Page 17 of 20 FirstFirst ... 71314151617181920 LastLast
Results 321 to 340 of 391

Thread: Anthem

  1. #321
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Και εγώ θα το πάρω με την πρώτη ευκαιρία σε μια καλή προσφορά.

    Με τα loading times τι γίνεται παιδιά; Πως είναι;




    --

    Καλό το review παρακάτω. Αναφέρει τα πράγματα πολύ ξεκάθαρα. Για τα pros/cons που έχει το παιχνίδι.

    Δεν γίνετε τίποτα τρως αρκετό αλλά σε μένα γίνεται γρήγορα σε ένα φίλο κάνει πολύ περισσότερο χρόνο.


    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  2. #322
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Πιστεύω αν άλλαζαν την λογική του loadout και να μπορείς να κανεις equip κατά την διάρκεια της αποστολής το loot σου, όπως και το να ξέρεις τι λουτάρεις δεν θα είχαμε θέμα με τα loading times.
    Το παιχνίδι σίγουρα αξίζει σε κάποιο price drop και όταν θα είναι πιο ολοκληρωμένο.
    Για μένα αυτή τη στιγμή δεν αξίζει τα λεφτά που ζητάει.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  3. #323
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Tι λεγαμε για το anthem?οτι συμβαινει να βγαινουν παιχνιδια τετοιου ειδους που δεν ειναι "ολοκληρωμενα" και οτι βελτιωνονται με τον καιρο?οτι δεν ειναι τοσο σοβαρα τα πραματα και οτι τα παραλενε κάποιοι?

    Sony Reportedly Offering Refunds For 'Anthem' PS4 Owners No Questions Asked

    Spoiler!

  4. #324

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Tι λεγαμε για το anthem?οτι συμβαινει να βγαινουν παιχνιδια τετοιου ειδους που δεν ειναι "ολοκληρωμενα" και οτι βελτιωνονται με τον καιρο?οτι δεν ειναι τοσο σοβαρα τα πραματα και οτι τα παραλενε κάποιοι?

    Sony Reportedly Offering Refunds For 'Anthem' PS4 Owners No Questions Asked
    Πρώτη φορά το βλέπεις εσύ τέτοιο άρθρο??
    Εγώ έχω πάρει 3 φορές refund από την Sony.
    Παίζει μεγάλο ρόλο αν θα ζητήσεις το refund πριν τις 14 μέρες της αγοράς.

  5. #325
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default Anthem (BioWare)

    Νομίζω δεν αναφέρεται στο refund αλλά στο ότι κρασάρουν οι κονσόλες και πολλές φορές κλείνουν τελείως.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  6. #326

    Default

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Παιδιά με τα όπλα τι παίζει? Εκτός των περιορισμών του στυλ μόνο Colossus μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποια όπλα ή δεν μπορεί (pistols και έτσι), υπάρχει κάποιο όπλο που ταιριάζει περισσότερο σε κάποιο javelin ή ότι γουστάρεις παίρνεις?
    Ότι γουστάρεις παίρνεις μωρέ εκτός αν δεν έχω καταλάβει εγώ κάτι και παίζω λάθος τόσο καιρό . Τώρα που είσαι αρχή λογικά δοκίμασε όλα τα οπλα να δεις πως σου κάθονται πάνω στην μάχη.

    @mihalis13
    Of course, Anthem isn't crashing in this fashion for everybody. Most people are having little to no problems with the game.
    Ποιο πολύ για το refund λεει κ αναφέρει κ για το crash
    Last edited by ScaryTerry; 04-03-2019 at 13:45.

  7. #327
    Advanced Member Noobios's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Maui, Hawai
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Νομίζω δεν αναφέρεται στο refund αλλά στο ότι κρασάρουν οι κονσόλες και πολλές φορές κλείνουν τελείως.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Μου συνεβει μια φορα. Εσκασε ερρορ και καπακια εκλεισε η κονσολα. Και οχι απλα εκλεισε αλλα μετα δεν ανοιγε. Εβγαλα και εβαλα ρευμα. Χοντρο. Αλλα συνεβει μονο μια φορα.

  8. #328
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    @mihalis13
    Of course, Anthem isn't crashing in this fashion for everybody. Most people are having little to no problems with the game.
    Ποιο πολύ για το refund λεει κ αναφέρει κ για το crash
    Πάντως διαβάζω φουλ για τα προβλήματα σε διαφορά sites.
    Ok δεν ξέρω ποσό σοβαρά είναι και εδώ δεν σας έχει συμβεί εσάς.
    Την πολιτική του refund της Sony δεν την γνωρίζω μιας και αγοράζω αποκλειστικά retail. Αλλά αυτό που λες για τις 14 μέρες μου φαίνεται λογικό έφοσον έχεις παίξει λίγες ώρες ένα παιχνίδι. Γιατί σε 14 μερες τερματιζεις πολλά παιχνίδια, όποτε δεν θα το δίνει το refund.

    Quote Originally Posted by Noobios View Post
    Μου συνεβει μια φορα. Εσκασε ερρορ και καπακια εκλεισε η κονσολα. Και οχι απλα εκλεισε αλλα μετα δεν ανοιγε. Εβγαλα και εβαλα ρευμα. Χοντρο. Αλλα συνεβει μονο μια φορα.
    Περίεργο πρόβλημα πάντως.
    Crash μου έχει συμβεί σε αρκετά παιχνίδια (Μπλε οθόνη κλπ)
    Να κλείνει η κονσόλα δεν μου έχει τύχει βέβαια.
    Εντάξει βέβαια θεωρώ θα διορθωθεί. Δεν τα αφήνουν στην τύχη τέτοια προβλήματα οι εταιρείες.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  9. #329
    Advanced Member Noobios's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Maui, Hawai
    Posts
    422

    Default

    Απο οσο γνωριζω η Sony στα digital δεν επιτρεπει κανενα refund. Επιτρεπει ενα μονο ανα account καλης θελησεως και καλα. Πολλοι που ακουσανε οτι παιζει refund για anthem το προσπαθησαν και φαγανε ακυρο γιατι ειχαν κανει cancel ηδη μια φορα για κατι αλλο στο παρελθον. Παιδες αυτο με το σβησιμο κονσολας δεν μου εχει ξανασυμβει ΠΟΤΕ και με κανενα παιχνιδι. Βεβαια δεν ειχα γενικα αλλα error στο ανθεμ εκτος απο αυτο. Αλλα ειναι οντως χοντρο και αν τυχει και ξανασυμβει θα πρεπει να το ψαξω λιγο παραπανω το θεμα. Στο ρεδδιτ γραφουν οτι γενικα δουλευει η κονσολα στο 100% μονιμα και παιζει να μην την παλεψει σε βαθος χρονου.

  10. #330
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Εγώ έχω πάρει 3 φορές refund από την Sony.
    Σε ποια;
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  11. #331

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Σε ποια;
    COD BO4, PUBG κ σε ένα άλλο που είχα αγοράσει κατά λάθος στο Vita. Εχει τύχει κ να μην μου δώσουν refund επειδή κ καλά είχαν περάσει οι 14 μέρες.

  12. The Following User Says Thank You to ScaryTerry For This Useful Post:

    Leon_DiZ (04-03-2019)

  13. #332
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Ευτυχως δεν είχα κανένα τέτοιο θέμα με το παιχνίδι. Δεν μου έχει κάνει κανένα crashάρισμα μέχρι τώρα και το μόνο θέμα που είχα είναι ότι 2-3 φορές με έχει πετάξει από τον server και αυτό πάντα αφού έχω τελειώσει μια αποστολή και γυρίζω στο forge.

    Γενικά το παιχνίδι έχει πολλά κακά και πολλά πράγματα που εκνευρίζουν αλλά το gameplay για μένα μέχρι τώρα είναι πολύ απολαυστικό. Δεν έχω παιξει κάποιο άλλο τέτοιου τύπου παιχνίδι μέχρι τώρα και το anthem μου αρέσει πολύ ως βασικό gameplay.

    Το story, οι χαρακτήρες κλπ δεν θυμίζουν με τίποτε BioWare και είναι πολύ μετριο προς κακό. Ακόμα και το andromeda ήταν πολύ καλύτερο σε αυτόν τον τομέα.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    Slay (07-03-2019),Valkyre (06-03-2019)

  15. #333
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Έχω αρχίσει να κάνω τις πρώτες αποστολές grandmaster 1 κ να βγάζει masterwork

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  16. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Valkyre (06-03-2019)

  17. #334
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Kαπου διαβασα πριν 2-3 μερες οτι εξαιτιας των πολλων παραπονων εκαναν σημαντικες αλλαγες/βελτιωσεις στα loot mechanics/drop rates.

  18. #335
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Η ΕΑ ζητά βοήθεια από το κοινό για τα crashes του Anthem στο PS4

    Από εχθές έχουν αρχίσει οι αναφορές από χρήστες PlayStation 4 πως παίζοντας το Anthem της BioWare, η κονσόλα τους κλείνει χωρίς συγκεκριμένο λόγο. Οι αναφορές άρχισαν να πληθαίνουν όλο και περισσότερο όσο περνούσαν οι ώρες, με τους παίκτες να αναφέρουν random crashes, πλήρη απενεργοποίηση της κονσόλας όσο έπαιζαν, αδυναμία ενεργοποίησής της από το DualShock 4, ακόμα και bricked consoles. Η EA έχει αναγνωρίζει όλα τα παραπάνω (πέραν των bricked consoles) και πλέον ζητά ανοιχτά τη βοήθεια όσων έχουν επηρεαστεί από αυτά, για να λύσει τα πάντα μια ώρα αρχύτερα. Αν είστε ένας από αυτούς, μεταβείτε στο EA Answers HQ, δηλώστε το μοντέλο της κονσόλας σας, το PSN ID σας και το τι ακριβώς πήγε στραβά για να βοηθήσετε.
    Πηγή: Enternity.gr


    Last edited by WolfRathmA; 06-03-2019 at 11:54.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  19. #336
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    ^^ Kαπου διαβασα πριν 2-3 μερες οτι εξαιτιας των πολλων παραπονων εκαναν σημαντικες αλλαγες/βελτιωσεις στα loot mechanics/drop rates.
    Έκαναν ή θα κάνουν;
    Γιατί κ εγώ έχω μια απορία αν έχουν κάνει, γιατί ώρες ώρες δίνει κακό loot λευκά σε grandmaster 1

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  20. #337
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Έκαναν ή θα κάνουν;
    Γιατί κ εγώ έχω μια απορία αν έχουν κάνει, γιατί ώρες ώρες δίνει κακό loot λευκά σε grandmaster 1

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Υποτιθεται οτι εκαναν. (αλλα σιγουρα θα κανουν συνεχεια και αλλες αλλαγες συμφωνα με τις εντυπωσεις του κοσμου μεχρι να βρεθει ισορροπια)

  21. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Christos33 (06-03-2019)

  22. #338

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Έχω αρχίσει να κάνω τις πρώτες αποστολές grandmaster 1 κ να βγάζει masterwork

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το τελευταίο (avenging herald) είνσι, κατά γενική ομολογία, το καλύτερο όπλο του παιχνιδιού. Ειδικά στα χέρια του storm, που μπορεί να μένει πιο εύκολα και με διάρκεια σε hover mode.

  23. The Following User Says Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    Christos33 (06-03-2019)

  24. #339
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Το τελευταίο (avenging herald) είνσι, κατά γενική ομολογία, το καλύτερο όπλο του παιχνιδιού. Ειδικά στα χέρια του storm, που μπορεί να μένει πιο εύκολα και με διάρκεια σε hover mode.
    Με το συγκεκριμένο παίζω συνέχεια με βολεύει κ κάνει καλο damage, μόνο storm παίζω δεν έχω αρχίσει κανένα άλλο javelin.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 06-03-2019 at 13:18.

    xbox:Christoforo7s

  25. #340
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Γελάω στο γραφείο επί μισή ώρα μόνος μου με το παρακάτω...

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •