Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 81 to 93 of 93

Thread: Call of Duty: Modern Warfare Remastered

  1. #81
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    393
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Φιλε τι μου θυμισες τωρα. Αν εννοεις το shooting practice στην αρχη του παιχνιδιου, στο original cod4 ειχα 13 και κατι, αλλα τωρα στα γεραματα ουτε το δικο σου χρονο δεν εκανα. Tip: ξεκινα και φαε τους πρωτους, με οσο λιγοτερες σφαιρες μπορεις, ετσι να μην χρειαστεις reload. Μολις τελειωσουν οι σφαιρες βγαλε πιστολι και πηγαινε με αυτο μεχρι το τελος.

  2. #82

    Default

    Το πολυαναμενομενο MWR πνεει τα λοισθια. Κακιστο DLC "Variety" με τις χειροτερες κριτικες. Ολο και λιγοτεροι ασχολουνται. Αλλη μια αποδειξη οτι οι καλες μνημες καλο ειναι να παραμενουν μνημες.

  3. #83
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    393
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Ε οχι και πνεει τα λοισθια. Εχει περισσοτερο κοσμο απο το infinite. Εγω εδω και σχεδον 3 μηνες μονο MWR παιζω, infinite (που επαιζα λιγοτερο ουτως η αλλως) δεν εχω παιξει απο ιανουαριο. Το dlc καλως πηρε κακες κριτικες, γιατι ηταν απαραδεκτο το γεγονος οτι το χρεωσαν 15 ευρω. Αρχισε να παιζεις περισσοτερο MWR γιατι στο επερχομενο WW2 το gameplay θα ειναι πολυ πιο κοντα στο MWR απο οτι στο infinite


  4. #84
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Yet Another Listing for Standalone Version of Call of Duty: Modern Warfare Remastered Pops Up
    http://www.playstationlifestyle.net/...cOKt2WxFX88.99

    Αναμενομενο να το βγαλουν και ξεχωριστα.
    .

  5. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    teras1 (31-05-2017)

  6. #85
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Να δεις που θα κάνει τρελές (σχετικά πάντα) πωλήσεις και θα βγαίνει μετά η Activision και θα δηλώνει ότι δεν το περίμενε.

  7. #86
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Call of Duty: Modern Warfare Remastered standalone launches for PS4 on June 27, Xbox One and PC on June 29

    Call of Duty: Modern Warfare Remastered features fully improved texture resolution and detail, revamped animation, remastered audio, and much more.

    Fans will relive the full, iconic story campaign as they’re transported around the globe with Capt.

    Price, Gaz and Soap across all the missions from the original game, including “All Ghillied Up,” “Charlie Don’t Surf,” and “Crew Expendable.”

    Players will also experience the online multiplayer mode that redefined Call of Duty by introducing killstreaks, XP, Prestige and more, and battle head-to-head in the fan-favorite maps from the original multiplayer mode, including classics such as “Crash,” “Backlot” and “Crossfire.”
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    PDS (24-06-2017),teras1 (24-06-2017)

  9. #87
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    393
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Εγω που το πηρα μαζι με το infinite δεν το μετανιωσα στιγμη. Φοβερο remaster, μου κρατησε (και ακομα κραταει) παρεα σε ενα χειμωνα που τιποτα που κυκλοφορησε δεν με συγκινησε. Μονο το φοβερο horizon zero dawn επαιξα εκτος απο αυτο. Ειμαι στο 10ο prestige, παιζουμε και πολυ καλη παρεα τακτικοτατα, τι αλλο να πω. Το μονο που αφηνει πικρη γευση ειναι η αθλια η activision που το εβγαλε μαζι με την πατατα το infinite warfare και οχι μονο του εξαρχης. Τοτε θα μιλαγαμε για ακομα πιο μεγαλες πωλησεις και λαο. Ειναι τοσο καλο, σαν να εχει βγει για ps4 εξαρχης. Και σε ps4 pro ειναι ακομα καλυτερο

  10. #88

    Default

    Καλησπερα παιδια, πρωτο post στο φορουμ σας, καλο gaming να εχουμε,
    μετα την πρωτη εκδοση για ps3 το ξανα παιξα στο veteran για το ps4
    προσωπικα το αγαπημενο μου COD , μαζι με το 2 και το black ops, καταπληκτικη δουλεια με το campaign σαφεστατη βελτιωση
    το online παραμενει εθιστικοτατο μετα απο χιλιαδες ωρες δεν το εχωβαρεθει (συμπεριλαβανομενου των ωρων της πρωτης εκδοσης)
    PS Να πω και τον πονο μου , δοκιμασα για πρωτη φορα να παω για platinum γιατι ειναι στα 10 αγαπημενα μου παιχνιδια
    και εχω 5-6 ωρες που προσπαθω για το τελευταιο trophy best of the best

  11. #89

    Default

    Quote Originally Posted by chrisfox View Post
    Γεια σας παιδιά! Μου έχει μείνει ένα trophy στο συγκεκριμένο game, αυτό που πρέπει να κάνει χρόνο κάτω από 15.1 seconds στην πρώτη πίστα... Μπορεί κάποιος που το "έχει" να με βοηθήσει με shared play? Μέχρι 15.65 μπόρεσα να κάνω...
    και γω φιλε μου μια απο τα ιδια, 16,15 και το πεθανα, δεν γινεται τιποτα

  12. #90
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Εγώ έλεγα να το πάρω σαν stand alone αλλά έβγαλε το public και νομίζω το έχει και το πλαίσιο το Call of duty Infinite Warfare Legacy Pro Edition( Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered,Season Pass.Συλλεκτικό Steelbook με εικαστικά του φουτουριστικού Infinite Warfare,Το επίσημο soundtrack του παιχνιδιού,Επιπλέον ψηφιακό υλικό για το παιχνίδι σου) στα 69 ευρώ και το τσίμπησα πολύ καλή τιμή από την αρχική του 160 ευρώ που κόστιζε.Για όσους ενδιαφέρονται για αγορά από public και από πλαίσιο.

    public Call of Duty Infinite Warfare Legacy Pro Edition 69 euro. http://www.public.gr/product/gaming/...prod8110183pp/

    Πλαίσιο Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Pro Edition 69 euro http://www.plaisio.gr/games/playstat...-PS4-00241.htm


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  13. #91

    Default

    Πολυ καλη τιμη φιλε , εγω το ειχα τσιμπησει αρχεσ απριλιου με 40 το legacy edition το απλο απο το base αν θυμαμαι καλα (ή απο καποιο αλλο αγγλικο ebay store)

  14. #92

    Default

    ΕΕπιτελους τα καταφερα με το best of the best, Πηρα τη πλατινα (πρωτο μου)
    μια συμβουλη για οσουσ προσπαθησουν στο μελλον,
    πρεπει να μου πηρε εξι ωρες και εκει που εμοιαζε ακατορθωτο το πετυχα 14,8
    αλλαξτε την ευαισθησια την καθετη στο 2-3 και την οριζοντια 5-6 αφου δεν θελετε να πετυχετε headshot
    επισησ επιλεξτε οπλο και μεινετε με αυτο σε ολη τη διαδρομη , εγω το εκανα με MP50

  15. #93
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Με ποιον τροπο εκτος απο να αγορασεις, μαζευεις call of duty points στο online?
    Ειναι πολλα οπλα κλειδωμενα και αλλα διαφορα και δε ξερω πως να τα ξεκλειδωσω.

    Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Cannondale trail sl5 2013...

Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •