Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 81 to 100 of 106

Thread: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy (Crash Bandicoot | Cortex Strikes Back | Warped)

  1. #81
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εγω ειμαι στις τελευταίες 5 πίστες του crash2 και δεν εχω κανένα απολύτως θέμα στο pro. Ισως πηγε κατι τραβα οταν σου έκανε install

    Για τα relics κοίταξες να ειναι όλα gold ;
    Last edited by Snk; 04-07-2017 at 10:23.

  2. #82
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Snk View Post
    Εγω ειμαι στις τελευταίες 5 πίστες του crash2 και δεν εχω κανένα απολύτως θέμα στο pro. Ισως πηγε κατι τραβα οταν σου έκανε install

    Για τα relics κοίταξες να ειναι όλα gold ;
    Δική μου η βλακεία. Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι τα μπλε ήταν τα καλύτερα όλων Κούνια που με κούναγε.

    Μερικά κύπελλά όντως δεν μου τα έδωσε όταν έπρεπε.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. #83

  4. #84
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Χτες τελειωσα το 3. Τωρα θα πιασω το 2 αλλα τρεμω μην κολλησω οπως στο 1 .

    Spoiler!

  5. #85
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Ήμουν εκτός Αθήνας για 4 μέρες, πάω χθες να πάρω το παιχνίδι "εξαντλήθηκε" μου λένε. Πήγα και σήμερα τα ίδια, παντού εξαντλημένο...σπασμενα νεύρα...

  6. #86
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Κατεβάσατε το δωρεάν πακέτο με τα avatars και το ωραίο dynamic theme;

  7. The Following 3 Users Say Thank You to teras1 For This Useful Post:

    Leon_DiZ (07-07-2017),spartan (08-07-2017)

  8. #87

    Default

    Μολις το πηρα !!!!
    ωρε αναμνησεις πραγματικα οποιος ηταν φαν πρεπει να το παρει ακομα κ ας μην το ανοιξει απο το κουτι του
    επαιξα λιγο γιατι παω στη δουλεια παλι κ ειμαι στο πρωτο boss !
    Μου αρεσει παρα πολυ κ τα γραφικα του ειναι πολυ ωραια!
    Εχω παιξει ολα τα crash απο psx κτλ κτλ κ δεν κρυβω οτι ειμαι φαν της σειρας!
    Για μενα ειναι αγορα must !!!!
    Οντως ειναι δυσκολο σε συγκριση με τα παιχνιδια του σημερα αλλα αξιζει ��
    OFI GATE 4

  9. #88

    Default

    το εχω ξεκινησει κανα 2 ωρες.ξυπνα ευχαριστες αναμνησεις η αληθεια ειναι,εχει γινει καλη δουλεια, οντως τα γραφικα του ειναι ωραια.
    ομως ποσο γαμωδυσκολο κ εκνευριστικο μπορει να γινει ενα παιχνιδι,ποσο!?

  10. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    obione (12-01-2018)

  11. #89
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Ειναι σε καποια σημεια οντως σπαστικο σα να γλιστρας στις ακρες !! Τωρα που ειπαμε για εκνευριστικα παιχνιδια..το ghost and goblins το θυμαται κανεις? εκει να δεις ..χαχα Σε μισω g&g!

  12. #90
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by obione View Post
    Ειναι σε καποια σημεια οντως σπαστικο σα να γλιστρας στις ακρες !! Τωρα που ειπαμε για εκνευριστικα παιχνιδια..το ghost and goblins το θυμαται κανεις? εκει να δεις ..χαχα Σε μισω g&g!
    Γινεται να μη θυμόμαστε το Ghosts ‘n Goblins? Σε μισώ G&G, σε αγαπώ G&G!

  13. #91
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Quote Originally Posted by Error Flynn View Post
    Γινεται να μη θυμόμαστε το Ghosts ‘n Goblins? Σε μισώ G&G, σε αγαπώ G&G!
    Ακριβως..σχεση αγαπης μίσους

  14. #92

    Default

    Ειχα παιξει το καλοκαιρι τα original του ps1 τα οποια και τελειωσα(εκτος απο το 2 για καποιο λογο που αφησα)και επιασα τωρα το Φθινοπωρο το trilogy. Παρολο που ειχα βγαλει προσφατα τις αρχικες εκδοσεις στο ps1,παρολα αυτα αρκετες ηταν οι φορες που ψοφαγα κυριως λογω των αλματων(μερικα δεν καταγραφονταν)ή φυσικα στην πιστα με τις μηχανες που και εκει ο χειρισμος δεν ανταποκρινοταν και πολυ.Τελικα κουτσα στραβα καταφερα και τα εβγαλα και τα 3(profile της υπογραφης οποιος θελει να δει αναλυτικα),αλλα οντως εχει τα θεματακια της η τριλογια κυριως στο κομματι της ανταποκρισης.Κατι τετοιο μου φαινεται ειχαν αναφερει και οι τυποι του DF.

  15. #93
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Report: Crash Bandicoot to Return in 2019, Activision Has a Five Year Plan For the Series



    N. Sane Trilogy will be going multiplatform.
    source: Playstationlifestyle.net

  16. #94
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  17. #95
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Θα βγει patch με βελτιώσεις για το παιχνίδι.

    Οι μεγαλύτερες βελτιώσεις λέει θα είναι HDR και γρηγορότερο loading.

    Θα κυκλοφορήσει καινούργιο δισκάκι για το PS4 που θα έχει όλα τα patches και τα DLC ενσωματωμένα.



    • All DLC (Stormy Ascent and Future Tense) will be free going forward.
    • The porting process has allowed them to go back and add fixes and improvements based on feedback from the past year.
    • The biggest improvement is much faster load times.
    • All the improvements will come to all platforms; PS4 via patch for current owners.
    • PS4 patch will include HDR support.
    • The current PS4 retail disc will be pulled and replaced with a new retail disk for PS4 owners who haven't bought in yet.
    • The new PS4 retail disc will go on shelves day and date with the multiplatform release and will feature new packaging.
    • The new PS4 retail disc will have Stormy Ascent and Future Tense built in, just like the multiplatform release.


    https://www.resetera.com/threads/cra...atforms.48673/
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  18. #96

    Default

    Crash Bandicoot 1





    Ενα εξαιρετικο παιχνιδι απο τους μετρ της Naughty Dog. Παιχνιδι για γερους παιχτες με ατσαλινα νευρα και αντανακλαστικα. Το καθε level εργο τεχνης και ξεχωριστο. Αρκετοι αρχηγοι οι μονοι ευκολοι στο παιχνιδι. Οσοι πατε για το 105% προσοχη υπαρχει ενα glitch πρεπει πρωτα να παρετε το διαμαντι και την πλατινα στο Stormy Ascent και μετα να παιξετε τον cortex αλλιως μενει στο 104%. Το εμαθα μετα που πηρα το platinum στο Stormy Ascent. Εχει καποια levels που ο χρονος ειναι οριακος ενα λαθος μια καθυστερηση και παει ο σταυρος. Το Stormy Ascent το οποιο με δυσκολεψε περισσοτερο απο καθε πιστα πρεπει να την επαιξα 30-35 φορες(εχασα 8 φορες στο τελος με τα 3 πουλια) ο χρονος του ειναι ανετος το θεμα ειναι να το τερματισετε γιατι εχει τοσα εμποδια και τοσοι παραμετροι για να κανετε ενα λαθος που θα σας στειλει στην αρχη. Στον τεχνικο τομεα η Vicarious Visions εχει κανει απιστευτη δουλεια. Πραγματικα το καλυτερο remake που εχω παιξει και 60fps που και 10ωρες να λιωσετε δεν θα καταλαβετε τιποτα. Το Ultrawide μοναδικο σε ολα τα levels προσθετει παρα πολυ στο immersion ενα μεγαλο μπραβο στο WSGF για το Mod. Απλα παιξτε το μην το χασει κανεις. 10/10


    Εβγαλα 136 φωτογραφιες σε ολο το παιχνιδι αρκετες τις εχω και για wallpapers


    https://postimg.cc/gallery/i6wo5fwk/

  19. The Following User Says Thank You to king2009 For This Useful Post:

    Dragonpaul (25-08-2018)

  20. #97

    Default

    εχει τελειωσει κανας ηρωας κ τερας υπομονης το πρωτο?? το παρατησα κ πηγα στο δευτερο διοτι το βρηκα εξαιρετικα εκνευριστικο.

  21. #98

    Default

    Το τελειωσα οπως μπορεις να δεις την υπογραφη.

    Ναι το πρωτο κυριως στα τελευταια επιπεδα το βρηκα το πιο δυσκολο.

  22. #99

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    εχει τελειωσει κανας ηρωας κ τερας υπομονης το πρωτο?? το παρατησα κ πηγα στο δευτερο διοτι το βρηκα εξαιρετικα εκνευριστικο.
    Το έγραψα πιο πάνω το έλιωσα όλα πλατίνα 105%. Το stormy ascents εξαιρετικά δύσκολο αλλά με υπομονή και skills το έβγαλα πλατίνα.
    Last edited by king2009; 11-11-2018 at 01:23.

  23. #100

    Default

    ειστε τερατα υπομονης κ οι δυο κ σας βγαζω το καπελο πραγματικα δλδ.

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •