Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 26 of 26

Thread: Neverwinter

  1. #21

    Default

    https://www.facebook.com/groups/1672634716389907/

    Ελληνικη ομαδα στο facebook για το παιχνιδι.

  2. #22
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Έπαιξα και εγω εχθές. Ωραίο φαίνεται.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  3. #23

    Default

    η 3η μου επιλογη παικτη ειναι και η καλυτερη μου,ξεκινησα με τον cleric αλλα ειχα κολλησει μετα τα 60,βεβαια ειχα κανει εντελως λαθος επιλογες πανω του,τον εσβησα εκεινον και αρχισα μετα με τον τρικστερ,πολυ καλος,τον εχω στο 70+ αλλα στις πιστες με 73αριδες αντιπαλους τρωω ξυλο,αποφασισα μετα απο πολλες δοκιμες να παιξω με τον παλαντιν,αυτο ηταν,κολλησα μαζι του,τρομερος παικτης που εχει ενα τεραστιο πλεονεκτημα με 2 διπλη ζωη που μπορεις να την κανεις και τριπλη,σε βαρανε και δεν νιωθεις τιποτα,τωρα ειμαι στο 66 και παιζω ανετοτατα μαζι του,επισεις βγαζεις ευκολα και πιστες με 70αρια,οπως το βολτ ναιν για το αρτιφακτ.
    και ενα μικρο βιντεακι με το ξυλο που εριξα εναντια σε ενα μικρο τσουρμο απο εχθρους


  4. #24
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    και εγω με paladin με oath of devotion, ειναι μια class μεταξυ cleric και guardian fighter. Πολυ safe επιλογη πιστευω

  5. #25

    Default

    εχει βγει update στα 3 γιγα κοντα αλλα δημιουργει προβλημα,δεν μπορεις να μπεις στο παιχνιδι βγαζει κωδικο με σφαλμα,η απαντηση της εταιριας ειναι αστεια,λεει οτι ψαχνουν το θεμα με την σονι αλλα μεχρι να βρει λυση διαγραψτε το παιχνιδι,ξανακατεβαστε 17 γιγα και θα μπειτε κανονικα.

    τι λετε ρε παιδια,επειδη εσεις κανατε την μαλ... πρεπει εμεις να φαμε 3-4 ωρες για να κατεβασουμε ξανα το παιχνιδι ?

  6. #26

    Default

    απο αυριο και για 1 εβδομαδα θα δινει δωρο ενα αντικειμενο απο το zen store,επισεις στις 17/1 θα βγει το επομενο update


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •