοητο οτι τοσο μεγαλα και πολυπλοκα παιχνιδια ειναι bug free, ενω το Unity ηταν στην κατασταση που ηταν.

    Το παιχνιδι σε γενικες γραμμες ειναι ενα κραμα Witcher 3, Shadow of Mordor και Assassins Creed φυσικα.

    Το setting ειναι πολυ ξεχωριστο ειδικα για εμας τους Ελληνες. Με χαρα διαπιστωσα οτι ο χαρτης ειναι πολυ αντιπροσωπευτικος στα μερη και τις τοποθεσιες και ακομα και η χαρτογραφηση των μικρων νησιων ανταποκρινεται (σε κλιμακα φυσικα) στις πραγματικες ως επι το πλειστον. Οπως και να το κανεις ενα απο τα πιο wow σημεια του παιχνιδιου για εμενα ηταν η πρωτη φορα που εφτασα στην Αθηνα και την ειδα να ξεπροβαλλει απο τον λοφο με τον Παρθενωνα φατσα καρτα. Ειναι αλλιως ρε παιδι μου να βλεπεις τον τοπο σου. Ή οταν ταξιδευεις με το πλοιο σου στο Αιγαιο και βλεπεις τα ελληνικα νησια... ειναι αλλιως...

    Τα γραφικα ειναι σιγουρα πιο βελτιωμενα απο το Origins και πιο συνθετα με πολυ περισσοτερη βλαστηση. Ομως αυτο δυστυχως εχει αντικτυπο στο performance... ναι μεν μπορει να ριχνει 1-2 frames το παιχνιδι, ομως τα ριχνει τακτικα και αυτο το χαλαει αρκετα. Ενω το Origins ετρεχε νερο, εδω δεν ειναι ετσι και πραγματικα ελπιζω να το σουλουπωσει οσο μπορει η Ubi. Ειναι πραγματικα το μελανο σημειο. Τουλαχιστον να δωσουν την επιλογη για motion blur στην καμερα ωστε να καλυπτεται το framedrop καπως.

    H ιστορια προχωραει καλα, ειμαι αρκετα περιεργος να δω που το παει και καποια cutscenes πραγματικα με εντυπωσιασαν. Ο πρωταγωνιστης στην αρχη μου φανηκε καλος, τωρα ομως μου ειναι καπως ετσι και ετσι αλλα εχει potential.

    Το gameplay ξεκιναει πολυ φτωχα (ιδιως αν θελει καποιος να παιξει stealth) η αληθεια ειναι ομως οσο προχωρας και ξεκλειδωνεις abilities αρχιζει και παιρνει σαρκα και οστα. Αυτη τη στιγμη ειμαι αρκετα ευχαριστημενος. Χαοτικη βελτιωση τα side quests σε σχεση με το Origins. Μιλαω φυσικα για τα καθαρα side quest και οχι αυτα τα world side quests που ειναι random bounties/timed quests και αλλα activites οπως ναυμαχιες κλπ και τα παιρνεις απο τα town quest boards. Αυτα ειναι απλα εκει για το ΧΡ και τιποτα αλλο. Oμως τα κανονικα side quests ειναι αρκετα καλοδουλεμενα ως επι το πλειστον και μου αρεσει που εχουν αντικτυπο σε μετεπειτα αποστολες. Μαλιστα ηταν ωραια φαση που καποια quests εχουν ενα ξεχωριστο συμβολο και ονομαζονται impact side quests ή κατι τετοιο, που ειναι δηλαδη quests related σε καποιο choice που εκανες σε προγενεστερο quest. Kαι καποια εχουν πραγματικα τρομακτικο αντικτυπο... δηλαδη 1 που εκανα ειχε τοσο μεγαλο impact που με εκανε να θελω να φορτωσω προηγουμενο save και να αλλαξω. Αλλα επειδη ειχε περασει πολυ ωρα (απο καθαρη βλακεια αργησα να το τσεκαρω) το αφησα ετσι... Δεν ξερω ποσα αλλα τοσο σοβαρα υπαρχουν, μεχρι στιγμης αυτο πραγματικα ξεχωρισε.

    Τωρα αυτο που δεν μου αρεσε (περα απο το performance, που υποψην σε standard ps4 πρεπει να ειναι αρκετα δυσκολη η κατασταση αν κρινω απο το DF) ειναι οντως αυτο που ανεφερε ο Vengeance για την ασπιδα. Δεν εχω δει καποια σοβαρη εξηγηση μεχρι στιγμης στο παιχνιδι για την απωλεια της ασπιδας, ομως πραγματικα δεν μπορω να σκεφτω πως ειναι δυνατον να υπαρχει ασπιδα στο Origins και οχι εδω. Δηλαδη ναι ρε παιδια, κυριολεκτικα το 90% των εχθρων στο παιχνιδι κουβαλανε ασπιδα... Νοειται σπαρτιατης χωρις ασπιδα? Ειναι εντελως ακυρο αυτο. Οι δημιουργοι ειπαν οτι ηθελαν ενα πιο engaging και offensive combat, αλλα εγω ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως τους ηρθε. Μια χαρα δουλευε η ασπιδα στο Origins, το mechanic ετοιμο το ειχαν, τι το αφαιρεσαν??? Ναι μου καθεται πολυ ασχημα αυτο διοτ βλεπω τους αλλους σπαρτιατες του παιχνιδιου με την ασπιδαρα τους και απλα ζηλευω....

    Το παιχνιδι ειναι πολυυυ μεγαλο. Εχει απειρα πραγματα να κανεις. Δεν ξερω κατα ποσο θα κρατησει την φρεσκαδα, αλλα ελπιζω να μην κουρασει. (ειναι πιθανο με τοσο content)

    Αυτα. Γενικα εχουν κανει πολυ καλη δουλεια αν σας αρεσε το Origins, δεν μπορω να βρω λογο να μην σας αρεσει αυτο. Και αν δεν σας αρεσε το Origins, υπαρχει αρκετο περισσοτερο ψωμι εδω.

  11. The Following 10 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    chronohill (08-10-2018),Desmond (08-10-2018),DJTaurus (08-10-2018),euromaster (08-10-2018),isildur83 (08-10-2018),jper75 (08-10-2018),Kane (08-10-2018),PDS (08-10-2018),Sir_Teraflop (08-10-2018),tsakali GR (08-10-2018)

  12. #249
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    Πραγματικά τρομακτικό αντίκτυπο Επίσης είπα να πάω πίσω αλλά πλέον όταν έχουν περάσει ώρες από την στιγμή που παίρνεις μια απόφαση, δεν είναι καθόλου εύκολο να γυρίσεις πίσω. Πάντως δεν περίμενα το παιχνίδι να στο κρατάει τόσο πολύ Μανιάτικο χεχε. Πάνω που πας να το ξεχάσεις στο ξαναθυμίζει lol.

  13. #250
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Τωρα αυτο που δεν μου αρεσε (περα απο το performance, που υποψην σε standard ps4 πρεπει να ειναι αρκετα δυσκολη η κατασταση αν κρινω απο το DF) ειναι οντως αυτο που ανεφερε ο Vengeance για την ασπιδα. Δεν εχω δει καποια σοβαρη εξηγηση μεχρι στιγμης στο παιχνιδι για την απωλεια της ασπιδας, ομως πραγματικα δεν μπορω να σκεφτω πως ειναι δυνατον να υπαρχει ασπιδα στο Origins και οχι εδω. Δηλαδη ναι ρε παιδια, κυριολεκτικα το 90% των εχθρων στο παιχνιδι κουβαλανε ασπιδα... Νοειται σπαρτιατης χωρις ασπιδα? Ειναι εντελως ακυρο αυτο. Οι δημιουργοι ειπαν οτι ηθελαν ενα πιο engaging και offensive combat, αλλα εγω ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως τους ηρθε. Μια χαρα δουλευε η ασπιδα στο Origins, το mechanic ετοιμο το ειχαν, τι το αφαιρεσαν??? Ναι μου καθεται πολυ ασχημα αυτο διοτ βλεπω τους αλλους σπαρτιατες του παιχνιδιου με την ασπιδαρα τους και απλα ζηλευω....
    https://forums.ubi.com/showthread.ph...1#post13714579

    Έχει πέσει κράξιμο - ελπίζω να ακούσουν.

    Αν είμαστε τυχεροί κάτι θα κάνουν έστω σε patch ή DLC τουλάχιστον.....

  14. #251
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Δεν νομιζω οτι αυτο ειναι κατι που patchαρεται tbh. Δεν μπορεις να εισαγεις τετοιο mechanic οταν ολο σου το συστημα ειναι βασισμενο σε gameplay χωρις ασπιδες. Σε κανα DLC ναι ειναι πιο πιθανο και θεωρω αναποφευκτο αν τα παραπονα συνεχιστουν.

    Αν κανουν κατι και με το performance να το φερουν στα πληρως lockαρισμενα επιπεδα του Origins θα ειμαστε μια χαρα.

  15. #252
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    ^^ Μακάρι - δεν το έχω το game για να κρίνω αν μπορεί να έρθει σε patch ή όχι αλλά με φίλο που το σχολίαζα σήμερα το πρωί μου είπε ότι έχει block mechanic και ένα κουτάκι ακόμα στο Inventory ίσως είναι απλό να προστεθεί. (pc version). Όπως και να έχει τουλάχιστον ανταποκρίθηκε "blue" της Ubisoft. Ίδωμεν.


    Το άλλο με την απόδοση δεν είναι τα frames per second που πέφτουν αλλά τα frametimes στα "μικρά" twins. Πίστεψε με είναι πολύ χειρότερο να έχεις χάλια frametimes παρά ασταθή fps. Είναι για /puke η φάση παρά δυσαρέσκεια ότι κολλάει το παιχνίδι.

    Αν έχεις όρεξη ψάξε για το excel που ανεβάζει ο VGTECH με σχετική ανάλυση.

  16. #253

    Default

    για οσους εχουν κανει το πρωτο conquest battle.
    Spoiler!

  17. #254
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Νεο διορθωτικο patch verion 1.03

    https://gearnuke.com/assassins-creed...3-patch-notes/
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  18. The Following 3 Users Say Thank You to volyros For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (10-10-2018),spartan (10-10-2018),Valkyre (10-10-2018)

  19. #255
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Προσοχη ο φωστηρας δημοσιογραφος που εγραψε το αρθρο αποφασισε να βαλει μια ψιλο-spoilery εικονα στο πανω πανω μερος... ειλικρινα δεν μπορω να τους καταλαβω...

  20. #256
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    ^^ Προσοχη ο φωστηρας δημοσιογραφος που εγραψε το αρθρο αποφασισε να βαλει μια ψιλο-spoilery εικονα στο πανω πανω μερος... ειλικρινα δεν μπορω να τους καταλαβω...
    Αληθεια? Ευτυχως δεν παρατηρησα καθολου την εικονα διαβασα μονο το κείμενο για να δω τι βελτιωσεις εγιναν!!
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  21. #257
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Assassin’s Creed Odyssey launch sales top franchise records for current console generation

    β€œWe are incredibly proud of what the team accomplished with Assassin’s Creed Odyssey, and humbled by the amazing reception from critics and players,” said Ubisoft senior vice president of sales and marketing Geoffroy Sardin in a press release. β€œBased on the quality of the game and the very encouraging reactions from players, we expect Odyssey to be one of the top performing Assassin’s Creed games of all-time. Launch is just the start of this epic journey. We have robust content plans for Assassin’s Creed Odyssey that will keep players engaged and exploring the game’s beautiful and compelling world for a long time to come.”
    _____


    ABOUT ASSASSIN'S CREED III (ODYSSEY SEASON PASS VERSION)



    What are the improvements of the Remastered version?


    Assassin’s Creed III has been remastered for the PlayStation4 systems, Xbox One and PC. Now featuring 4k & HDR on PS4 Pro, Xbox One X and PC, 1080p on PS4 and Xbox One, higher resolution textures, new lighting rendering system, in addition to several other graphical enhancements. Besides, based on player’s feedback, gameplay mechanics has also been improved, with several features being revamped or tweaked.
    - Resolution upscale allowing you to play in 4K & HDR on PS4 Pro, Xbox One X and PC, and 1080p on PS4 and Xbox One.
    - Higher resolution textures
    - New character models
    - New lighting rendering system : Physically Based Rendering
    - Denser crowd, environments and VFX

    _____



    Assassin's Creed III Remastered includes:


    - Benedict Arnold Missions
    A set of four memories contained the Assassin Connor's efforts to expose Benedict Arnold's plan to hand over West Point to the British Army.


    - Hidden Secrets Pack
    3 missions for an additional hour of gameplay, taking you from the Lost Mayan Ruins to the high seas. Each success is rewarded with an in-game weapon! Players will also receive 2 single-player skins including the original uniform of the Captain of the Aquila and the traditional Colonial Assassin


    - Tyranny of King Washington (all episodes: The Infamy, The Betrayal, The Redemption)
    A 3-part story exploring an alternate reality in which George Washington goes mad with unlimited power, foregoing Presidency to rule as tyrannical King. In this alternate world, Connor is and remains RatonhnhakΓ©ton. Having never become an Assassin, he must endure new trials, acquiring the skills he'll need to take down a possessed Washington and win freedom for his land once and for all.


    - Assassin’s Creed Liberation Remastered (full game)
    Assassin’s Creed Liberation Remastered tells the unforgettable journey that will take Aveline from the crowded streets of New Orleans to voodoo-haunted swamps and ancient Mayan ruins. Also in 4K for Xbox One X and PS4 Pro and 1080 and Xbox One and PS4 with improved lighting, environment and VFX.



    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  22. #258
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Assassin’s Creed Odyssey launch sales top franchise records for current console generation



    _____


    ABOUT ASSASSIN'S CREED III (ODYSSEY SEASON PASS VERSION)



    What are the improvements of the Remastered version?


    Assassin’s Creed III has been remastered for the PlayStation4 systems, Xbox One and PC. Now featuring 4k & HDR on PS4 Pro, Xbox One X and PC, 1080p on PS4 and Xbox One, higher resolution textures, new lighting rendering system, in addition to several other graphical enhancements. Besides, based on player’s feedback, gameplay mechanics has also been improved, with several features being revamped or tweaked.
    - Resolution upscale allowing you to play in 4K & HDR on PS4 Pro, Xbox One X and PC, and 1080p on PS4 and Xbox One.
    - Higher resolution textures
    - New character models
    - New lighting rendering system : Physically Based Rendering
    - Denser crowd, environments and VFX

    _____



    Assassin's Creed III Remastered includes:


    - Benedict Arnold Missions
    A set of four memories contained the Assassin Connor's efforts to expose Benedict Arnold's plan to hand over West Point to the British Army.


    - Hidden Secrets Pack
    3 missions for an additional hour of gameplay, taking you from the Lost Mayan Ruins to the high seas. Each success is rewarded with an in-game weapon! Players will also receive 2 single-player skins including the original uniform of the Captain of the Aquila and the traditional Colonial Assassin


    - Tyranny of King Washington (all episodes: The Infamy, The Betrayal, The Redemption)
    A 3-part story exploring an alternate reality in which George Washington goes mad with unlimited power, foregoing Presidency to rule as tyrannical King. In this alternate world, Connor is and remains RatonhnhakΓ©ton. Having never become an Assassin, he must endure new trials, acquiring the skills he'll need to take down a possessed Washington and win freedom for his land once and for all.


    - Assassin’s Creed Liberation Remastered (full game)
    Assassin’s Creed Liberation Remastered tells the unforgettable journey that will take Aveline from the crowded streets of New Orleans to voodoo-haunted swamps and ancient Mayan ruins. Also in 4K for Xbox One X and PS4 Pro and 1080 and Xbox One and PS4 with improved lighting, environment and VFX.



    Πως το κατεβαζουμε το Assassins creed III remastered μεσω του season pass? Δεν το βρισκω πουθενα στο store..
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  23. #259
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by volyros View Post
    Πως το κατεβαζουμε το Assassins creed III remastered μεσω του season pass? Δεν το βρισκω πουθενα στο store..
    Το Μάρτιο θα βγει το 3 και το Liberation.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  24. #260
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Δευτερη φορα που μου γινεται το ιδιο μετα το τελευταιο update


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •