Page 30 of 45 FirstFirst ... 2026272829303132333440 ... LastLast
Results 581 to 600 of 884

Thread: Death Stranding

  1. #581

    Default

    Εγω πιο πολυ αυτο που βλεπω ειναι η αντιδραση του κυριως επειδη ειναι η πρωτη δουλεια στην μετα Konami εποχη(και σιγουρα υπηρχε πιεση,κυριως ψυχολογικη για την πρωτη του δουλεια χωρις τις πλατες της Konami) και κατω απο νεο studio αυτη την φορα+του οτι φυσικα ειχε παρει και τους οποιους πορους απο Sony μερια(οχι βεβαια σε βαθμο Konami).

    Το εχουμε δει και με αλλους του χωρου οπως με τον κυριο Shinji Mikami που και αυτος εφυγε απο την αντιστοιχη Konami(Capcom)και ανοιξε δικο του studio.

    κατα τα αλλα παλι καλα που υπαρχουν και οι Ιαπωνες(γενικα μιλωντας,ειτε σε Sony/Nintendo,ειτε σε στουντιο 3ων) και παιζουμε και τιποτα το διαφορετικο,γιατι αν περιμεναμε μονο απο ΕΑ,Ubisoft,Activision και λοιπες παρομοιες εταιρειες(αν και εχουν δωσει παλιοτερα και αξιολογα παιχνιδια φυσικα),μαλλον μερικοι θα το ειχαμε αφησει το hobby.

    Τελος θελω να συμφωνησω με τον Val στο οτι σε καμια περιπτωση δεν υπηρχε πραγματικο hype για το εν λογω παιχνιδι. Υπηρχε ενθουσιασμος για επιμερους τομεις οπως η ΑΑΑ παραγωγη/budget βαζοντας μεσα και την Decima Engine/γνωστους ηθοποιους,υπηρχε ενθουσιασμος που θα ειναι single player κυριως(για μερικους ενθουσιασμος γιατι το νομιζαν οτι θα ειναι playstation exclusive),και για μας στην Ελλαδα φυσικα που θα υποστηριζει και Ελληνικα(και μονο για το τελευταιο ελπιζω να πουλησει και σχετικα καλα στην Ελλαδα).

    Hype για το ιδιο το gameplay(με το μωρο οπως φαινοταν στα trailer ή με τον ηθοποιο που εκανε την αναγκη του εξω)ή για την ιστορια που με βαση τα trailer δεν εβγαινε καμια ακρη,οχι δεν υπηρχε ποτε.

  2. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    chronohill (14-11-2019)

  3. #582
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Ρε συ Fulglore ειπες κατι που το εχω μονιμα στο μυαλο μου αλλα περιμενω να τελειωσω το παιχνιδι...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΑΠΩΝΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ!μεγαλη κουβεντα!Βλεπε nier automata βλεπε dark souls και τωρα και το Death Stranding...
    H αντιδραση του χρηστου ειναι αυτη που βλεπω να επικρατει...Ενα ατελειωτο Kojima hate...
    Υπαρχουν και οι φανατικοι του κοτζιμα που ειναι λογικο απτην αποψη οτι εχουν παιξει τα παιχνιδια του και τον εκτιμουν...Αλλα αυτο το kojima hate ειναι πρωτοφανες πιστευω..Κοσμος και ντουνιας δεν το εχει παιξει και το χαρακτηριζει Walking simulator και delivery game...Eιναι κριμα γιατι ειναι ενας ξεχωριστος δημιουργος και ειναι ωραιο να εχουμε στην κονσολα μας κατι που εμπνευστηκε...ασχετως αν δεν αρεσει σε καποιους ειναι ενας απτους μεγαλυτερους δημιουργους...Οπως ειναι ασχετο αν θα αρεσει σε ολους!
    Εχω γραψει ηδη σχεδον 25 ωρες ειμαι ακομα chapter 3 και ενω στην αρχη ειχα εναν φοβο με αυτα τα αρνητικα που ειχα διαβασει διασκεδαζω παρα πολυ!το standing system δινει απιστευτη αδρεναλινη!ο Βαλ εχει δικιο(για αλλη μια φορα)...Θα δω την εξελλιξη του εχω ακομα ψωμι...

    Για να σας δωσω να καταλαβετε ποιο ειναι το προβλημα...Το σκηνικο που κατεβαινεις την πλαγια και παιζει το "asylum for the feeling" το ειχα δει στην παρουσιαση...Μαρεσε...Οταν το επαιξα ομως και μετα απο το σημειο που ειναι σκηνοθετημενο ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ....αυτη ειναι η διαφορα του να βλεπεις κατι να το παιζουν αλλοι η ενα ξερο βιντεο και να το παιζεις...ειμαστε gamers απο επιλογη...
    Το Death stranding πρεπει να το ζησεις και να αφεθεις να σε ρουφηξει για να το νιωσεις....Δεν ειναι FPS, δεν ειναι action game...Ειναι η εμπνευση του Κοτζιμα και λεγεται Strand game...
    Spoiler!

  4. The Following 3 Users Say Thank You to chronohill For This Useful Post:

    MajereMP44 (17-11-2019),toninio (17-11-2019),Valkyre (14-11-2019)

  5. #583
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Παιζει κανεις με Ελληνικη μεταγλωττιση και αν ναι πως του φαινεται?
    .

  6. #584
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    by the way μιας και βλεπω πεσιμο,καντε μου και μονιμο ban,δεν εχω θεμα.
    Σοβάρα έχεις θέμα, και σοβαρα πρέπει να ηρεμήσεις.

    ο Admin και δυο moderators σου ειπαμε ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο, να ηρεμήσεις. Ουτε σου κάναμε επίπληξη, ουτε σε απειλήσαμε με ban εαν δεν συμορφωθεις ουτε τιποτα απο ολα αυτα. Και εσυ βλεπεις "πεσιμο", τι να πω...


  7. #585
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Ήμαρτον κ αυτό το γαμησατε κ αργησατε.
    Edit
    Είμαι στο τελευταίο στάδιο για να τελειώσω το 5 κεφάλαιο, μια χαρά πάει μέχρι στιγμής δεν έχω βαρεθεί ακόμα, βέβαια το τέταρτο κεφάλαιο δεν το κατάλαβα γιατί χρειάζεται, πιστεύω να απαντάει παρακάτω τον λόγω που μπήκε.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 14-11-2019 at 17:51.

    xbox:Christoforo7s

  8. #586

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Σοβάρα έχεις θέμα, και σοβαρα πρέπει να ηρεμήσεις.

    ο Admin και δυο moderators σου ειπαμε ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο, να ηρεμήσεις. Ουτε σου κάναμε επίπληξη, ουτε σε απειλήσαμε με ban εαν δεν συμορφωθεις ουτε τιποτα απο ολα αυτα. Και εσυ βλεπεις "πεσιμο", τι να πω...
    οχι απλα δηλωνω,οτι δεν θα ειχα κανενα προβλημα σε μονιμο ban. οπως ειπα,ολα καλως και προχωραμε παρακατω.

  9. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    DJTaurus (14-11-2019)

  10. #587
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Πάντως προσωπικά παιδιά παρόλο που μου αρέσει ο Kojima χωρίς όμως <<ακόμη >> να εχω παίξει το DS οπτικά πέρα από τα γραφικά πιστεύω ότι απο βαθμολογίες ούτε 6/10 δεν θα έπιανε χωρίς το όνομά του. Μακάρι να με διαψεύσει όταν το παίξω γιατι δεν υπάρχει περίπτωση να το αφήσω.

  11. #588
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Παιζει κανεις με Ελληνικη μεταγλωττιση και αν ναι πως του φαινεται?
    Το ειχα βαλει στην αρχη για να δω τις φωνες και δεν μου αρεσε. Προτεινω ομως τα ελληνικα σαν γλωσσα, γιατι εκει εχει καλες μεταφρασεις στο κειμενο, και εαν θελεις ειδικα στο 1ο μισο του παιχνιδιου να ξερεις τι παιζει, πρεπει να διαβαζεις συνεντευξεις και email.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    DJTaurus (14-11-2019),PDS (14-11-2019)

  13. #589
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Ήμαρτον κ αυτό το γαμησατε κ αργησατε.
    Edit
    Είμαι στο τελευταίο στάδιο για να τελειώσω το 5 κεφάλαιο,
    Που εισαι ακριβως? σε spoiler tag μεσα απαντησε.

  14. #590
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Που εισαι ακριβως? σε spoiler tag μεσα απαντησε.
    Spoiler!


    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  15. #591
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Οκ όταν το τελειώσεις το 5ο κεφάλαιο μου ξαναλες πως το ειδες. Στην περιοχή εχω χτίσει δρόμο που σε πάει μεχρι εκει, αλλα θα πρεπει πρωτα να την βαλεις στο δικτυο, και να εισαι στο instance μου για να τα τους δεις.

  16. #592
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Οκ όταν το τελειώσεις το 5ο κεφάλαιο μου ξαναλες πως το ειδες. Στην περιοχή εχω χτίσει δρόμο που σε πάει μεχρι εκει, αλλα θα πρεπει πρωτα να την βαλεις στο δικτυο, και να εισαι στο instance μου για να τα τους δεις.
    Βασικά ότι κ να έχεις χτίσει εσύ δύσκολο να το δω γιατί με έχει αλλού δεν ξέρω πως επιλεγεί, έχω κάνει δεσμό με 5 άτομα απο την λίστα που μπορώ να δω, από εκεί κ πέρα δεν σε αφήνει να επιλέξεις.
    Τώρα για την συνέχεια θα αργήσω λίγο από Δευτέρα γιατί θα είμαι σε κάποιες δουλειές, με τρώει όμως η περιέργεια να δω την συνέχεια .

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  17. #593
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Δύο πράγματα να παράθεσω..ένα υπέροχο poster και ένα υπέροχο σχετικοτατο meme

    Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  18. The Following 8 Users Say Thank You to chronohill For This Useful Post:

    BillyFlo81 (16-11-2019),DJTaurus (14-11-2019),jper75 (15-11-2019),MajereMP44 (17-11-2019),mihalis13 (14-11-2019),panos74gr (15-11-2019),Sergio (15-11-2019),Valkyre (15-11-2019)

  19. #594
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    Το Death Stranding σίγουρα φωνάζει Kojima. Ένας ποιοτικός τίτλος με την κάθε λεπτομέρεια δουλεμένη. Μέχρις στιγμής σε 25 ώρες δεν έχω συναντήσει κανένα bug. Θα επαναλάβω αυτό που έχουν πει πολλοί ότι ο τίτλος δεν είναι για όλους. Η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν σίγουρος αν θα είναι και για μένα. Όμως ήμουν σίγουρος ότι θα είναι κάτι αρκετά διαφορετικό και ιδιαίτερο. Έχω και εγώ συνηθίσει σε ορισμένα πράγματα. Μάχες, αναβαθμίσεις σε όπλα, skills κλπ κλπ. Η αλήθεια είναι ότι περιμένεις να δεις τον χαρακτήρα σου για μία ακόμη φορά να ξεκινά από το μηδέν και στο τέλος να είναι κινητό φρούριο που καθαρίζει ορδές αντιπάλων για πλάκα. Το death stranding όμως το πάει διαφορετικά. Είναι ένας κόσμος "άδειος" και δυστοπικός. Πολύ όμορφος και απόκοσμος μαζί. Θυμίζει ώρες ώρες την ταινία Prometheus. Άλλες φορές πάλι την ταινία Oblivion. Έχω αρκετά ακόμη να δώ, αλλά ότι έχω δει μέχρις στιγμής μου έχει αφήσει πολύ όμορφες εντυπώσεις. Πάντα μου άρεσαν τα παιχνίδια που δεν ακολουθούν την περπατημένη και το συγκεκριμένο είναι αναμφισβήτητα ένα από αυτά.
    Last edited by jper75; 15-11-2019 at 11:30.

  20. The Following 12 Users Say Thank You to jper75 For This Useful Post:

    AlexandrosQV (16-11-2019),BillyFlo81 (16-11-2019),Christos33 (15-11-2019),chronohill (15-11-2019),johnnyman25 (15-11-2019),MajereMP44 (17-11-2019),mihalis13 (15-11-2019),panos74gr (15-11-2019),spartan (15-11-2019),toninio (17-11-2019),tsakali GR (15-11-2019),Valkyre (16-11-2019)

  21. #595
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εχει υποθει ηδη πολλες φορες αλλα παιδια ο τεχνικος τομεας ειναι συγκλονιστικος απλα. Η οπτικη λεπτομερεια που εχει δοθει στο καθε τι δεν ειναι αμεσα αντιληπτη. Πχ το κουστουμι του ηρωα απλα δεν υπαρχει σε λεπτομερεια. Απο μακρια φαινεται απλο εως και αδιαφορο αλλα αν πλησιασεις η λεπτομερια στο καθε τι ειναι τρομερη. Δεν υπαρχουν φλατ textures εδω ολα ειναι φτιαγμενα με πολυγωνα απο τις ζωνες μεχρι τις βιδες.

    Τα τοπια το draw distance και το εδαφος... τι λεπτομερεια ειναι αυτη; Δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλο παιχνιδι με τεοια γεωμετρια. Εδω το DF δεν μπορει να καταλαβει καν πως το καταφεραν! Λογικο μεν να εχει τοση λεπτομερεια το εδαφος μιας και παιζει καθοριστικο ρολο στο gameplay αλλα απο την αλλη δεν περιμενεις σε τωρινη γενια τετοια δουλεια.

    Κατι ομως που δεν εχω δει πουθενα να αναφερεται ειναι το ποσο μα ποσο καλο collision detection εχει το παιχνιδι... τα ποδια του Sam παντα θα πατανε τελεια στο εδαφος οτι κληση και οτι μορφολογια και να εχει. Μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση. Σε συνδυασμο με το εξαιρετο animation που πραγματικα σε κανει να νιωθεις το βαρος που κουβαλαει ο Σαμ (αναλογα την ποσοτητα) δημιουργει μια ακρως πειστικη εικονα.

    Δεν ξερω πραγματικα ποσοι εργαστικαν και ποσο για ενα τετοιο αποτελεσμα, σιγουρα ειναι προιον τελειομανιας Κοτζιμα και αν μη τι αλλο σε αυτον τον τομεα μπορουμε με αρκετη δοση αντικειμενικοτητας να πουμε οτι η δουλεια αυτη θετει νεα benchmarks σε πολλους τομεις. Πολλα μπραβο στους ανθρωπους που δουλεψαν γι αυτο το αποτελεσμα.

  22. The Following 5 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    BillyFlo81 (16-11-2019),chronohill (16-11-2019),jper75 (17-11-2019),panos74gr (17-11-2019),toninio (17-11-2019)

  23. #596
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Έχοντας κλείσει 31 ώρες μπήκα στο 5ο κεφάλαιο.
    Όπως φαίνεται η ιστορία αρχίσει και παίρνει μπρος και φαινεται να έχει πολύ ενδιαφέρον.
    Περί gameplay τα έχω πει και σε προηγούμενο ποστ. Ακόμα το απολαμβάνω και δεν το βαριέμαι με τίποτα

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  24. The Following 2 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    chronohill (17-11-2019),jper75 (17-11-2019)

  25. #597

    Default

    Το ξεκίνησα κι εγώ, day one, απλά δεν έχω προλάβει να παίξω όσο ήθελα. Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, ότι δηλ. το παιχνίδι είναι κάτι πολύ ιδιαίτερο, ανεξαρτήτως από το πόσο και σε πόσους θα αρέσει. Εκτιμώ τις ιδιαίτερες και ξεχωριστές δημιουργίες κι εύχομαι πάντα να υπάρχουν τέτοιες κι ας έχουν ελαττώματα. Ο αγαπημένος μου δημιουργός είναι ο Ueda, από Κοτζίμα δεν έχω παίξει τίποτα (δεν έχω παίξει κανένα Metal Gear), αλλά είναι ηλίου φαεινότερο τί κομμάτι είναι τούτος. Κι έχω διαβάσει σε συνεντέυξεις του ότι και τα Metal gear του προέκυψαν έτσι, γιατί ήθελε να φτιάξει κάτι καινούριο (ρίχνοντας το βάρος στο stealth κομμάτι). Ο Κοτζίμα λοιπόν, στα mid 50s του πια, ήθελε να δώσει κάτι ακόμα πιο ξεχωριστό, και το δίνει. Νομίζω ότι όλοι, παίζοντας, έχουμε την αίσθηση ότι κάτι τέτοιο δεν έχουμε ξαναπαίξει. Αυτό από μόνο του είναι μία επιτυχία. Επίσης, διαφωνώ με την όποια άποψη ότι το παιχνίδι είναι βαρετό, γιατί κάνεις deliveries κλπ κλπ. Είναι ένας "άδειος" αλλά τόσο γεμάτος κόσμος, με απίθανη ελευθερία να κάνεις πράγματα (με αντίκτυπο). Επίσης, με κάποιο τρόπο έχει καταφέρει, μετά από μία επιτυχημένη αποστολή\παράδοση, να θες να πάς για ξεκούραση, να θες να κάνεις το break σου πριν βγεις πάλι έξω. Και φυσικά, η προετοιμασία για την επόμενη αποστολή, όλα τα λεφτά. Το gameplay έχει στρατηγική, έχει action, έχει stealth. Η λεπτομέρεια στα πάντα, απίθανη. Κι όλα αυτά σε ένα σύμπαν παράξενο, παρανοϊκό.
    Έχω προχωρήσει ως εκεί που παίρνεις τη μηχανή για πρώτη φορά και αναλαμβάνεις τις επόμενες αποστολές. Αισθάνομαι τυχερός που το παιχνίδι με έχει απορροφήσει στον κόσμο του και θέλω να παίζω να δω το παρακάτω, γιατί σίγουρα θα υπάρχει και κόσμος που δεν τον πιάνει, το βαριέται, περίμενε κάτι άλλο, ήταν σε άλλη φάση κλπ κλπ. Φυσιολογικά είναι αυτά. Παράτησα το Red Dead Redemption 2, ενώ έβλεπα ότι είναι τρομερά προσεγμένη και γεμάτη δουλειά, γιατί απλώς δεν μου έκανε το κλικ.

    Ελπίζω να συνεχίζει έτσι "γεμάτα" το παιχνίδι, να μας κρατάει σε εγρήγορση και το στόρι να παραμείνει ενδιαφέρον ως το τέλος.

  26. The Following User Says Thank You to toninio For This Useful Post:

    chronohill (17-11-2019)

  27. #598
    Elite polakis's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Π. Φάληρο Greece
    Posts
    780
    PSN ID
    polbitz

    Default

    Ρε παιδια πειτε επειδη σκεφτομαι α το παρω. Ειναι ενα οπτικα Και ηχητικα τελειο παιχνιδι μονοτονου κουβαληματος; Θα το βαρεθω ή θα με πορωσει; Εχω προβληματιστει...Ειναι και το shenmue 3 που πρεπει να παρω...

  28. #599
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by polakis View Post
    Ρε παιδια πειτε επειδη σκεφτομαι α το παρω. Ειναι ενα οπτικα Και ηχητικα τελειο παιχνιδι μονοτονου κουβαληματος; Θα το βαρεθω ή θα με πορωσει; Εχω προβληματιστει...Ειναι και το shenmue 3 που πρεπει να παρω...
    Συγνώμη αλλά θα ήθελε το DS να είναι έστω και μια σταλιά Shenmue. Πραγματικά δεν μπορεί να συγκριθεί ούτε γι αστείο. Οι παλιοί γνωρίζουν.
    Αν δεν ήταν ο Kojima ούτε για 6/10 δεν θα άξιζε. Οι περισσότεροι μιλάνε για να δικαιολογήσουν τα χρήματα που δώσανε. Courier παιχνίδι πρώτη φορά βλέπω.
    Και δεν ειμαι hater. Θα το παίξω αλλά πολύ αργότερα διότι 70 ευρώ δεν αξίζει.
    Last edited by cocous; 17-11-2019 at 18:07.

  29. #600
    Advanced Member FurionMike's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    431
    PSN ID
    furionmike

    Default

    που να ξερουμε αν θα σαρεσει?! ο αλλος λεει εδω οτι ειναι παιχνιδι που αμα δεν ηταν kojima θα ηταν κατω του μετριου!(μονο που ειναι kojima και γαμαει!) Αμα εχεις παiξει όλα τα MGS και σου αρεσαν που δεν ηταν ενα απλο shooteraki, εχουν παρα πολυ βάθος , κάμενο story ktl ktl , απλα παρτο!
    και ναι ο πραταγωνιστης ειναι deliveras! αλλα δεν ειναι Truck simulator.(εχει στρατιγικη πως θα καταφερεις να παραδωσεις και θα γινουν πολλα και διαφορα στην διαδρομη).
    Προσωπικα το γουσταρω άπειρα το παιχνιδι.
    τι να κανουμε δεν αρεσουν σε ολους τα ποδοσφαιρακια και τα ραλλακια... ετσι κ αυτο εδω δεν θα αρεσει σε ολους οπως γινεται με ολα τα παιχνιδια. Εβγαλε παιχνιδι ο τυπος τελειως διαφορετικο απο τα παντα κ θα τον κραξουμε? αμα δεν σαρεσει μην το παρεις κυριε οκ, αλλα μην λες οτι ειναι μουφα το παιχνιδι... τι να εβγαζε asassins creed noymero 100 ? h call of duty version 200 ? ολο παραπονα βλεπω οτι κυκλοφορουν τα ιδια κ τα ιδια, remasters ,remakes ktl και τωρα καθοντε ολοι κ κραζουνε... οτι ναναι τελειως.

  30. The Following 3 Users Say Thank You to FurionMike For This Useful Post:

    chronohill (17-11-2019),mihalis13 (17-11-2019),toninio (18-11-2019)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •