Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 68 of 68

Thread: Monster Hunter: World

  1. #61
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    Ξέχασες και αυτό.


    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    christos-sonyboy (10-12-2018)

  3. #62

    Default

    εχεις δικιο. βασικα θα βαλω ολοκληρο το βιντεο με τα updates που θα γινουν στο παιχνιδι.

  4. #63

    Default

    Για οσους ενδιαφερονται υπαρχει demo του παιχνιδιου στο PSN και θα ειναι διαθεσιμο μεχρι και τις 17 του μηνος.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to AgentPrinny007 For This Useful Post:

    Kane (17-12-2018),panos74gr (17-12-2018)

  6. #64

    Default

    50 ωρες και συνεχιζω. κακως δεν ειχα ασχοληθει τοσο καιρο. τωρα καταλαβαινω γιατι ειχε παρει μεγαλες βαθμολογιες.

  7. #65
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    50 ωρες και συνεχιζω. κακως δεν ειχα ασχοληθει τοσο καιρο. τωρα καταλαβαινω γιατι ειχε παρει μεγαλες βαθμολογιες.
    Χρηστο επειδή το σκέφτομαι να το παρω και εγω.2 αποριες εχω.Το παιχνιδι θελει αναγκαστικα παρεα για να παιχθεί?Και ακομα αν το συστημα μαχης είναι ικανοποιητικο.

  8. #66

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Χρηστο επειδή το σκέφτομαι να το παρω και εγω.2 αποριες εχω.Το παιχνιδι θελει αναγκαστικα παρεα για να παιχθεί?Και ακομα αν το συστημα μαχης είναι ικανοποιητικο.
    ελα ρε φιλε,sorry για την καθυστερηση τωρα το ειδα.
    βασικα αν ηθελε αναγκαστικα παρεα,δε θα το επαιρνα ποτε το παιχνιδι. οχι δεν χρειαζεται παρεα εννοειται,μια χαρα το παιζεις κ μονος. απλα να εχεις στο νου σου οτι κανεις πολλες side αποστολες τις οποιες by the way μπορεις να τις παιξεις οσες φορες θες,για να φαρμαρεις υλικα και χρηματα.αυτο θα το κανεις για να φτιαξεις καλυτερα οπλα κ πανοπλιες ωστε να μπορεσεις να προχωρησεις παρακατω χωρις προβληματα.επισης σε βοηθουν πολλα φιλτρα κ τροφιμα οπου κ γι'αυτα πρεπει να μαζεψεις υλικα.

    το συστημα μαχης στην αρχη θα σου φανει αγαρμπο,μπορεις να λοκαρεις πανω στο τερας αλλα να σου πω την αληθεια εμενα δε με βολεψε. μολις το συνηθισεις θα σου φαινεται πιο ''ελαφρυ''. σκεψου οτι ειμαι με great sword το οποιο εχει αργες κινησεις αλλα εχω σφαξει ευκολα πολυ πραμα με αυτο,με ανεση στην κινηση.
    νομιζω οτι υπαρχει ντεμο,ριξε του μια ματια. να ξερεις οτι τα jrpg ειναι ιδιαιτερα παιχνιδια κ θα φας ενα χασιμο με τα φιλτρα,τροφιμα,υλικα,οπλα,πανοπλιες κ πως φτιαχνονται αλλα αν σ'αρεσει απο την αρχη κ θες να ασχοληθεις, θα τα βρεις ολα.
    αμα το παιξεις τελικα κ σου αρεσει,εδω θα ειμαι. οτι θες ρωτα κ σε βοηθαω. ριξε μια ματια στο ντεμο πριν πας σε αγορα.

  9. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    spartan (22-12-2018)

  10. #67
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default



    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  11. #68

    Default

    τιμιο expansion το iceborn παντως με πολλες καλες κριτικες.

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •