Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 31 of 31

Thread: South Park: The Fractured But Whole

  1. #21
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Αν θελει να το δοκιμάσει κανεις εχει demo στο store

    https://store.playstation.com/#!/en-...TFBWBUNDLE0009

  2. The Following 5 Users Say Thank You to Snk For This Useful Post:

    BillyFlo81 (24-10-2017),chronohill (25-10-2017),Kane (30-10-2017),WolfRathmA (24-10-2017)

  3. #22
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Guys τι γινεται δεν βλεπω κινηση για το sequel...
    Λοιπον τυχαια βρηκα οτι μπορεις να βλεπεις τα επεισοδια δωρεαν μεσω του http://southpark.cc.com και ενθουσιαστηκα...
    Ξεκινησα την 20η τυχαια και εχω πεθανει ειδικα με το κραξιμο στα σοσιαλ και στο τουιτερ!ΦΟΒΕΡΟ!Ειχα δει πρωτη - δευτερη σεζον πριν μια δεκαετια και απο τοτε εχω χασει επαφη..
    Πηρα λοιπον την εκδοση με το Stick και ηθελα να σας ρωτησω ποιες σεζον να βαλω προτεραιοτητα για να κανω ενα μικρο catchup?βλεπω λενε οτι εκει οι σεζον 8-12 ειναι απτις καλυτερες..τι λετε?

    Παντως που δοκιμασα λιγο το Stick μαρεσε πολυ!θα το ξεκινησω σε λιγες μερες και μετα εχει συνεχεια το buthole..
    @furionmike την εκανα την παπατζα γιατι δεν ειχα δει την προσφορα απο το πλαισιο..Τεσπα δεν πειραζει...
    Spoiler!

  4. #23
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Τέλειο ήταν το Stick of Truth, δεν έχω ξεκινήσει και γω ακόμη το But Whole...

    To "πρόβλημα" με τις παλιές σεζόν είναι ότι ασχολούνται με πρόσωπα και καταστάσεις της εποχής τους... εγώ πάντως και πάλι από την αρχή θα τα έβλεπα. Αν θες ξεκίνα από τα Imaginationland επεισόδια να πάρεις μια πολύ καλή γεύση και τα συνεχίζεις από την αρχή μετά


  5. #24
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by tonybsg View Post
    Τέλειο ήταν το Stick of Truth, δεν έχω ξεκινήσει και γω ακόμη το But Whole...

    To "πρόβλημα" με τις παλιές σεζόν είναι ότι ασχολούνται με πρόσωπα και καταστάσεις της εποχής τους... εγώ πάντως και πάλι από την αρχή θα τα έβλεπα. Αν θες ξεκίνα από τα Imaginationland επεισόδια να πάρεις μια πολύ καλή γεύση και τα συνεχίζεις από την αρχή μετά
    Δεν το ηξερα αυτο για το imaginationland θενκς @tonybsg...τωρα θα τελειωσω την 20 και θα τα ξεκινησω...βλεπω εχει και λιστες στην επισημη σελιδα οποτε θα δω πως τα τα προχωρησω!

    Περασα το πρωτο σημειο που βγαινεις μετα στην πολη και δεν περιμενα να πετανε τα dildos ετσι στα συρταρια απροκαλυπτα!Ισως να μην παιξω καπακια το but hole να δω καποιες σεζον πρωτα να ειμαι πιο πολυ στο κλιμα..Πχ δεν εχω ιδεα για τον Coon cartman και τον Mysterion...
    Spoiler!

  6. #25
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Παιχνιδαρα απλα, σε οποιον αρεσε το south park να μην το χασει. Το τσιμπησα προσφατα σε προσφορα του Store , και το παιχνιδι ειναι πραγματικα απολαυση.

  7. #26
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Χωρίς να έχω δει ποτέ ένα επεισόδιο, ήταν από τα πιο ωραία παιχνίδια που έπαιξα ποτέ! Το χάρηκα και σκέφτομαι πολύ καιρό να παίξω το Stick of Truth.

    Στάλθηκε από το Redmi 5A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #27
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Τι γαμάτο παιχνίδι ρε παιδιά!

    Παίζει να είναι η καλύτερη/πιο πιστή μεταφορά που έχει γίνει - και το Stick of Truth φυσικά ήταν. Με μεράκι, πιστό στο ύφος της σειράς αλλά και τεράστια δουλειά στα gameplay elements

    To έπαιξα στο Mastermind με black χαρακτήρα για την πλατίνα (30 διασκεδαστικότατες ώρες περίπου, όλα τα άλλα trophies έρχονται μόνα τους αν ψάχνεις λιγάκι) και ήταν και αρκετά challenging, ειδικά προς το τέλος. Το οποίο ήταν καλό γιατί απλά έπρεπε να σκεφτείς τι συνδυασμό από powers θα χρησιμοποιούσες (και άρα έβλεπες και την τεράστια ποικιλία που είχε να προσφέρει)

    Τέλειο τέλειο


  9. The Following 2 Users Say Thank You to tonybsg For This Useful Post:

    Slay (02-06-2020)

  10. #28
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Και εμένα μου άρεσε πολύ (αν και το 1ο μου άρεσε περισσότερο).
    Δεν πήγε ιδιαίτερα καλά όμως... Δεν πιστευώ να δούμε 3ο μέρος...


  11. #29
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Πάντως με ξαναέβαλε και στο κλίμα της σειράς, έχω μείνει 2-3 σεζόν πίσω Δημήτρη

    Και μένα μου άρεσε πάρα πολύ και το πρώτο, αλλά πάνε πολλά χρονιά και δεν το πολυθυμάμαι για να τα συγκρίνω για να είμαι ειλικρινής


  12. #30
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Και το εχώ στο μπακλογκ μη μου κάνετε τέτοια!το 1 ήταν διασκεδαστικοτατο και πολύ καλοφτιαγμένο....δεν θυμάμαι που έχω σταματήσει και με τα επεισόδια μου φαίνεται τα είχα δει όλα τα καινούργια ..κάθε καλοκαίρι ξεκινάει νέα σεζόν;

    Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  13. #31
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Και το εχώ στο μπακλογκ μη μου κάνετε τέτοια!το 1 ήταν διασκεδαστικοτατο και πολύ καλοφτιαγμένο....δεν θυμάμαι που έχω σταματήσει και με τα επεισόδια μου φαίνεται τα είχα δει όλα τα καινούργια ..κάθε καλοκαίρι ξεκινάει νέα σεζόν;
    Μετά το καλοκαίρι νομίζω τελευταίως!


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •