Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 54

Thread: Wolfenstein II: The New Colossus

  1. #21
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Και εγώ απορώ Δημήτρη. Μιλάμε για ένα από τα καλύτερα FPS για το 2017. Το τελείωσα εχθές. Το είχα αγοράσει day one το συγκεκριμένο και καθυστέρησα να το τελειώσω γιατί έφτιαξα νέο home cinema και ήθελα να το απολαύσω στο μαξ το συγκεκριμένο. Όπως και έκανα αυτές τις μέρες που είχα πάρει και άδεια.

    Τρομερός ήχος, απίστευτο gameplay, τρομερό story, ωραίο χιούμορ, τρομερά γραφικά! Τι άλλο θέλει κανείς;

    Επίσης το παιχνίδι έχει πάρα πολύ πράγμα από collectibles και replay value. Έχει πολύ πράγμα να κάνεις και να ξεκλειδώσεις και περιοχές με τα enigma codes. Δεν έχει τελειωμό δηλαδή!

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  2. #22

    Default

    Μαλλον γιατι αρκετοι εχουν κολλημα με τις διαφορες μεταξυ ps4 pro και ps4 και προσπερνανε πολλα παιχνιδια (και το ιδιο και στην xbox μερια που σχεδον κανεις δεν εχει αναφερει το Cuphead πχ).
    Και σε αλλα αξιολογα παιχνιδια εχουμε δει παρα πολυ λιγο ενδιαφερον(Hellblade,divinity,life is strange,dishonored 2,nier και παει λεγοντας).

    Το εχω ξαναγραψει και πιο παλια οτι οι console gamers εχουν γινει χειροτεροι απο τους Pc gamers.Απο εκει που παλια εβλεπες κουβεντες μονο για τα παιχνιδια,πλεον βλεπεις κουβεντες μονο για τις διαφορες μεταξυ pro και ps4.

    Τελος παντων εγω το αγορασα τωρα στο black friday με το season pass του αλλα δεν εχω προλαβει ακομα να το παιξω.Μαλλον θα αφησω το Okami για να το βγαλω αυτο πρωτα.

  3. #23
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Αφού σας άρεσε ρίξτε και μια ματιά στα New Order και Old blood, αν δεν το έχετε ήδη κάνει, όταν ξαναμπούν προσφορά (ή και τώρα αν γουστάρετε). Δεν ξέρω αν και πόσο καλύτερο είναι το Colossus πάντως είναι πολύ διασκεδαστικά. Προσωπικά περιμένω να πέσει η τιμή του για να το πάρω.

  4. The Following User Says Thank You to Kane For This Useful Post:

    Valkyre (27-12-2017)

  5. #24
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Αφού σας άρεσε ρίξτε και μια ματιά στα New Order και Old blood, αν δεν το έχετε ήδη κάνει, όταν ξαναμπούν προσφορά (ή και τώρα αν γουστάρετε). Δεν ξέρω αν και πόσο καλύτερο είναι το Colossus πάντως είναι πολύ διασκεδαστικά. Προσωπικά περιμένω να πέσει η τιμή του για να το πάρω.
    Πριν το παιξω, ακριβως επειδη οπως ειπα το αγορασα για την ιστορια του, επαιξα μια στα γρηγορα το New Order (του οποιου το παιχνιδι ειναι αμεση συνεχεια).

    Δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστικα ιδιαιτερως με το 1ο παιχνιδι και μαλιστα φοβηθηκα οτι εκανα βλακεια που αγορασα το New Colossus. Ε μιλαμε το παιχνιδι ειναι ετη φωτος μπροστα απο τον προκατοχο του... ανετα το λες διαφορα της ταξεως Uncharted απο Uncharted 2. Ναι τοσο καλο.

    Γενικα ειναι ενα παιχνιδι που οποιοσδηποτε φαν των FPS ειναι απαραδεκτο να μην παιξει και θα ελεγα οτι ακομα και μη φανς των FPS (οπως εγω καλη ωρα) θα το ευχαριστηθουν απολυτα. Με εχει εκπληξει με την ποιοτητα του. Και ναι λεει μια σοβαρη ιστορια, αλλα ταυτοχρονα εχει ενα χιουμορ στις σωστες δοσεις, που πραγματικα σε ξεκαρδιζει ωρες ωρες!

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Kane (27-12-2017),obione (30-12-2017)

  7. #25

    Default

    Το παιχνιδι λεγεται Wolfenstein 2,αρα ειναι αυτονοητο οτι το καλυτερο(οπως φυσικα σε ολες τις παρομοιες περιπτωσεις)ειναι να παιξει καποιος το προηγουμενο πριν το ξεκινησει.

  8. #26
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Όταν ξεκινάει το παιχνίδι σου δείχνει ολόκληρο βίντεο (recap) το τι έχει συμβεί στο 1.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  9. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    Valkyre (27-12-2017)

  10. #27
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Nαι ακριβως, δεν ειναι ιδιαιτερα απαραιτητο να παιξει κανεις το 1ο. Διαβαζοντας ενα recap στο wiki και βλεποντας το in game recap θα ειναι οκ.

  11. #28
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    Επειδη κι εγω το ψηνω καιρο μιας και με τραβηξε το trailer καθως και το demo που επαιξα προχθες,μπερδευτηκα λιγο απ αυτο που ειπατε για το πρωτο.
    Γενικα το βλεπω πολυ βασισμενο πανω στην ιστορια και οχι σε απλο πιστολιδι,αυτο ακριβως που ψαχνω δηλαδη μιας και εχω καιρο να παιξω κατι παρομοιο.
    Φυσικα ειχα σκοπο να ξεκινησω απ το πρωτο ωστε να δω την ιστορια,αλλα με μπερδεψε αυτο που ειπατε πιο πανω οτι οκ,το βλεπεις και σε recap.
    Απο καποιους που τα χουν παιξει και τα δυο καμια ακομα γνωμη?
    Αξιζει στα 18€ που παιζει το πρωτο η να παω κατευθειαν στο 2?

  12. #29
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Quote Originally Posted by mania View Post
    Επειδη κι εγω το ψηνω καιρο μιας και με τραβηξε το trailer καθως και το demo που επαιξα προχθες,μπερδευτηκα λιγο απ αυτο που ειπατε για το πρωτο.
    Γενικα το βλεπω πολυ βασισμενο πανω στην ιστορια και οχι σε απλο πιστολιδι,αυτο ακριβως που ψαχνω δηλαδη μιας και εχω καιρο να παιξω κατι παρομοιο.
    Φυσικα ειχα σκοπο να ξεκινησω απ το πρωτο ωστε να δω την ιστορια,αλλα με μπερδεψε αυτο που ειπατε πιο πανω οτι οκ,το βλεπεις και σε recap.
    Απο καποιους που τα χουν παιξει και τα δυο καμια ακομα γνωμη?
    Αξιζει στα 18€ που παιζει το πρωτο η να παω κατευθειαν στο 2?
    Για μένα δεν αξίζει αλλά είμαι πολύ επιλεκτικός όσον αφορά την χρηματική αξία των παιχνιδιών. Το έχω πετύχει τουλάχιστον 2 φορές στα 5€, τελευταία φορά στις αρχές του μήνα, και έτσι το πήρα.

  13. The Following User Says Thank You to Kane For This Useful Post:

    mania (28-12-2017)

  14. #30
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Νομισα ηταν απλα ενα fps και δεν του εδωσα ποτε σημασια! εχοντας διαβασει οτι λετε εδω, το ειχα στο νου μου και οριστε...σα το διαολο το βρηκα σημερα σε πολυ καλη τιμη και το πηρα διχως δευτερη σκεψη.Να δω ποτε θα το αρχισω.Λογικα θα ξεκινησω το 1 σε γρηγορο mode και μετα! Θα κανω ποστ στο τελευταιες αγορες φωτος!!Thanks guys!!

  15. #31
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Πάντως το παιχνίδι είναι σίγουρα ένα από τα καλύτερα του 2017. Και εγώ το αγόρασα στο black friday με το steelbook.Λόγο ότι έχω πάρα πολλά παιχνίδια να παίξω δεν ξέρω πότε θα το ξεκινήσω. Επίσεις κάποιοι που θέλουν να παίξουν το παιχνίδι αλλά θέλουν να πάρουν και όλα τα trophy το προσπερνάνε καθώς για ένα trophy το παιχνίδι έχει δυσκολία 10/10 για το platinum.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  16. #32

    Default

    Ειπα αυτες τις μερες να βρω λιγο χρονο να παιξω το παιχνιδι γιατι ειναι κριμα παιχνιδια της χρονιας και να μην τα παιζουμε.Οι συνολικες εντυπωσεις μου ειναι φυσικα θετικες αλλα εχω και καποια σημεια που δεν μαρεσαν.
    Αρχικα να πω οτι το παιχνιδι το επαιξα στο pc αρα δεν μπορω να πω κατι πανω στο θεμα αποδοσης(αν και δεν διαφερουν και πολυ οι εκδοσεις)μιας και το βρηκα μιση τιμη στα 15ευρω.

    Στο κομματι του story δεν μπορω να συμφωνησω με το συμφορουμιτη Wolf στον χαρακτηρισμο''τρομερο'',αλλα συμφωνω με τον συμφορουμιτη Val οτι ηταν ωραιος ο τροπος που το παρουσιασαν(εχει μια διαφορα το ενα με το αλλο).
    Βεβαια θεωρω οτι εφτασαν σε ενα σημειο υπερβολης οσον αφορα τον χαρακτηρα
    Spoiler!


    Για το οπτικο κομματι δεν εχω να πω κατι περισσοτερο περαν του οτι ειναι παρα πολυ καλο οπως και ο ηχος(εκτος απο το τελευταιο κομματι heavy metal ή οτι υποτιθεται οτι ειναι κατα τους τιτλους τελους που ηταν χαλι μαυρο).
    Και η διαρκεια του ικανοποιητικη που μου πηρε γυρω στις 20ωρες(με αρκετο ψαξιμο ομως).

    Στα του gameplay τωρα και εκει εγινε παρα πολυ καλη δουλεια.Το τσεκουρι που μπορεις ειτε να το χρησιμοποιεις απο κοντα,ειτε απο μακρια πολυ ωραιο οπως φυσικα και τα οπλα που με τους συνδιασμους των 2 ειχες πολλες επιλογες για το πως θα πηγαινες στην καθε μαχη. Ωραια πινελια το πιστολι που με το Upgrade του εδινε και αρκετα το στοιχειο του stealth.

    Επισης το παιχνιδι ειναι αισθητα δυσκολοτερο απο το προηγουμενο.Εδω να αναφερω οτι αφορα το παραπανω σχολιο που ανεφερε ο συμφορουμιτης οσον αφορα ενα trophy του το οποιο ζητα να φας το παιχνιδι στο τελευταιο επιπεδο δυσκολιας(ξεκλειδωνεται αφου τερματισεις το παιχνιδι)χωρις επιπλεον ζωες ή saves,πραγμα που οντως νευριασε αρκετο κοσμο.

    Αυτο που με νευριασε περισοτερο ειναι οτι σε 3 με 4 σημεια το παιχνιδι γινεται unfair που λεμε και σου πεταει ορδες αντιπαλων κατα πανω σου.Αυτο το πραγμα ποτε δεν μαρεσε στα παιχνιδια αυτα και ειναι και ο κυριος λογος που δεν εκανα Platinum το Killzone 2 που ειχα κολλησει προς το τελος σε ενα παρομοιο level στο μεγιστο βαθμο δυσκολιας. Δεν θελω καν να σκεφτομαι ποσο σπασιμο νευρων θα ειναι στα τελευταια επιπεδα δυσκολιας το wolfenstein 2 συγκεκριμενα σε αυτα τα σημεια.

    Οσο για τα enigma codes θα μπορουσαν να εκαναν λιγο καλυτερο δουλεια απο το να σε στελνουν στα ιδια επιπεδα που εχεις περασει ηδη για να πας να τους φας.

    Σε γενικες γραμμες οπως ειπα το παιχνιδι μου αφησε παρα πολυ καλες εντυπωσεις αν και το πρωτο περιπου 1/4 το βρηκα λιγοτερο ενδιαφερον απο το υπολοιπο.Μετα το Evil Within 2,αλλο ενα παρα πολυ αξιολογο sequel που οντως φαινεται να το εχουν προσπερασει πολλοι. Θα συνεχισω να κανω τα side quests και να φαω τους kommanders και μετα θα συνεχισω να δω τι λενε τα Dlc που εχουν βγει ως τωρα και θα ενημερωσω πανω σε αυτα.

  17. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    Kane (02-01-2018)

  18. #33
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    βρε παιδια λιγο τα σποιλερ

  19. #34

    Default

    Σε ποια spoiler αναφερεσαι αγαπητε?Δεν βλεπω κατι το φοβερο που να θεωρειται το καρα μπαμ spoiler που θα χαλασει την εμπειρια καποιου,ειδικα σε οτι αφορα της ιστορια του παιχνιδιου.
    Γιαυτο ουτως ή αλλως δεν εγινα πιο συγκεκριμενος και στα παραπανω που αναφερω περι της Anya s ακριβως προς αποφυγης των spoiler.

    Επισης οπως αναφερθηκε στην προηγουμενη σελιδα δεμν υπαρχει και μεγαλο ενδιαφερον για τον εν λογω τιτλο για να πεις καποιος οτι το παιζουν το παιχνιδι αλλα 5 ατομα πχ και να προσεξουμε τι γραφουμε με τιποτα σοβαρα spoiler.

  20. #35
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Φυσικα και αποτελει σποιλερ αυτο που εγραψες. Ανεφερες ονομαστικα 1 χαρακτηρα και μαλιστα περιεγραψες και μια τελικη σκηνη με αυτον και στον αλλο χαρακτηρα αναφερθηκες μεν πιο αοριστα αλλα και παλι ησουν περιγραφικος σε καποια στοιχεια που ανετα μπορει να δημιουργησουν εντυπωσεις για καποιους.

    Το να αναφερεις οτι σου φανηκε υπερβολικη η ιστορια και η χρηση των χαρακτηρων ειναι κατι απολυτα θεμιτο και σωστος τροπος περιγραφης/κριτικης. Οταν ομως αρχιζεις και γινεσαι συγκεκριμενος με ονοματα χαρακτηρων και περιγραφεις σκηνες απο το παιχνιδι, τοτε υπαρχει προβλημα. Ιδιως η σκηνη που περιεγραψες (οκ εσενα σε χαλασε) ειναι κομβικη οσον αφορα το στυλ του παιχνιδιου για εμενα.

    Το παιχνιδι προφανως και ειναι τιγκα στις υπερβολες. Και το ξερει. Εχει αυτογνωσια και φροντιζει να διακωμωδει τον εαυτο του πολυ συχνα. Και για εμενα το κανει στις σωστες δοσεις. Ειδικα η σκηνη που περιγραφεις ωχρια μπροστα σε αλλα σκηνικα massive spoilers:

    Spoiler!


    Γενικα το game βασιζεται παρα πολυ στην υπερβολη και τον χαβαλε, διατηρωντας ταυτοχρονα εναν Α σεβασμο σε διαφορα σημαντικα κοινωνικα θεματα.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    DJTaurus (02-01-2018),tonybsg (02-01-2018)

  22. #36

    Default

    Προφανως αναφερομαι σε σοβαρα spoilers που κυριως αφορουν σημαντικα γεγονοτα γενικα στα παιχνιδια,πχ πως ξεκιναει,πως τελειωνει,αν βλεπουμε πραγματα απο παρελθον ή μελλον,ποιοι ειναι οι βασικοι εχθροι/συμμαχοι και παει λεγοντας.

    Ποιο ειναι ακριβως το μεγαλο spoiler που εγραψα,οτι υπαρχει η Anya στο παιχνιδι (ή για την αλλη κυρια που ειναι στην ουσια 3ος χαρακτηρας)?Προφανως και υπαρχει αφου λεγεται Wolfenstein 2 και υπηρχε και στο προηγουμενο προηγουμενο παιχνιδι.

    Επισης δεν εγραψα πουθενα οτι βρηκα υπερβολικη την ιστορια,εγραψα οτι μου αρεσε ο τροπος που την παρουσιαζαν και οτι την βρηκα ωραια αλλα οχι τρομερη οπως ειπε ο συμφορουμιτης παραπανω.
    Ανεφερα συγκεκριμενα σκηνικα που δεν μου αρεσαν τοσο σε σχεση με τα υπολοιπα.Ουτε βεβαια αυτα τα σκηνικα που ανεφερα παιζουν καποιο σημαντικο ρολο στην ολη εξελιξη και ιστορια του παιχνιδιου για να θεωρουνται τα καρα μεγαλα spoilers που θα χαλασουν την εμπειρια του αλλου που διαβαζει το παρον θεμα.
    Και οταν θελουμε να γινεται κουβεντα(που φανταζομαι αυτος δεν ειναι ο σκοπος των forum)πανω στα παιχνιδια που παιζουμε,πρεπει να γινομαστε και λιγο πιο συγκεκριμενοι ,γιατι αν ειναι να μιλαμε γενικα του τυπου''φοβερο story,φοβερη μουσικη,φοβερα τα παντα''τι διαλογος και κουβεντα να γινει πανω σε αυτα.Καλυτερα καποιος να παει να διαβασει ενα review απο καποιο site ή youtube.

    Σεβομαι απολυτα τα περι spoiler εκει που οντως υπαρχει μεγαλη συμμετοχη/ενδιαφερον και σε πραγματα που γραφονται που οντως ειναι πολυ σοβαρα(οπως σωστα λες massive spoiler) πχ το παραπανω που αναφερεις. Αυτο ναι ειναι κατι που παιζει σοβαρο ρολο στην εξελιξη της ιστοριας(το πρωτο κομματι τουλαχιστον)και να μπει σε spoiler.
    Τωρα αν τα παραπανω που αναφερω(ειδικα το δευτερο κομματι)θεωρουνται τοσο σοβαρα spoilers(ακριβως ετσι οπως το γραφω)που θα χαλασουν την ολη εμπειρια καποιου τι να πω.Μαλλον διαφορετικα αντιλαμβανεται ο καθενας το τι ειναι spoiler και το οχι.

    Οσο για το δευτερο κομματι που αναφερεις στην παρενθεση και εχεις δικιο,ειναι απο τα πραγματα του gameplay που θα ηταν ωραια προς κουβεντα αλλα οπως αναφερθηκε και πιο πισω,οι πιο πολλοι το εχουν προσπερασει το παιχνιδι.

  23. #37
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Δεν σου ειπε κανενας οτι πεταξες ΚΑΡΑ-σποιλερ...

    Σου ειπαν οτι πεταξες σποιλερ. Οπως σε ολα ετσι και στα σποιλερς υπαρχουν βαθμιδες.

    Αποκαλυπτεις σκηνες και γεγονοτα. Περαν των αλλων που ειπα στο προηγουμενο ποστ μου, το γεγονος οτι
    Spoiler!


    Γενικα δεν υπαρχει λογος να το παιρνεις τοσο βαρια. Δεν θεωρηθηκε οτι εκανες κατι τραγικο για να το παρουσιαζεις ετσι στο τελευταιο σου ποστ.

    Συζητηση μια χαρα μπορουμε να κανουμε σε spoiler tags, οπως γινεται καθε φορα με την πλοκη παιχνιδιων σε αλλα θρεντ. Δεν ειναι κατι καινουργιο.

  24. #38

    Default

    Δεν το παιρνω βαρια με βαση αυτο που εγραψες εσυ συγκεκριμενα γιατι σε γενικες γραμμες ετσι οπως το θετεις δεν εχεις αδικο.

    Αυτο που παιρνω βαρια(ας το πουμε)ειναι που εγινε παρατηρηση για spoilers(και αρα υποτιθεται χοντρα spoilers οχι λεπτομερειες οπως τα παραπανω) σε θεμα παιχνιδιου που δεν παιζει σχεδον κανενας.

    Και ναι προφανως και κουβεντα μπορει να γινει μεσω spoiler tag δεν ειναι κατι καινουργιο, αλλα κυριως αυτο γινεται ακριβως σε θεματα παιχνιδιων που υπαρχει μεγαλυτερη συμμετοχη/ενδιαφερον(ειδικα σε παιχνιδια που εχουν και μπολικο story οπως της Telltales/mass effect και παει λεγοντας) ακριβως για να μην ενοχληθουν και οι υπολοιποι που το παιζουν ή θα το παιξουν προσφατα.
    Και σκεψου οτι το παιχνιδι εχει κυκλοφορησει εδω και σχεδον 2.5μηνες απο τους οποιους το πρωτο σχολιο για το παιχνιδι γραφτηκε πριν λιγες μερες,και ολοι ξερουμε πως σε βαθος χρονου η συμμετοχη δεν αλλαζει πολυ,ειδικα οταν η τιμη εχει πεσει τοσο πολυ σε λιγο χρονικο διαστημα.
    Να το πω πιο απλα μου χτυπησε καπως το σχολιο για spoilers σε ''πεθαμενο''thread(ειδικα απο την στιγμη που δεν ηταν και τιποτα massive).

    Τελος παντων παμε παρακατω. Να αναφερω μονο οσον αφορα τα dlc του παιχνιδιου οτι στην ουσια προκειται για 3 μικρες ιστοριες διαφορετικων χαρακτηρων που τρεχουν παραλληλα με το αρχικο παιχνιδι.Μεσω του episode zero παιρνουμε μια πρωτη εικονα για το gameplay του καθενος απο τους 3 χαρακτηρες και σε τι ειδικευεται(ο καθενας ειδικευεται σε μια απο τις ειδικες ικανοτητες που βλεπουμε και στο βασικο παιχνιδι οπως στο spoiler που αναφερθηκε παραπανω)και ως τωρα εχει βγει μονο το 1 απο τα 3 dlc.
    Αρα για οποιον ενδιαφερεται δεν ειναι συμπληρωματικα dlc πανω στο βασικο παιχνιδι/χαρακτηρες αλλα κατι σαν παραλληλες ιστοριες ενα παιχνιδια ξενων χαρακτηρων.

  25. #39
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Δεν έχει σημασία αν ασχολούνται με το παιχνίδι ένας, δύο ή δέκα άτομα όμως. Γιατί να έχει σημασία και να γίνεται πιο χαλαρό το spoiler policy ανάλογα με την κινητικότητα ενός thread;

    Και πράγματι δεν έγινε και τίποτα που σου το αναφέρουμε εντωμεταξύ, σε όλους μπορεί να μας ξεφύγει κάτι.

    btw εμένα το πρώτο μου άρεσε πολύ, ήδη το έχω τσιμπήσει και αυτό και θα μπει στο πρόγραμμα.


  26. The Following User Says Thank You to tonybsg For This Useful Post:

    WolfRathmA (03-01-2018)

  27. #40

    Default

    Quote Originally Posted by tonybsg View Post
    Δεν έχει σημασία αν ασχολούνται με το παιχνίδι ένας, δύο ή δέκα άτομα όμως. Γιατί να έχει σημασία και να γίνεται πιο χαλαρό το spoiler policy ανάλογα με την κινητικότητα ενός thread;
    Spoiler!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •