Results 1 to 4 of 4

Thread: Ps4 pro 300 euro?

  1. #1
    Cool Member Arikoc's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Καβάλα
    Posts
    168
    PSN ID
    Arikos88
    Name
    Άρης

    Default Ps4 pro 300 euro?

    Παιδιά καλησπέρα. Πήρε το μάτι μου κάπου τη παρακάτω προσφορά αλλά μου φαίνεται λίγο απάτη η υπόθεση. Ps4 pro 300 ευρώ αλλά αγορά μόνο μέσω πιστωτικής/χρεωστικής ή κατάθεση σε τράπεζα. Μήπως ξέρει κανείς κάτι σχετικά με τη σελίδα και την αξιοπιστία της? Θα με ενδιέφερε πολύ το pro σε αυτή τη τιμή...

    https://www.dealber.gr/deal/playstation-four-pro

  2. #2

    Default

    βαλε αλλα 100 ευρω κ παρτο απο κανα κωτσοβολο γιατι σε βλεπω να τα κλαις τα 300. μπες fb κ διαβασε κριτικες κ θα καταλαβεις τι εννοω.

  3. #3

    Default

    Τρεχει προσφορα απο Eurobank στα καταστηματα Γερμανου για αγορες ανω των 200ευρω που παιρνεις 20%επιστροφη να αγορασεις κατι αλλο,αρα η κονσολα βγαινει χοντρικα στα 320ευρω.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    Axilleas_GR (10-03-2017),chronohill (10-03-2017)

  5. #4
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Τρεχει προσφορα απο Eurobank στα καταστηματα Γερμανου για αγορες ανω των 200ευρω που παιρνεις 20%επιστροφη να αγορασεις κατι αλλο,αρα η κονσολα βγαινει χοντρικα στα 320ευρω.
    Στις προσφορές με τις κάρτες eurobank είτε είναι 3%, είτε 5%, είτε 20% όπως αναφέρεις στο Γερμανό σου πιστώνονται τα χρήματα της επιστροφής στη κάρτα και μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις όπου θες. Τη κονσόλα πάλι 410 ευρώ θα τη πληρώσεις απλά θα έχεις όφελος 88 ευρώ για οποιαδήποτε άλλη αγορά.
    Το αναφέρω απλά για να μην υπάρχει παρανόηση ότι αν κάποιος πάει στο Γερμανό θα πληρωσει 320 ευρώ τελική τιμή και θα του γίνει απευθείας έκπτωση.

    Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Last edited by Axilleas_GR; 10-03-2017 at 10:44.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •