Page 38 of 45 FirstFirst ... 28343536373839404142 ... LastLast
Results 741 to 760 of 884

Thread: Death Stranding

  1. #741
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    Μην ξεχνάς όμως ότι όταν αγοράζεις us προσθέτει ένα 9% περίπου tax άρα τα 30$ γίνονται 33$. Άρα κάποιος που δεν έχει λεφτά μέσα στο account θα αναγκαστεί να πάρει 2*20$ κάρτες εκτός αν υπάρχει τρόπος να βάλεις λεφτά μέσω PayPal πχ με αμερικανική κάρτα
    Βγαινουμε offtopic τωρα, αλλα μπορεις να αγορασεις αμερικανικες psn cards φθηνοτερα, περισσοτερα εδω:

    edit: Σε χωρες οπως Αγλια, Usa αγοραζεις αρκετα φθηνοτερα psn cards απο ντοπιους dealers.
    Μονο στο Ελλαδισταν τις πληρωνουμε οσο αξιζουν.
    Last edited by jk_blue_tiger; 02-04-2020 at 15:24.
    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

  2. #742
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Όχι Kojima, δεν με συγκίνησες καθόλου... Δεν είναι δάκρυ αυτό που βλέπεις...

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  3. The Following 3 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    chronohill (03-04-2020),Nek_Food (03-04-2020),toninio (04-04-2020)

  4. #743
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Παιδιά καλησπέρα. Θέλω λιγάκι τα φώτα σας. Λοιπόν εδώ και καιρό το είχα αγοράσει και ξεκίνησα πριν 4 μέρες να ασχολούμαι μαζί του.
    Μπορώ να πω οτι έχει κάποιο ενδιαφέρον το παιχνίδι. Δεν είναι άσχημο αλλά ακόμα βρίσκομαι στο δεύτερο επεισόδιο. Έχω παίξει αρκετά περίπου 30 ώρες αφού τώρα με την καραντίνα δεν ασχολούμαι με κάτι άλλο. Απλά ρωτάω: οι παραδόσεις τελειώνουν ποτέ διότι προσπαθώ να τελειώσω τα πάντα πριν πάω στο λιμάνι.
    Και ένα δεύτερο. Υπάρχουν κάποια δέματα τα οποία ζυγίζουν παραπάνω από το βάρος που μπορώ να κουβαλησω. Αν τα αφήσω κάτω και τα πάω μισά μισά θα μου τα πάρει κανείς? Χαχαχαχα. Έχει ψωμί πάντως. Τελικά το υποτίμησα πολύ. Φαίνεται έκανα λάθος.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  5. #744
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Οι παραδόσεις δεν τελειώνουν είναι random generated από όσο κατάλαβα. Οπότε προχώρα κανονικά, εκτός αν θες να φτάσεις 5 αστέρια σε κάθε κρησφύγετο.
    Θα σε γελάσω μιας και δεν το δοκίμασα, λογικά όχι αλλά μπορεί να σου χαλάσουν τα κιβώτια από την βροχή.
    Καθώς θα προχωρήσεις στο παιχνίδι πάντως θα μπορείς να κουβαλάς και μεγαλύτερο βάρος...

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  6. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    cocous (28-04-2020)

  7. #745
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Οι παραδόσεις δεν τελειώνουν είναι random generated από όσο κατάλαβα. Οπότε προχώρα κανονικά, εκτός αν θες να φτάσεις 5 αστέρια σε κάθε κρησφύγετο.
    Θα σε γελάσω μιας και δεν το δοκίμασα, λογικά όχι αλλά μπορεί να σου χαλάσουν τα κιβώτια από την βροχή.
    Καθώς θα προχωρήσεις στο παιχνίδι πάντως θα μπορείς να κουβαλάς και μεγαλύτερο βάρος...

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Έχω αγανακτήσει πέρα δοθε ολη την ώρα και συνέχεια βγαίνουν. Εχω πάρει 6 αστεράκια πάνω στο παντελόνι εως τώρα. Οπότε φεύγω για λιμάνι.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    mihalis13 (28-04-2020)

  9. #746
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Δεν έχω δει τίποτα έως τώρα απο οδηγούς κτλ. Σε όλα τα κρησφύγετα εχω ήδη 5 αστέρια και δεν έχω πάει ακόμα στο 3ο επεισόδιο. Το έβγαλα τα μάτια. Εάν δεν μου απαντούσες ακόμη θα συνέχιζα. Οτι να ναι.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  10. #747
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μην χασεις χρονο να κανεις συνεχεια αποστολες ξανα και ξανα ιδιως στην αρχη του παιχνιδιου. Προχωρα το στορυ πολυς κοσμος κανει το λαθος και προσπαθει να τα κανει ολα στην αρχη και καταληγει να παραταει το παιχνιδι ακριβως τη στιγμη που απογειωνεται. Προχωρα το στορυ το παιχνιδι θα σου δωσει πολλα νεα στοιχεια gameplay και η εμπειρια εμπλουτιζεται σημαντικα. Ασε τα πολλα περα δωθε για το τελος αν θες να πας για 100%.

  11. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    cocous (28-04-2020)

  12. #748
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Μην χασεις χρονο να κανεις συνεχεια αποστολες ξανα και ξανα ιδιως στην αρχη του παιχνιδιου. Προχωρα το στορυ πολυς κοσμος κανει το λαθος και προσπαθει να τα κανει ολα στην αρχη και καταληγει να παραταει το παιχνιδι ακριβως τη στιγμη που απογειωνεται. Προχωρα το στορυ το παιχνιδι θα σου δωσει πολλα νεα στοιχεια gameplay και η εμπειρια εμπλουτιζεται σημαντικα. Ασε τα πολλα περα δωθε για το τελος αν θες να πας για 100%.
    Έχεις δίκιο απλά δεν ήξερα οτι βγαίνουν συνέχεια. Έφαγα ένα σωρό ώρες στο 2ο επεισόδιο. Παναθεμά με. Και αν δεν ρωτούσα θα συνέχιζα κι άλλο.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  13. #749
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Τελικα αποφάσισα να ασχοληθω και εγω με το death stranding. Δεν δηλώνω fan του Kojima καθώς έχω ασχοληθεί μόνο με το πρώτο Metal Gear Solid στο PSone και τα υπόλοιπα απλώς τα έχω δοκιμάσει και δεν μου κίνησαν το ενδιαφέρον (εκτός από το τριτο όπου και αυτό το παράτησα) ίσως λόγω και του ότι είχα χάσει επεισόδια από το story. Ήθελα όμως να καταπιαστώ και εγώ κάποια στιγμή με κάποιον τιτλο ένος δημιουργου που έχει κερδίσει τον σεβασμό και την εκτίμηση της gaming κοινότητας και αυτό το νέο IP ήταν μια μεγάλη ευκαιρία για εμενα.

    Προτού προβώ στην αγορά του διάβασα από την αρχή όλο το thread. Ακόμα και τα αρνητικά reviews εξ αρχής με βοήθησαν αρκετά για να αποφασίσω. Γιατί όντως, το death stranding είναι από τα παιχνιδια που δεν μπορούν να προσφέρουν σε όλους την ίδια ευχαρίστηση, κάποιοι θα το μισήσουν και άλλοι θα το λατρέψουν, δεν είναι ένας τίτλος που μπορείς να τον προτείνεις σε όλους και προσωπικά μπορώ να δεχτώ τις αρνητικές κρητικές από όσους το τερματίσανε και τους κούρασε ή δεν τους άρεσε. Αν και περιμένω στη συνέχεια να με παιδεύσουν και μενα οι αποστολές του, προσωπικά περνάω ευχάριστα και την βρίσκω με τον τίτλο.

    Και εγώ ξεκινώντας άρχισα να προβληματίζομαι από το δεύτερο κιολας κεφάλαιο. Στο κεφάλαιο αυτό για να μεταφέρω καποιο φορτίο έπρεπε να επιλέξω διαδρομή. Και από όπου και αν προσπάθουσα να ξεφύγω πάλι πάντα όλο και κάποια απειλή θα παραμόνευε στον δρόμο μου και για να ολοκληρώσω τις αποστολές μου έπρεπε αυστηρά να κινηθω κρυφά για να ξεφύγω. Να φανταστείτε ότι ψάχτηκα αρκετα στο δέυτερο κεφάλαιο για να βρώ εναλλακτικούς τρόπους και ενώ είχα διαβάσει ότι το 3ο κεφάλαιο είναι αρκετά μεγάλο, με προβληματίσατε καπως για την συνέχεια του παιχνιδιού και τις δυσκολίες που θα αντιμετώπιζα, καθως μέσα μου είχα φτάσει σε σημείο να ήθελα να πιστεύω ότι αναφερόσασταν στο 2ο κεφάλαιο που σας ταλαιπώρησε και έσας (ότι δηλαδή εννοούσατε ότι ήταν το τρίτο κεφάλαιο λαμβάνοντας στα υπ όψιν και τον πρόλογο..)


    Όμως τελικά το 3ο κεφάλαιο ήταν αυτό που για μένα ήταν κομβικό για να αποδειχθεί αν το παιχνίδι μπορεί να καταφέρει να κερδίσει τον παίχτη και να τον παροτρύνει για να συνεχίσει παρακάτω. Πραγματικά έκει που δεν ήξερα που "πανε τα τέσσερα" και πως θα την βγάλω καθαρή στον κόσμο του, ξαφνικά το παιχνιδι αρχισε να μου δίνει τόσες επιλογες κάνοντας μου την ζώη ευκολότερη, αρκετές εκπλήξεις καθώς και τόσες ενδιαφέρουσες πληροφορίες που κατάφερε να με απορροφήσει και εμενα στον κόσμο του. Απο το κεφαλαιο αυτό, το παιχνίδι έγινε κτήμα μου και πλέον αισθάνομαι πανέτοιμος να ανταπεξέλθω στις επόμενες αποστολές που θα κληθεί να αναλάβει ο Sam στη συνέχεια.

    Και πραγματικά, εχω φτάσει στο σημείο που να μη ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω για τον τίτλο. Τα πάντα μέχρι στιγμης μου δίνουν την εντύπωση ότι ασχολούμαι με κάτι εντελώς διαφορετικό και ξεχωριστό. Έχω ήδη γράψει πάνω απο 35 ώρες και δεν έχω βαρεθει. Αισθάνομαι τυχερος που βιώνω ακόμα αυτή την εμπειρία και είμαι πεπεισμένος ότι θα απογειωθεί τώρα που στο 4ο κεφαλαιο που εχει άρχισει να ξετυλίγεται η ιστορία του.

    Φοβερο soundtrack, θαυμασια γραφικά, απιστευτο animation, το collision detection (κυριώς το footplanting απλα δεν υπάρχει, ελπίζω η Guerilla να πετύχει κατι αντιστοιχο στο επομενο Horizon γιατι ο πρώτος τιτλος ειχε μεγαλο θεμα) και ευτύχως προσθεσανε και photo mode το οποίο χρησιμοποιώ όπου σταθώ και όπου βρεθώ (θα μοιραστώ ορισμένες μαζι σας μόλις το τερματίσω). Καταλήγοντας, όσο ασχολούμαι με τον τίτλο, παράλληλα χαίρομαι (και ίσως είμαι από τους λίγους) που ο Kojima αποδεσμέυτηκε απο το MGS franchise για να μας παρουσιασει κατι διαφορετικό. Ανυπομονώ για την συνέχεια...

  14. The Following 8 Users Say Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    AlexandrosQV (29-04-2020),chronohill (29-04-2020),Nek_Food (30-04-2020),PDS (30-04-2020),toninio (08-05-2020),tsakali GR (29-04-2020),Valkyre (30-04-2020),WolfRathmA (30-04-2020)

  15. #750
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    ^^ Το είχαμε αναφέρει αρκετοί εδώ μέσα, οι πρώτες 20 - 40 ώρες με το παιχνίδι αν ασχολείσαι με όλα και ειδικά μέχρι το κεφάλαιο 3, είναι make or break για το αν θα συνεχίσει κάποιος να παίζει.
    ¶παξ και περάσεις αυτό το σημείο, μετά είναι μόνο κατηφόρα, καθώς αρχίζει να ξεδιπλώνει όλες τις αρετές του, σου δίνει σημαντικά chunks από την ιστορία, αρχίζεις και έχεις πολλές επιλογές με το νέο εξοπλισμό και κάποια ωραία hacks για να συντομεύεις τις παραδόσεις και από το κεφάλαιο 8 και μετά γίνεσαι τόσο hook που δεν θα μπορείς να ξεκολλήσεις.

    Όσο για τη γενική ατμόσφαιρα, τα γραφικά και το soundtrack όσοι το παίζετε τώρα εν καιρώ καραντίνας είστε ακόμη πιο τυχεροί... το παιχνίδι σε βάζει απόλυτα σε αυτό το mood απομόνωσης και σε ταξιδεύει.

    Keep it up!

  16. The Following 4 Users Say Thank You to tsakali GR For This Useful Post:

    AlexandrosQV (29-04-2020),BillyFlo81 (29-04-2020),johnnyman25 (26-05-2020),Nek_Food (30-04-2020)

  17. #751
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Και οσο συνεχιζεις τοσο περισσοτερα πραγματα θα σου δινει το παιχνιδι! Πραγματικα δινει ενα καρο πραγματα!

  18. #752
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Παιδιά εγώ τώρα είμαι στο 3ο κεφάλαιο και παρότι μου εχει δώσει εξοπλισμό κτλ άλλο απο το μηχανάκι δεν χρησιμοποιώ. Προσπαθώ να καταλάβω κάποια αλλα με δυσκολεύουν. Το πρόβλημά μου είναι τα μουλάρια. Τα BT τα περνάω stealth με την βοήθεια του BB. Χειροβομβίδες και όπλα δεν χρησιμοποιώ. Αλλά με τα μουλάρια υπάρχει θέμα.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  19. #753
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Παιδιά εγώ τώρα είμαι στο 3ο κεφάλαιο και παρότι μου εχει δώσει εξοπλισμό κτλ άλλο απο το μηχανάκι δεν χρησιμοποιώ. Προσπαθώ να καταλάβω κάποια αλλα με δυσκολεύουν. Το πρόβλημά μου είναι τα μουλάρια. Τα BT τα περνάω stealth με την βοήθεια του BB. Χειροβομβίδες και όπλα δεν χρησιμοποιώ. Αλλά με τα μουλάρια υπάρχει θέμα.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν δεν το έχεις κάνει μέχρι τώρα εξοπλίσου με το Bola Gun, ένα όπλο που εκτοξεύει ένα σκοινί σαν σφεντόνα παγιδεύοντας προσωρινά τους εχθρούς και τους βγάζει αναίσθητους για αρκετό χρονικό διάστημα μέχρι να πας κοντά να τους δώσεις μια κλωτσιά και να βγούν εντελώς off. Το ίδιο ισχύει και για τα BTs, το Bola Gun παίρνει κάποια upgrades που το κάνουν αποτελεσματικό και σε αυτά. Μετά όσο το αναβαθμίζεις γίνεται το απόλυτο όπλο.

    Εγώ μέχρι το τέλος του παιχνιδιού με αυτό έπαιζα, δεν έριξα ούτε μια κανονική σφαίρα και πραγματικά με το Bola Gun fully upgraded είσαι ασταμάτητος.

    Δοκίμασέ το και με τους Mules και θα με θυμηθείς.

  20. #754
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Παιδιά μια ερώτηση.



    Τα camps που είναι τα mules μπορείς να τα διεκδικήσεις κάπως και να μην υπάρχουν;
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  21. #755
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Παιδιά μια ερώτηση.

    Τα camps που είναι τα mules μπορείς να τα διεκδικήσεις κάπως και να μην υπάρχουν;
    Οχι αλλα αν αφησεις αναισθητα ολα τα μουλαρια του camp παραμενουν αναισθητα για καμποσο καιρο και μπορεις να περνας ανενοχλητος.. Με το bola gun ομως ειναι παιχνιδάκι θεωρω.. Τα δυσκολα ειναι μετα
    Spoiler!



    EDIT

    Επισης να σημειωσω σε περιπτωση που καποιοι δεν το εχουν αντιληφθει οτι αν τους ριξεις με bola gun στον λαιμο/κεφαλι πεφτουν κατευθειαν αναισθητοι χωρις να χρειαζεται να τους κλωτσησεις. Φαινεται απο το σηματακι που ειναι απο πανω τους αν ειναι αναισθητοι η απλα δεμενοι..


    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by volyros; 30-04-2020 at 14:58.
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  22. #756
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Αυτό με το σήμα δεν μπορώ να το καταλάβω. Αν μπορείς να εξηγήσεις? Επίσης υπάρχει δυνατότητα να βάλουμε μουσική σε διαδρομές? Ειναι μερικές τεράστιες οπότε ωραία θα ήταν.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  23. #757
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Αυτό με το σήμα δεν μπορώ να το καταλάβω. Αν μπορείς να εξηγήσεις? Επίσης υπάρχει δυνατότητα να βάλουμε μουσική σε διαδρομές? Ειναι μερικές τεράστιες οπότε ωραία θα ήταν.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Διαβασε το spoiler tag γιατι καποιοι μπορει να μην θελουν να ξερουν τις μελλοντικες αναβαθμισεις του εξοπλισμου. Οχι οτι ειναι κανα σπουδαιο spoiler αλλα just in case.Οσο για την μουσικη δεν το εχω ψαξει. Το σιγουρο ειναι οτι μπορείς να βαλεις οποιο κομμάτι θες να παιζει - απο αυτα που εχεις ξεκλειδωσει- στο δωματιο σου ενόσω διαβαζεις mail η χεζει ο Sam!!

    Spoiler!


    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by volyros; 01-05-2020 at 07:59.
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  24. #758
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Επίσης υπάρχει δυνατότητα να βάλουμε μουσική σε διαδρομές? Ειναι μερικές τεράστιες οπότε ωραία θα ήταν.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Μπορείς να βάλεις από στο Spotify αν θες
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  25. #759
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Παιδιά μια ερώτηση. Το 15ο κεφάλαιο υποτίθεται παίζεις για πλατίνα?
    Εντωμεταξύ δεν θα πω διάφορα αφού τα περισσότερα τα έχετε πει όσο αφορά το παιχνίδι. Η αλήθεια είναι ότι το αδίκησα στην αρχή. Αλλά ρε σεις πραγματικά πως τα σκέφτηκε όλα αυτά ο Kojima? Το μυαλό του ειναι αλλού. Ναρκωτικά πίνει δεν ξέρω. Φευγάτο τελείως το παιχνίδι. Και στο τέλος μπερδεύτηκα λιγάκι. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει σε pm.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    mihalis13 (06-05-2020)

  27. #760
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Ναι ουσιαστικά το 15 κεφάλαιο είναι για όσους θέλουν να κάνουν και άλλα πράγματα στον κόσμο του παιχνιδιού

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  28. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    cocous (06-05-2020)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •