Quote Originally Posted by Sgt-Greco View Post
Τα εχουμε πει τοσες φορες για τo BF. Εξαιρετικη δουλεια, απιθανα γραφικα, ωραιο στορυ, μπουλετ κερβ (ρισπεκτ στον Νευτωνα και στους νομους της φυσης) αλλα απο ενα σημειο και μετα βαρετό.

Οταν θες να παιξεις και να το ευχαριστηθεις, θες να παιξεις και να το ευχαριστηθεις και οχι να τρεχεις για τα objectives και να σου κανουν πλακα απο το απιθανο ταρατσακι 1km παραπερα.
Στο Battlefield πρέπει να "ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ" για το objective και είναι παιχνίδι συνεργασίας που ο καθένας στη squad έχει τη δίκη του δουλειά.

Οποίος μπαίνει με σκοπό να το κάνει team dethmatch και να τον ενδιαφέρει μόνο το kill death ratio χωρίς ίχνος στρατηγικής απλά θα τρώει θανατο μέχρι τη Δευτέρα παρουσία.

Κανένα παιχνίδι δεν κάνει για όλους αλλά να χαρακτηρίζεις το παιχνίδι βαρετό επειδή δεν κάνει για σένα και το στυλ που έχεις υοθετηΣει η επειδή δεν ξέρεις η δεν θέλεις να μάθεις να το παίζεις είναι νομίζω άκυρο τελείως σχόλιο.



Προσωπικά και γω περίμενα πως και πως το MWR γιατί είναι από τα καλύτερα fps όλων των εποχών αλλά δεν θα φορτωθώ καμμία 50 άρια άχρηστα GB στο σκληρό μου ούτε διπλή χρέωση στην τσέπη μου για να το αποκτήσω.

Το bf1 είναι τόσο καλό που μου δίνει την πλήρη δυνατότητα να εκβιάζω εγω την activision και όχι αυτή εμένα.

Θα το πάρω όταν κυκλοφορήσει μόνο του και μόνο τότε.




Sent from my iPhone using Tapatalk