Page 50 of 59 FirstFirst ... 40464748495051525354 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 1180

Thread: Xbox One X

  1. #981
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Σε τι το παίζεις? X1X?


  2. #982

    Default Xbox One X

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Έλα πες ρε hater πήρες X1X τελικά?
    Φεύγει προσωρινά το Switch μέχρι να μαζευτούν first party για τα γούστα μου και ελπίζω το new Switch να μην έχει αναβάθμιση μόνο στην οθόνη αλλά και στα σωθικά. Ολα τα multi στο Χ αλλά βλέπω ότι σε τιμές πάλι του PS4 είναι ένα τικ πιο φθηνά. Θέλω να ψαχτω και λίγο τι παίζει με το Gamepass.....όποτε από Δευτέρα θα έχω 2 digital κωδικούς για forza. Οποιο παιδί ενδιαφέρεται PM.
    Last edited by DJTaurus; 13-10-2018 at 02:21.

  3. #983
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ομολογώ ότι ποτέ μου δεν ήμουν ιδιαίτερος fan των Gran Turismo.

    Πολύ αποστειρωμένη οδήγηση για το γούστο μου, είμαι πολύ πιο πολύ arcade person.
    OutRun 2002-2005, Burnout 1-2, Sega Rally 1-2-3, Scud Race και ξερό ψωμί.

    Ειλικρινά ζηλεύω το Horizon.
    Αν είχα τούμπανο PC θα το έπαιρνα (πειρατικό).
    Δεν έχω όμως καν PC - εδώ και χρόοοονια ρε γμτ.

    Έχω στο ραντάρ μου εδώ και κάποιες εβδομάδες το Horizon, έχω φάει τρελή κατήχηση από έναν φίλο, τον συνφορουμίτη Sutorcen/Βαγγέλη και το έχω ζηλέψει σαν φούστης!

  4. #984
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Ομολογώ ότι ποτέ μου δεν ήμουν ιδιαίτερος fan των Gran Turismo.

    Πολύ αποστειρωμένη οδήγηση για το γούστο μου, είμαι πολύ πιο πολύ arcade person.
    OutRun 2002-2005, Burnout 1-2, Sega Rally 1-2-3, Scud Race και ξερό ψωμί.

    Ειλικρινά ζηλεύω το Horizon.
    Αν είχα τούμπανο PC θα το έπαιρνα (πειρατικό).
    Δεν έχω όμως καν PC - εδώ και χρόοοονια ρε γμτ.

    Έχω στο ραντάρ μου εδώ και κάποιες εβδομάδες το Horizon, έχω φάει τρελή κατήχηση από έναν φίλο, τον συνφορουμίτη Sutorcen/Βαγγέλη και το έχω ζηλέψει σαν φούστης!

    Λευτέρη ότι πλησιέστερο σε Daytona Usa σε αίσθηση. Μα το θεό πέταγα κέρματα στην τηλεόραση. Παίξτο!

  5. The Following User Says Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    Lefteris_X (13-10-2018)

  6. #985
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Που να το παίξω;

    Θα έλεγα τι έχω να παίξω τώρα, αλλά θα γίνει censored χαχαχαχ

    Δεν έχω PC, ούτε Xbox το φελέκι μου μέσα.

  7. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Sir_Teraflop (13-10-2018)

  8. #986
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Που να το παίξω;

    Θα έλεγα τι έχω να παίξω τώρα, αλλά θα γίνει censored χαχαχαχ

    Δεν έχω PC, ούτε Xbox το φελέκι μου μέσα.
    500 ευρω εχει γαμω τα λεφτα που δεν εχουμε γαμω.Το πακετακι εννοω με το horizon 4

  9. #987
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Α, ωραία τότε!

    Χρειάζομαι 499 ευρώ για να φτάσω το 500αρικο χααχαχαχχα

  10. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    spartan (13-10-2018)

  11. #988
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348
    Last edited by Sir_Teraflop; 13-10-2018 at 02:32.

  12. #989
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Aν παρεις PS4 pro θα το παρω.
    .

  13. #990
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Προς το παρόν θα ορμήσω σε μια μακαρονάδα περιποιημένη με σουτζουκάκια σμυρνέϊκα + κόκκινη σάλτσα όπως προβλέπεται.

    Και κάπου εδώ εξαφανίζονται και κονσόλες και PC και Μακ και iΦώνια και streaming και GaaS, ελπίζω να με νιώθετε!

  14. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    DJTaurus (15-10-2018)

  15. #991

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Όταν εμείς ξετρυπώναμε τα barns εσείς βλέπατε replay στο gran tourismo

    τα απεχθανομαι τα racing κ οτι αφορα αθληματα fifa pro κτλ,οποτε λαθος ανθρωπο βρηκες. παντως σου ευχομαι καλο gaming στη νεα σου κονσολα. θα δεις κ καποια πραματα απο μονο σου, γιατι ειναι καλυτερα στην οθονη της τηλεορασης σου, παρα σε βιντεο συγκρισης στο youtube.

  16. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    DJTaurus (13-10-2018)

  17. #992
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Α, ωραία τότε!

    Χρειάζομαι 499 ευρώ για να φτάσω το 500αρικο χααχαχαχχα
    Εχω να σου δωσω 1 ευρω για να το παρεις παντως.

  18. #993
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ευχαριστώ spartan!

    Με το 1 ευρώ που έχω και το 1 ευρώ που θα μου δώσεις, απομένουν 498 ευρώ για το Xbox X.

  19. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    spartan (14-10-2018)

  20. #994
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Φεύγει προσωρινά το Switch μέχρι να μαζευτούν first party για τα γούστα μου και ελπίζω το new Switch να μην έχει αναβάθμιση μόνο στην οθόνη αλλά και στα σωθικά. Ολα τα multi στο Χ αλλά βλέπω ότι σε τιμές πάλι του PS4 είναι ένα τικ πιο φθηνά. Θέλω να ψαχτω και λίγο τι παίζει με το Gamepass.....όποτε από Δευτέρα θα έχω 2 digital κωδικούς για forza. Οποιο παιδί ενδιαφέρεται PM.

    Αν και το έχω μέσο gamepass για στείλε ένα pm πόσο το δίνεις μπας και...

    Μεγιά πάντως!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  21. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    DJTaurus (15-10-2018)

  22. #995
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Αν και το έχω μέσο gamepass για στείλε ένα pm πόσο το δίνεις μπας και...

    Μεγιά πάντως!
    Νομίζω ότι αναφέρεται στην προσφορά για Forza3 και Motorsport του Gamepass... Την ετήσια... έτσι?

  23. #996
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Νομίζω ότι αναφέρεται στην προσφορά για Forza3 και Motorsport του Gamepass... Την ετήσια... έτσι?
    Λάθος. Νόμιζα ότι έλεγε για το Horizon 4.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  24. #997

    Default Xbox One X

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Νομίζω ότι αναφέρεται στην προσφορά για Forza3 και Motorsport του Gamepass... Την ετήσια... έτσι?
    Πήρα το bundle με FM7 και FH4. Τσέκαρα λίγο το Gamepass. Από τη στιγμή που θα έχω τα 2 forza δεν έχει νόημα να το βάλω μιας και τα Halo/Gears αργούν ακόμα....το πολύ πολύ να βάλω έναν μήνα όταν βγουν να τα παίξω και τέλος. Το sea of thieves θα το δω με το 14ημερο δοκιμαστικό. Μετά είδα ότι δεν έχει το Cuphead που θα ήθελα να δοκιμάσω ενώ το Ori 1 το έχω ήδη αγοράσει. Δεν με ενδιαφέρει κατι αλλο από το Pass. Όποτε μόνο το FM7 θα βάλω αγγελία....οποιος ενδιαφέρεται PM.

  25. #998

    Default Xbox One X

    Το PS4 pro όταν το βάζω σε rest mode μπορώ όταν το ανοίξω όχι μόνο να συνεχίσω ένα παιχνίδι από εκεί που το άφησα αλλά μου κρατάει και την τελευταία ανοιχτή εφαρμογή πάλι εκεί που την άφησα....δηλαδή μπορώ να συνεχίσω να βλέπω έναν αγώνα που έβλεπα για παράδειγμα στο tennis tv......στο Xbox βγαίνει εντελώς από την εφαρμογή.....;;;;; Κρίμα γιατί έχει καλύτερο multitasking και ήθελα να μεταφέρω τις εφαρμογές μου εκεί.

    2018 και πρέπει να μπω στο site της MS για να κάνω register την κονσόλα......

    Το menu θεωρώ ήταν πιο γρήγορο σε παλαιότερα update που το είχα αφήσει ειδικά όταν πήρε το περσινό αν δε κάνω λάθος μεγάλο redesign.

    Η κονσόλα είναι κυριολεκτικά αθόρυβη λες και δεν υπάρχει στο χώρο.
    Last edited by DJTaurus; 15-10-2018 at 18:21.

  26. #999
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Το PS4 pro όταν το βάζω σε rest mode μπορώ όταν το ανοίξω όχι μόνο να συνεχίσω ένα παιχνίδι από εκεί που το άφησα αλλά μου κρατάει και την τελευταία ανοιχτή εφαρμογή πάλι εκεί που την άφησα....δηλαδή μπορώ να συνεχίσω να βλέπω έναν αγώνα που έβλεπα για παράδειγμα στο tennis tv......στο Xbox βγαίνει εντελώς από την εφαρμογή.....;;;;; Κρίμα γιατί έχει καλύτερο multitasking και ήθελα να μεταφέρω τις εφαρμογές μου εκεί.
    Με τίποτα - κάτι κάνεις λάθος - εγώ δοκίμασα netflix μαζί με 15 άλλες εφαρμογές μόλις τώρα γιατί πήραμε το October update με Dolby Vision και Avatars κλπ. και λέω μην έγινε κάτι broken αλλά όχι. Μια χαρά κάνουν suspend resume όλα. Σε τελική αυτός είναι ένας αρχικός σκοπός του xbox OS ενώ αν θυμάμαι καλά το 2015 προστέθηκε suspend/resume στο ps4.

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    2018 και πρέπει να μπω στο site της MS για να κάνω register την κονσόλα......
    Τα οφέλη του να έχεις 2 χρόνια εγγύηση από MS straight (εγώ έχω 2.5 για κάποιο λόγο) υπερκεράζουν θεωρώ το να κάνεις ένα - δυο κλικ.... [/quote]

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Το menu θεωρώ ήταν πιο γρήγορο σε παλαιότερα update που το είχα αφήσει ειδικά όταν πήρε το περσινό αν δε κάνω λάθος μεγάλο redesign.
    Το xbox σου είναι σε σοκ ειδικά όσο η MS σου κλέβει την ταυτότητα, που μένεις και ίσως και το παιδί/γυναίκα/πιστωτική αν δεν προσέξεις αρκετά

    Κάντου ένα reboot και άσε το online κάποια ώρα να κάνει build caches κλπ....


    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Η κονσόλα είναι κυριολεκτικά αθόρυβη λες και δεν υπάρχει στο χώρο.
    Καλώς μας όρισες στον τεχνολογικό "πολιτισμό"

    Στείλε και friend invite αν θες να σου πιω το αίμα στο forza

  27. #1000
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Το PS4 pro όταν το βάζω σε rest mode μπορώ όταν το ανοίξω όχι μόνο να συνεχίσω ένα παιχνίδι από εκεί που το άφησα αλλά μου κρατάει και την τελευταία ανοιχτή εφαρμογή πάλι εκεί που την άφησα....δηλαδή μπορώ να συνεχίσω να βλέπω έναν αγώνα που έβλεπα για παράδειγμα στο tennis tv......στο Xbox βγαίνει εντελώς από την εφαρμογή.....;;;;; Κρίμα γιατί έχει καλύτερο multitasking και ήθελα να μεταφέρω τις εφαρμογές μου εκεί.

    2018 και πρέπει να μπω στο site της MS για να κάνω register την κονσόλα......

    Το menu θεωρώ ήταν πιο γρήγορο σε παλαιότερα update που το είχα αφήσει ειδικά όταν πήρε το περσινό αν δε κάνω λάθος μεγάλο redesign.

    Η κονσόλα είναι κυριολεκτικά αθόρυβη λες και δεν υπάρχει στο χώρο.

    Πρέπει να έχει κάποιο θέμα στο multitasking όντως. Παίζω Tomb Raider και το βάζω σε instant on και όταν ανοίγω την κονσόλα, ναι μεν κρατάει στο παρασκήνιο το παιχνίδι αλλά με πετάει στο μενού και μου λέει να κάνω sign in με το profile μου. Κάποια μαλακία παίζει με το software πιστεύω. Ώρες ώρες μπορώ να πω ότι μου σπάει τα νεύρα.

    Το μενού τώρα έγινε πιο γρήγορο στο νέο redesign που έγινε τελευταία.

    Αθόρυβη όντως. Αλλά αν την ζορίσεις μερικές φορές θα την ακούσεις. Όχι πολύ, αλλά θα την ακούσεις.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •