Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 29 of 29

Thread: Fortnite

  1. #21
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    NPC; Δηλαδή;

    Καλά δεν έχω παίξει τόσο πολύ εγώ. Αλλά γενικότερα ο χειρισμός του δεν μου φαινόταν δύσκολος πριν το update.
    Κάτι παίζει δεν φαίνεται φυσιολογικό, μπήκα κ με ένα φίλο, εμείς δεν ξέραμε καλό pvp κ κάνουμε τώρα 12 kill κ win δύο φορές .
    Πριν δεν υπήρχε περίπτωση να μέναμε ζωντανή, ούτε χτίζουν καλά κ πηγαίνουν σαν χαμένη, να έχουν μπει πολύ παίχτες που δεν ξέρουν η να είναι από κινητά κ να είναι τόσο εύκολη, μου δίνει την εντύπωση ότι είναι του υπολογιστή παίχτες (npc) όχι όλοι αλλά μερικοί γιατι δεν εξηγείται, εκτός τώρα αν σε πάει με βάση το lvl κ τα kill κ έχει χωρίσει τους παίχτες νέους με καλούς για να κάνεις κ εσύ κανένα win

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  2. #22
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Κάτι παίζει δεν φαίνεται φυσιολογικό, μπήκα κ με ένα φίλο, εμείς δεν ξέραμε καλό pvp κ κάνουμε τώρα 12 kill κ win δύο φορές .
    Πριν δεν υπήρχε περίπτωση να μέναμε ζωντανή, ούτε χτίζουν καλά κ πηγαίνουν σαν χαμένη, να έχουν μπει πολύ παίχτες που δεν ξέρουν η να είναι από κινητά κ να είναι τόσο εύκολη, μου δίνει την εντύπωση ότι είναι του υπολογιστή παίχτες (npc) όχι όλοι αλλά μερικοί γιατι δεν εξηγείται, εκτός τώρα αν σε πάει με βάση το lvl κ τα kill κ έχει χωρίσει τους παίχτες νέους με καλούς για να κάνεις κ εσύ κανένα win

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Μήπως απλά κάνανε και κανένα reset στο ranking; Μπορεί όσο παίζεις και γίνεσαι καλός να σε βάζει αργότερα με καλύτερους παίκτες στο matchmaking κτλ. Θα μπω και εγώ το σ/κ να δοκιμάσω. LOL
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  3. #23

    Default

    εχουν βαλει μποτακια,το 1ο παιχνιδι που σας βαζει μετα το τρειλερ ειναι μονο με αυτα,στην συνεχεια παιζετε μιξη ανθρωπων και μποτακια και νομιζω οσο ανεβαινεις επιπεδα θα χαθουν εντελως τα μποτακια,τα οποια "συμπεριφερονται" βαση του λεβελ σας.

  4. The Following User Says Thank You to alan sirer For This Useful Post:

    Christos33 (18-10-2019)

  5. #24
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Μα έτσι εξηγείται αυτό έλεγα κ εγώ πως γίνεται να κοιτάνε τα αστέρια

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  6. #25
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    ΧΑΧΑΧΑ... Όχι ρε φίλε.

    Ίσως να το έκαναν γιατί το περισσότερο κοινό που παίζει είναι κάτω των 12 σίγουρα. (Αν και το παιχνίδι προτείνεται για ηλικίες άνω των 12 ετών). Το βλέπω από τον ανιψιό μου δηλαδή.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  7. #26

    Default

    το κανεις για να κρατησεις το αδυναμο κοινο,την ιδια τακτικη εχει και το realm royale,εκει απο τους 100 παικτες μονο οι 30-40 το πολυ ειναι ανθρωποι,τα υπολοιπα μποτακια και εχεις την χαρα να μπορεις να κερδιζεις αγωνες και να σε "κραταει" κοντα του το παιχνιδι,ασχετα που ειναι ενα παιχνιδι μετριο,γενικα εγω ειμαι μετριοτατος παικτης,επαιζα το fortnite οταν ειχε βγει το παιχνιδι για 2-3 σεζον,κερδισα 1 φορα σε σολο στα 100-120 ματς που ειχα παιξει και καμια 10αρια νικες σε ομαδικο στα μισα παιχνιδια του σολο,το παρατησα γιατι απο παιχνιδι επιβιωσης εγινε παιχνιδι στο ποιος θα χτισει γρηγοροτερα,το ξανακατεβασα εχθες μονο και μονο για να ασχοληθω με το team rumble 20vs20 που ειναι τυπου death match,πεθαινεις και ξαναβγαινεις αλλα και γιατι λενε οτι το save the world θα γινει free το επομενο διαστημα και θελω να το δοκιμασω.

  8. #27
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by alan sirer View Post
    το κανεις για να κρατησεις το αδυναμο κοινο,την ιδια τακτικη εχει και το realm royale,εκει απο τους 100 παικτες μονο οι 30-40 το πολυ ειναι ανθρωποι,τα υπολοιπα μποτακια και εχεις την χαρα να μπορεις να κερδιζεις αγωνες και να σε "κραταει" κοντα του το παιχνιδι,ασχετα που ειναι ενα παιχνιδι μετριο,γενικα εγω ειμαι μετριοτατος παικτης,επαιζα το fortnite οταν ειχε βγει το παιχνιδι για 2-3 σεζον,κερδισα 1 φορα σε σολο στα 100-120 ματς που ειχα παιξει και καμια 10αρια νικες σε ομαδικο στα μισα παιχνιδια του σολο,το παρατησα γιατι απο παιχνιδι επιβιωσης εγινε παιχνιδι στο ποιος θα χτισει γρηγοροτερα,το ξανακατεβασα εχθες μονο και μονο για να ασχοληθω με το team rumble 20vs20 που ειναι τυπου death match,πεθαινεις και ξαναβγαινεις αλλα και γιατι λενε οτι το save the world θα γινει free το επομενο διαστημα και θελω να το δοκιμασω.
    Έχω το παιχνίδι το είχα αγοράσει καμία σχέση με το pvp, πολύ κάψιμο βέβαια κ αυτό να ανεβάσεις να φτιάξεις παγίδες κ πολλά άλλα μέσα καλό είναι χρόνο δεν είχα να ασχοληθώ, δίνει με το login daily κάθε μέρα κ κάτι αν μπαίνεις συχνά καθε 7 μέρες σου δίνει κ v-bucks κ με το καιρό μαζεύεις αρκετά.
    Τώρα το pvp τα ίδια με εσένα κ εγώ solo αλλά στο τέλος το χτίσιμο είναι όλα τα λεφτά σε καθαρίζουν στο λεπτό κ όντως πολύ δύσκολο για win solo κ εγώ έχω κανει ελάχιστα,βέβαια δεν έχω "λιώσει" κιόλας μπαίνω όταν θέλω να παίξω κάτι γρήγορο,ειχα να παιξω αρκετές season κ τώρα με το καινούργιο είπα να δοκιμάσω.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  9. #28
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Fortnite will be on PS5 and Xbox Series X at launch

    During the presentation, Epic showed off footage of the new Unreal Engine running on a PS5, but Fortnite won’t be running on Unreal Engine 5 when it launches on next-gen consoles. It will initially be the Unreal Engine 4 version that’s currently available everywhere else; Epic said that it will bring Fortnite to Unreal Engine 5 in mid-2021.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  10. #29

    Default

    Καλησπέρα, προσπαθούμε να βάλουμε το fortnite σε PS4 και δεν το βρίσκει στην αναζήτηση στο store. Καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει;


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •