Page 37 of 45 FirstFirst ... 27333435363738394041 ... LastLast
Results 721 to 740 of 884

Thread: Death Stranding

  1. #721
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by toninio View Post
    Είμαι στο 3ο κεφάλαιο, αν και θα ήθελα να έχω προχωρήσει περισσότερο. Λόγω περιορισμένου χρόνου, το προχωράω αργά (αλλά σταθερά, θέλω να ελπίζω). Το θεωρώ ήδη ένα φοβερό παιχνίδι, one of a kind, κι αυτό του δίνει ιδιαίτερη αξία. Όπως είπε κι ένας φίλος πριν, πάμε για άλλη μία διανομή, κι άλλη μία πριν το κλείσω κλπ κλπ. Το gameplay είναι πολύ μελετημένο. Υπάρχουν στιγμές που λες "τί έκατσε κι έφτιαξε ο τύπος". Εντυπωσιακά, δε, τα physics του παιχνιδιού, που δίνουν υψηλά επίπεδα ρεαλισμού. Αυτό που μου αρέσει πιο πολύ είναι ότι σε κάθε έξοδο χρειάζεται πολύ καλή προετοιμασία και σχεδιασμός. Γενικά, είναι ένα παιχνίδι που θέλει υπομονή και "ταλαιπωρεί" τον user, αλλά εσκεμμένα, μελετημένα και όμορφα. Και φυσικά ο κόπος, ανταμείβεται.
    Έγω έχω φτάσει πλέον στο Chapter 9 από τα 14 που έχω διαβάσει ότι έχει και είμαι ήδη στις 160 ώρες in game καθαρό χρόνο. Δεν μπορώ να ξεκολλήσω κάθε μέρα από το παιχνίδι.
    Η συμβουλή μου κάνε λίγο υπομονή τώρα στο Chapter 3, η αίσθησή μου ήταν ότι είναι το κεφάλαιο προς τις αρχές του game που κάνει αρκετή κοιλιά, λόγω του ότι είναι μεγαλούτσικο αν παίζεις και side deliveries και εκτιμώ πολλοί θα το εγκατέλειψαν εκεί.



    Μετά το Chapter 6-7 δεν θα μπορείς να το αφήσεις, σε πάει τρένο και αρχίζεις να καταλαβαίνεις και περισσότερα πράγματα.

    Αφού κρατιέμαι να μην τελειώσει.

  2. #722

    Default

    Aυτό ακριβώς μου έλεγε και φίλος, που το χει τερματίσει. Ότι έχει πολλή δουλειά το συγκεκριμένο κεφάλαιο, αλλά μετά πάει πιο στρωτά το παιχνίδι. Κάνω και αρκετά side deliveries, γιατί και μου αρέσει και γενικά στα παιχνίδια έτσι παίζω. Θέλω να τα βλέπω\εξερευνώ αρκετά, να βλέπω όσο περισσότερο περιεχόμενό τους γίνεται. Το ξεκίνησα το παιχνίδι φορτσάτα, να θέλω να παίζω σε καθημερινή βάση, όπως λες, και ο μόνος λόγος που τώρα πάω πιο αργά είναι η δουλειά, καθώς προέκυψε εργασία που δεν ήταν στο πρόγραμμα (καλό βέβαια). Παρομοίως κι εγώ γουστάρω να μπαίνω στον κόσμο, να ταλαιπωρούμαι από τα κακοτράχαλα εδάφη, αλλά και να ανεβάζω αστέρια σύνδεσης με το κάθε link, και φυσικά να δω το παρακάτω και πού το πάει η ιστορία. Θα το τερματίσω, απλά θα μου πάρει λίγο (αρκετά) παραπάνω. Κρίμα πάντως για όσους το παρατάνε. Ντάξει, ίσως περίμεναν κάτι άλλο........

  3. The Following User Says Thank You to toninio For This Useful Post:

    tsakali GR (25-01-2020)

  4. #723
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Το τερματισα πριν καμμια εβδομαδα. Το παιχνιδι ειναι ΕΠΟΣ!! Ειχα καιρο να ευχαριστηθω και να νοιωσω τοσα συναισθηματα σε παιχνιδι! Τοσο διαφορετικο και τοσο πορωτικο ταυτοχρονα! 120 ωρες απολαυσης! Τωρα παω για πλατινα!

    Καποιες παρατηρησεις μου στο spoiler!

    Spoiler!




    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by volyros; 10-03-2020 at 20:30.
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  5. The Following 5 Users Say Thank You to volyros For This Useful Post:

    chronohill (11-03-2020),mihalis13 (10-03-2020),toninio (11-03-2020),tsakali GR (11-03-2020),Valkyre (11-03-2020)

  6. #724
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το παιχνιδι δυστυχως αδικηθηκε πολυ πριν κυκλοφορησει... η ρετσινια του walking simulator δεν ξεκολλαει ευκολα. Και η πλακα ειναι οτι το walking simulator το λεγανε και ατομα που δεν ειχαν καν ασχοληθει με το παιχνιδι και απλα ανακυκλωνανε την αποψη καποιων δημοσιογραφων ή early testers. Και ετσι εξαπλωθηκε σαν κορωνοιος ενα πραγμα... μεχρι που βγηκε και πολυς κοσμος απλα δεν δοκιμασε καν αν το "walking simulator" ισχυει ή οχι, αν ακομα και αν ισχυει τελικα τους αρεσει ή οχι κλπ.

    Με αυτο δεν προσπαθω να πω οτι ο Slay και ο οποιος Slay που το επαιξε και δεν του αρεσε οτι δεν ισχυει η αποψη του. Ουτε καν.

    Απλα ειμαι βεβαιος οτι πολλοι που δεν το επιασαν καν στα χερια τους, πιστευω θα τους αρεσε και θα τους αποζημειωνε. Το παιχνιδι πρεπει τουλαχιστον να παρει 1 εστω βραβειο για την ιστορια που ειπε. Ειναι καταπληκτικη και οταν το ολοκληρωνεις δυσκολα νιωθεις οτι πεταξες το χρονο σου στα σκουπιδια.

    Ελπιζω οτι σιγα σιγα οσο περισσοτεροι το δοκιμασουν οταν το βρισκουν στα 5 ευρω ξερω γω, θα αποκτησει διαχρονικο status. Σαν το Blade Runner ενα πραγμα που κριτικοι το εθαψαν και εισητηρια δεν εκοψε και τελικα κατεληξε μια απο τις πιο cult ταινιες σταθμος στην ιστορια του κινηματογραφου.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    chronohill (11-03-2020),volyros (15-03-2020)

  8. #725
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Πρέπει αρχικά να λάβετε υπόψιν σας ότι όταν το παιζαμε εμείς δεν υπήρχαν ουτε guides, αλλα ούτε καν μπορούσαμε να κάνουμε μια συζήτηση για τι έχει βρει ο καθενας και το πως παιζει και πως αντιμετωπίζει τις δυσκολιες. Και πάμε στο θέμα των βουνών τωρα. Μέχρι εκείνη την στιγμή το παιχνίδι μου είχε μάθει

    α) τις γέφυρες: Οκ καλη λυση για τα ποταμια, αλλα για να τις φτιαξω εκτος απο τον κατασκευαστη θελώ και υλικά, οπότε πρεπει να κουβαλάω υλικα/κατασκευαστη/αναλωσιμα/οπλα/υλικα αποστολης. Εφτιαξα μία η δυο, και δεν ξανασχολήθηκα μαζί τους.
    β) Δρομους: Επίσης καλή λύση αλλα θέλει ΠΟΛΛΑ υλικα, παρόλα αυτά έφτιαξα αρκετά κομμάτια και ο λόγος ήταν οτι μπορούσα να παρω ενα φορτηγο, να το τιγκαρω, και να παω απο τον δρομο και να τον επεκτείνω έτσι. Στην συνέχεια δυσκολευει βέβαια, αλλα ακόμα και ετσι γλυτώνεις χρονο γιατί μεταφέρεις και υλικα αποστολων ταυτόχρονα.
    γ) Τα καταφύγια: Που και αυτά είναι χρήσιμα, αλλα και αυτά θέλουν πολλά υλικα. Δεν έφτιαξα κανένα μετά το υποχρεωτικό απο την αποστολη.

    Οπότε όταν μου έδειξε τις τροχαλιες το μυαλό μου πήγε αυτόματα στο ιδιο μοτιβο, ωραιο μεν , αλλα θέλει πολλά υλικά, ενω τελικά η αλλήθεια είναι ότι απαιτεί μόνο εναν μικρό κατασκευαστή, και τα υλικά ειναι για ανουσια upgrades.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    toninio (15-03-2020),volyros (15-03-2020)

  10. #726
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Πρέπει αρχικά να λάβετε υπόψιν σας ότι όταν το παιζαμε εμείς δεν υπήρχαν ουτε guides, αλλα ούτε καν μπορούσαμε να κάνουμε μια συζήτηση για τι έχει βρει ο καθενας και το πως παιζει και πως αντιμετωπίζει τις δυσκολιες. Και πάμε στο θέμα των βουνών τωρα. Μέχρι εκείνη την στιγμή το παιχνίδι μου είχε μάθει

    α) τις γέφυρες: Οκ καλη λυση για τα ποταμια, αλλα για να τις φτιαξω εκτος απο τον κατασκευαστη θελώ και υλικά, οπότε πρεπει να κουβαλάω υλικα/κατασκευαστη/αναλωσιμα/οπλα/υλικα αποστολης. Εφτιαξα μία η δυο, και δεν ξανασχολήθηκα μαζί τους.
    β) Δρομους: Επίσης καλή λύση αλλα θέλει ΠΟΛΛΑ υλικα, παρόλα αυτά έφτιαξα αρκετά κομμάτια και ο λόγος ήταν οτι μπορούσα να παρω ενα φορτηγο, να το τιγκαρω, και να παω απο τον δρομο και να τον επεκτείνω έτσι. Στην συνέχεια δυσκολευει βέβαια, αλλα ακόμα και ετσι γλυτώνεις χρονο γιατί μεταφέρεις και υλικα αποστολων ταυτόχρονα.
    γ) Τα καταφύγια: Που και αυτά είναι χρήσιμα, αλλα και αυτά θέλουν πολλά υλικα. Δεν έφτιαξα κανένα μετά το υποχρεωτικό απο την αποστολη.

    Οπότε όταν μου έδειξε τις τροχαλιες το μυαλό μου πήγε αυτόματα στο ιδιο μοτιβο, ωραιο μεν , αλλα θέλει πολλά υλικά, ενω τελικά η αλλήθεια είναι ότι απαιτεί μόνο εναν μικρό κατασκευαστή, και τα υλικά ειναι για ανουσια upgrades.
    Χμ, κοιτα ουτε εγω κοιταξα guides κτλ. Ο μονος guide που κοιταξα ηταν για να βρω τα 15 memory chips που μου ελειπαν για την πλατινα(btw την πηρα!!) γιατι δεν υπηρχε περιπτωση να κατσω να τα βρω μονος μου!

    Απλα μετα που το τελειωσα εκατσα και διαβασα ολη την συζητηση που ειχε γινει εδω μεσα για το παιχνίδι και την "κοντρα" που ειχατε γι αυτο. Και λεω "ωπα ρε φιλε γιατι το βρηκε τοσο κουραστικο και και και και ο slay? Aλλο παιχνιδι παιζω εγω και εχω πορωθει τοσο?) και μετα διαβαζω οτι
    Spoiler!


    Επισης θα ηθελα να αναφερω το ποσο απροβληματιστος και bug free ειναι ο τιτλος και ποσο ωραιο ειναι να παιζεις τετοιες μεγαλες παραγωγες στα Ελληνικα! Δυσκολο να ξαναπαιξουμε κατι τετοιο!

    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  11. The Following 2 Users Say Thank You to volyros For This Useful Post:

    chronohill (14-03-2020),toninio (15-03-2020)

  12. #727
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    BTW τώρα που είμαστε κλεισμένοι στα σπίτια, το σκηνικό θυμίζει λιγο από την απομόνωση του κόσμου του παιχνιδιού.

    Οι deliveraδες ως άλλοι Sam porter να κυκλοφορούν και εμείς να τους περιμένουμε πως και πως να μας φέρουν κάτι που χρειαζόμαστε.

  13. The Following 3 Users Say Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    Slay (18-03-2020),toninio (23-03-2020),volyros (15-03-2020)

  14. #728
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Και καπως ετσι ενας delivery man καταληγει να ειναι ηρωας.... τωρα ισως εχουμε μια καλυτερη ιδεα του πως μπορει να γινει αυτο!



    https://i.redd.it/slmr297jz0o41.jpg

  15. The Following 10 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Lefteris_X (23-03-2020),mihalis13 (23-03-2020),obione (23-03-2020),panos74gr (24-03-2020),PDS (23-03-2020),Slay (23-03-2020),Sparrow71993 (23-03-2020),toninio (23-03-2020),tsakali GR (25-03-2020),volyros (23-03-2020)

  16. #729
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Ακριβώς αυτό.
    Διάβαζα ένα άρθρο δεν θυμάμαι και έλεγε ακριβως αυτο το πράγμα.
    ¶ρχισαν να αναθεωρούν κάποιοι την άποψή τους για το παιχνίδι.
    Μιας που υπάρχει χρόνος λιγο παραπάνω τωρα , ευκαιρια να του δείξουμε μια ματιά
    Αξίζει.

  17. The Following User Says Thank You to obione For This Useful Post:

    toninio (23-03-2020)

  18. #730
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Μια ζωη μπροστα αυτος ο ανθρωπος... απο τα fake news και τον ελεγχο πληροφοριων, το foxdie που στοχευμενα σκοτωνε συγκεκριμενους ανθρωπους το οποιο ακομα σε βαζει σε σκεψεις, τη σημασια της γλωσσας στην επικοινωνια και το πως οι πολιτισμοι/και οι συμπεριφορες ειναι χτισμενα πανω στις λεξεις και τοσα μα τοσα αλλα πραγματα στα οποια κατα μια εννοια εχει πεσει μεσα διανα

    ΥΓ: Εχει ενδιαφερον παντως να δει κανεις τα σχετικα trending stuff: (μετα το αρθρο)

    https://www.ibtimes.com/coronavirus-...crisis-2944621

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    chronohill (23-03-2020),toninio (23-03-2020)

  20. #731

    Default Death Stranding

    Εντύπωση μου προκαλεί. Εδώ από τα βίντεο το βλεπαμε εμεις οτι θα ειναι για περιορισμένο κοινό (πριν καν κυκλοφορήσει) και δεν το εβλεπε η Sony?

    https://gamerant.com/rumor-sony-unha...r-and-scarier/

  21. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    toninio (23-03-2020)

  22. #732

    Default

    Η σημερινή κατάσταση στον πλανήτη θυμίζει και λίγο Half Life 2 (και DS φυσικά).
    Το τελείωσα κι εγώ (επιτέλους), μιας και κατάφερα τώρα που είμαστε σπίτια μας να κάνω μερικούς 4-5ωρους μαραθωνίους κι από το 4ο κεφάλαιο που ήμουν, εχθές είδα τους τίτλους τέλους. Τί να πω, τα έχετε πει. Είναι μία εμπειρία ουσιαστικά, σε μορφή videogame, από αυτές που βγαίνουν μία φορά και "γράφουν" με ανεξίτηλο μελάνι. Όπως έχω ξαναπεί, ούτε καν έχω παίξει άλλο παιχνίδι του Κοτζίμα, επομένως δεν είμαι κανένας φαν του και τέτοια. Ο άνθρωπος έφτιαξε κάτι μοναδικό. Εξαιρετικό, απλά καλό ή μέτριο, δεν έχει σημασία (αρκετά πράγματα δεν μου άρεσαν ή τα ήθελα λίγο διαφορετικά). Μόνο από τον ίδιο μπορούμε να ξαναδούμε πάλι κάτι αντίστοιχο. Υπάρχουν τα "κανονικά" videogames και υπάρχουν και δημιουργίες άλλου επιπέδου, όπως του Ueda και τούτο εδώ του Κοτζίμα (και πιθανότατα και άλλα).
    Εγώ απορώ, πώς συνέλαβε στο μυαλό του ολο αυτό το πράγμα και το έκανε videogame, με τόσους πολλούς και αψεγάδιαστους μηχανισμούς gameplay. Kι από μουσική, έγιναν άριστες επιλογές.
    Μερικά ακόμα σε spoiler
    Spoiler!
    Last edited by toninio; 23-03-2020 at 23:09.

  23. The Following 6 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

    chronohill (23-03-2020),DJTaurus (23-03-2020),mihalis13 (24-03-2020),nikosgnr (27-03-2020),obione (26-03-2020),Valkyre (23-03-2020)

  24. #733
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    chronohill (24-03-2020),panos74gr (24-03-2020),toninio (25-03-2020)

  26. #734

    Default

    Να προσθέσω: όπως κάθε ξεχωριστό παιχνίδι, έτσι και το Death Stranding εξακολουθεί να "παίζει" και μετά το τελείωμα και delete από την κονσόλα (γιατί χρειαζόμαστε και χώρο στο δίσκο). Είναι ένα παιχνίδι και μία ιστορία που εξακολουθείς και τη σκέφτεσαι συνεχώς κι εκεί καταλαβαίνεις και την αξία του.
    Επίσης, όσοι μόλις το ξεκινήσατε ή θα το ξεκινήσετε: παίξτε και χαρείτε το περιεχόμενο, την ποικιλία gameplay, τις αποστολές, την πεζοπορία ή τις δύσκολες διαδρομές με μηχανή\όχημα, κι ας έρθει συχνά η κούραση από τα χιλιόμετρα μετ' εμποδίων, τα δύσκολα εδάφη, τα εξοργιστικά μουλάρια, την υπομονή που πρέπει να δέιχνουμε. Να σκέφτεστε ότι παίζετε κάτι μοναδικό, που θα αργήσουμε να ξαναδούμε, επομένως χαρείτε το τώρα που το παίζετε.

  27. The Following 5 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

    mihalis13 (26-03-2020),nikosgnr (27-03-2020),sndev (26-03-2020),tsakali GR (26-03-2020),Valkyre (25-03-2020)

  28. #735
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Βρε τι μου θυμιζει, βρε τι μου θυμιζει...

    Εν τω μεταξυ αν δεν βαριεστε μπειτε στο site τής εταιριας και ριξτε μια ματια και πειτε μου αν εσεις μπαινατε ποτε εκει μεσα!!! Σε ενα μεγαλο σεισμο η σε μια τεραστια πλυμμηρα δεν ξερω κατα ποσο θα ηθελα να ειμαι κατω απο την γη!!!

    http://www.sport-fm.gr/article/epika...ndimia/4049412

    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by volyros; 26-03-2020 at 02:32.
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  29. The Following 2 Users Say Thank You to volyros For This Useful Post:

    Nek_Food (26-03-2020),toninio (27-03-2020)

  30. #736
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Quote Originally Posted by volyros View Post
    Βρε τι μου θυμιζει, βρε τι μου θυμιζει...

    Εν τω μεταξυ αν δεν βαριεστε μπειτε στο site τής εταιριας και ριξτε μια ματια και πειτε μου αν εσεις μπαινατε ποτε εκει μεσα!!! Σε ενα μεγαλο σεισμο η σε μια τεραστια πλυμμηρα δεν ξερω κατα ποσο θα ηθελα να ειμαι κατω απο την γη!!!

    http://www.sport-fm.gr/article/epika...ndimia/4049412

    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν το καλοσκεφτείς ειναι μια λύση αν τα πράγματα οδηγήσουν εκει.
    Εδώ έχουμε πολλα καταλύματα για καταιγίδες και ανεμοστροβιλους που όντως προστατεύουν.
    Είναι θέμα συνήθειας οταν έρχεται η επιλογή της επιβίωσης η το αντίθετο.

  31. The Following User Says Thank You to obione For This Useful Post:

    toninio (27-03-2020)

  32. #737
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default


  33. The Following 6 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    DJTaurus (26-03-2020),Nek_Food (26-03-2020),PDS (26-03-2020),spartan (01-04-2020),toninio (27-03-2020),Valkyre (26-03-2020)

  34. #738
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Δεν ξέρω αν #μένουμεσπίτι αλλά σίγουρα #μένουμεμαλάκες
    Στο Spring Sale που θα ανέβει σήμερα, το Death Stranding στην αμερική έχει 30 δολλάρια (κάπου 27 ευρώ) και στην ευρώπη 40 ευρώ!
    https://store.playstation.com/en-gr/...ATHSTRAND00001

  35. The Following 2 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    DJTaurus (01-04-2020),Valkyre (01-04-2020)

  36. #739
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Δεν ξέρω αν #μένουμεσπίτι αλλά σίγουρα #μένουμεμαλάκες
    Στο Spring Sale που θα ανέβει σήμερα, το Death Stranding στην αμερική έχει 30 δολλάρια (κάπου 27 ευρώ) και στην ευρώπη 40 ευρώ!
    https://store.playstation.com/en-gr/...ATHSTRAND00001
    Το Νοέμβριο είχαν δωσει Days Gone 20$ Αμερική, 40¤ σε εμάς!

    Βελτίωση!
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  37. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    chronohill (01-04-2020),jk_blue_tiger (01-04-2020)

  38. #740
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Δεν ξέρω αν #μένουμεσπίτι αλλά σίγουρα #μένουμεμαλάκες
    Στο Spring Sale που θα ανέβει σήμερα, το Death Stranding στην αμερική έχει 30 δολλάρια (κάπου 27 ευρώ) και στην ευρώπη 40 ευρώ!
    https://store.playstation.com/en-gr/...ATHSTRAND00001
    Μην ξεχνάς όμως ότι όταν αγοράζεις us προσθέτει ένα 9% περίπου tax άρα τα 30$ γίνονται 33$. Άρα κάποιος που δεν έχει λεφτά μέσα στο account θα αναγκαστεί να πάρει 2*20$ κάρτες εκτός αν υπάρχει τρόπος να βάλεις λεφτά μέσω PayPal πχ με αμερικανική κάρτα

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •