Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 101 to 120 of 133

Thread: Destiny 2

  1. #101
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Νοεμβριο του 2018, πριν το First Light.



    Θυμαμαι οτι ειχα χαθει εντελως οσον αφορά το story.
    Για story έλεγες; Νόμιζα gameplay κ τους μηχανισμούς, story δυστυχώς δεν υπάρχει κ αυτό το λιγο που έχει είναι κουκουρουκου

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  2. #102
    Elite lak100's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Καστορια
    Posts
    1,075
    PSN ID
    mitsos17(UK) mitsos1990(GR)

    Default

    μπορει να μου εξηγησει καποιος τι παιζει με τα seasons πηρα προχθες το upgrade pack για το xbox το οποιο μου δινει οτι expansion εχει βγει μεχρι τωρα και pass για την τωρινη season θελω να κανω pre order το beyond light και το εχει σκετο στα 40 με το season 12 στα 50 και ειναι και η deluxe με τα seasons 12 εως 15 στα 70 τι παιρνουμε?

  3. #103
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    120fps το Crucible στο PS5


    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  4. #104
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Ενοοειται 1080p δεν μιλάει για 4k, πολυ ωραία.
    Σήμερα είχε το expansion έκαναν πολλές αλλαγές πιστεύω να έφτιαξε λίγο το loading κ νομίζω είδα ότι στο ps4 παίζει 60fps αλλά δεν είμαι 100%σίγουρος ακόμα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  5. #105
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Ενοοειται 1080p δεν μιλάει για 4k, πολυ ωραία.
    Σήμερα είχε το expansion έκαναν πολλές αλλαγές πιστεύω να έφτιαξε λίγο το loading κ νομίζω είδα ότι στο ps4 παίζει 60fps αλλά δεν είμαι 100%σίγουρος ακόμα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Mια απορια ρε χριστοφορε
    Αν παρω το συγκεκριμενο εξπανσιον αυτονομο θα πρεπει να εχω και τα προηγουμενο(destiny 2) για να το παιξω?
    Η θα παιζει και ετσι εξαρχης ολοκληρωμενο?

  6. #106
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Mια απορια ρε χριστοφορε
    Αν παρω το συγκεκριμενο εξπανσιον αυτονομο θα πρεπει να εχω και τα προηγουμενο(destiny 2) για να το παιξω?
    Η θα παιζει και ετσι εξαρχης ολοκληρωμενο?
    Είχες παίξει καθόλου πριν;
    Βασικά πλέον δεν υπάρχει προηγούμενο αυτό που υπήρχε πριν άλλαξε δεν υπάρχουν όπως ήταν τα πράγματα σαν να ανοίγει καινούργιο κεφάλαιο κ όλα τα παλιά μπήκα σαν παρένθεση.
    Υπάρχει το f2p τώρα δεν ξέρω τι έχει με τα καινούργια δεδομένα μπορείς να δοκιμάσεις αν σου αρέσει κ μετά παίρνεις το expansion έχει να ασχοληθείς πολύ πράμα μην περιμένεις πολύ story δεν είναι πολύ, quest έχει πολλά κ αρκετό farming.
    Edit
    Μπορεί να έχεις κάποια πράγματα κλειδωμένα από τα προηγούμενα expansion δεν βρήκα να είναι στο f2p, βέβαια δεν είναι απαραίτητα αλλά δεν θα μπορείς να κάνεις κ τα πάντα.


    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 11-11-2020 at 03:26.

    xbox:Christoforo7s

  7. #107
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  8. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Christos33 (08-12-2020)

  9. #108
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Α ναι αύριο είναι επίσημα στο XSX κ ps5, έχει κ iron banner θα δοκιμάσουν το pvp στα 120fps που λέγανε
    Edit
    70 gb περίπου το update σε XSX κ ps5
    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 08-12-2020 at 06:10.

    xbox:Christoforo7s

  10. #109
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  11. #110
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ρε παιδια...χωρις παρεξηγηση και προφανως με χαβαλεδιαρικο υφος...πως την παλευει ο κοσμος με κατι τετοια παιχνιδια μου λετε?

    Ειπα να βαλω το Destiny για να δω τα 120 fps... Αμ δεν ηξερα ο καιμενος οτι για να τα δω πρεπει να παιξω 2-3 ωρες το campaign... και λεω οκ δε βαριεσαι...

    Παιδια δεινοπαθησα! Mιλαμε μετα απο καποιο σημειο ηταν μαρτυριο το παιχνιδι για εμενα... δεν το πιστευα το ποσο μα ποσο shooting μπορει να υπαρχει σε ενα παιχνιδι! ΑΝΕΛΕΗΤΟ λεμε, κυριολεκτικα ασταματητο!!

    Μεσα σε 3 ωρες Destiny πρεπει να πυροβολησα περισσοτερους εχθρους απο οτι σε 120 ωρες στο Cyberpunk που το θεωρω και αυτο shooter ετσι? Δεν υπαρχει λεμε... σταματησα να παιζω και ακομα παταγα τη σκανδαλη R2 γιατι νομιζα οτι θα κρασαρει το παιχνιδι αν σταματησω!

    Δεν ξερω ποσο εχω μεγαλωσει ή οχι... θεωρω οτι μου αρεσουν τα shooters, αποδειξη το Cyberpunk. Αλλα ρε αδερφε λιγο μπαστα... να χαλαρωσουμε και λιγο, αυτο το πραγμα του μονο shooting μου καιει τον εγκεφαλο!

    Τεσπα μετα απο πολυ κοπο και υπομονη εφτασα στο ρημαδιασμενο το crucible και ειχε φτασει η ωρα να απολαυσω αυτον τον μυθο που λεγεται 120 fps...

    οπου αποδειχθηκε πραγματικα μυθος στα ματια μου τουλαχιστον. Μιλαμε για το overkill του overkill. Μονο απαιτητικοι (μην πω επαγγελματιες) multiplayer παικτες μπορω πλεον να δεχθω να μου αναφερουν τα 120 fps ως κατι... "œαπαραιτητο".

    Θεωρω οτι εχω πολυ ευαισθητο ματι σχετικα με τα καρε και το αλμα απο τα 60 καρε στα 120 πραγματικα μου ειναι παντελως αδιαφορο. Παντελως ομως. Το μονο πραγμα που αλλαζει ειναι οτι δεν υπαρχει καθολου θολουρα οταν γυρνας την καμερα και φυσικα η συνεπακολουθη αποκριση. Ειναι οντως ολα crystal clear. Αλλα ειναι overkill.

    Πραγματικα νουμερα εντυπωσιασμου για την συντριπτικη πλειοψηφια των gamers εκει εξω που θελουν για τον Α ή Β λογο να καμαρωνουν για τα μηχανηματα τους... με λιγα λογια PC elitist φιλοσοφια.

    Μην τα πολυλογω, επαιξα 2 γυρους στο crucible οπου καθε 20 δευτερολεπτα πεθαινα με 1 shot απο καποιον -δε ξερω ποιον- (μιλαμε εχει πεσει πολυ καψιμο) απλα και μονο για τα 120 καρε. Μετα εκλεισα το παιχνιδι και το εκανα delete και εφυγα με 2 συμπερασματα:

    α) Δεν θα αγγιξω ποτε παιχνιδι σαν το Destiny 2 ξανα
    β) Δεν δινω σχεδον καμμια δεκαρα για τα 120 καρε και ευχομαι να μην σκαλωσει ασχημα η βιομηχανια με αυτα.
    Την καλημερα μου σε ολους!

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    cocous (09-01-2021),Lefteris_X (09-01-2021),psx3 (09-01-2021)

  13. #111

    Default

    Καλημέρα Δημήτρη
    Θέλω να σε ρωτήσω κάτι
    Κατά πάρα πολύ κόσμο κ εμένα συμπεριλαμβανομένου το shooting feeling του Destiny είναι από τα κορυφαία(σύμφωνα με το ps5 έχω γράψει πάνω από 9500 ώρες στο Destiny 1),οπότε Θέλω να μου το συγκρινεις με του cyberpunk,όπου είχες γράψει ότι σου αρέσει πάρα πολύ εάν θυμάμαι καλά
    Θέλω τη γνώμη σου,σε σχέση πάντα με το Destiny,γιατί από τα stream που βλέπω δεν μπορώ να καταλάβω

  14. #112
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Δημήτρη είχα βάλει και εγώ το Destiny 2 από περιέργεια να δω πως είναι στο PS5.
    Είχα παίξει αρκετά στο PS4 και λέω ας βάλω με άλλο χαρακτήρα.
    Το παιχνίδι δεν μου θύμιζε καθόλου το παιχνίδι που είχα παίξει..
    Κάθισα και το έψαξα λίγο και τελικά το αρχικό campaign του Destiny 2, απλά δεν υπάρχει πλέον!
    Μου φάνηκε απίστευτο!
    Πέταξαν όλο το αρχικό campaign και έχουν βάλει άλλο... Μέχρι και πλανήτες πέταξαν..
    Δεν ξέρω με ποια λογική έγινε αυτό...

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  15. #113
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Καλημέρα Δημήτρη
    Θέλω να σε ρωτήσω κάτι
    Κατά πάρα πολύ κόσμο κ εμένα συμπεριλαμβανομένου το shooting feeling του Destiny είναι από τα κορυφαία(σύμφωνα με το ps5 έχω γράψει πάνω από 9500 ώρες στο Destiny 1),οπότε Θέλω να μου το συγκρινεις με του cyberpunk,όπου είχες γράψει ότι σου αρέσει πάρα πολύ εάν θυμάμαι καλά
    Θέλω τη γνώμη σου,σε σχέση πάντα με το Destiny,γιατί από τα stream που βλέπω δεν μπορώ να καταλάβω
    Mια χαρα μου φανηκε το shooting αν και υπερβολικα sticky το auto aim. Δεν ειχα προβλημα με τον χειρισμο του παιχνιδιου, πολυ καλος ηταν. Απλα ειναι τοσο μα τοσο μα τοσο πολυ το shooting που οσο μα οσο καλο και να το κανεις, ε κατανταει απλα βαρετο σε εμενα. Κυριολεκτικα το downtime ηταν ελαχιστο. Δεν ξερω πως ο κοσμος ευχαριστιεται κατι τετοιο (προφανως και ευχαριστιεται, εχει κανει μεγαλη επιτυχια, απλα απορρω βαση δικου μου γουστου).

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Δημήτρη είχα βάλει και εγώ το Destiny 2 από περιέργεια να δω πως είναι στο PS5.
    Είχα παίξει αρκετά στο PS4 και λέω ας βάλω με άλλο χαρακτήρα.
    Το παιχνίδι δεν μου θύμιζε καθόλου το παιχνίδι που είχα παίξει..
    Κάθισα και το έψαξα λίγο και τελικά το αρχικό campaign του Destiny 2, απλά δεν υπάρχει πλέον!
    Μου φάνηκε απίστευτο!
    Πέταξαν όλο το αρχικό campaign και έχουν βάλει άλλο... Μέχρι και πλανήτες πέταξαν..
    Δεν ξέρω με ποια λογική έγινε αυτό...

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τι να σου πω δεν ξερω, αν και αμφιβαλλω οτι το campaign που λες οτι πεταξαν, ειχε διαφορετικο υφος. Το παιχνιδι φαινεται οτι ειναι στημενο στο να πυροβολας ασταματητα και να lootαρεις.

  16. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Kkritikos (09-01-2021)

  17. #114
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Όχι δεν το λέω για αυτό, σαφώς το παιχνίδι είναι έτσι.
    Και το πρώτο έτσι ήταν φτιαγμένο.
    Είναι διασκεδαστικό με παρέα και έχει ωραίο gunplay.
    Απλά μου έκανε εντύπωση που πέταξαν ολόκληρο campaign...


    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  18. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Valkyre (09-01-2021)

  19. #115
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Όχι δεν το λέω για αυτό, σαφώς το παιχνίδι είναι έτσι.
    Και το πρώτο έτσι ήταν φτιαγμένο.
    Είναι διασκεδαστικό με παρέα και έχει ωραίο gunplay.
    Απλά μου έκανε εντύπωση που πέταξαν ολόκληρο campaign...


    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το ίδιο είναι Μιχάλη δεν έχει αλλάξει πολλά μόνο τα ρούχα άλλαξαν έβαλαν mod, άλλα δεν είναι κάτι απλό που ήταν στην αρχή, τώρα έχουν lvl με μέγιστο το δέκα κ βάζεις εσύ κάποια mod που σε βοηθάνε στο παιχνίδι.
    Το Campaign όντως κ μένα με χάλασε είχα παίξει τον πρώτο χρόνο το παιχνίδι κ στο πρώτο season το άφησα, τώρα με την καραντίνα είπα να πάρω το expansion κ όταν είδα το Campaign γέλαγα είναι δυνατόν να βγάζουν το Campaign του δύο και να βάζουν το αρχικό του destiny 1 καλύτερα να βγάζανε destiny 3.
    Δεν ξέρω με ποιον χαρακτήρα ξεκίνησες είναι λίγο διαφορετική στην κίνηση hunter είναι εύκολος, Titan κ ειδικά ο warlock μπορεί να σε δυσκολέψουν στο να πηδας.
    Τώρα αν είναι καλό που έβγαλαν πλανήτες δεν ξέρω, εμένα πρωσοπικα δεν μου αρέσει γιατί σε βάζουν να παίζεις σε συγκεκριμένους πλανήτες κ μερικοί δεν χρειάζεται να πατας καθόλου στην ουσία άχρηστη, εκτός κ αν τους αλλάξουν στην επόμενη season που δεν το βλέπω.
    Γενικά σαν παιχνίδι είναι πολύ ωραίο, το free μπορεί να είναι free αλλά παίζεις μόνο ένα μέρος του παιχνιδιού, θέλει σίγουρα παρέα υπάρχουν πράγματα να κάνεις κ θέλει ομάδα (βέβαια υπάρχει κ η εφαρμογή που βρίσκεις άτομα), ο λόγος που το είχα παρατήσει στον πρώτο χρόνο είναι το season κ ότι δεν είχα παρέα (να μου πεις τώρα έχω ).
    Γενικά πλέον επειδή δεν βγάζουν καινούργιο θα αλλάζουν πράγματα στο παιχνίδι όπως έβγαλαν πλανήτες γιατί το story προχωρήσε κ έχουν καταστραφεί, (ίσως αργότερα τους ξαναβάλουν) όπως έχουν δείξει έχουν ένα πλάνο για τα επόμενο 3 χρόνια με 3 η 4 season στον χρόνο κ ένα expansion, οπότε η παίζεις αυτό το free που σου δίνει με το pvp που δεν θέλει κ πολλά γιατί όλοι είναι ίσοι η πληρώνεις να παίζεις, γιατί έτσι είναι δίνεις κάθε χρόνο για ένα expansion (βέβαια είναι καινούργιο περιεχόμενο) αλλά έχει κ season που δεν είναι απαραίτητο αλλά έχει μέσα exotic quest κ μερικα season mission οπότε αν δεν το πάρεις παλι κάτι δεν έχεις


    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  20. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    mihalis13 (09-01-2021)

  21. #116
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Εμένα με κουράζει το συνεχές looting σε αυτά τα wannabe MMORPG/looter shooters και η συνεχής ενασχόληση στο μενού με εξοπλισμό (minmaxing, theorycrafting)... από Destiny μέχρι The Division και Anthem. Ουδέποτε με άγγιξε το hype τους.

    PCίλα indeed και θα προτιμούσα αυτή η gameplay λούπα να είχε παραμείνει στο WoW, αντί να έχει επεκταθεί παντού σαν κορωνοϊός.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    mihalis13 (09-01-2021),Valkyre (09-01-2021)

  23. #117
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ αυτο με το looting και το inventory management το εχει παρα πολυ και το cyberpunk οπως ειχα γραψει... ειναι αυτη η pcιλα που δυστυχως κανει κακο στο παιχνιδι. Δεν ειμαι εναντια στο loot μου αρεσει, αλλα οχι και αυτο το ανουσιο σκουπιδαριο...

  24. #118
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Στα online είναι ακόμα χειρότερο όμως! Συνεχή updates με moving goalposts, να προσπαθείς να κάνεις catch up με συμπαίκτες κλπ κλπ. Τα ξέρεις από το WoW.

    Τουλάχιστον στο SP θα παίξεις κάπως με το πάσο σου...

    ΥΓ: Για το ανελέητο shooting που λες αν βάλεις κανά παλιό Uncharted (2-3) σε κουράζει κι εκεί; Εμένα όχι και τόσο, μόνο η AI μου φάνηκε κάπως περίεργη στο 4 και με κούρασε. Προφανώς λόγω next-gen άλματος στο hardware.

  25. #119
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Στα online είναι ακόμα χειρότερο όμως! Συνεχή updates με moving goalposts, να προσπαθείς να κάνεις catch up με συμπαίκτες κλπ κλπ. Τα ξέρεις από το WoW.

    Τουλάχιστον στο SP θα παίξεις κάπως με το πάσο σου...

    ΥΓ: Για το ανελέητο shooting που λες αν βάλεις κανά παλιό Uncharted (2-3) σε κουράζει κι εκεί; Εμένα όχι και τόσο, μόνο η AI μου φάνηκε κάπως περίεργη στο 4 και με κούρασε. Προφανώς λόγω next-gen άλματος στο hardware.
    Οχι δεν με κουραζει. Επαιξα στο πρωτο lockdown την remastered τριλογια. Δεν με κουραζει γιατι εχει downtime ακομα και το πρωτο και φυσικα εχει μια ιστορια ενδιαφερουσα, χαρισματικους χαρακτηρες διαλογους και ενα Α point.

    Στο Destiny μου μιλαει ενα robot AI και μου λεει ενα σωρο αρλουμπες, με πισωγυριζει στα ιδια σημεια σε διαφορετικα quest, κανω ακριβως τα ιδια πραγματα, σου μιλανε την ωρα που πολεμας 35 εχθρους για την ιστορια και γενικα μια συνεχης μπουχτιστικη οχλαγωγια. Δεν ειναι για μενα αυτα τα πραγματα.

  26. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (09-01-2021)

  27. #120
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Εμένα με κουράζει το συνεχές looting σε αυτά τα wannabe MMORPG/looter shooters και η συνεχής ενασχόληση στο μενού με εξοπλισμό (minmaxing, theorycrafting)... από Destiny μέχρι The Division και Anthem. Ουδέποτε με άγγιξε το hype τους.

    PCίλα indeed και θα προτιμούσα αυτή η gameplay λούπα να είχε παραμείνει στο WoW, αντί να έχει επεκταθεί παντού σαν κορωνοϊός.
    Ε ναι δεν είναι για όλους τώρα εμένα αν μου πεις κάτσε κ παίξε Tomb Raider η κάποιο story μπορεί να βαρεθώ, ενώ στο Division η Destiny να κάνω τα ίδια πράγματα για βρω κ να φτιάξω καλύτερο gear δεν με χαλάει, ενώ το βλέπω ότι είναι κάψιμο κ σπατάλη χρόνου να παίζεις destiny, division, anthem το θέλω λες κ είναι ναρκωτικο .
    Αυτό το συνεχόμενο μενού είναι πάρα πολύ έντονο στο destiny που όντως κουράζει,στο Division παλεύεται στο destiny θες συνέχεια να βλέπεις κ όλο είσαι στο μενού.
    Edit
    Τουλάχιστον στις καινούργιες κονσόλες είναι γρήγορο στο ps4 θέλει κ μερικα sec να ανοίξει.


    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 09-01-2021 at 13:33.

    xbox:Christoforo7s

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •