Page 24 of 31 FirstFirst ... 14202122232425262728 ... LastLast
Results 461 to 480 of 618

Thread: Days Gone

  1. #461
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    Το αγόρασα χτες 22:30. Φαινόταν με search όχι στο tab με τα παιχνίδια Black Friday
    Δεν ξέρω τι στο διάολο κάνουν πάντως έχει μπει εδώ κ μερες ήθελα να το πάρω, αλλά επειδή μοιράζομαι πλέον το account ήθελα να το πάρω από τον κανονικό το οποίο το έχει 40 όχι μόνο δεν για Black friday ούτε καν προσφορά.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  2. #462
    Member george4791's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    athens
    Posts
    51
    PSN ID
    jorjean

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    Το αγόρασα χτες 22:30. Φαινόταν με search όχι στο tab με τα παιχνίδια Black Friday
    καλησπερα
    θελω να το παρω και εγω απο το αμερικανικο, ξερετε καποιο εμπιστο site για αγορα για usa prepaid psn card?

  3. #463
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Amazon. Com αλλά βάζεις ότι μένεις Αμερική και σαφώς την κάρτα την ελληνική την δέχεται (έχω δοκιμάσει εγώ)

    https://www.amazon.com/PlayStation-S...4944301&sr=8-4
    Last edited by djpar; 28-11-2019 at 15:37.

  4. #464
    Member george4791's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    athens
    Posts
    51
    PSN ID
    jorjean

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    Amazon. Com αλλά βάζεις ότι μένεις Αμερική και σαφώς την κάρτα την ελληνική την δέχεται (έχω δοκιμάσει εγώ)

    https://www.amazon.com/PlayStation-S...4944301&sr=8-4

    σε ευχαριστω, θα το δοκιμασω

  5. #465
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Μου φαίνεται ήρθε η ώρα του. Στα 29 ευρώ που το έχει πιστεύω ότι είναι καλή τιμή. Αν και τα review δεν λένε και τα καλύτερα οι εμπειρίες παιχτών τα διαψεύδουν. Απορώ όμως γιατί πραγματικά φαίνεται απίστευτο παιχνίδι.

  6. #466
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Αν σου αρεσουν τα open world παιχνιδια μην το σκεφτεσαι.
    Πολυ τιμια προσπαθεια με ποικιλια στο gameplay και απο τα ελαχιστα open world που λενε πειστικα μια ιστορια.


  7. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    Slay (23-12-2019)

  8. #467
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Το πήρα ήδη μαζί με Death Stranding. Τώρα ο χρόνος να δούμε που θα βρεθεί για να ασχοληθώ. Σκέφτομαι και το AC Odyssey αλλά τότε είναι που θα σαλτάρω τελείως.

  9. #468
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    σαν κινηση χαρακτηρα κλπ εχει τα θεματα του, πατας να ανοιξεις μπαουλο και κανει γυρω γυρω, κατεβαινεις σκαλες ή βλεπεις να κατεβαινουν σκαλες και ειναι τα ποδια στον αερα αλλα σαν γραφικα, σαν gameplay και σαν ιστορια προς το παρον εμενα μου αρεσει. Γενικα εγω εχω βαρεθει τα open world αλλα τα τελευταια assassins creed και τωρα το days gone με εχουν βαλει στο τρυπακι να μην αφηνω αποστολη ακομα και side

  10. #469

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Το πήρα ήδη μαζί με Death Stranding. Τώρα ο χρόνος να δούμε που θα βρεθεί για να ασχοληθώ. Σκέφτομαι και το AC Odyssey αλλά τότε είναι που θα σαλτάρω τελείως.
    μια προειδοποιηση γιατι ξαναξεκινησα το ac odyssey. αμα ξεκινησεις με αυτο το παιχνιδι και εισαι ανθρωπος που γουσταρει τα side quests,αντιο ζωη διοτι θα κλεισεις δεκαδες ωρες. καλυτερα ξεκινα με days gone που ειναι πιο μικρο παιχνιδι και μετα πας στο aco.

  11. #470
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    μια προειδοποιηση γιατι ξαναξεκινησα το ac odyssey. αμα ξεκινησεις με αυτο το παιχνιδι και εισαι ανθρωπος που γουσταρει τα side quests,αντιο ζωη διοτι θα κλεισεις δεκαδες ωρες. καλυτερα ξεκινα με days gone που ειναι πιο μικρο παιχνιδι και μετα πας στο aco.
    Εννοείται πως το AC θα παιχτεί τελευταίο. Παμε πρώτο το Days Gone και μετά Death Stranding αφού τα αγόρασα και τα δύο. Εντωμεταξύ σκέφτομαι για το AC μήπως και το βρώ αργότερα πιο κάτω απο τα 45 ευρώ που εχει τωρα η Ultimate. Οσο παλιώνει πέφτει. Γι αυτό και δεν το πήρα. Και για να πω και την αμαρτία μου έχω κολλήσει και με το Modern Warfare φέτος. Anyway να μην βγαίνω και Off Topic. Ελπίζω το Days Gone να έχει διορθωθεί με τα τόσα update που έχει δεχθεί μιας και διάβασα για αρκετά bugs. Σε ps4 pro θα παιχθεί.

  12. #471

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Ελπίζω το Days Gone να έχει διορθωθεί με τα τόσα update που έχει δεχθεί μιας και διάβασα για αρκετά bugs. Σε ps4 pro θα παιχθεί.
    Εγώ πάντως δε συνάντησα κάποιο πρόβλημα. Το παίζω τον τελευταίο καιρό, το πλατίναρα κιόλας και τώρα ασχολούμαι με τα challenges. Μια χαρά όλα και το παιχνιδάκι σούπερ!
    Last edited by Nodens; 21-12-2019 at 23:08.

  13. The Following User Says Thank You to Nodens For This Useful Post:

    cocous (21-12-2019)

  14. #472
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Εχω περάσει στην περιοχή crater lake κ ακόμα δεν μου έχει βγάλει ένα side mission στον Copeland. Είναι κάποιο bug ή την βγάζει αργοτερα-τέλος του story?

    Spoiler!

  15. #473

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    Εχω περάσει στην περιοχή crater lake κ ακόμα δεν μου έχει βγάλει ένα side mission στον Copeland. Είναι κάποιο bug ή την βγάζει αργοτερα-τέλος του story?
    Θα γίνει διαθέσιμη αργότερα, μην ανησυχείς!

  16. #474

    Default

    Παιδιά με τις αναβαθμίσεις στο ντεπόζιτο θα μειωθεί αυτό το ψυχαναγκαστικό σταμάτημα κάθε τρεις και λίγο για refuel ? Pfffff

  17. #475
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Παιδιά με τις αναβαθμίσεις στο ντεπόζιτο θα μειωθεί αυτό το ψυχαναγκαστικό σταμάτημα κάθε τρεις και λίγο για refuel ? Pfffff
    Υπάρχουν ντεπόζιτα που έχουν μεγαλύτερη χωρητικότητα βενζίνης. Αυτό φαίνεται δίπλα σε κάτι στοιχεία που σου βγάζει για το κάθε αντικείμενο που θέλεις να αναβαθμίσεις στην μηχανή.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  18. #476

    Default

    Για μένα είναι άνετα μαζί με το TLOUr τα 2 καλύτερα αποκλειστικά της Sony σε αυτή τη γενιά. Μου προκαλεί εντύπωση γιατί η Sony δεν το διαφήμισε/έσπρωξε όσο τα αλλά αποκλειστικά της. Εύχομαι στην επόμενη γενιά το συγκεκριμένο studio να έχει την στήριξη και τους πόρους για να παραδώσει day one έναν first class τίτλο με το polishing που έχουν αυτού του είδους τα παιχνίδια. Και γιατί όχι να πλησιάσει σε γραφικά παιχνίδια όπως τα GOW/HZD. Το ότι κινείται σε Safe μονοπάτια όσον αφορά μηχανισμούς, story και γενικότερη θεματολογία δεν με ενόχλησε καθόλου μιας και το αποτέλεσμα είναι απολύτως επιτυχημένο με τους λιγότερο δυνατούς ψυχαναγκασμους που θα βρείτε σε open world τίτλο. Το παιχνίδι θέλει ένα 10ωρο για να αρχίσει να γκαζώνει και να ξεδιπλώνει την ποικιλία του στις αποστολές..... όπου εκεί είναι η ουσία και το fan της υπόθεσης.

    Ο κόσμος πάντως "τίμησε με το πορτοφόλι του" ένα από τα μεγαλύτερα underdog της γενιάς:
    https://twitter.com/benjisales/statu...42764386390022


  19. #477
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Δεν ειναι κακο παιχνιδι, κι εγω το ευχαριστηθηκα, ειχε καποιες πολυ καλες στιγμες, αλλα ειχε και αρκετα προβληματα (ιδιως οταν κυκλοφορησε). Τωρα εχουν φτιαξει/σουλουπωσει αρκετα πραγματα οποτε σιγουρα η εμπειρια γινεται καλυτερη. Δεν θα με χαλαγε να τους δω να κανουν και 2η αποπειρα. Το γιατι δεν το διαφημισε πολυ η Sony ειναι ισως επειδη εφερνε πολυ σε Last of Us και επειδη οπως και να το κανεις η συνολικη ποιοτητα του τιτλου (φανταζομαι και το αντιστοιχο budget του) ειναι2 κλικ κατω απο αποκελειστικοτητες οπως God of War TLOU κλπ.

    Επισης θυμαμαι την περιοδο που εβγαινε ο κοσμος περναγε μια κριση τυπου "another zombie game".

  20. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    DJTaurus (15-04-2020)

  21. #478
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Δεν είμαι σίγουρος για αυτό το "δεν το διαφήμισε". Κάποια περίοδο θυμάμαι μόνο για αυτό μιλούσε, μόνο αυτό είχε στις παρουσιάσεις, όλο για αυτό βλέπαμε βίντεο και διαφημίσεις, έμπαινες σε sites και είχε banners και διαφημίσεις του παντού. Νομίζω έπαιξε και μόνο του ή σχεδόν μόνο του στην ημερομηνία κυκλοφορίας του; Θα έλεγα ότι το προώθησε όσο μπορούσε, τι παραπάνω να κάνει δηλαδή για να πει κανείς ότι το "διαφήμισε";

  22. #479
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    λιγότερο δυνατούς ψυχαναγκασμους που θα βρείτε σε open world τίτλο.
    Tωρα με ψηνεις.
    .

  23. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    DJTaurus (15-04-2020)

  24. #480
    Cool Member Dimitris_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    286
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Κ εμένα με ψήνετε άσχημα μπορω να πω!

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •