Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 23 of 23

Thread: Observer

  1. #21
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Να πουμε ομως οτι το remaster το χρεωνουν ΚΑΙ στους κατοχους της απλης εκδοσης, τλχ αυτο συμβαινει με την ps5 εκδοση,
    οποτε φανταζομαι οτι θα ισχυει το ιδιο κ στην ps4.
    Κακη πολιτικη προς τους πελατες που τους υποστηριξαν (μεσα και εγω), στο μελλον θα αποφευγω προιοντα τετοιων pub/dev.
    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

  2. #22
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Γι αυτον τον λόγο κυριως ανεβασα την είδηση, καθώς αρχικα είχα την εντύπωση πως είχαμε ανοίξει νήμα για την redux έκδοση στο section του Ps5. Φαίνεται πως δεν έπιασαν τις πωλήσεις που περιμέναν και στράφηκαν στα last gen συστήματα μήπως ρεφάρουν. Αν και ήμουν διατεθημένος να στηρίξω και εγώ την ομάδα αγοράζοντας μετά το Layers of Fear και το Observer Redux σε κάποια έκπτωση στο PS5, πλέον το βλέπω με αδιαφορία εφόσον θα μεταφέρουν την ίδια έκδοση, εμπλουτισμένη μάλιστα και στις προηγούμενες κονσόλες.


  3. #23
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Καπου διαβασα οτι εδωσαν free το upgrade, αλλα τελικα κοιτωντας στο psn store δεν ισχυει.
    Ψαχνοντας το θεμα ανακαλυψα οτι ειχαν προσφερει πριν 1 περιπου χρονο upgrade με 80% εκπτωση στην αρχικη τιμη (δλδ 6€ κοστος),
    αλλα ηταν για περιορισμενο χρονικο διαστημα κ δεν το ανακοινωσαν να γινει ντορος κ να ενημερωθουμε.
    Τους ζητησαν στο steam να το ξανακανουν κ απαντησαν ναι, αλλα μεχρι στιγμης τπτ.
    Επικοινωνησα μαζι τους στο fb, εαν παρω απαντηση θα την ποσταρω.
    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •