Page 9 of 20 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 161 to 180 of 391

Thread: Anthem

  1. #161
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default


















    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  2. #162
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Τι να μας πει κ αυτός τον πήγε αίμα http://blog.bioware.com/2019/01/28/a...ekend-summary/

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  3. #163

    Default

    Πολλά τα θέματα με το ντέμο αλλά το σημαντικό ήταν ότι όταν έπαιζες το απολαμβάνες. Προσωπικά το θέμα μου ήταν το πώς θα είναι η μάχη. Είναι αρκετά fun για τα γούστα μου. Έχουν βάλει στοιχεία monster Hunter , Warframe,destiny,Diablo που για μένα είναι θετικό αρκεί να τα υλοποιήσουν σωστά. Το κακό είναι ότι δεν μπορούμε να ξέρουμε τι end game content θα έχει διότι εκεί (αν κ ξέρουμε πάνω κάτω τι endgame activities θα εχει στο launch) κ αν μπορεί να σε κρατήσει αυτό το grind που έχει.

  4. #164
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by Sutorcen View Post
    Το ερχόμενο ΣΚ έχει πάλι Beta/Demo άντε να δούμε τι build θα δούμε εκεί. Αν έπεσαν οι servers μόνο με τα preorders (x3) + τους Origin συνδρομητές, δεν θέλω να σκεφτώ τι θα συμβεί στην open Beta/Demo αυτό το ΣΚ.
    Το ίδιο build με την VIP θα είναι. Καμία διαφορά. Δεν μπορώ να βρω το tweet που είχε κάνει τότε ο Darrah.

    Ο Michael Gamble (Lead Producer) και ο Mark Darrah (Executive Producer of Anthem) δίνουν πολλές πληροφορίες στο twitter σε πολλά ερωτήματα από τους gamers. Ειδικά ο Darrah.

    https://twitter.com/GambleMike
    https://twitter.com/BioMarkDarrah

    Ο Darrah είχε αναφέρει ότι το VIP demo είναι πάρα πολύ παλιό build και πως τα περισσότερα προβλήματα στην τελική έκδοση του παιχνιδιού (έχει γίνει gold το παιχνίδι) έχουν λυθεί. Άντε να δούμε και την τελική έκδοση του παιχνιδιού.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  5. #165
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Τι θες να πει όταν βλέπεις τόσα bug, έχουν αρχίσει να ακυρώνουν κ προπαραγγελιες κ εγώ πιστεύω να λέει αλήθεια αλλά δεν αγοράζω αν δεν δω πως θα είναι όταν βγει.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  6. #166
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Anthem's Casey Hudson confirms a Fort Tarsis sprint button will be "back in the main game" on launch day

    https://www.gamesradar.com/anthems-c...on-launch-day/

    Έπιασε τόπο η γκρίνια χαχα.

  7. #167

    Default

    Το παιχνίδι μου αρέσει. Αγοράζω. Δε ξέρω αν θα είναι από την πρώτη μέρα αλλά αγοράζω.
    Ναι είναι ea. Είδαμε τι έπαθε η Activision με το Destiny. Αν θέλει να σωθεί η ea και πολύ περισσότερο η bioware θα πρέπει να παίξουν το τελευταίο τους χαρτί.
    Το Destiny απέτυχε, το warframe του έχω πιει το αίμα - θα έχει ανταγωνισμό τώρα. Ήδη έβγαλε road map - Μου λείπει ένα φρέσκο pve loot shooter. Ναι έχει θέματα. Κάποια θα φτιάξουν κάποια όχι. Θεωρώ ότι έχει περιθώριο να γίνει κάτι καλό, σε καμία περίπτωση εξαιρετικό.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    ScaryTerry (31-01-2019),Sir_Teraflop (30-01-2019)

  9. #168
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον το παιχνίδι. Μιλάνε για κάποια θέματα στο frame rate αλλά θεωρώ ότι θα το φτιάξουν πριν κυκλοφορήσει. Ως concept πάντως μου αρέσει και εμένα πάρα πολύ.

  10. #169
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Anthem could be releasing on next-gen consoles in the future

    In the framework of our talk with Scylla Costa, we asked the producer of Anthem if, due to its arrival in a late stage of the present generation of consoles, BioWare considered adapting the online role-playing game to the successors of Xbox One and PlayStation 4, a scenario that the developer did not rule out but noting that the release date of these systems will be important for an eventual adaptation.

    "We're going to launch the game on February 22nd, so we're planning for PC, PS4 and Xbox, those 3 platforms," said Costa first. "If, in the future, new hardware appears, then we can definitely think about bringing Anthem to the new hardware, but it depends on when it comes out," he added.
    source: 3djuegos - Neogaf

    - - - Updated - - -

  11. #170
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,000
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Παιδιά θα είναι το demo διαθέσιμο για όλους αυτό το ΣΚ;

    Από πότε;


  12. #171
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by tonybsg View Post
    Παιδιά θα είναι το demo διαθέσιμο για όλους αυτό το ΣΚ;

    Από πότε;
    Σήμερα στις 6 μέχρι Κυριακή βράδυ νομίζω 2 δλδ ξημέρωμα Δευτέρας 2:00
    Edit
    Όσοι δεν έχετε παίξει ξεκινάει στην μέση 10 lvl κ πάει μέχρι 15 lvl κ ξεκλείδωνει κ τα 4 javelin, έχει δύο αποστολές κ μια stronghold από όσο θυμάμαι κ μετά freeroad με διαφορά event που βγαίνουν, όσοι έπαιξαν την προηγούμενη απλά συνεχίζουν ότι άφησαν δεν ξεκινάει από την αρχή.
    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 01-02-2019 at 14:17.

    xbox:Christoforo7s

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Peteoklis (01-02-2019),tonybsg (01-02-2019)

  14. #172
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Α ωραία θα μπώ να δω κι εγώ τι λέει. Ελπίζω να δέχεται αργές συνδέσεις ..... (εννοώ να μην είναι unplayable)

  15. #173

    Default

    20:00 ώρα Ελλάδος ανοίγει.

  16. #174
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Άντε μακαρι αυτή την εβδομάδα να δουλεύει σωστά ώστε να το απολαύσουμε όπως πρέπει.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  17. #175

    Default

    Δεν τρεχει πολυ καλα το παιχνιδι παντως αρα προσοχη σε οσους ενδιαφερονται


  18. #176
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    20:00 ώρα Ελλάδος ανοίγει.
    12Pm ET είναι 7 το απόγευμα, όπως την προηγούμενη βδομάδα, εγώ έκανα λάθος πριν έγραψα 6.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  19. #177

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Δεν τρεχει πολυ καλα το παιχνιδι παντως αρα προσοχη σε οσους ενδιαφερονται

    Δεν θέλω να υπερασπιστώ bioware ή ea αλλά το συγκεκριμένο βίντεο είναι τελείως άκυρο. Ναι Οκ. Είναι εμφανές το downgrade αλλά ο τύπος αερολογεί. Έχει στα χέρια του τελική έκδοση;
    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    12Pm ET είναι 7 το απόγευμα, όπως την προηγούμενη βδομάδα, εγώ έκανα λάθος πριν έγραψα 6.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Χριστόφορε τι 6 τι 7; Θα δούμε. Δεν μας είπες; Το σκέφτεσαι ή θα μείνεις Destiny; Στείλε αν θες να παίξουμε παρέα.

  20. #178
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Conjure7 View Post
    Δεν θέλω να υπερασπιστώ bioware ή ea αλλά το συγκεκριμένο βίντεο είναι τελείως άκυρο. Ναι Οκ. Είναι εμφανές το downgrade αλλά ο τύπος αερολογεί. Έχει στα χέρια του τελική έκδοση; Χριστόφορε τι 6 τι 7; Θα δούμε. Δεν μας είπες; Το σκέφτεσαι ή θα μείνεις Destiny; Στείλε αν θες να παίξουμε παρέα.
    Ποιο Destiny!!!
    Μετά από 900 ώρες το παράτησα όταν βγήκε το season γιατί δεν γουστάρω να έχω κλειδωμένα σημεια, ούτε βέβαια να δώσω αλλά λεφτά έδωσα αρκετά κ είχα κ πολλα άτομα που παίζαμε παρέα.
    Τώρα γιαυτό μάλλον θα το πάρω κ σίγουρα μέχρι 15 Μαρτίου θα παίξω, μετά θα βγει Division δεν ξέρω αν θα έχω πολύ χρόνο γιαυτό.
    Εννοείται είναι ανοιχτός να παίξω παρέα με κάποιον, εγώ συνήθως παίζω βραδιά η πολύ πρωί που πηγαίνουν τα παιδιά σχολείο.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  21. #179
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,682
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Λίγο που είδα την αρχική οθόνη (εκεί που πάει να κάνει connect με τους σέρβερς).....................το έχουν ΤΑΡΑΞΕΙ στο soft filter. Ταράξει λέμε.

    Δεν τίθεται θέμα "blur" επειδή παίζει σε sub1080p ανάλυση, καθώς είμαι σε PS4 Pro.

    Υποθέτω λοιπόν ότι το έχουν πεθάνει στο soft filter (δεν υπάρχει τεχνική soft filter, αλλά πολλές και διάφορες με ξεχωριστές ονομασίες, απλώς το αναφέρω ως soft filter για να γίενται εύκολα κατανοητό). Περίεργο, διότι η Frostbite φημίζεται για την ευκρίνειά της.

  22. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    ScaryTerry (01-02-2019)

  23. #180
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    ’νοιξε τελικά καλά είπα 6 στην αρχή
    Μέχρι στιγμής πάει σφαίρα ευτυχώς δεν κολλάει
    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 01-02-2019 at 18:06.

    xbox:Christoforo7s

  24. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Lefteris_X (01-02-2019)

Page 9 of 20 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •