Page 25 of 45 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 481 to 500 of 884

Thread: Death Stranding

  1. #481
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Να ξεκαθαρισω (οχι οτι ενδιαφερεται κανεις) οτι θα το παιξω. Ειναι του γουστου μου,επιστημονικη φαντασια, υπερφυσικο/μεταφυσικο στοιχειο, ειδικα αυτην την περιοδο αν το ειχα στα χερια μου, σημερα δεν θα εβαζα αλλο παιχνιδι μεσα στο play. Εχω ψηθει για περπατημα, χωρις πιστολιδι χωρις τιποτα σε υπερθετικο βαθμο και ταυτοχρονα για βαρυ σεναριο και μαλιστα με ελκυει η εικονα του κοσμου που αναπαριστά. Ουτε ο Κοτζιμα ειναι ο λογος ουτε τιποτα π,χ το MGSV δεν το εχω παιξει, δεν το κυνηγησα να το παρω. Αφου το ξεκαθαρισα αυτο (και δεν τρολαρω) να πω κατι για τα reviews και οτι διαφωνω στον τροπο που βαθμολογουν σχεδον ολοι.

    Εχω ενα παιχνιδι που ειναι βαρετο, κουραστικο, αργο, σεναν αδειο και παραξενο ανοιχτο κοσμο, αγγαρεια, επαναλαμβανομενο, οχι διασκεδαστικο Και στα θετικα εχω τεχνικο τομεα και σεναριο. Λοιπον, εαν εγραφα εγω review και κατεληγα στα παραπανω δεν θα εβαζα πανω απο 2 στα 10 (αν ημουν μερος μιας reviewers' team που θελει ντε και καλα να εχει κλιμακα με βαθμολογια).Χωρις φοβο και παθος αν δεν με διασκεδαζε θα εβαζα ξερα κατω απο τη βαση τελοσπαντων.

    Γραφω απλα την αποψη μου καπως εντονα κυριως για να πω οτι καλο θα ηταν να μην μπαινει βαθμολογια ποτε και πουθενα και να αναφερεται μια φραση π.χ "προτείνεται", "αγοραστε αφοβα". "καλυτερα να μεινετε μακρια", "διασκεδαστικο", "θα σας προβληματισει" κλπ . Και μια ακομα σκεψη θελω να πω...λογω death stranding τελευταια ακουγεται ΠΟΛΥ η φραση "το παιχνιδι δεν ειναι για ολους". Γιατι ποιο παιχνιδι ειναι για ολους?

    Τα παραπανω δεν τα γραφω με σκοπο να πω την εξυπναδα μου (μονο) αλλα κυριως για να πω οτι ζουμε σε εποχες που ευτυχως με τοσο υλικο, ελεγχομενο και μη, που διακινειται πριν την κυκλοφορια ενος παιχνιδιου καταλαβαινει κανεις πολυ ευκολα εαν θα του αρεσει σαν συνολο. Οκ μπορει να πεσει εξω σε κανα δυο πραγματα τα οποια μπορει και να τα καταπιει τις περισσοτερες φορες. Εγω τουλαχιστον ετσι κανω οπως και οσοι γνωστοι εχω που ασχολουνται. Δεν θυμαμαι να εχω μετανιωσει για παιχνιδι που εχω αγορασει ποτε. Εχω μετανιωσει για παιχνιδια που μου τα δανεισαν, που τα νοικιασα, αντεγραψα εποχες παλιων κονσολων , βεβαιως. Αλλα παιχνιδι που να πηγα να το αγορασω ποτε. Ηξερα απο πριν αν θα μου κανει η οχι. πχ ξερω οτι δεν θα μου αρεσει το pubg. Κλειδωνει μεσα μου οτι δεν θελω να το αγορασω και τελειωσε.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  2. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    Kane (05-11-2019)

  3. #482
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    λογω death stranding τελευταια ακουγεται ΠΟΛΥ η φραση "το παιχνιδι δεν ειναι για ολους". Γιατι ποιο παιχνιδι ειναι για ολους?
    Ακουγεται καλύτερα απο το "ειναι παιχνίδι για λίγους" πάντως

  4. #483
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Δεν ακουγεται κατεμε καλυτερα, ειναι το ιδιο χαλια κιαυτο. Αλλη βλακεια και απο εκει. Τι θα πει ειναι για λιγους? Εκτος αν κανει λιγες πωλησεις τοτε δικαιως μπορεις να το πεις κυριολεκτώντας! ΑΛλα ενταξει το σημειο που θελω να θιξω ειναι οτι δεν υπαρχουν παιχνιδια για ολους ή παιχνιδια για λιγους κλπ Αν ενα παιχνιδι κανει τεραστια νουμερα παλι δεν ειναι για ολους. Δεν ειναι ουτε κυριολεκτικη σαν φραση. Δεν θυμαμαι αν το ειπες εσυ στο review σου και δεν το λεω για σενα συγκεκριμενα (αν το ειπες τοτε διαφωνω) αλλα κυριως το ειπα για το τελευταιο διαστημα που το λενε παρα πολυ συχνα. Λες και υπαρχουν παιχνιδια για ολους.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  5. #484
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Δεν ακουγεται κατεμε καλυτερα, ειναι το ιδιο χαλια κιαυτο. Αλλη βλακεια και απο εκει. Τι θα πει ειναι για λιγους? Εκτος αν κανει λιγες πωλησεις τοτε δικαιως μπορεις να το πεις κυριολεκτώντας! ΑΛλα ενταξει το σημειο που θελω να θιξω ειναι οτι δεν υπαρχουν παιχνιδια για ολους ή παιχνιδια για λιγους κλπ Αν ενα παιχνιδι κανει τεραστια νουμερα παλι δεν ειναι για ολους. Δεν ειναι ουτε κυριολεκτικη σαν φραση. Δεν θυμαμαι αν το ειπες εσυ στο review σου και δεν το λεω για σενα συγκεκριμενα (αν το ειπες τοτε διαφωνω) αλλα κυριως το ειπα για το τελευταιο διαστημα που το λενε παρα πολυ συχνα. Λες και υπαρχουν παιχνιδια για ολους.
    Συμφωνώ απόλυτα. Άκου είναι για λίγους.
    Μιλάμε αυτό μου ταρακουνάει το κεφάλι.
    Εννοείται ότι υπάρχουν γούστα και αναλόγως το τι προτιμάει ο καθένας θα παίξει. Αλλά αυτό είναι για λίγους δεν μπορώ να το χωνέψω. Δηλαδή υπάρχουν οι premium που κάνει μόνο γι αυτούς? Και ποιοί θεωρούνται premium και καλά.

    Τέλος πάντων όπως και να έχει επειδή προσωπικά προτιμώ σχεδόν τα περισσότερα είδη παιχνιδιών κάποια στιγμή θα το τιμήσω αν και δεν με έχει κερδίσει εως τώρα. Όμως μόνο και μόνο που βλέπεις πραγματικούς ηθοποιούς θα έχει ενδιαφέρον. Απλά θα περιμένω να το πάρω κάτω απο την μισή του τιμή που πιστεύω ότι θα φτάσει γρήγορα.
    Από την άλλη όμως η γνώμη μου είναι ότι αν το παιχνίδι δεν είχε την υπογραφή του Kojima θα έπιανε πάτο.
    Οι βαθμολογίες πιστεύω οτι είναι χαριστικές.
    Σε ποιό παιχνίδι θα είχαμε χαρακτήρα που θα κουβαλούσε πράγματα και θα το παίζαμε. Μην τρελαθούμε κιόλας. Απλά είναι του Kojima.

  6. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    Slay (03-11-2019)

  7. #485
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Το παιχνίδι κατά το 1/3 του έχει mission να το βαρεθείτε. Στην αρχή.

    Επίσης πολύ menu στο menu ώ menu.

    Θα με θυμηθείτε.

  8. The Following User Says Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    Slay (03-11-2019)

  9. #486
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Δεν ακουγεται κατεμε καλυτερα, ειναι το ιδιο χαλια κιαυτο. Αλλη βλακεια και απο εκει. Τι θα πει ειναι για λιγους? Εκτος αν κανει λιγες πωλησεις τοτε δικαιως μπορεις να το πεις κυριολεκτώντας! ΑΛλα ενταξει το σημειο που θελω να θιξω ειναι οτι δεν υπαρχουν παιχνιδια για ολους ή παιχνιδια για λιγους κλπ Αν ενα παιχνιδι κανει τεραστια νουμερα παλι δεν ειναι για ολους. Δεν ειναι ουτε κυριολεκτικη σαν φραση. Δεν θυμαμαι αν το ειπες εσυ στο review σου και δεν το λεω για σενα συγκεκριμενα (αν το ειπες τοτε διαφωνω) αλλα κυριως το ειπα για το τελευταιο διαστημα που το λενε παρα πολυ συχνα. Λες και υπαρχουν παιχνιδια για ολους.
    Αυτο που εννοουσα, είναι ότι στα αυτιά μου , σε εμένα που έχω πάιξει το παιχνίδι, το "δεν ειναι για όλους" ακούγεται σαν δικαιολογία απο κριτικές που επισήμαναν ότι το gameplay ειναι βαρετο, επαλαμβανομενο, και πολλες φορές εκνευριστικό, αλλα παρόλα αυτά του έδωσαν υψηλη βαθμολογία. π.χ.

    Death Stranding is not a "fun" game, but it’s an important and meaningful experience that earns its payoff through every bit of frustration and slog. Its a look at life and death, connection and solitude; a game about building up what matters most and supporting each other selflessly. You’ll be bored at times and downright frustrated at others, but it comes with a great reward at the end that is made sweeter by the trials that precede it. It’s brilliantly unique in its design and implementation of online elements. 9,5
    Edit: Στον αντίποδα, θα μπορούσατε να ακούσετε και κάτι σαν το παρακάτω...

    Death Stranding is a game for the intellectually curious. A thinking person’s game. If that sounds like you, you’ll love this masterful piece of art.

  10. #487
    Advanced Member FurionMike's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    431
    PSN ID
    furionmike

    Default

    Ερωτηση άμα ξέρει κανεις.... - Αφου τερματιστει το παιχνιδι υπαρχει κατι να κανεις για να συνεχιζεις να παιζεις? πχ αμα γουσταρεις το game να κατσεις να κολησεις με κατι και να τα κανεις όλα που λεμε.(collectibles,upgrades,wtv..)
    ή απαξ και το τερματισεις τέλος και πας για new gamethrough ?

  11. #488
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by FurionMike View Post
    Ερωτηση άμα ξέρει κανεις.... - Αφου τερματιστει το παιχνιδι υπαρχει κατι να κανεις για να συνεχιζεις να παιζεις? πχ αμα γουσταρεις το game να κατσεις να κολησεις με κατι και να τα κανεις όλα που λεμε.(collectibles,upgrades,wtv..)
    ή απαξ και το τερματισεις τέλος και πας για new gamethrough ?
    Εχει να κάνεις και αλλες παραγγελίες, και απο όσο κατάλαβα αυτές δεν τελειώνουν ποτέ. Επίσης υπάρχουν κάποια σημεία που πιθανά να μην συνεδεσες, για παράδειγμα στο καταφυγιο του Keighley εγω δεν πήγα ποτε. Εαν κάνει αρκετές παραγγελιες για κάθε περιοχή ανεβάζεις τα αστέρια, και σου δίνουν καλυτερο εξοπλίσμο, επίσης εγω που το εβαλα για λιγο χθες για να το δείξω σε φίλο, ξεκίνησα με ενα φορτηγο τιγκα στα υλικα απο την αρχη της κεντρικης περιοχής, και αρχισα να συμπληρώνω τα κομματια του δρόμου, κάτι σαν δημόσια εργολαβια. Εχω φτίαξει το μεγαλύτερο μέρος του οδικού δικτύου πλέον. Υπάρχουν επίσης και collectibles , κάτι τσιπακια μνημης που σου δίνουν διάφορα πράγματα, και επίσης το level των καταφυγιων ξεκλειδωνει και αλλες συνεντέυξεις για να διαβάζεις lore.

  12. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    FurionMike (05-11-2019)

  13. #489

    Default

    Δεν εχει ανεβει ακομα λιστα με τον οδηγο για πλατινα για το παιχνιδι.

  14. #490
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Δεν εχει ανεβει ακομα λιστα με τον οδηγο για πλατινα για το παιχνιδι.
    Εχουν ανεβει τα trophies (εκτος απο τα hidden) αν θελεις να ριξεις μια κλεφτη ματια. Kατι διαβασα για 200αρια σε ωρες.. αν ισχυει ειναι που ειναι οπως ειναι, αντιο ζωη μετα!
    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  15. #491

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Εχει να κάνεις και αλλες παραγγελίες, και απο όσο κατάλαβα αυτές δεν τελειώνουν ποτέ. Επίσης υπάρχουν κάποια σημεία που πιθανά να μην συνεδεσες, για παράδειγμα στο καταφυγιο του Keighley εγω δεν πήγα ποτε. Εαν κάνει αρκετές παραγγελιες για κάθε περιοχή ανεβάζεις τα αστέρια, και σου δίνουν καλυτερο εξοπλίσμο, επίσης εγω που το εβαλα για λιγο χθες για να το δείξω σε φίλο, ξεκίνησα με ενα φορτηγο τιγκα στα υλικα απο την αρχη της κεντρικης περιοχής, και αρχισα να συμπληρώνω τα κομματια του δρόμου, κάτι σαν δημόσια εργολαβια. Εχω φτίαξει το μεγαλύτερο μέρος του οδικού δικτύου πλέον. Υπάρχουν επίσης και collectibles , κάτι τσιπακια μνημης που σου δίνουν διάφορα πράγματα, και επίσης το level των καταφυγιων ξεκλειδωνει και αλλες συνεντέυξεις για να διαβάζεις lore.
    Είμαι σίγουρος ότι και ο Μπόμπολας DS παίζει. Τα διόδια στο DLC.

  16. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    Slay (05-11-2019)

  17. #492
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  18. The Following User Says Thank You to Stefanos For This Useful Post:

    panos74gr (06-11-2019)

  19. #493
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Έχουν τη δυνατότητα να φταίξουν κάτι πραγματικά ξεχωριστό και παίρνουν αυτή την υπέροχη ιδέα και το υλοποιούν σαν παιχνίδι αγορασμένο από το πανηγύρι. CollectorΒ΄s edition σου λέει...

  20. The Following User Says Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    jimspy (08-11-2019)

  21. #494
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    Ανέβηκε και ο οδηγός για πλατίνα για όσους ενδιαφέρονται.
    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  22. #495
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Κάτσε να παίξουμε το παιχνίδι κ μετά κοιτάμε πλατίνα



    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  23. #496
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εμένα η πρώτη εντύπωση από το παιχνίδι είναι πολύ καλή, έχω παίξει μια ωρίτσα ο άνθρωπος έχει κάνει πολύ καλή δουλειά ή συνεργασία κ η βοήθεια που μπορούν να σου προσφέρουν οι άλλοι παίχτες είναι όλα τα λεφτά, δεν θα πω παραπάνω θα τα δουν αυτοί που θα παίξουν, από την πρώτη αποστολή φαίνεται.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  24. The Following 5 Users Say Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    chronohill (08-11-2019),johnnyman25 (08-11-2019),mihalis13 (08-11-2019),PDS (08-11-2019),tsakali GR (08-11-2019)

  25. #497
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default



    Ενας επιπλέον λογος γιατι το use score του μετακριτικ,ειναι γεματο φανμπογια και χειτερς..

  26. The Following 3 Users Say Thank You to spartan For This Useful Post:

    mihalis13 (08-11-2019),PDS (08-11-2019),Sir_Teraflop (10-11-2019)

  27. #498

    Default

    4 μόλις ώρες ενοικίασης ήταν αρκετές για να να κάνω και την αγορά. Πολλά μπορούν να ειπωθούν για το αν προσφέρει κάτι διαφορετικό η για την έλλειψη δράσης / "gameplay" και άλλων γνωστών μοτίβων που περιμένεις να δεις σε ένα open world. Αυτό που με κέρδισε είναι ότι όσο άδειος και να φαίνεται ο κόσμος προσφέρει τρομερό immersion.... το παραμικρό πετραδάκι μόνο τυχαία δεν είναι τοποθετημένο στο χώρο. Υπάρχει φροντίδα και προδερμ εδώ αγαπητή μου Ubisoft etc. Δεν ξέρω αν στη συνέχεια θα βαρεθώ να είμαι ο "νεροκουβαλητής" αλλά εδώ τουλάχιστον το χάλι με τα σημαιάκια άλλων άψυχων open world δεν υπάρχει.

    Τα δε Cinematic είναι μια ταινία από μόνα τους. Δίχως υπερβολή αντίστοιχη λεπτομέρεια στα πλάνα συναντάς σε ταινίες του Kubrick. Poetry in motion με mindfuck στοιχεία που εξυπηρετούν το story. Δεν καταφεύγει σε χρήση βίας ή έντονων συναισθηματικών καταστάσεων για να τέρψει και να προκαλέσει έκρηξη ντοπαμίνης. Εδώ δεν υπάρχουν τα γνωστά τρικ, απλά απολαμβάνεις την δουλειά του καλλιτέχνη. Θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό κάποιος να βρει τον τίτλο βαρετό και να τον θεωρήσει ως χάσιμο χρόνου και προφανώς εγώ δεν είμαι κάποιο ανώτερο ον που εκτίμησα τα artistic values. Στα δικά μου μάτια αυτό το "παιχνίδι" είναι κάτι το μοναδικό και εμπίπτει στην κατηγορία take it for what it is.... δεν θα του έβαζα καν βαθμολογία.

  28. The Following 12 Users Say Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    AlexandrosQV (08-11-2019),BillyFlo81 (09-11-2019),Christos33 (08-11-2019),chronohill (09-11-2019),criter (08-11-2019),mihalis13 (08-11-2019),modecris (10-11-2019),Nodens (08-11-2019),PDS (08-11-2019),Sir_Teraflop (10-11-2019),Slay (08-11-2019),spartan (09-11-2019)

  29. #499
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Να ρωτήσω κάτι υπάρχει πουθενά επιλογή στο παιχνίδι ή στο ps4 να μεγαλώνει τα γράμματα, μου φαίνονται αρκετά μικρά κ πρέπει να παίζω ποιο κοντά κάτι που χαλάει γιατί δεν βολεύομαι αρκετά.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  30. #500
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Εμένα η πρώτη εντύπωση από το παιχνίδι είναι πολύ καλή, έχω παίξει μια ωρίτσα ο άνθρωπος έχει κάνει πολύ καλή δουλειά ή συνεργασία κ η βοήθεια που μπορούν να σου προσφέρουν οι άλλοι παίχτες είναι όλα τα λεφτά, δεν θα πω παραπάνω θα τα δουν αυτοί που θα παίξουν, από την πρώτη αποστολή φαίνεται.
    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    4 μόλις ώρες ενοικίασης ήταν αρκετές για να να κάνω και την αγορά. Πολλά μπορούν να ειπωθούν για το αν προσφέρει κάτι διαφορετικό η για την έλλειψη δράσης / "gameplay" και άλλων γνωστών μοτίβων που περιμένεις να δεις σε ένα open world. Αυτό που με κέρδισε είναι ότι όσο άδειος και να φαίνεται ο κόσμος προσφέρει τρομερό immersion.... το παραμικρό πετραδάκι μόνο τυχαία δεν είναι τοποθετημένο στο χώρο. Υπάρχει φροντίδα και προδερμ εδώ αγαπητή μου Ubisoft etc. Δεν ξέρω αν στη συνέχεια θα βαρεθώ να είμαι ο "νεροκουβαλητής" αλλά εδώ τουλάχιστον το χάλι με τα σημαιάκια άλλων άψυχων open world δεν υπάρχει.

    Τα δε Cinematic είναι μια ταινία από μόνα τους. Δίχως υπερβολή αντίστοιχη λεπτομέρεια στα πλάνα συναντάς σε ταινίες του Kubrick. Poetry in motion με mindfuck στοιχεία που εξυπηρετούν το story. Δεν καταφεύγει σε χρήση βίας ή έντονων συναισθηματικών καταστάσεων για να τέρψει και να προκαλέσει έκρηξη ντοπαμίνης. Εδώ δεν υπάρχουν τα γνωστά τρικ, απλά απολαμβάνεις την δουλειά του καλλιτέχνη. Θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό κάποιος να βρει τον τίτλο βαρετό και να τον θεωρήσει ως χάσιμο χρόνου και προφανώς εγώ δεν είμαι κάποιο ανώτερο ον που εκτίμησα τα artistic values. Στα δικά μου μάτια αυτό το "παιχνίδι" είναι κάτι το μοναδικό και εμπίπτει στην κατηγορία take it for what it is.... δεν θα του έβαζα καν βαθμολογία.


    Μεχρι οσο εχετε παιξει, πιστευετε οτι ειναι παιχνιδι που μπορει να το παρακολουθησει και καποιος μαζι σου ενω παιζεις ή θα βαρεθει?
    Ρωταω γιατι τα open world δεν ειναι τοσο για παρεα, οσο πχ το Uncharted ή το Detroit.
    .

  31. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Christos33 (08-11-2019)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •