Page 21 of 30 FirstFirst ... 11171819202122232425 ... LastLast
Results 401 to 420 of 586

Thread: Assassin's Creed: Odyssey

  1. #401

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    Για δωστε μου μια βοηθεια. Εχω παρει το side quest creating opportunity. Πηγαινω σε forts ειτε που τα εχω καθαρισει ειτε σε καινουριο κ αφου σκοτωσω τους πολεμαρχους δεν μου δινει σφραγιδες!!! Τι ακριβως παιζει?
    Στο συγκεκριμενο quest ειχα και εγω προβλημα. Δεν μου εδιναν σφραγιδες. Αν θυμαμαι καλα τελικα τις βρηκα απο Σπαρτιατες πολεμαρχους εκτος Αττικης... Τρεχα γυρευε. Ενας καλος τροπος να δεις το Loot καθε npc πριν μπεις σε ολη την διαδικασια να τους σκοτωνεις ειναι οταν τους "στοχευεις" με τον αετο σου.

    Quote Originally Posted by manga1024 View Post
    μου εβγαλε μια ειδοποιηση για μια εκδηλωση απ τις 11/12 εως στις 17/12 και αν θελω να δηλωσω συμμετοχη!ξερει κανεις τι ειναι αυτο?
    Εχω την εντυπωση οτι ειναι διαγωνισμος φωτογραφιας στο photo mode. Tο λενε στο youtube για τα νεα του Δεκεμβριου. Εχουν βαλει και ενα εξτρα sidequest δωρεαν, οπως το divine intervention τον Νοεμβριο. Δεν το εχω βρει ακομα.




  2. #402
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Thanks. Βασικα θα το αφησω στην ακρη κ οποτε βγει

    Spoiler!

  3. #403
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Μόνο εμένα δεν μου αρέσει ο χειρισμός και οι σπασμωδικές κινήσεις στη μάχη? Έχω να παίξω παιχνίδι της σειράs από το Brotherhood όπου μου άρεσε σαφώς πιο πολύ απότι τώρα (κιας ήταν παμπάλαιος τα animations σε αυτό δεν κόλαγαν νομίζω, μπορεί να θυμάμαι και λάθος). Γενικά, η κίνηση συνολικά και το βάρος/ισορροπία του χαρακτήρα δεν με τρελαίνει...Είμαι τελείως στην αρχή οπότε θα δείξει...Το concept του παιχνιδιού με τραβάει πάντως και μου αρέσει.
    Last edited by MajereMP44; 19-12-2018 at 14:37.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  4. #404
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Μόνο εμένα δεν μου αρέσει ο χειρισμός και οι σπασμωδικές κινήσεις στη μάχη? Έχω να παίξω παιχνίδι της σειράs από το Brotherhood όπου μου άρεσε σαφώς πιο πολύ απότι τώρα (κιας ήταν παμπάλαιος τα animations σε αυτό δεν κόλαγαν νομίζω, μπορεί να θυμάμαι και λάθος). Γενικά, η κίνηση συνολικά και το βάρος/ισορροπία του χαρακτήρα δεν με τρελαίνει...Είμαι τελείως στην αρχή οπότε θα δείξει...Το concept του παιχνιδιού με τραβάει πάντως και μου αρέσει.
    Επειδή εισαι στην αρχη λογικο να σε ξενισει καπως το συστημα μαχης.Οσο όμως προχωρας και αναβαθμίσεις τον χαρακτηρα σου,θα καταλάβεις ότι είναι πολύ ανωτερο από προηγουμενα παιχνίδια της σειρας.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to spartan For This Useful Post:

    gtakis (30-01-2019),MajereMP44 (19-12-2018)

  6. #405
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Τι να σου πω ρε συ. Σαν χάρτινα μου φάνηκαν όλα τα animations. Δεν ξέρω πως να το θέσω δεν φταίει το σύστημα το οποίο δείχνει από την αρχή ότι ειναι υπερ-εξελιγμένο πλέον και με βάθος ισως. Απλά είναι οτρόπος που οι κινήσεις γίνονται και δεν είναι rewarding στα δικά μου γούστα, να νιώθεις ότι τον χτύπησες τον άλλον ... Δεν κάνω καλό connection με το χαρακτήρα μέσω του ds. Θα το δω όμως και στην πορεία όταν ασχοληθώ με μεγάλα sessions.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  7. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    spartan (20-12-2018)

  8. #406
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Ρε παιδια να ρωτησω κατι. Εχω φτασει στη μυκονο κ σκοτωνω τον podarkes. Περα απο τις επικαλαμιδες ομως δεν μου εδωσε το στοιχειο που δινουν ολοι. Μπαινω στο μενου των cultlist, βλεπω τον podarkes με κοκκινο, αφου τον εφαγα, αλλα στο delian league που ανηκει παρολο που εχω σκοτωσει 2, μου δειχνει 1/5!!!!!!
    Ξαναπηγα στο σημειο που τον σκοτωσω μηπως δεν ειχα λοοταρει αλλα δεν μου δινει επιλογη για λοοτ. Ξερει κανεις τι παιζει?

    Spoiler!

  9. #407
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Αφού το ήξερα ότι θα σπαστώ όσο δεν πάει δεν ξέρω γιατί το αγόρασα τελικά ο μαζόχας. Ενδόμυχα ήθελα να στηρίξω την προσπάθεια που βασίζεται σε Ελληνικό setting...

    Δεν είναι δυνατόν να ξεκινάς με τέτοια εισαγωγή ΕΠΟΣ, τιτανοτεράστιο έπος, για να είμαι ακριβής και να μου σπας/πετάς την ασπίδα. Πως το λένε το game θέλει ασπίδες. Δεν γύριζες κάποτε χωρίς την ασπίδα σου αλλά μόνο πάνω σε αυτήν έτσι δεν μαθαίναμε μικρά στο σχολείο?
    Το απόλυτο Immersion Breaker.

    Στα θετικά - ωραία μηχανή γραφικών αλλά τα animations είναι όντως λες και παίζεις Street Fighter. Το αυθεντικό στα ουφάδικα εννοώ.. Έχει δίκιο σε αυτό που λέει ο MP44 παραπάνω. Προφανώς κατανοώ πλέον το σοκ όσων παίζουν ταυτόχρονα αυτό και το RDR2

    Με αυτήν την μηχανή θα μπορούσε όμως, η Ubi, να κάνει ένα πολύ όμορφο mousou game καλύτερα ως open world από ότι είδαμε στο Dynasty Warriors 9.

    Αρκεί να δώσει λίγο "βάρος" ακόμα στον χαρακτήρα και να βάλει φυσικά ΑΣΠΙΔΕΣ. Άπειρες ασπίδες.

    Καλό παιχνιδάκι πάντως. Απόλαυσα πολύ τις συζητήσεις στο Background. Αυτές στο forerground ξεχωρίζαν μόνο και μόνο στο ποιος θα προφέρει πιο κιτς την λέξη μαλάκα. Ούτε στο γήπεδο την ακούς τόσο συχνά...

    Κάνω hunter build με τον μ@.. εε τον Alexio εννοώ - κάποιο hint για το build?


  10. #408

    Default

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Αφού το ήξερα ότι θα σπαστώ όσο δεν πάει δεν ξέρω γιατί το αγόρασα τελικά ο μαζόχας. Ενδόμυχα ήθελα να στηρίξω την προσπάθεια που βασίζεται σε Ελληνικό setting...

    Δεν είναι δυνατόν να ξεκινάς με τέτοια εισαγωγή ΕΠΟΣ, τιτανοτεράστιο έπος, για να είμαι ακριβής και να μου σπας/πετάς την ασπίδα. Πως το λένε το game θέλει ασπίδες. Δεν γύριζες κάποτε χωρίς την ασπίδα σου αλλά μόνο πάνω σε αυτήν έτσι δεν μαθαίναμε μικρά στο σχολείο?
    Το απόλυτο Immersion Breaker.

    Στα θετικά - ωραία μηχανή γραφικών αλλά τα animations είναι όντως λες και παίζεις Street Fighter. Το αυθεντικό στα ουφάδικα εννοώ.. Έχει δίκιο σε αυτό που λέει ο MP44 παραπάνω. Προφανώς κατανοώ πλέον το σοκ όσων παίζουν ταυτόχρονα αυτό και το RDR2

    Με αυτήν την μηχανή θα μπορούσε όμως, η Ubi, να κάνει ένα πολύ όμορφο mousou game καλύτερα ως open world από ότι είδαμε στο Dynasty Warriors 9.

    Αρκεί να δώσει λίγο "βάρος" ακόμα στον χαρακτήρα και να βάλει φυσικά ΑΣΠΙΔΕΣ. Άπειρες ασπίδες.

    Καλό παιχνιδάκι πάντως. Απόλαυσα πολύ τις συζητήσεις στο Background. Αυτές στο forerground ξεχωρίζαν μόνο και μόνο στο ποιος θα προφέρει πιο κιτς την λέξη μαλάκα. Ούτε στο γήπεδο την ακούς τόσο συχνά...

    Κάνω hunter build με τον μ@.. εε τον Alexio εννοώ - κάποιο hint για το build?

    Το προοριζα για αγορα αμεσως μολις τελειωσω το witcher.. Αρχιζω και ανακαλω..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #409
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Το προοριζα για αγορα αμεσως μολις τελειωσω το witcher.. Αρχιζω και ανακαλω..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Βρε μην κρίνεις από εμένα - εγώ κράζω και το καναρίνι μου κάθε πρωί. Είναι καλό παιχνιδάκι. Απλά πας μες τις προσδοκίες σου στο low/mid. Καλά θα περάσεις αν το δεις έτσι. Εγώ το πήρα προσφορά 30 στο Store.

    Αν μη τι άλλο θα ακούσεις αρχαιοελληνικά στο chatter στο background. Αυτό και μόνο αξίζει.

  12. #410

    Default

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Βρε μην κρίνεις από εμένα - εγώ κράζω και το καναρίνι μου κάθε πρωί. Είναι καλό παιχνιδάκι. Απλά πας μες τις προσδοκίες σου στο low/mid. Καλά θα περάσεις αν το δεις έτσι. Εγώ το πήρα προσφορά 30 στο Store.

    Αν μη τι άλλο θα ακούσεις αρχαιοελληνικά στο chatter στο background. Αυτό και μόνο αξίζει.
    Ποτε δεν ειχα συμπαθεια στα asassins. Το θεωρω το cod των adventure. Ανελεητο milking.
    Και γω σε προσφορα θα το επαιρνα ουτως η αλλως. Απλα τωρα θα το ξανατσεκαρω.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #411
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Ποτε δεν ειχα συμπαθεια στα asassins. Το θεωρω το cod των adventure. Ανελεητο milking.
    Και γω σε προσφορα θα το επαιρνα ουτως η αλλως. Απλα τωρα θα το ξανατσεκαρω.
    Κοιτα να σου πω και εγω την γνωμη μου, που αν και μου αρεσουν τα AC , ημουν απο αυτους που ειχα πει νησαφι πια. Το παιχνίδι το πήρα και εγω τωρα με την προσφορα (χωρις να εχω παιξει το origins) και οι προσδοκιες μου ηταν μικρες. Βασικά υπάρχει μεγαλη διαφορα στο gameplay, τοση ωστε να να λες οτι βασικα παιζεις αλλο παιχνίδι. Το παιχνίδι όντως έχει πάρει μια Witcher 3 προσέγγιση, αλλα βέβαια με τίποτα δεν φτάνει το βαθος του. ΔΕΝ υπαρχουν σεντουκια, φτερα, κολοκυθια για να μαζεψεις στον χάρτη, ΔΕΝ υπαρχουν sync points για να "ανοιξεις τον χαρτη" , τα λιγα που υπάρχουν απλά ξεκλειδώνουν fast travel locations και δίνουν κάποιες επιπλέον δυνάμεις στο γεράκι σου. ΟΚ υπάρχουν ακόμα αρκετά fetch quests , και η ιστορια καθενος δεν φτάνει με τίποτα Witcher, αλλα προς το παρόν αυτό που έχω δεί είναι καλύτερο απο τα προηγούμενα AC ( με εξαίρεση ισως το 2).

    Τι με έχει χαλάσει μεχρι στιγμης? Αρχικά το πόσο συχνά λέει το μαλακας, που είχε βασικά και άλλη έννοια στα αρχαία, καθώς και κάποια ονόματα όπως το Μαρκος που είναι Ρωμαικό, ή το Νικόλαος που και αυτο δεν υπήρχε στην αρχαιότητα. Βέβαια τα παραπάνω (οπως και πιθανες ιστορικες ανακρίβειες) ειναι βασικά γκρίνια, και όχι κατι βασικό για το παιχνίδι, που μέχρι στιγμής με έχει εκπλήξει ευχάριστα.

  14. #412
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Το παιχνίδι το έχω τερματίσει εδώ και καιρό και έχω κάνει και παρά πολλά side quests (85 ώρες έχει γράψει)
    Και εγώ με τα AC δεν μπορώ να πω πως είμαι fan της σειράς μιας και έχω παίξει τα 4 πρώτα και το Unity, το οποίο δεν μου άρεσε και καθόλου.
    Το odyssey ήταν το μοναδικό από όταν βγήκαν σε αυτή τι γενιά που μου τράβηξε το ενδιαφέρον. Ίσως λόγω setting.
    Όπως πολύ σωστά λέει ο Slay το παιχνίδι έχει πάρει μια Witcher προσέγγιση αλλά εννοείται πως δεν φτάνει το μεγαλείο του.
    Έχει όμως, πολύ ωραίο σύστημα μάχης, ωραία ιστορία και αρκετά ωραία side quests.
    Για μένα ένα από τα αρνητικά του είναι σαφώς το malakas που το λένε συνέχεια, αλλά οκ το προσπερνάω αυτό.
    Για μένα το μεγαλύτερο αρνητικό είναι πως πολλά side quest είναι τελείως fetch. Δεν σου προσφέρουν τίποτα, αντίθετα μπορεί να σε αποθαρρυνουν και να μην ασχοληθείς γενικά με side quest με αποτέλεσμα να χάσεις κάποια παρά πολύ καλά με ωραία ιστορία. Ουσιαστικά το παιχνίδι αδικεί τον εαυτό του με τα fetch quests.
    Δεν έχει ανάγκη από τέτοια quests για να μεγαλώσει η διάρκεια του παιχνιδιού, το οποίο είναι ήδη μεγάλο.
    Για μένα πάντως είναι το καλύτερο AC από όσα έχω παίξει. Ακόμα και από την τριλογία του Ezio τα οποία τα έχω πολύ ψηλά γενικά σαν παιχνίδια.
    Μπορεί να δεχτεί πολλές βελτιώσεις και στα rpg στοιχεία του και στις επιλογές στους διαλόγους.
    Αν ασχοληθεί η Ubisoft και πρώτον σταματήσει τις ετήσιες κυκλοφορίες. Βγάζει ανα 3 χρόνια ένα μεγάλο AC και το πάει σε πιο rpg μονοπάτια τότε θεωρώ ότι μπορεί να δώσει νέα πνοή στη σειρά.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  15. #413
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Η μονη χρησιμοτητα που εχουν τα side quest ειναι για 5-6 τροπαια, για να ανεβεις πιο γρηγορα level κ φυσικα να αυξησουν το χρονου παιχνιδιου.

    Spoiler!

  16. #414
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    Η μονη χρησιμοτητα που εχουν τα side quest ειναι για 5-6 τροπαια, για να ανεβεις πιο γρηγορα level κ φυσικα να αυξησουν το χρονου παιχνιδιου.
    Οχι μονο, μπορούν να επηρεάσουν και την ιστορια (δεν ξερω σε τι βαθμο). Για παράδειγμα μια επιλογή που έκανα σε side quest στην Κεφαλλονιά, μου την ανέφερε σε διάλογο αρκετά αργότερα η Πυθία. Αλλα ναί υπάρχουν δυστηχως και αρκετα fetch quests που βασικα παίρνεις ΧΡ και ισως και κάποιο χρήσιμο αντικείμενο.

  17. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    mihalis13 (28-12-2018)

  18. #415

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Κοιτα να σου πω και εγω την γνωμη μου, που αν και μου αρεσουν τα AC , ημουν απο αυτους που ειχα πει νησαφι πια. Το παιχνίδι το πήρα και εγω τωρα με την προσφορα (χωρις να εχω παιξει το origins) και οι προσδοκιες μου ηταν μικρες. Βασικά υπάρχει μεγαλη διαφορα στο gameplay, τοση ωστε να να λες οτι βασικα παιζεις αλλο παιχνίδι. Το παιχνίδι όντως έχει πάρει μια Witcher 3 προσέγγιση, αλλα βέβαια με τίποτα δεν φτάνει το βαθος του. ΔΕΝ υπαρχουν σεντουκια, φτερα, κολοκυθια για να μαζεψεις στον χάρτη, ΔΕΝ υπαρχουν sync points για να "ανοιξεις τον χαρτη" , τα λιγα που υπάρχουν απλά ξεκλειδώνουν fast travel locations και δίνουν κάποιες επιπλέον δυνάμεις στο γεράκι σου. ΟΚ υπάρχουν ακόμα αρκετά fetch quests , και η ιστορια καθενος δεν φτάνει με τίποτα Witcher, αλλα προς το παρόν αυτό που έχω δεί είναι καλύτερο απο τα προηγούμενα AC ( με εξαίρεση ισως το 2).

    Τι με έχει χαλάσει μεχρι στιγμης? Αρχικά το πόσο συχνά λέει το μαλακας, που είχε βασικά και άλλη έννοια στα αρχαία, καθώς και κάποια ονόματα όπως το Μαρκος που είναι Ρωμαικό, ή το Νικόλαος που και αυτο δεν υπήρχε στην αρχαιότητα. Βέβαια τα παραπάνω (οπως και πιθανες ιστορικες ανακρίβειες) ειναι βασικά γκρίνια, και όχι κατι βασικό για το παιχνίδι, που μέχρι στιγμής με έχει εκπλήξει ευχάριστα.
    Τωρα το εκανα test drive σε ενα φιλο μου. Γενικα καλο μου φανηκε, μου αρεσαν πολυ τα RPG στοιχεια του ενω και απο animation δεν μου φανηκε και τοσο κακο. Ο χαρτης δε της Ελλαδας ολα τα λεφτα. Παει για αγορα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #416
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    Η μονη χρησιμοτητα που εχουν τα side quest ειναι για 5-6 τροπαια, για να ανεβεις πιο γρηγορα level κ φυσικα να αυξησουν το χρονου παιχνιδιου.
    Οχι οχι μεγα λαθος αυτο. Υπαρχουν καποια εκπληκτικα side questlines στο Odyssey. Αυτο που τα ριχνει ειναι το κακιστο acting αλλα απο ιστορια ειναι φοβερα μερικα απο αυτα.

    Απλα αγνοηστε ολα τα randomly generated quests. Μην κανετε καν τον κοπο ειναι ολα fetch quests χωρις ιχνος ουσιας.

    Σε καποια νησια για πχ που δεν σε παει καν το main story εκτιλυσσονται φοβερα σκηνικα, Πχ Μυκονος, Κυθηρα και αλλα.

    Εχουν κανει αρκετα καλη δουλεια για πρωτο attempt να γυρισουν το AC σε RPG.

  20. #417

    Default

    Αυτο με τα Κυθηρα μπορω να το επιβεβαιωσω και εγω. Σιγουρα καποιος απο την ομαδα καταγεται απο εκει γιατι δεν μπορω να δικαιλογησω διαφορετικα τοσα πολλα και στη πλειοψηφια τους καλα sidequest για ενα τετοιο νησι

    Μονο η προφορα του Αλεξιου να μην εμοιαζε σαν απο ρωσο μαφιοζο τι ωραια που θα ηταν...

  21. The Following User Says Thank You to AgentPrinny007 For This Useful Post:

    panos74gr (02-01-2019)

  22. #418
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Απλα αγνοηστε ολα τα randomly generated quests. Μην κανετε καν τον κοπο ειναι ολα fetch quests χωρις ιχνος ουσιας.
    τι εννοείς? πως τα ξεχωρίζεις? εννοεις οτι οσα παιρνεις απο τον πινακα ειναι τα μαπα?

  23. #419
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    τι εννοείς? πως τα ξεχωρίζεις? εννοεις οτι οσα παιρνεις απο τον πινακα ειναι τα μαπα?
    Ότι παίρνετε από τον πίνακα μην ασχολείστε καν. Στην πορεία βγαίνουν μόνα τους όλα τα contracts.
    Απλά φροντίστε να τα παίρνετε όλα αυτά τα contracts και κάποια στιγμή κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού θα ολοκληρωθούν.
    Τα side quests είναι αυτά με το κίτρινο θαυμαστικό. Με αυτά να ασχολείστε.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  24. #420
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Βγαινουν καποιες στιγμες στο χαρτη κακαποιες αποστολες με σημα μια κλεψυθρα κ 2 σημαιακια αν θυμαμαι καλα. Κ αυτα ειναι ασυμαντα

    Spoiler!

  25. The Following 2 Users Say Thank You to ilias78 For This Useful Post:

    mihalis13 (29-12-2018),Slay (29-12-2018)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •