Page 12 of 45 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 221 to 240 of 884

Thread: Death Stranding

  1. #221

    Default

    Ακυρο.
    Last edited by Fulgore; 30-05-2019 at 02:13.

  2. #222
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Δεν είναι η πρώτη φορά που ο Kojima θέλει κάτι να περάσει στο κοινό του αλλά και στον κόσμο που τον παρακολουθεί μέσα από την τέχνη του.

    Για εμάς, που αγαπάμε τον Kojima, δεν είναι απλά ένα “βιντεοπαιχνίδι”. Και αυτό δε θα το καταλάβει κάνεις που δεν ξέρει και δεν έχει διαβάσει την ιστορία του μέσα από τη τέχνη του.



    Αυτός είναι ο Kojima. Και είναι για λίγους.

    Το Death Stranding κρύβει κάτι πολύ βαθιά μέσα του. Αυτό μένει να το δούμε στις 8 Νοεμβρίου.

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  3. #223
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Δεν θυμαμαι να ζητησα την αποψη σου για το ποτε και τι θα σχολιασω(αν ειναι εντος θεματος) και εγω και οι υπολοιποι,αρα οι υποδείξεις να λείπουν.
    Επειδή έσβησες το ποστ σου και αντ' αυτού έγραψες "άκυρο", θα σεβαστώ την κίνησή σου (την ερμηνεύω ως ένδειξη καλής θέλησης) και αλλάζω κι εγώ το δικό μου ως ανταπόκριση.
    Last edited by Lefteris_X; 30-05-2019 at 02:27.

  4. #224
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ακυρο

  5. #225
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Με τα gameplay elements του παιχνιδιου δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα, γενικα crafting και stealth δεν ειναι τα αγαπημενα μου, φαινεται ομως οτι εχει και action κομματι το παιχνιδι κατι που εχει πει εξ αρχης ο Kojima. Σε ολα τα υπολοιπα το trailer με κερδισε, setting, χαρακτηρες, design, φαινεται πολυ ενδιαφερον.


  6. #226

    Default

    Εμένα το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι...δεν μου είναι συμπαθής ο πρωταγωνιστής (αν υποθέσουμε ότι πρωταγωνιστής είναι ο Sam), φυσιογνωμικά και μόνο. Μιλάμε για πολύ μεγάλο πρόβλημα όμως, ε; Και το λέω με βαριά καρδιά, γιατί ο άνθρωπος (ο Reedus) αυτή τη φυσιογνωμία έχει, τι να κάνει; Μπορεί εξάλλου για άλλους να είναι συμπαθής. Μην παρεξηγηθώ, ποτέ δεν κρίνω κανέναν ή δεν στέκομαι στο πώς είναι η φάτσα του\της (που μια χαρά παιδί είναι δηλαδή ο Reedus). Κατ'ανάλογο τρόπο κι εμείς οι ίδιοι είμαστε συμπαθείς ή αντιπαθείς σε κάποιους, εξάλλου. Απλά, θες ρε παιδί μου, ο πρωταγωνιστής ειδικά, να είναι κάποιος που συμπαθείς. Βέβαια, καλό να είναι το παιχνίδι κι όλα αυτά είναι εντελώς δευτερεύοντα.
    Μου αρέσει κι εμένα ιδιαίτερα η ημερομηνία (και σίγουρα μας ξάφνιασε ευχάριστα τους περισσότερους πιστεύω), μιας και τότε θα έχω και περισσότερο χρόνο να παίξω με την ησυχία μου. Προφανώς, ένα action-adventure θα είναι (κακώς υπάρχει ο όρος βέβαια, απλά το "adventure" προστίθεται, γιατί θα έχει περιπλάνηση και ίσως "γρίφους" με περιβάλλον κλπ), αλλά το δυνατό του στοιχείο θα είναι προφανώς το σενάριο και η σκηνοθεσία, ενώ μένει να δούμε και αν όντως θα φέρει κάτι νέο (αυτό με το ότι όλα συνδέονται, που δεν έχουμε ξαναδεί και καλά στα videogames) ή αν είναι απλά κάτι προϋπάρχον, αλλά καμουφλαρισμένο αλλιώς.
    Όπως και να έχει, θα είναι ένα ιδιαίτερο παιχνίδι. Για να απογοητεύσει, δεν το πιστεύω. Να μην ανταποκριθεί στο όλο hype (που ο ίδιος ο Kojima το χει φέρει στο θεό), παίζει, αλλά προσωπικά δεν θα σταθώ εκεί.
    Να διευκρινίσω ότι δεν είμαι φαν κανενός Kojima, κι ούτε καν τα Metal Gear έχω παίξει.
    Last edited by toninio; 30-05-2019 at 06:04.

  7. #227
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	71db8b6d7ca0c19a2b02a779f2f411ca.jpg 
Views:	106 
Size:	110.9 KB 
ID:	11703

    Και μια φωτογραφια απο το Life sized BB Pod Statue
    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  8. #228
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παιδια μονο εγω βρισκω εντυπωσιακο το γεγονος οτι ο Κοτζιμα μεχρι τα τελη 2015 δεν ειχε ομαδα αναπτυξης? Και μεσα σε λιγοτερο απο 4 χρονια (ιδιως αν λαβουμε υποψην μας την περιοδο που χρειαζεται ενα παιχνιδι για να γινει gold), μαζεψε ομαδα, βρηκε μηχανη γραφικων και θα εχει ετοιμο παιχνιδι? Ποιος? Ο Κοτζιμα... που ξερουμε ποσο χρονο χρειαζεται (βλεπε MGSV ναι οκ ξερω του πηρε χρονο η Fox Engine, αλλα και παλι)

    Τα λεω ολα αυτα γιατι πραγματικα κραταω μικρο καλαθι για το 8 Νοεμβριου.... οκ η λογικη λεει οτι 3 περιπου μηνες πριν γινει Gold το παιχνιδι εχουν μια πολυ καλη ενδειξη για το development, αλλα εγω προσωπικα δεν θα πεσω απο τα συννεφα αν φαει κανα delay...

    Επισης ελπιζω τα καρε να βελτιωθουν στον χρονο που απομενει γιατι σε ολα τα action scenes σχεδον υπαρχουν σημαντικες πτωσεις.

    Eνα μικρο εξτραδακι:





    * Premise
    After the collapse of civilization, Sam Bridges must journey across a ravaged landscape crawling with otherworldly threats to save mankind from the brink of extinction. From legendary game creator Hideo Kojima comes an all-new, genre-defying experience for the PlayStation®4 system.

    * Face unique challenges
    Arm yourself and take aim at a variety of objectives in your mission to reunite a broken nation, while balancing under the weight of your cargo as you travel. Protect your supplies from wild bandits, and stay safe from the terrifying Beached Things… or face failing those who depend on you.

    * Death is not the end
    There is no traditional ‘game over’ state in Death Stranding. Lose your life during combat and you’ll find yourself in an upside-down realm, searching for a way back to the living. Choose your combat methods carefully, as killing your foe is > almost never the solution – and every death carries a consequence.

    * Assist other players
    Help other travellers without ever crossing paths via asynchronous online gameplay. Send supplies, share safe houses and walk in the footsteps of fellow couriers to reunite civilisation.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    panos74gr (03-06-2019),Slay (04-06-2019)

  10. #229
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Συμφωνώ 100% με τον toninio. Παρόλο που δεν είμαι άνθρωπος που σκέφτομαι και κρίνω όπως πολλές φορές έχω ακούσει στη ζωή μου άλλα άτομα "δεν συμπαθώ αυτό το άτομο, δεν ξέρω γιατί αλλά μου βγάζει μια αντιπάθεια", αυτός ο Νόρμαν Ρήντους μου ειλικρινά μου είναι αντιπαθής. Κυριότερα με ενοχλεί αυτό το μόνιμο look μαλλιών μέσα στη λίγδα/απλυσιά. Δεν ξέρω πως έχει συμβεί (συμπτώσεις ίσως?) όποτε όμως τον έχω δει σε σειρά/ταινία (πχ Blade 2) ή ακόμα και στη κανονική ζωή ο άνθρωπος έχει άπλυτα μαλλιά. Γεγονός που με αηδιάζει. Επίσης τα μάτια του, πιο συγκεκριμένα το ύφος των ματιών του μου εκπέμπει κρυψίνους άνθρωπος.......κάτι σα να λέμε "νυφίτσα", υποχθόνιος. Ενώ μπορεί να είναι πάρα πολύ καλός άνθρωπος, δεν ξέρω πως τα κατάφερε να με κάνει να νιώθω έτσι απέναντί του.

    Στα του παιχνιδιού, κλασικά ο Κοτζίμα υποθέτω (απ΄όσα είδα) θα προσφέρει το παιχνίδι του σε "layers αντίληψης", όπως είχε κάνει σε όλα τα MGS. Δηλαδή, ανάλογα τη νοημοσύνη και την καλλιέργεια του gamer, θα μπορεί να αντιληφθεί μέχρι ενός ορισμένου "layer βαθύτερου νοήματος" από αυτά που θέλει να μεταδώσει/καυτηριάσει ο Κοτζίμα. Κάτι σαν "ανάλογα με το ποιος είσαι ως άνθρωπος, αντίστοιχο νοηματικό peel-off θα καταφέρεις".
    Έτσι πιστεύω θα ικανοποιηθούν πολλοί gamer. Σίγουρα όχι όλοι, γιατί τα παιχνίδια του Κοτζίμα ανέκαθεν δεν απευθύνονταν σε όλους, εντούτοις όσοι ασχοληθούν με τον τίτλο, από αυτόν που θα το προσεγγίσει λες και παίζει πίου-πίου έως εκείνον που θα πεθάνει στην ανάλυση και της παραμικρής λεπτομέρειας (και κατόπιν θα γράψει δοκίμια επί δοκιμίων), εικάζω ότι θα μείνουν ικανοποιημένοι.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    AlexandrosQV (30-05-2019),toninio (31-05-2019)

  12. #230
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Γενικά με είχε κουράσει τόσο καιρό με τα trailers που δεν μας δείχνανε κάτι ουσιαστικό.
    Με το χθεσινό τουλάχιστον είδα ο,τι ήθελα να δω. Προσωπικά σκέφτομαι για Day one και σύμφωνα με το τι κυκλοφορεί εκείνη την περίοδο μιας και προς το παρόν δεν είναι καποιο παιχνίδι που να με καίει.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  13. #231
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by valkyre
    Παιδια μονο εγω βρισκω εντυπωσιακο το γεγονος οτι ο Κοτζιμα μεχρι τα τελη 2015 δεν ειχε ομαδα αναπτυξης? Και μεσα σε λιγοτερο απο 4 χρονια (ιδιως αν λαβουμε υποψην μας την περιοδο που χρειαζεται ενα παιχνιδι για να γινει gold), μαζεψε ομαδα, βρηκε μηχανη γραφικων και θα εχει ετοιμο παιχνιδι? Ποιος? Ο Κοτζιμα... που ξερουμε ποσο χρονο χρειαζεται (βλεπε MGSV ναι οκ ξερω του πηρε χρονο η Fox Engine, αλλα και παλι)
    Οντως ειναι πολυ εντυπωσιακο για τα δεδομενα της βιομηχανιας πια, ποσο μαλλον για Japanese developer που μεχρι προτινος δεν ειχε καν studio. Προφανως επαιξαν μεγαλο ρολο 2 πραγματα, πρωτον οτι ο Kojima ειχε ακριβως στο μυαλο του τι ηθελε να κανει. Φαινεται οτι το Death Stranding το ειχε στο μυαλο του χρονια και δεν υπηρξε ουσιαστικα περιοδος brainstorming, creative κομματια σε επιπεδο σεναριου που σε αλλα παιχνιδια παιρνουν μηνες εδω απ οτι φαινεται δεν χρειαστηκαν. Δευτερον προφανως πηρε τρελο support σε επιπεδο tech, η Guerilla του εδωσε μια απο τις καλυτερες μηχανες γραφικων που υπαρχουν και συνεχισε να τον υποστηριζει οπως εχει πει και ο ιδιος. Μαλιστα ειχε πει σε συνεντευξη οτι εκανε και διαφορες αλλαγες στην μηχανη με την ομαδα του και δουλευαν μαζι για αρκετο καιρο.
    Θεωρω οτι καποια κομματια του development που παιρνουν απο αρκετο καιρο μεχρι χρονια σε καποιες περιπτωσεις τα εκανε skip ο Κοjima μιας και η συγκυρια ηταν πολυ καλη. Πληρες concept στο μυαλο του + tech support + Sony funding


  14. The Following 2 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    panos74gr (03-06-2019),Valkyre (30-05-2019)

  15. #232
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ναι ειναι βεβαιο οτι το masterplan του παιχνιδιου, και μαλιστα με μεγαλη λεπτομερια, το ειχε ετοιμο ο Κοτζιμα χρονια τωρα. Παιζει και να το ειχε κανει pitch στην Κοναμι (σε ενα βαθμο) και να του ειχαν ριξει ακυρο because Metal Gear.

  16. #233
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Εντωμεταξύ και τι ό,τι να 'ναι παρεάκι έχει μαζέψει; Nicolas Winding Refn;


  17. #234
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Έχετε καταλάβει τι παίζει η θα το παίξουμε κορωνα, γράμματα.
    Δεν έχω ακούσει είπαν τίποτα, τώρα όπως φαίνεται από το τρειλερ σε κάποιο εργαστήριο είναι κ με την σύνδεση του μωρό, μεταφέρεται στον χρόνο για να αντιμετωπίσει πίσω στον χρόνο (ότι είναι αυτό που δείχνει).
    Αν είναι όντως κ έτσι γιατί δεν δείχνει τίποτα μια υπόθεση έκανα, βέβαια στο λίγο gameplay μου θυμίζει κινήσεις MG

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  18. #235
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιασω αλλά θα κάνω μια προσπάθεια. Δεν κατάλαβα τίποτα για την ιστορία. Οι ερμηνείες φαίνονται εξαιρετικές. Τα γραφικά φωτορεαλιστικα. Δείχνει στα δικά μου μάτια πρωτότυπο στα όρια της υπερβολής αλλά μάλλον πάει για αριστούργημα. Είτε έτσι είτε αλλιώς θα το αγοράσω επειδή γι αυτές τις παραγωγές είμαι κάτοχος PS4. Ανυπομονώ.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  19. #236
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Υποτίθεται ότι υπάρχουν δύο παράλληλοι "κόσμοι"; Σαν δύο διαστάσεις διαφορετικές;

    Και την μετάβαση από/προς τους κόσμους-διαστάσεις την κάνεις μέσω μωρού;

    Θα καούν πολλοί εγκέφαλοι.

  20. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Slay (04-06-2019)

  21. #237
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εμένα μου άρεσε πάρα μα πάρα πολύ το τρέιλερ.
    Προφανώς και εγώ έχω καταλάβει λίγα πράγματα αλλά μου αρέσει αυτό. Αν μη τι άλλο πιστεύω ότι το σενάριο και ο τρόπος που θα ξετυλιχτεί θα είναι πολύ ενδιαφέρον.
    Αυτό που με φοβίζει λίγο είναι το πόσο fun to play θα είναι το gameplay. Όπως μας είπε και ο kojimikelsen όμως στο τέλος του τρέϊλερ κλείνοντας το μάτι "I will show you the real thing soon. I promise".
    Οπότε άντε να δούμε...

    Αλλά ναι. Απο εκεί που το hype είχε πιάσει πάτο για μένα τώρα δεν μπορώ να περιμένω!!!

  22. The Following User Says Thank You to enstikto For This Useful Post:

    mihalis13 (30-05-2019)

  23. #238
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Έχετε καταλάβει τι παίζει η θα το παίξουμε κορωνα, γράμματα.
    Δεν έχω ακούσει είπαν τίποτα, τώρα όπως φαίνεται από το τρειλερ σε κάποιο εργαστήριο είναι κ με την σύνδεση του μωρό, μεταφέρεται στον χρόνο για να αντιμετωπίσει πίσω στον χρόνο (ότι είναι αυτό που δείχνει).
    Αν είναι όντως κ έτσι γιατί δεν δείχνει τίποτα μια υπόθεση έκανα, βέβαια στο λίγο gameplay μου θυμίζει κινήσεις MG

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Εγω νομιζω οτι πολλα πραγματα ειναι πλεον "σαφη" (προσοχη στα εισαγωγικα) οσον αφορα στο ποιος ειναι ο σκοπος σου στο παιχνιδι. Το πως υλοποιειται ο σκοπος αυτος εχουμε μεν πολλα εντονα στοιχεια, αλλα φυσικα δεν εχουμε την πληρη εικονα. Και συγνωμη αλλα καλα κανουμε και δεν εχουμε την σαφη εικονα. Ο τροπος που παιζεται το παιχνιδι ειναι ξεκαθαρο οτι δεν ειναι συνιθισμενος, αρα, κατα μια εννοια αποτελει "spoiler" το να σου το αποκαλυψει πληρως.

    Ξερουμε ομως οτι ο πολιτισμος εχει καταστραφει, και οτι η ανθρωποτητα απειλειται με εξαφανιση. Ο πρωταγωνιστης λειτουργει στην ουσια ως κουριερ οπου προσπαθει να επανασυνδεσει την ανθρωποτητα μεσα απο διαφορες αποστολες που πρεπει να φερει εις περας. Το βασικο θεμα του παιχνιδιου ειναι οι ανθρωπινες σχεσεις και το ποσο στις μερες μας (και προφανως ακομα περισσοτερο στον κοσμο του παιχνιδιου) εχουμε αρχισει και απομονωμαστε απο αυτες, να νιωθουμε οτι δεν τις εχουμε αναγκη. Το θεμα της συνδεσης λειτουργει οχι μονο θεματικα ή στην ιστορια του παιχνιδιου, αλλα και σε gameplay επιπεδο.

    Υπαρχει η πραγματικοτητα και υπαρχει το "upside down reality" (φαση σαν Stranger Things). Στο Upside down υπαρχουν πλασματα τα οποια ο χαρακτηρας μπορει να διαισθανθει με μια μεθοδο που εφευρεθηκε με το εξαρτημα του μωρου. Απαξ και σε πιασουν τα upside down things τοτε μεταφερεσαι σε εκεινη την πραγματικοτητα και πρεπει να βρεις τροπο να επιστρεψεις πισω. Το θεμα ειναι οτι δεν πεθαινεις μεν απο αυτην την διαδικασια, ομως στην πραγματικη βερζιον του κοσμου απο οτι φαινεται γινεται μια τεραστια εκρηξη και αφηνει πισω της ενα κρατηρα συν οτι αλλη συνεπεια/θυσια υπαρχει. Ενα αλλο στοιχειο που ξερουμε ειναι οτι οτι ακουμπανε τα upside down things πηγαινει γρηγορα μπροστα ο χρονος. Αυτο το ειχαμε δει στο τρεηλερ περισυ/προπερισυ που ακουμπανε εναν χαρακτηρα και μεσα σε λιγα δευτερολεπτα απο νεος γινεται 80αρης γερος.

    Ταυτοχρονα στον κοσμο του παιχνιδιου υπαρχουν καποιοι αυτονομιστες/τρομοκρατες οι οποιοι γουσταρουν την ολη φαση που υφισταται και προσπαθουν να σπειρουν την καταστροφη.

    Γενικα στο παιχνιδι η χρηση βιας και ειδικοτερα θανατηφορας βιας, πρεπει να ειναι η εσχατη επιλογη του παικτη, καθως εχει απο οτι φαινεται συνεπειες και στην ιστορια αλλα και στον κοσμο του παιχνιδιου.

    Η εννοια της συνδεσης μεταφερεται και σε επιπεδο multiplayer οπου μεταξυ μας θα μπορουμε ο ενας να προσφερουμε βοηθεια στον αλλο ειτε με προμηθειες ειτε με ανταλλαγη πληροφοριων.

    Το παιχνιδι διαθετει απο οτι φαινεται παρα πολλα mechanics και μαλιστα με ιδιαιτερη λεπτομερια, οπως πχ ο τροπος που ισορροπει ο χαρακτηρας αναλογα του τι κουβαλαει και τι task εχει να κανει (πχ σκαρφαλωμα). Επισης απο οτι φαινεται η υγεια του χαρακτηρα σου παιζει ρολο στο παιχνιδι (υπαρχει επιλογη για να κατουρησεις!) και επισης τα πραγματα που κουβαλας μπορεις να τα χασεις αν δεν προσεξεις. Διαθετεις μηχανη για να μετακινεισαι και ενα καρο high tech εργαλεια σε εναν ανοικτο κοσμο. Το παιχνιδι διαθετει και melee αλλα και ranged/weapon combat. Σε τι αναλογια ειναι το combat/exploring δεν το γνωριζουμε αλλα αν κρινω απο τα στοιχεια που εχουμε μεχρι τωρα η μαχη γενικα ειναι κατι που πρεπει να αποφευγεται.

  24. The Following 10 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    BillyFlo81 (30-05-2019),Christos33 (30-05-2019),chronohill (30-05-2019),euromaster (30-05-2019),Kane (31-05-2019),Lefteris_X (30-05-2019),panos74gr (03-06-2019),Slay (04-06-2019),toninio (31-05-2019),tsakali GR (30-05-2019)

  25. #239
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Εξαιρετική περιγραφή Δημήτρη. Θενξ για τις πληροφορίες!

    Εμφανώς το παιχνίδι.........δεν ξέρω καν αν θα πρέπει να χαρακτηρίζεται "παιχνίδι".

    Πιο πολύ μου κάνει σαν "ανθρωπολογική, κοινωνικο-πολιτισμική τοποθέτηση/κριτική σε μορφή λογισμικού".

    Το hype όντως, έχει τερματιστεί.

  26. #240
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Αυτά τα σκέφτηκες η τα έχεις διαβάσει;
    Πολλά από αυτά μου αρέσουν εκτός του μπορεί να είναι αποστολές κ όχι μια ιστορία, δεν θέλω να είναι σαν το τελευταίο MG, θέλω μια ιστορία χωρίς πολλές μεταφορές από τον έναν κόσμο στον άλλον δλδ mission κ side mission κ τέτοια.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •