Page 9 of 30 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 161 to 180 of 586

Thread: Assassin's Creed: Odyssey

  1. #161
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default




    https://assassinscreed.ubisoft.com/game/en-us/home

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  2. #162

  3. #163
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default



    Το διαφημιστικό που γυρίστηκε εδώ σε καλή ποιότητα.


    Spoiler!
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  4. #164

    Default

    XAXAXAXAX απίστευτο πολύ ωραίο - με σαρκασμό και χιούμορ!
    SOLD!

  5. #165
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  6. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    christos-sonyboy (21-09-2018)

  7. #166

    Default

    συμπαθητικα παιδια κ οι δυο.

  8. #167
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ναι, ωραία συνέντευξη και ο Μιχάλης (Alexios) πρέπει να έχει πολύ χαβαλέ.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  9. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    christos-sonyboy (21-09-2018)

  10. #168
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  11. The Following 3 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    chronohill (23-09-2018),jk_blue_tiger (26-09-2018),Kane (24-09-2018)

  12. #169
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    .

  13. #170
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μοιραστώ έναν προβληματισμο μου σχετικά με τα preorders από Ubi.
    Έχω παραγγελει τις 2 φιγουρες που κάνουν release σήμερα. Έγιναν dispached την περασμένη Παρασκευή και ακόμα είναι Γερμανία λέει το tracking. Πήρα τηλ και μου λέει η DHL Ελλάδος ότι βέβαια λέει χρειάζονται 8 με 10 εργάσιμες από όταν σας βγάλει αυτό με τη Γερμανία.

    Οκ προβλέπω να τις παίρνω με το release του παιχνιδιού... Όπου περνάμε στο άλλο πρόβλημα... Έχω ήδη παραγγείλει την Pantheon και τη Medusa.. .. Οι οποίες δεν έχουν γίνει ακόμα dispached. Οπότε βλέπω να μου έρχεται το game τα Χριστούγεννα.

    Πάντως περσυ ήρθε κανονικά αλλά δε θυμάμαι πόσες μέρες έκανε να έρθει.

    Έχει κανείς παραγγείλει από Ubi και του έγινε το dispach ... Όχι τίποτα άλλο να δω πόσο να ανησυχώ!
    Υπάρχει περίπτωση να είναι δύο διαφορετικά είδη αποστολής? ( φιγούρες vs games)

  14. #171
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,000
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Αν δεν είναι DHL Express (δεν θυμάμαι και γω με τι στέλνει να είμαι ειλικρινής) είναι λογικό να κάνει περισσότερες μέρες Παναγιώτη!

    Όλο και κάποιος φίλος θα έχει παραγγείλει πρόσφατα πάντως και θα βοηθήσει πιο πρακτικά.


  15. The Following User Says Thank You to tonybsg For This Useful Post:

    Peteoklis (28-09-2018)

  16. #172
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by Peteoklis View Post
    Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μοιραστώ έναν προβληματισμο μου σχετικά με τα preorders από Ubi.
    Έχω παραγγελει τις 2 φιγουρες που κάνουν release σήμερα. Έγιναν dispached την περασμένη Παρασκευή και ακόμα είναι Γερμανία λέει το tracking. Πήρα τηλ και μου λέει η DHL Ελλάδος ότι βέβαια λέει χρειάζονται 8 με 10 εργάσιμες από όταν σας βγάλει αυτό με τη Γερμανία.

    Οκ προβλέπω να τις παίρνω με το release του παιχνιδιού... Όπου περνάμε στο άλλο πρόβλημα... Έχω ήδη παραγγείλει την Pantheon και τη Medusa.. .. Οι οποίες δεν έχουν γίνει ακόμα dispached. Οπότε βλέπω να μου έρχεται το game τα Χριστούγεννα.

    Πάντως περσυ ήρθε κανονικά αλλά δε θυμάμαι πόσες μέρες έκανε να έρθει.

    Έχει κανείς παραγγείλει από Ubi και του έγινε το dispach ... Όχι τίποτα άλλο να δω πόσο να ανησυχώ!
    Υπάρχει περίπτωση να είναι δύο διαφορετικά είδη αποστολής? ( φιγούρες vs games)

    Κανονικά θα πρέπει να έχεις το game μέχρι και τις 2 Οκτωβρίου, γιατί από ότι ξέρω όσοι έκαναν pre-order από το site της ubi έχουν early access. Αν δεις και δεν σου έχει έρθει ακόμα, να τους στείλεις μήνυμα. Σε κάποια αντίστοιχη περίπτωση σε παιδί εδώ (δε θυμάμαι ποιος ήταν) του έδωσαν κωδικό για να κάνει download το παιχνίδι μέχρι να παραλάβει το δικό του.

    Το πακέτο είναι ένα. Game και φιγούρα μαζί. Όχι σπαστά.

    Πάντως δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Έχει πολύ καλό support η Ubi.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  17. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    Peteoklis (28-09-2018)

  18. #173
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Κι εγω εχω παραγγείλει την gold edition και ακόμα δεν έχει σταλεί τίποτα. Την άλλη φορά με την gold ediion του far cry που κι αυτό είχε early access, για καθυστέρηση μιας μέρας, μου έστειλαν από μόνοι τους κωδικό να το κατεβάσω

  19. The Following User Says Thank You to Snk For This Useful Post:

    Peteoklis (28-09-2018)

  20. #174
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Ναι από ότι είδα δεν είναι με dhl express είναι απλό parcel.

    Αποστόλη, περιμένω κανονικά σήμερα τις φιγούρες Ubi Collectibles και την άλλη εβδομάδα τις 2 συλλεκτικές.
    Αλλά νομίζω πως Α) έπρεπε να έχουν έρθει σήμερα οι φιγούρες (και να μην είναι ακόμα Γερμανία!)
    και Β ) έπρεπε να έχουν γίνει dispached οι συλλεκτικές ώστε να έρθουν 5/10 που κάει release ... Καλά για play early δεν το βλέπω με τίποτα να είναι εδώ την Τρίτη!

    Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σας, και αν κάποιος έχει παραγγείλει το συγκεκριμένο παιχνίδι από Ubi ας γράψει πότε του έστειλαν dispachment email, έτσι για να δούμε τι γίνεται...

    Ευχαριστώ και πάλι!

  21. #175
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    A πήρες και ξεχωριστές φιγούρες; Νόμιζα ότι αναφερόσουν στις συλλεκτικές εκδόσεις. Sorry...
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  22. #176
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Ουτε σε εμενα εχει γινει ακομα dispatch (Spartan Edition).
    Η προηγουμενη συλλεκτικη AC παντως ειχε ερθει με DHL.
    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

  23. #177
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  24. #178
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Καλή εβδομάδα παιδία και καλό μήνα.

    Ακόμα δεν έστειλαν τίποτα και υποτίθεται αύριο θα έπρεπε να είχαμε τις προπαραγγελίες στα χέρια μας.
    Από ότι είδα και στην ομάδα του FB πολλοί είναι σαν εμένα ενώ αντίθετα, λιγότεροι βέβαια έχουν ήδη λάβει tracking Number εδώ και μία εβδομάδα.

    με λίγα λόγια ... ότι νά ναι! Το μόνο που ανησυχώ είναι μήν τελικώς δεν λάβω καθόλου τις συλλεκτικές και πουν κάνα ωραίο του στυλ ''ήταν μεγάλη η ζήτηση και δεν είχαμε να καλύψουμε όλα τα preorders!'' και όπως ξέρετε η πλάκα είναι οτι ήδη είναι πληρωμένες απο το Μάρτη .......

    Σχετικά με το παραπάνω post του Λεωνίδα, εμένα μου αρέσουν με μεγάλη διαφορά τα χρώματα του playstation σε σχέση με τα αντίστοιχα xbox. Εννοείται το καλύτερο είναι το pro. βέβαια, το X έχει ίσως πιο φυσικά - μουντά χρώματα.
    Σε αναλύσεις κλπ δεν μπορώ να καταλάβω διαφορά, μόνο τα χρώματα και οι φωτισμοί μου κάνουν διαφορά που στο pro και μετά στο απλό ps4 μου αρέσουν περισσότερο.

    Εσείς βλέπετε κάποια άλλη διαφορά?

  25. #179
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,683
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Peteoklis View Post
    Καλή εβδομάδα παιδία και καλό μήνα.

    Ακόμα δεν έστειλαν τίποτα και υποτίθεται αύριο θα έπρεπε να είχαμε τις προπαραγγελίες στα χέρια μας.
    Από ότι είδα και στην ομάδα του FB πολλοί είναι σαν εμένα ενώ αντίθετα, λιγότεροι βέβαια έχουν ήδη λάβει tracking Number εδώ και μία εβδομάδα.

    με λίγα λόγια ... ότι νά ναι! Το μόνο που ανησυχώ είναι μήν τελικώς δεν λάβω καθόλου τις συλλεκτικές και πουν κάνα ωραίο του στυλ ''ήταν μεγάλη η ζήτηση και δεν είχαμε να καλύψουμε όλα τα preorders!'' και όπως ξέρετε η πλάκα είναι οτι ήδη είναι πληρωμένες απο το Μάρτη .......

    Σχετικά με το παραπάνω post του Λεωνίδα, εμένα μου αρέσουν με μεγάλη διαφορά τα χρώματα του playstation σε σχέση με τα αντίστοιχα xbox. Εννοείται το καλύτερο είναι το pro. βέβαια, το X έχει ίσως πιο φυσικά - μουντά χρώματα.
    Σε αναλύσεις κλπ δεν μπορώ να καταλάβω διαφορά, μόνο τα χρώματα και οι φωτισμοί μου κάνουν διαφορά που στο pro και μετά στο απλό ps4 μου αρέσουν περισσότερο.

    Εσείς βλέπετε κάποια άλλη διαφορά?
    Μην τα λες έτσι αυτά, γιατί οι κάτοχοι ενός κουτιού 500 ευρώ θα βγάλουν φλύκταινες...

  26. #180
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  27. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    spartan (01-10-2018)

Page 9 of 30 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •