Page 22 of 31 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast
Results 421 to 440 of 618

Thread: Days Gone

  1. #421

    Default

    Days gone is an action adventure survival horror video game
    https://en.wikipedia.org/wiki/Days_Gone

    The Last of Us is an action adventure survival horror video game
    https://en.wikipedia.org/wiki/The_Last_of_Us

    Καπου σε εχασα Μιχαλη με το παραπανω για τα τελειως διαφορετικα παιχνιδια.

  2. #422
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Αφού με έχασες δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.
    Σύμφωνα με το Wikipedia μπορώ να βρω πολλά παιχνίδια action, survival horror. Πχ dying light, evil within, resident evil, alan wake, silent hill, state of decay. Για σένα όλα αυτά τα παιχνίδια πιθανόν να είναι συγκρίσιμα.
    Για μένα σύμφωνα με αυτά που βλέπω όχι δεν θα τα βάλω στην ίδια ζυγαριά απλά επειδή είναι στο ίδιο setting.
    Παίζοντας το DG και έχοντας παίξει πάρα πολλές φορές το TLOU (μιας και είναι από τα αγαπημένα μου games) δεν μπορώ να τα συγκρίνω απευθείας.
    Είναι διαφορετικά παιχνίδια. Με τα καλά του και τα κακά του το καθένα.


    Εσύ λες πως την έπεφτες Rambo στα freakers, προσωπικά εγώ που παίζω στο hard μια χαρά σκέφτομαι να μην χαλάσω τα πυρομαχικά, αν το παίζεις στο normal δεν ξέρω αλλά και στο TLOU που το έπαιξα στο normal ήμουν αστακός από πυρομαχικά και με είχε ξενερώσει και για αυτό ανέβασα δυσκολία και το είχα ξεκινήσει από την αρχή.



    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  3. The Following 2 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    chronohill (04-06-2019),Dimitris_ (09-06-2019)

  4. #423

    Default

    Εξακολουθω να μην μπορω να καταλαβω πως ειναι τελειως διαφορετικα παιχνιδια περαν του οτι το ενα ειναι open world και το αλλο ειναι πιο linear.

    Δεν ειναι οτι εκανα συγκριση το Days Gone με το Resident evil 7 πχ.

    Παντως αν και εχουμε φτασει τις 22σελιδες,τελικες εντυπωσεις για το παιχνιδι μονο 2-3 ατομα εχουμε γραψει ως τωρα,κατι που μου προκαλει μεγαλη εντυπωση.

  5. #424
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που κολλήσατε .
    Δεν έχω παίξει το παιχνίδι αλλά από όσο έχω δει δεν ψήνομαι για τώρα, σίγουρα θα το αγοράσω όταν το βρω σε μια καλή τιμή.
    Τώρα σε αυτό που έλεγε πριν ο Μιχάλη με βρίσκει σύμφωνο κ μάλιστα το παράδειγμα του ήταν πολύ πετυχημένο, σίγουρα παίζει ρόλο πως παίζει ο καθένας όταν συγκρίνεις ένα παιχνίδι δεν μπορείς να έχει κάποιος την ίδια γνώμη για ένα παιχνίδι που το παίζει στο εύκολο με κάποιον που παίζει στο δύσκολο στα περισσότερα παιχνίδια είναι διαφορετικη εμπειρία κ όπως σωστά είπε το Last of us είναι εντελώς να εντελώς διαφορετικό παιχνίδι το εύκολο με το τέρμα δύσκολο.
    Εννοείται τώρα δεν μιλάμε για story αυτό δεν αλλάζει, μιλάω για την εμπειρία κ αυτό που σου μένει από το παιχνίδι είναι εντελώς διαφορετικό κ δεν μπορείς να συγκρίνεις ακόμα κ αν μιλάς για το ίδιο παιχνίδι όταν ο ένας παίζει εύκολο, ο άλλος δύσκολο.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  6. #425
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Εγώ που παίζω αυτή την περίοδο μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ.Είναι στο είδος που μου αρέσει.Σίγουρα πρέπει να αναβαθμιστεί τέρμα ο χαρακτήρας και η μηχανή . Οταν βλέπω Horde freakers το σκέφτομαι πριν ξεκινήσω μάχη ή την κάνω και εξαφανιστώ.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  7. #426
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παιδια γιατι σκαλωνετε τοσο?

    Το πως καθενας ξεκιναει να παιξει κατι, η διαθεση του, το ποσο του αρεσει η θεματολογια και κατα συνεχεια τα στοιχεια του παιχνιδιου ειναι διαφορετικα για τον καθενα, το ξερετε αυτο. Μπορει εγω να το θεωρω GOTY για τα δεδομενα μου το Days Gone, ο αλλος μπορει να το θεωρει μετριο και ο αλλος κακο. Αντικειμενικα μιλωντας δεν μπορεις να πεις οτι το Days Gone ειναι "κακο" παιχνιδι. Περισσοτερα απο τα στοιχεια του ειναι θετικα, παρα ανρητικα. Τωρα απο εκει και περα το ποσο καλο ειναι για τον καθενα φυσικα παιζει.

    Η συγκριση με το Last of Us δεν ειναι σωστη κατα τη γνωμη μου. H open world φυση του Days Gone αλλαζει εξολοκληρου το σχεδιασμο ολων των στοιχειων του παιχνιδιου. Ειτε μιλαμε για traversal ειτε για pacing, ειτε για gameplay ειτε για τον τροπο που μεταφερεται η ιστορια στον παικτη, ειτε για τη μηχανη γραφικων. Ειναι χαωδης αλλαγη. Επισης αλλο το production budget της Naughty Dog και το ανθρωπινο δυναμικο που διαθετει και αλλο αυτο της Bend. Και τελος θεωρω οτι και ο στοχος του ενος παιχνιδιου σε σχεση με τον στοχο του αλλου ειναι τελειως διαφορετικοι. Κανενα εκ των δυο παιχνιδιων δεν ειναι αυθεντικο survival. Το Last of Us ειναι survival action. Το Days Gone ειναι καθαρο action game. Εγω τουλαχιστον δεν ενιωσα ποτε οτι οι προμηθειες του παιχνιδιου χρειαζονταν management ή ηταν λιγοστες. Απλοχερα οπου και να κοιταξεις εβρισκες προμηθειες παντου.

    Γενικα δεν βρισκω καθολου περιεργο να ακουσω απο καποιον οτι γουσταρει πολυ το Days Gone. Κι εγω σε καποιες φασεις το γουσταρα πολυ. Ουτε και βρισκω περιεργο να ακουσω απο καποιον οτι το βρισκει επαναλαμβανομενο και μετριο.

  8. The Following 6 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Christos33 (05-06-2019),chronohill (05-06-2019),mihalis13 (05-06-2019),Peteoklis (05-06-2019),Slay (05-06-2019),Snk (05-06-2019)

  9. #427
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Εγώ είμαι ένας πχ. που το γουστάρει πολύ το παιχνίδι. Και, αν εξαιρέσω ορισμένα framedrops με τη μηχανή που μυ χάλαγαν ωρες ωρες το Immersion και μου την έδιναν στα νεύρα, θεωρώ το παιχνίδι α) αρκετά δεμένη ιστορία και πολύ καλό placing των αποστολών, β)πολύ ολοκληρωμένο από πλευράς κόσμου και aspects, γ) πολύ όμορφος κόσμος (και πλήρης) και τέλος πάρα πολύ διασκεδαστικό που θεωρώ πάρα πολύ σημαντικό στοιχείο.
    Από την πλευρά μου, και προς έκπληξή μου μπορώ να πω, ... είναι ένα απο τα καλύτερα exclussives της γενιάς

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Peteoklis For This Useful Post:

    MajereMP44 (06-06-2019),Snk (05-06-2019)

  11. #428

    Default

    Οτι στην πραξη ειναι πιο action το Days Gone απο το last of us αυτο ειναι δεδομενο(εκει πηγαινε πιο πισω το σχολιο μου περι Rambo).

    Δεν θυμαμαι να ειπε κανεις ως τωρα απο τους λιγους που σχολιασαμε οτι το παιχνιδι ειναι κακο. Παρολα αυτα διεκρινα μια αδυναμια απο μερικους να αναφερουν καποια τρανταχτα αρνητικα του παιχνιδιου,εκει ακριβως πηγαινε και το εξ αρχης σχολιο μου με το Last Of Us.

    Οτι το Days Gone δεν ειναι το τελειο παιχνιδι και οτι εχει τα θεματακια του,εξου και οι αναλογες βαθμολογιες που πηρε που απεχουν πολυ απο του last of us(περαν των gamespot/ign).

    Αυτο δηλαδη που αναφερες στα πιο πισω σχολια σου Val, οτι το παιχνιδι εχει και θεματα,γιατι ως τωρα απο τους περισσοτερους βλεπω να λενε οτι το μοναδικο θεμα του Days Gone ειναι τα frame drops...

    Απο εκει προκυπτει αυτο που εγραφα και πιο πισω οτι υπαρχει εμπαθεια γενικα απο τον κοσμο προς το εν λογω παιχνιδι καθαρα και μονο επειδη ειναι Sony Exclusive.

    Ουτε για το Αι των αντιπαλων βλεπω να γραφεται τιποτα,ουτε για την ροδελα με το Inventory ποσο ενοχλητικη μπορει να γινει,ουτε για το μεγαλο loading που υπαρχει στο παιχνιδι,ουτε τιποτα.

    Μπορει να παιξαμε αλλο παιχνιδι απο τους υπολοιπους,τι να πω.
    Last edited by Fulgore; 05-06-2019 at 16:31.

  12. #429
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Ναι αυτά που λές ισχύουν Fulgore.
    Αλλά κάποιοι όπως εγώ πχ. κρατάγαμε πολύ μικρό καλάθι και μας εξέπληξε - μας επηρέασε θετικά σε ότι είδαμε στην πορεία.
    Επίσης, το αντιμετώπισα απο την αρχή πιο πολύ σαν χαβαλετζίδικο παιχνίδι και λιγότερο σαν "σοβαρό" παιχνίδι όπως πχ. το tlou.

    Μπορεί αυτοί να είναι οι λόγοι που εγώ και κάποιοι άλλοι το αντιμετωπίζουμε τόσο θετικά.

    Τέλος και το θεωρώ πολύ σημαντικό εκτός απο τα τεχνικά θέματα (επ ουδενί δεν είναι unpayable μη τρελαθούμε) το παιχνίδι είναι πάρα πολύ καλό και ποιοτικό στο σύνολο (ναι αν τα βάλουμε λίγο στην άκρη αυτά).

  13. #430

    Default

    Εγώ έμεινα ευχαριστημένος από το παιχνίδι. Στα 40 ευρώ που το πήρα το θεωρώ τίμιο. Αρνητικά τα framedrops σε σημείο να με κουράζουν πολύ ( ps4 pro σε 4k tv) και το iQ των αντιπάλων , δεν ξέρω αν αλλάζει σε πιο δύσκολο επίπεδο ( παίζω στο normal). Άντε να έρθει το ps5να δούμε άσπρη μέρα

  14. The Following User Says Thank You to alelo For This Useful Post:

    Lefteris_X (05-06-2019)

  15. #431

    Default

    αυτο με τα framedrops ποτε ακριβως περιμενουν να το φτιαξουν? καλα κανω εγω και περιμενω να πεσει κ αλλο η τιμη του.

  16. #432
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Κανε ενα restart οταν ξεκινανε τα framedrops και θα δεις οτι στρωνει. Το ξερω δεν ειναι ιδανικο, αλλα it works.

  17. #433
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default


  18. #434
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    To ξεκινησα χθες απατσαριστο και σε 2μιση ωρες παιχνιδιου μου κολλησε 3 φορες και μαλιστα δεν κρατουσε τα saves, με γυριζε παλι πισω στην αρχη της αποστολης, για καποιο λογο δεν "εβλεπε" τα autosaves ενδιαμεσα. Κατεβασα το patch και ελπιζω σημερα να παιξω κανονικα.
    Στην πολυ πρωιμη επαφη πανω κατω ειδα αυτο που περιμενα, δλδ ομορφα γραφικα για open world, πολλα πραγματα να κανεις, προσπαθεια για storytelling παρα την sanbox φυση και αλλα ολα με μια αισθηση του οτι τα εχω ξαναδει και τα εχω ξανακανει πολλες φορες σε πολλα παιχνιδια.


  19. #435
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    ^^ Κανε ενα restart οταν ξεκινανε τα framedrops και θα δεις οτι στρωνει. Το ξερω δεν ειναι ιδανικο, αλλα it works.
    Το ειχα πει και στο review, η πτωση της αποδοσης δεν ειναι λογω του οτι γινεται ο κακος χαμος στην οθονη, μαλιστα τα περισσοτερα γινονται οταν υπαρχει ηρεμια. Υπάρχει προφανως καποιο σοβαρο bug (memmory leak?) που ακόμα δεν εχουν καταφερει να διορθωσουν.

  20. #436
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Λοιπον εφοσον το τερματισα και πλεον συμφωνα με τον Fulglore μονο τωρα εχω αποψη ας την καταθεσω...

    Το Days Gone για οσους δεν ξερουν βγηκε απο μια μικρη ομαδα 160 ατομων..διοθρωστε με αν κανω λαθος...Και το συγκρινουμε με μεγαθηρια οπως TLoU κ RDR2...αυτο απο μονο του ειναι μεγαλη τιμη για το παιχνιδι..και οντως οι ανθρωποι βαλανε πολυ μερακι και αγαπη και αυτο φαινεται...οπως φυσικα και φαινεται ο περιορισμος που ειχαν, και τα "αρνητικα" του παιχνιδιου οπως η αποτομη μεταβαση στα cutscenes, η ελλειψη animation στο μαζεμα κρεατος και καποια διαφορα αλλα μικρα...

    Εγω δεν μπορω να διανοηθω πως βγαλανε ενα τοσο μεγαλο παιχνιδι με τοσο πολυ υλικο...Αυτο και μονο δικαιολογει μια αγορα στην κανονικη του τιμη..

    Και εδω ειναι που το παιχνιδι κανει κατι πολυ καλα. Ειναι σουπερ διασκεδαστικο...Η βολτα με την μηχανη που δεν ξερεις τι σου την φυλαει...Τα camps που πηγαινεις, ξαφνικα πεφτει πυροβολητο και σκανε Freaks η καποιος breaker...εχει μια διαφορετικη ποικιλια μια αλλη νοτα..Για να μην πω για τα υπεροχα γραφικα και τις εναλλαγες καιρου..Μαγεια..
    Το προβλημα για πολλους ειναι οτι δεν κανει κατι σουπερ διαφορετικο και κατι ριζικο...Στα τετοια μας (συγνωμη κιολας)...Ειναι τοσο διασκεδαστικο που και ομως πολλοι το απολαυσαν ΠΟΛΥ περισοτερο απο το ..σοκ.. παιχνιδι της γενιας RDR2..Ποσιμπολ?Ποσιμπολ...
    Η αντιμετωπιση των ορδων αν και αργει λιγο να μπει στο παιχνιδι ειναι μο-να-δικ-κη εμπειρια..

    Η ιστορια ειναι δυνατον να ειναι τοσο καλη οσο και στο LoU?οκ δεν φτανει σε αντιστοιχο βαθος αλλα ηταν πολυ καλο το στορυ και πολυ αξιομνημονευτοι οι χαρακτηρες..Ναι στην παρουσιαση ισως να ηταν λιγο καπως σε καποια σημεια αλλα οταν τελειωσα και την ιστορια των NERO camps επαθα σοκ..τι αποκαλυψη ηταν αυτη???
    Στα performances επειδη επαιξα μετα απο το 1.04 δεν ειχα κατι gamebreaking...Framerate drops ειχα σε σημεια αλλα οκ...καποια κολληματα στην εικονα σπανια...

    Ειναι αυτο που λεω ..παιζει ρολο ποση σημασια θα δωσει ο καθενας και τι τον προδιαθετει αρνητικα..Τωρα που το σκεφτομαι στο RDR2 στις αρχες λειπανε χαρακτηρες απτο καμπ και καποια mission δεν λειτουργουσαν!Σε ποιο?στο παιχνιδι που φτιαχνοταν τοοοοσα χρονια και ηταν πισω της αυτη η μεγαλη ομαδα...σορυ που παιρνει την μπαλα το RDR2 ηταν φοβερο παιχνιδι και το απολαυσα...αλλα εφοσον συγκρινουμε μπορω και γω να "εκμεταλευτω" τα ψεγαδια του καθε παιχνιδιου...Αντιστοιχα τα ειπε πολυ καλα ο Val κ ο Μιχαλης τιθεται τοσο θεμα συγκρισεως?δηλαδη εγω που βαζω στο 9 πχ στο Days Gone απαξιωνω το LoU κ το RDR2?στον καθενα χτυπαει οτι του αρεσει...ολα ειναι σχετικα φιλοι μου απολαυστε τα παιχνιδια και φιλτραρετε το τι λεει ο καθενας και τι σας αρεσει..

    Για μενα το Days gone αποτελει απτα πιο ξεχωριστα παιχνιδια της γενιας, το βρηκα διασκεδαστικοτερο και πιο "τολμηρο" απo το spiderman πχ που μου το βγαζανε και GOty και τα περισσοτερα mission Μου θυμιζαν infamous...οπως και να εχει οι μερες περασαν παααααααααααααρα πολυ ευχαριστα και μπραβο σε αυτο το μικρο στουντιο και χαιρομαι που τους στηριξα...
    chronohill out/
    Spoiler!

  21. The Following 10 Users Say Thank You to chronohill For This Useful Post:

    Error Flynn (10-06-2019),hakoo (08-08-2019),Kane (10-06-2019),kostasb13 (10-06-2019),Lefteris_X (10-06-2019),MajereMP44 (10-06-2019),mihalis13 (10-06-2019),Snk (10-06-2019),spartan (10-06-2019),Valkyre (10-06-2019)

  22. #437
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Στο 1.10 που το παίζω τώρα δεν βλέπω bugs ή αλλά περίεργα.
    Στα αρνητικά του παιχνιδιού το frame drop με την μηχανή, η απότομη εναλλαγή των cutscenes και η AI των εχθρών, τουλάχιστον στο normal που το παίζω εγώ, δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι στο hard.
    Στα θετικά όλα τα υπόλοιπα, το παιχνίδι είναι πολύ διασκεδαστικό, πορωτικο και με έχει κάνει να θέλω να ολοκληρώσω όλες τις περιοχές του χάρτη με ότι αυτές περιέχουν. Δεν έχω μετανιώσει καθόλου για την αγορά του, το ευχαριστιέμαι και αυτό μου αρκεί.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    chronohill (10-06-2019),mihalis13 (10-06-2019)

  24. #438

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Λοιπον εφοσον το τερματισα και πλεον συμφωνα με τον Fulglore μονο τωρα εχω αποψη ας την καταθεσω...
    Spoiler!


    Αρα ζητω συγνωμη για τα πιο πισω σχολια και εύχομαι καλη συνεχεια σε ολους.
    Last edited by Fulgore; 10-06-2019 at 23:29.

  25. #439
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Μιας και έχω μπει αρκετές ώρες πλέον στο παιχνίδι θα συμφωνήσω μέχρι στιγμής με τους περισσότερους και κυρίως με την άποψη του Chronohill διότι τα είπε όλα μαζεμένα σε ένα ποστ.
    Να πω/ρωτήσω απλά δυο τρία πράγματα ακόμα.
    1) μόνο εγώ χεζομαι τα hordes και μόλις αντιληφθώ ότι μαζευόμαστε πολλοί τρέχω και αντίο; Δεν κάθομαι να τα παλέψω φοβάμαι.
    2) Στο locker για ποιο λόγο δεν μου βγάζει primary weapon να μπορώ να αγοράζω σφαίρες πιο εύκολα όπως στα υπόλοιπα όπλα;
    3) τα hordes (ναι...) μπορεί να τα πετύχεις και μέρα; Να ξέρω δλδ αν είναι να μην με νοιάζει τι ώρα βγαίνω για αποστολές και να το πάρω απόφαση. Επίσης, γίνεται να τουμπανιασεις όλα τα skills στο πρώτο playthrough?

    edit δεν είχα αγοράσει primary weapo, είχα ένα που βρήκα γιαυτο δεν μου το εβγαζε.. τώρα που αγόρασα μ το βγάζει κανονικά στο locker
    Last edited by MajereMP44; 06-08-2019 at 22:02.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  26. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    chronohill (06-08-2019)

  27. #440
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Μιας και έχω μπει αρκετές ώρες πλέον στο παιχνίδι θα συμφωνήσω μέχρι στιγμής με τους περισσότερους και κυρίως με την άποψη του Chronohill διότι τα είπε όλα μαζεμένα σε ένα ποστ.
    Να πω/ρωτήσω απλά δυο τρία πράγματα ακόμα.
    1) μόνο εγώ χεζομαι τα hordes και μόλις αντιληφθώ ότι μαζευόμαστε πολλοί τρέχω και αντίο; Δεν κάθομαι να τα παλέψω φοβάμαι.
    2) Στο locker για ποιο λόγο δεν μου βγάζει primary weapon να μπορώ να αγοράζω σφαίρες πιο εύκολα όπως στα υπόλοιπα όπλα;
    3) τα hordes (ναι...) μπορεί να τα πετύχεις και μέρα; Να ξέρω δλδ αν είναι να μην με νοιάζει τι ώρα βγαίνω για αποστολές και να το πάρω απόφαση. Επίσης, γίνεται να τουμπανιασεις όλα τα skills στο πρώτο playthrough?
    1) Καλά κάνεις. Κοντά στο τέλος του παιχνιδιού είναι πολύ πολύ καλύτερα να αντιμετωπίσεις τις ορδές
    2) Για να σου βγάλει primary πρέπει να αγοράσεις πρώτα από κάποιο camp. Αυτά που βρίσκεις δεν στα βγάζει εκεί
    3) Δεν παίζει ρόλο αν είναι μέρα ή νύχτα. Αλλες βγαίνουν την μέρα, άλλες την νύχτα. Για τα skills γίνεται, σου δίνει και τρόπαιο, αλλά και όλα να τα τελειώσεις στον χάρτη, θέλει λίγο grinding μετά το τέλος της ιστορίας


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •