Page 45 of 45 FirstFirst ... 354142434445
Results 881 to 884 of 884

Thread: Death Stranding

  1. #881
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Το μοναδικό παιχνίδι Kojima που έχω παίξει. Με είχε στοιχειώσει. Ερχόμουν στην δουλειά και σκεφτόμουν που να βάλω τροχαλίες. Παιχνιδάρα από τις λίγες

    Quote Originally Posted by polakis View Post
    Το τερματισα. Στις 54 ωρες. Τι επος θεε μου; Αγωνια, κλαμα, συναισθηματα απιστευτα. Μακαρι να εβγαινε και δευτερο! Ευχαριστω τον Hideo για αυτο που μας χαρισε. Οτι και να πω ειναι λιγο...
    Με 54 ώρες παιχνιδιού φαντάζομαι ότι έχεις αφήσει αρκετά που δεν έχεις κάνει. Δεν ξέρω αν σκέφτεσαι να ασχοληθείς και άλλο αφού το τερμάτισες αλλά πιστεύω ότι θα χάσεις αν δεν το κάνεις.

  2. #882
    Elite polakis's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Π. Φάληρο Greece
    Posts
    780
    PSN ID
    polbitz

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Το μοναδικό παιχνίδι Kojima που έχω παίξει. Με είχε στοιχειώσει. Ερχόμουν στην δουλειά και σκεφτόμουν που να βάλω τροχαλίες. Παιχνιδάρα από τις λίγες



    Με 54 ώρες παιχνιδιού φαντάζομαι ότι έχεις αφήσει αρκετά που δεν έχεις κάνει. Δεν ξέρω αν σκέφτεσαι να ασχοληθείς και άλλο αφού το τερμάτισες αλλά πιστεύω ότι θα χάσεις αν δεν το κάνεις.
    Αξιζει να κανω και τα υπολοιπα; Ειμαι 250 λεβελ κουριερ και στα περισσοτερα εχω 5 αστερια. Τι παραπανω εχει να κανω; Τροχαλιες ειναι η αληθεια δεν εχω βαλει παρα πολλες χεχε.

  3. #883
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Το αν αξίζει ή όχι το αποφασίζεις εσύ. Έχεις πάρει την πλατίνα; Έχει πολύ κουβάλημα

  4. #884
    Elite polakis's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Π. Φάληρο Greece
    Posts
    780
    PSN ID
    polbitz

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Το αν αξίζει ή όχι το αποφασίζεις εσύ. Έχεις πάρει την πλατίνα; Έχει πολύ κουβάλημα
    Δεν εχω παρει πλατινα αλλα γενικα δεν κυνηγαω πλατινες στα παιχνιδια. Δεν με ενδιαφερει


Page 45 of 45 FirstFirst ... 354142434445

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •