Page 59 of 59 FirstFirst ... 9495556575859
Results 1,161 to 1,180 of 1180

Thread: Xbox One X

  1. #1161
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by thanosa75 View Post
    Παιδιά γιατι θεωρείτε οτι το Lockhart θα ειναι πιο αδύναμο απο το XoneX ?

    Η 5700xt των 10 TF (40cu) ειναι +15% πάνω απο Vega 64 LC των 13,7 TF (64cu).

    Εγω πιστεύω οτι Lockhart=XoneX, ισως και να τρέχει τα νεα games καλυτερα λογω Zen2 cpu...



    Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Εννοειται οτι θα ειναι δυνατοτερο.

  2. #1162
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    In the 2019 reveal video, Xbox cloud architect Kareem Choudhry said Scarlett could "eat monsters for breakfast," and indeed, Anaconda looks as though it will be able to. According to several sources familiar with Microsoft's plans, Anaconda is targeting around 12 teraflops (TF) of computing power, compared to the Xbox One X's 6TF, and the Xbox One S's 1.4. Lockhart conversely will sport around 4TF, and according to marketing materials we've seen previously, it is being positioned as the most-affordable entry point to next-gen experiences.
    Από όσα ξέρουμε έως τώρα:
    Xbone S = 1.4TF
    Xbone X = 6TF
    Lockhart = 4TF

    Anaconda > 12TF

    Κάτι δεν πάει καλά στα νούμερα;

    Το Anaconda είναι direct update/upgrade του Xbox One X
    To Lockhart όπως το βλέπω είναι direct update/upgrade του Xbox One S

    Το Anaconda δείχνει να είναι πάνω από 2 φορές ισχυρότερο από το Χbox One X την τρέχουσα πιο ισχυρη κονσόλα (as we speak).
    To Lockhart δείχνει να είναι περίπου 3 φορές ισχυρότερο από το απλό Xbox one S (την πιο αδύναμη κονσόλα μεταξύ των MS/Sony).

    Δεν ξέρω τι secret sauce μπορεί να βάλουν και τι σύννεφα να επιστρατεύσουν αλλά όπως τα βλέπω εγώ:
    To Lockhart είναι από άποψη επιδόσεων 33% υποδεέστερο του Xbox One X (ή το Xbone Χ 50% ανώτερο όπως προκύπτει από τα νούμερα 4TF < 6TF) και ισοδύναμο του PS4 Pro (αναφέρεται στα 4.2TF).
    Τα TF ό,τι και να κάνεις, όσο και να τα μαγειρέψεις είναι συγκεκριμένοι αριθμοί άνευ αμφισβήτησης και τυχόν εταιρικών "κόλπων", ονομασιών, κλπ.

    Διαβάζω κάτι λάθος; Διαφωτίστε με...


    Πηγή αριθμών για Xbox (αν και όλοι συνηγορούν στα ίδια νούμερα από όσο ξέρω):
    https://www.windowscentral.com/xbox-...lockhart-specs

    PS4 = 1.8TF / PS4 Pro 4.2TF

  3. #1163
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Κάνεις το εξής λάθος:

    μετράς την απόδοση με την απαρχαιωμένη μονάδα των TeraFLOPS (FLoating OPerations per Second).

    Πλέον έχουν αλλάξει τα πράγματα.

    Δηλαδή: τα 6 TF με την GPU του One X, μεταφράζονται πανεύκολα στα 4TF της GPU του Lockhart.

    Ουσιαστικά η Microsoft στην επόμενη γενιά θα προσφέρει τη δύναμη του One X σε νέο, φθηνό μηχάνημα, ενώ το πραγματικό "νέο" μηχάνημα, και αρκετά δυνατό, θα είναι το Anaconda.

    ΥΓ:

    Διαχρονικά οι μονάδες μέτρησης γίνονται παρωχημένες, για παράδειγμα κάποτε είχαμε τα Hertz και μετέπειτα τα MegaHertz (μονάδα μέτρησης χτύπους ρολογιού) για τις CPU, αργότερα είχαμε τα MIPS (Millions Instructions Per Second) πάλι για τις CPU.........

    ...κατόπιν είχαμε τα Drystones (διαφορετική μονάδα μέτρησης για CPU), εν συνεχεία είχαμε τα SpecInteger95/Specfloating95 (κάπου εκεί άρχισαν οι λαικές CPU να γίνονται γαιουράκια), κατόπιν ήρθαν οι δυνατές GPU οπότε το γυρίσαμε στα MegaFLOPS και αργότερα στα TeraFLOPS...

    ......και πλέον όπου τα TF δεν επαρκούν, πρέπει να κοιτάζουμε άλλα πράγματα, όπως τη συνολική διαμεταγωγή δεδομένων μεταξύ των κυκλωμάτων (αποθηκευτικό μέσο <--> δίαλοι <--> RAM <--> CPU <--> GPU). Αυτά όμως δεν μπορεί να τα καταλάβει ο μέσος καταναλωτής = γι' αυτό υπάρχει το μπέρδεμα με τις μετρήσεις στην παρωχημένη μονάδα των TeraFLOPS στα νέα μηχανήματα.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Sir_Teraflop (18-12-2019),thanosa75 (17-12-2019)

  5. #1164

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Από όσα ξέρουμε έως τώρα:
    Xbone S = 1.4TF
    Xbone X = 6TF
    Lockhart = 4TF

    Anaconda > 12TF

    Κάτι δεν πάει καλά στα νούμερα;

    Το Anaconda είναι direct update/upgrade του Xbox One X
    To Lockhart όπως το βλέπω είναι direct update/upgrade του Xbox One S

    Το Anaconda δείχνει να είναι πάνω από 2 φορές ισχυρότερο από το Χbox One X την τρέχουσα πιο ισχυρη κονσόλα (as we speak).
    To Lockhart δείχνει να είναι περίπου 3 φορές ισχυρότερο από το απλό Xbox one S (την πιο αδύναμη κονσόλα μεταξύ των MS/Sony).

    Δεν ξέρω τι secret sauce μπορεί να βάλουν και τι σύννεφα να επιστρατεύσουν αλλά όπως τα βλέπω εγώ:
    To Lockhart είναι από άποψη επιδόσεων 33% υποδεέστερο του Xbox One X (ή το Xbone Χ 50% ανώτερο όπως προκύπτει από τα νούμερα 4TF < 6TF) και ισοδύναμο του PS4 Pro (αναφέρεται στα 4.2TF).
    Τα TF ό,τι και να κάνεις, όσο και να τα μαγειρέψεις είναι συγκεκριμένοι αριθμοί άνευ αμφισβήτησης και τυχόν εταιρικών "κόλπων", ονομασιών, κλπ.

    Διαβάζω κάτι λάθος; Διαφωτίστε με...


    Πηγή αριθμών για Xbox (αν και όλοι συνηγορούν στα ίδια νούμερα από όσο ξέρω):
    https://www.windowscentral.com/xbox-...lockhart-specs

    PS4 = 1.8TF / PS4 Pro 4.2TF
    Εχω Vega 64 Liquid cooled με 13.7 TF. Η Navi 5700xt με 10 TF ειναι γρηγορότερη κατά 12%-15% μ.ο., αναλογα το game.

    Τα TF ειναι ενα σημείο αναφοράς οταν συγκρίνεις gpu ίδιας αρχιτεκτονικής. Προφανώς η αρχιτεκτονική navi ειναι πιο efficient απο polaris και vega, τουλαχιστον σε οτι αφορά το gaming.


    Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to thanosa75 For This Useful Post:

    Nek_Food (17-12-2019),Sir_Teraflop (18-12-2019)

  7. #1165

    Default

    Τωρα που το ξανασκεφτομαι αν δεν εχει ειπωθει επίσημα οτι το xbox one series x εχει ισχυ 12 TF, τοτε η κονσόλα μπορεί πχ τελικα να ειναι 9-10TF και με σημειο αναφορας τις polaris-vega να αναφερεται οτι αποδιδει ως αντιστοιχη κονσολα των 12TF....

    Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #1166
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Νόμιζα ότι τα TF ήταν μία κάποια σταθερά ισχύος που υποδήλωνε ας πούμε την "ιπποδύναμη" του οχήματος (κονσόλας).

    Τώρα θα κάνω την "μεταφορά" όπως μου ήδη είπατε, ότι οι 400 ίπποι σε ένα supercar αποδίδουν πιο γρήγορες επιταχύνσεις και ανώτερες ταχύτητες κλπ όμορφα λόγω μεγέθους, σχεδιασμού, κλπ σε σχέση με μία νταλίκα που κουβαλάει τους ίδιους ίππους. ΟΚ, έτσι να το δεχτώ αλλά τα TF παραμένουν σταθερά άρα το Lockhart έχει μικρότερη καθαρή ιπποδύναμη από το Xbox One X, αλλά λόγω νέας τεχνολογίας (εργαλείων, βιβλιοθηκών κλπ secret sauce τελικά) αναμένεται να αποδίδει περισσότερο. Έτσι τείνω να το δεχτώ, έχει μία κάποια λογική. Άρα έχοντας την λογική ότι σαν μονάδα μέτρησης τα TF παραμένουν σταθερά ως σημείο αναφοράς, τότε τα 12TF της Anaconda θα αποδίδουν πολύ περισσότερα από τα διπλά και βάλε, σε σχέση με τα 6TF του Xbox One X - αναμένομενο μεν έως ένα βαθμό και λόγω της εξέλιξης των προγραμματιστικών εργαλείων και βιβλιοθηκών από γενιά σε γενιά - αλλά εδώ μιλάμε για πολύ μεγαλύτερες αποδόσεις εν τέλει με αυτά που μου λέτε. Να υποθέσω ότι μιλάμε για τα RDNA2 vs RDNA1 & GCN καλούδια κλπ.

    Ωραία... το Lockhart μου ήταν πάντα αδιάφορο ως low entry επιλογή, το Anaconda και το αντίστοιχο PS5 αν έχουν μεν 12TF αλλά αποδίδουν κατά πολύ ανώτερα από την αναλογία σε σχέση με τα 6TF του Xbox One X μου αρέσει πολύ όπως το σκέφτομαι και το αναλύω (αν πούμε ότι τα 4TF του Lockhart x50% = 6TF του XboneX τότε τα 12TF του Anaconda x50% θα πρέπει να δίνουν έως και 18TF συγκριτικά με το XboneX). Εκτός και αν μετράνε τα μισά έτσι (Lockhart 4TF new sauce) και τα μισά γιουβέτσι (anaconda 12TF old sauce) πολύ περίεργος συνδυασμός όμως.

    Thanks...

  9. The Following User Says Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    Slay (18-12-2019)

  10. #1167

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Νόμιζα ότι τα TF ήταν μία κάποια σταθερά ισχύος που υποδήλωνε ας πούμε την "ιπποδύναμη" του οχήματος (κονσόλας).

    Τώρα θα κάνω την "μεταφορά" όπως μου ήδη είπατε, ότι οι 400 ίπποι σε ένα supercar αποδίδουν πιο γρήγορες επιταχύνσεις και ανώτερες ταχύτητες κλπ όμορφα λόγω μεγέθους, σχεδιασμού, κλπ σε σχέση με μία νταλίκα που κουβαλάει τους ίδιους ίππους. ΟΚ, έτσι να το δεχτώ αλλά τα TF παραμένουν σταθερά άρα το Lockhart έχει μικρότερη καθαρή ιπποδύναμη από το Xbox One X, αλλά λόγω νέας τεχνολογίας (εργαλείων, βιβλιοθηκών κλπ secret sauce τελικά) αναμένεται να αποδίδει περισσότερο. Έτσι τείνω να το δεχτώ, έχει μία κάποια λογική. Άρα έχοντας την λογική ότι σαν μονάδα μέτρησης τα TF παραμένουν σταθερά ως σημείο αναφοράς, τότε τα 12TF της Anaconda θα αποδίδουν πολύ περισσότερα από τα διπλά και βάλε, σε σχέση με τα 6TF του Xbox One X - αναμένομενο μεν έως ένα βαθμό και λόγω της εξέλιξης των προγραμματιστικών εργαλείων και βιβλιοθηκών από γενιά σε γενιά - αλλά εδώ μιλάμε για πολύ μεγαλύτερες αποδόσεις εν τέλει με αυτά που μου λέτε. Να υποθέσω ότι μιλάμε για τα RDNA2 vs RDNA1 & GCN καλούδια κλπ.

    Ωραία... το Lockhart μου ήταν πάντα αδιάφορο ως low entry επιλογή, το Anaconda και το αντίστοιχο PS5 αν έχουν μεν 12TF αλλά αποδίδουν κατά πολύ ανώτερα από την αναλογία σε σχέση με τα 6TF του Xbox One X μου αρέσει πολύ όπως το σκέφτομαι και το αναλύω.

    Thanks...
    Υπάρχει δήλωση απο MS οτι το xbox sx θα ειναι 12 TF ή απλά όλοι το υπολογίζουν ετσι επειδη ειπε ο spencer οτι xbox sx = 2*xbox one X;




    Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  11. #1168
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Sorry έκανα και edit και πρόσθεσα κάτι αδιάφορα.

    Κάπου έχει αναφερθεί το νούμερο των 12TF αν δεν κάνω λάθος. Πάντως το αναφέρουν δεξιά και αριστερά ως παγιωμένο νούμερο. Θα το ψάξω...

  12. #1169
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Custom AMD Navi-based GPU (12 TF RDNA)


    Αυτό που έβλεπα σταθερά έως σήμερα ήταν ότι τα TF (ίδιας "απόδοσης" λογικά) συγκρίνονταν ως 4TF Lockhart < 6TF XboneX < 12TF Anaconda.
    Από το windows central τα βρίσκω εύκολα. Από αλλού ενώ το google βρίσκει αποτελέσματα για Anaconda 12TF και Lockhart 4TF τα sites δεν αναφέρουν πια τέτοια στοιχεία στα πρόσφατα άρθρα τους. Τώρα με SSD κλπ όμορφα on chip προφανώς θα αποδίδουν τα Lockhart πιο γρήγορα από το XboneX αλλά όχι απαραίτητα ??? και πιο δυνατά ???

    https://www.windowscentral.com/xbox-series-x-specs
    https://www.windowscentral.com/xbox-...lockhart-specs

  13. The Following User Says Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    thanosa75 (18-12-2019)

  14. #1170
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Sorry έκανα και edit και πρόσθεσα κάτι αδιάφορα.

    Κάπου έχει αναφερθεί το νούμερο των 12TF αν δεν κάνω λάθος. Πάντως το αναφέρουν δεξιά και αριστερά ως παγιωμένο νούμερο. Θα το ψάξω...
    Αυτα περι 12 τεραφλοπς κονσολα
    Βγηκε σαν ειδηση απο το windows central
    Last edited by spartan; 18-12-2019 at 02:49.

  15. #1171
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Καλά τα είπαν τα παιδιά @L-X και @Thanosa75 από πάνω. Teraflop είναι σωστό να συγκρίνει κάποιος εντός της ίδιας αρχιτεκτονικής και πάλι υπάρχουν ανόμοιοι τρόποι να φτάσεις τα ίδια teraflop εντός της ίδιας αρχιτεκτονικής!

    Το ένα σύστημα μπορεί να πάει με πιο χαμηλά clocks αλλά πιο πολλά CU (wde and slow που λέμε) και να έχει Χ flops και το άλλο με υψηλότερα ρολόγια στην GPU αλλά λιγότερα compute units (lean and mean) πάλι να έχει τα ίδια X flops.

    Άλλα πλεονεκτήματα έχει η μια προσέγγιση (thermals, Compute power) άλλα ή άλλη (τα clocks δεν επηρεάζουν μόνο το shader domain).

    Και ειδικά στις κονσόλες που πέφτει αρκετό "χέρι" ακόμα και το πιο αδύναμο σύστημα μπορεί να έχει features που να ξεπερνούν το πιο δυνατό σε real world εφαρμογές.

    Τεράστιο ρόλο παίζει επίσης και το memory bandwidth. Από το bus μέχρι την ταχύτητα των dram chip. Όμοια φάση με τα flop.

    Εν τέλει η όλη φάση σε μια κονσόλα, στηρίζεται στο τι είναι εφικτό:

    - Σε TDP
    - Σε τιμή.

    Τα PC δεν έχουν τέτοιους περιορισμούς λόγω form factor και προφανώς ... τιμής.

    Madness!
    Last edited by Sir_Teraflop; 18-12-2019 at 02:15.

  16. The Following User Says Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    DJTaurus (18-12-2019)

  17. #1172
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Εχθές τελείωσα το Ori and the Will of the Wisps.

    Μιλάμε πως το παιχνίδι είναι 10αρακι με τόνο. Απλά καταπληκτικό! Η ατμόσφαιρα, η μουσική, το gameplay, όλα έρχονται και δένουν αρμονικά μεταξύ τους. Και η ιστορία, απλά μαγευτική!

    Είχα αφήσει το 1 περίπου στη μέση πριν πολύ καιρό, γιατί ήθελα να τελειώσω κάποια άλλα παιχνίδια, και το έπιασα πάλι πριν ξεκινήσω το 2. Επίσης καταπληκτικό παιχνίδι. Με το που τελείωσα το 1 ξεκίνησα στα καπάκια το 2. Η αναβάθμιση στον ήχο και στην εικόνα, ειδικά το HDR του 2, είναι όλα τα λεφτά. Επίσης το 2 υποστηρίζει και Dolby Atmos που μπορώ να πω ήταν από τα πιο εντυπωσιακά!

    Μην το χάσετε!! Αξίζει!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  18. The Following 2 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    Error Flynn (26-05-2020)

  19. #1173
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    You can't make this shit up.


  20. #1174
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Για όποιον ενδιαφέρεται έχει το Game Pass Ultimate με 1€ για ένα μήνα.
    Spoiler!

  21. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Leon_DiZ (28-10-2020)

  22. #1175
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Για όποιον ενδιαφέρεται έχει το Game Pass Ultimate με 1€ για ένα μήνα.
    Βλέπω κάτι Xbot στο Twitter να πανυγηρίζουν γιατί λεει το Gamepass εφτασε στα 15εκ χρηστες επι 10-15$ ο καθε ενας, και λύνομαι στα γέλια. Ειλικρινά υπάρχει άνθρωπος που έχει πληρώσει την κανονική τιμή και δεν έχει βάλει με 1$?

  23. #1176

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Βλέπω κάτι Xbot στο Twitter να πανυγηρίζουν γιατί λεει το Gamepass εφτασε στα 15εκ χρηστες επι 10-15$ ο καθε ενας, και λύνομαι στα γέλια. Ειλικρινά υπάρχει άνθρωπος που έχει πληρώσει την κανονική τιμή και δεν έχει βάλει με 1$?
    Το 1€ ειναι κατι σαν δοκιμή για την πρωτη φορα.
    Εμενα μου πετούσε προσφορές με 1 ευρω αλλα στο check έβγαζε την κανονική τιμή αφου το ειχα πάρει ηδη παλια.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    mihalis13 (28-10-2020)

  25. #1177
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Το 1€ ειναι κατι σαν δοκιμή για την πρωτη φορα.
    Εμενα μου πετούσε προσφορές με 1 ευρω αλλα στο check έβγαζε την κανονική τιμή αφου το ειχα πάρει ηδη παλια.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Γιάννη επειδή εγώ όσες φορές έχω πάρει είναι με προσφορά το ενεργοποίησα κανονικά με 1€.
    Οπότε δεν είναι για πρώτη φορά.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  26. #1178
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Τι να σου πω βρε Γιάννη, εγώ ακούω αριστερά και δεξιά, για κόσμο που μετατρέπει την gold συνδρομή του σε gp με 1€.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  27. #1179
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Αν θυμάμαι καλά μπορείς να πάρεις με ένα ευρώ για τους 3 πρώτους μήνες μετά δεν σε ξανά αφήνει, σου βγάζει την κανονική τιμή.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  28. #1180
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Αν θυμάμαι καλά μπορείς να πάρεις με ένα ευρώ για τους 3 πρώτους μήνες μετά δεν σε ξανά αφήνει, σου βγάζει την κανονική τιμή.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αυτό το είχα πάρει πέρυσι που είχε βγει και το Gears 5.
    Σήμερα κανονικά 1€ με χρέωσε πάντως.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

Page 59 of 59 FirstFirst ... 9495556575859

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •