Page 23 of 31 FirstFirst ... 13192021222324252627 ... LastLast
Results 441 to 460 of 618

Thread: Days Gone

  1. #441
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Είπα και γω! Μου φαίνεται πολύ δύσκολο να κάθομαι να παλεύω ορδές, δεν είμαι έτοιμος ψυχολογικά και θα με τρώνε για πλάκα.



    Για το όπλο ναι το βρήκα ότι αυτό έφταιγε!

    ευχαριστω
    Satan has left his killing floor
    PS4

  2. #442
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Οσο προχωραει το παιχνιδι η ποιοτητα ανεβαίνει κατα πολύ. Μπορώ να πω οτι οι αποστολές έχουν ποικιλία και ενδιαφέρον στο συνολό τους και έχουν πολύ καλές ιδέες οι δημιουργοί. Σε αυτό συμβάλει το οτι υπάρχουν πολλά ανοιχτά μέτωπα και μπλέκονται πολλοί σε φαινομενικά απλές αποστολές. Τεραστια διαφορα κανουν και τα skills και οι αναβαμισεις της μηχανης στην ολη εμπειρια. Μπραβο τους διοτι κινουνται σε σωστη κατευθυνση οι ανθρωποι στην Bend και συν τοις αλλοις το υποστηριζουν full.

    Είμαι πάνω κάτω στο σημείο που έδειξαν και στην Ε3 στο gameplay reveal που πας σε ένα bounty mission και γίνεται ο χαμος εκεί. Μου έκανε εντύπωση μεγάλη η αποστολή αυτη επειδη

    Spoiler!


    Ωραία πράγματα!

    Εχει κανείς περάσει τα challenges? Πήρα πρέφα σημερα οτι τα patches που ξεκλειδώνεις τα χρησιμοποιεις στο story οποτε περασα τα 2 πρωτα αλλα δεν μπορω να καταλαβω εαν όντως εχουν καποιο effect τα patches που πηρα. Φταιει μηπως που τα περασα με χαλκινο?

    Η βασική μου εικόνα πάντως για το παιχνίδι ειναι ότι τα χαλάει καπως στην παρουσιαση αλλα το gameplay είναι φοβερο. Ειναι πιο ωραιο στο actual gameplay παρα σε ορισμενα cut scenes απο ολες τις αποψεις. Και πιστευω οτι το παιχνιδι ειναι φρεσκο και αρκετα διαφορετικο στον τροπο που υλοποιεί καποια πραγματα. Δεν μπορω να δικαιολογησω το κραξιμο μεχρι στιγμης. Εδω και καμποσο καιρο που παιζω ολα τα open world games με τη σειρα (λολ) καθενα μου εχει δωσει κατι διαφορετικο. Και το RDR2 και το GTA V και το Spider-man και το Days Gone.

    Edit: αυτές οι στιγμές μου αρέσουν και ανεβάζουν απτό πουθενά την ένταση! Ο χοντρός ζομπης εκτελέστηκε με τη βοήθεια της εμπειρίας μ από τα dark souls LOL

    Last edited by MajereMP44; 08-08-2019 at 16:05.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  3. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    toninio (09-08-2019)

  4. #443

    Default

    το παιχνιδι, ειναι παιχνιδαρα, ας έχει και τα bugs τους. Χαλαρά game of the year. To θαψιμο που έπεσε στα reviews καθαρα λογω μαρκετινγκ, ανήκουστο και ταυτοχρονα ανησυχητικό το vα θαψουν τετοια παιχνιδαρα. Ωραιο στορυ, προσωπικα θα θελα πολυ να δω ενα σικουελ, ωραιοι χαρακτηρες, καλο gameplay, μεγαλη διαρκεια (οσο 2 games μαζι).

  5. The Following User Says Thank You to Drake23 For This Useful Post:

    MajereMP44 (09-08-2019)

  6. #444
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Για game of the year δεν μπορώ να μιλήσω ακόμα εγώ γιατί είναι στη μέση το resident evil 2 remake, που αν και δεν το έχω τελειώσει διότι κόλλησα με αλλα παιχνίδια όμως όσο έχω παίξει είναι επος, έρχεται και death stranding το Νοέμβρη. Αλλά ναι είναι και για μένα παιχνιδαρα και παρόλα τα αρνητικά ξεχωρίζει. Δεν πάνε να χεστουνε τα reviews!
    Satan has left his killing floor
    PS4

  7. #445
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Kαλα δεν το εθαψαν κιολας ρε παιδια, 71% εχει στο metacritic. Κι εγω εχω πολυ λιγο ακομα για να τελειωσω το story και θεωρω οτι ναι μεν θα μπορουσε να παει λιγο καλυτερα στις βαθμολογιες αλλα εχει καποια κουσουρια που δεν μπορει καποιος να αγνοησει. Στα τεχνικα λαθη δεν θα σταθω γιατι οπως ειχα ξαναγραψει ειναι λεπτομερειες μπροστα σε αυτο που εχουν καταφερει. Μιλαμε για ομαδα 130 ατομων που εχει φτιαξει ενα υπεροχο οπτικα ανοικτο κοσμο με δεκαδες on screen χαρακτηρες, real time weather, υπεροχους φωτισμους, εντυπωσιακα μοντελα κτλ. Για μενα ειναι πολυ εντυπωσιακο αυτο που εχουν καταφερει κι ας εχει καποια προβληματα μερικες φορες. Μονο μπραβο εχω να πω βασικα, μονο με σκληρη δουλεια βγαζεις τετοιο οπτικο αποτελεσμα οταν δεν εχεις χιλιαδες υπαλληλους και τεραστια budget απο πισω οπως η Rockstar και η Ubisoft.
    Περα απο τα τεχνικα, το βασικο στοιχειο για ενα open world game για μενα ειναι 1, ειναι fun to play? Το συγκεκριμενο ειναι, αν εξαιρεσουμε λιγο το traversing με τη μηχανη που για μενα ειναι λιγο δυσκοιλιο (το θεμα της βενζινης και των επισκευων γινεται κουραστικο γρηγορα ειδικα οσο μεγαλωνουν οι αποστασεις), ο κοσμος ειναι αρκετα δυναμικος και τα hordes τον κανουν πολυ πιο ενδιαφερον. Το παιχνιδι δειχνει τη δυναμικη του την πρωτη φορα που πρεπει να σκοτωσεις μια ορδη, ο συνδιασμος της προετοιμασιας με traps, επιλογη οπλων και στρατηγικων θεσεων και λιγο αργοτερα που ολα τα σχεδια εχουν παει στα σκουπιδια και απλα τρεχεις για να γλυτωσεις αλλα μπορεις ακομα να τα καταφερεις προσωπικα μου εδωσε κατι διαφορετικο.
    Επισης εχουν κανει αρκετα καλη δουλεια στην προσπαθεια να πουν μια ιστορια ενω παραλληλα τρεχει ενα open world παιχνιδι, πραγμα οχι ευκολο.
    Εκει που το εχασαν για μενα ειναι λιγο στην εκτελεση, τα cutscenes δεν εχουν τα production values που εχουμε συνηθισει απο αλλα exclusives, το acting ειναι λιγο (εως πολυ) υπερβολικο, ο Deacon ειναι λιγο ανυποφορος ωρες ωρες. Ειδικα στα sections που μιλανε πανω στις μηχανες το βαζω στο mute, αισθανεσαι οτι ειναι καποιος πανω απο το κεφαλι σου και ξελαρυγγιαζεται, ειδικα οταν παιζεις με headphones δεν παλευεται.
    Δεν ειναι ολα τα πραγματα ενδιαφεροντα σε ο,τι αφορα τα quests, but when it works it works.
    Πολυ καλη προσπαθεια απο την Sony Bend, για μενα αξιζει να υποστηριχθει οπως η Guerilla, η SSM και η ND.


  8. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    MajereMP44 (09-08-2019)

  9. #446
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Εμενα μου την σπαει η tucker και ο αλλος στο ραδιο αρβυλα ο copeland. Και πραγματικα ελπιζω στο τελος ολες οι δουλειες που εκανα για αυτους να εχουν καποιο νοημα σεναριακα διοτι δεν τους μπορω. Τρωνε καντηλι που παει συννεφο.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  10. #447
    PS4forums Addict ParanoidGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,356
    PSN ID
    ParanObscure
    Name
    Ανδρέας

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	40791160063_beca3d1601_b_jpg_800x0_crop_upscale_q85.jpg 
Views:	239 
Size:	138.6 KB 
ID:	11747

    Click image for larger version. 

Name:	DIESEL_SS19_PS-DAYS-GONE_IMAGES_LANDSCAPES_03-feat-770x433.jpg 
Views:	233 
Size:	115.4 KB 
ID:	11748

    Click image for larger version. 

Name:	DaysGone_Moto.jpg 
Views:	226 
Size:	181.4 KB 
ID:	11749



    ................


  11. #448
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Μιας και το ολοκλήρωσα να πω τελικές σκέψεις.

    Σενάριο καλό. Μια απλή ιστορία όχι κατι το ιδιαίτερο. Αν παρακολουθεις την ολοκληρωση των storylines καταλαβαινεις προς τα που παει και ΟΚ δεν επρεπε να βαζουν % ποσοστό κατεμέ.

    Γραφικά σουπερ! Τεχνικα προβληματα ειδικα προς το τελος δεν ξερω τι το επιασε αλλα πολλα κολληματα ρε γμτ μου εκανε. Δεν ξερω μηπως φταιει το τελευταιο update (διοτι πριν απο αυτο ηταν πολυ λιγα τα κολληματα εως μηδενικα) αλλα ναι μου τα χαλασε πολυ στο τελος. Και ο λογος που με εκνευρισε ειναι γιατι ειναι τοσο ωραιος ο κοσμος του που ειναι αμαρτια να κανει σπασιματα και κολληματα. Λογικα με το επομενο update θα τα διορθωσουν απλα οκ δεν ξερω ποσο θα ασχοληθω ακομα με το παιχνιδι διοτι εχουν μεινει μονο τα τριγυρω. Και φυσικα ενα θεμα με τη μεταβαση στα cut scenes που δεν ειναι καλη το εχει. Για πρωτη προσπαθεια απο αυτο το studio και open world τα πηγαν εξαιρετικά! Πολλες λεπτομερειες, φωτισμοι, διαμελισμοι κλπ κλπ

    Ηχος πραγματικα σαν effects, nature sounds, enemies, weapons, music etc τελειος! Στην μιξη εχω παραπονα με τις εντασεις ορισμενες φορες σε ομιλιες αλλα ΟΚ. Εννοειται με καλα ακουστικα ειναι τρομερο.

    Gameplay τι να πω αστερι το παιχνιδι. Ωραια μαχη, ο χαρακτηρας απο μαπας εξελισσεται σε φονικο οπλο απλα οχι overpowered κατι που μου αρεσει πολυ. Δεν λεω oτι δεν μπορεις να σκοτωσεις τα παντα με υπουλους τροπους και ειδικα με stealth αλλα ετσι πουστικα θα λειτουργουσε και καποιος σε αντιστοιχες περιπτωσεις αν θελεις να τα βαλεις με πολλους (ειτε ανθρωπους ειτε freaks), Η μηχανη και η σχετικη περιήγηση φοβερη επισης. Τα hordes επισης ειναι EPIC πραγματικα! Διασκεδαστικα και παθαινεις εναν εθισμο απο εκει που στην αρχη τα φοβασαι μετα θες να τα κυνηγησεις. Τρομερη υλοποιηση.

    Εαν βγει Days Gone 2 θα ηθελα παραπανω το στοιχειο του τρομου. Θα ηθελα επισης να εχει μυστικες περιοχες ο χαρτης (δεν ξερω αν εχει αλλα δεν εχω βρει τιποτα και εχω φαει τον τοπο). Οπως επισης καποια σπανια αντικειμενα που θα τα βρισκεις διασπαρτα σε σημεια που θα θελουν εξερευνηση κλπ ή τελοσπαντων μεγαλυτερη ποικιλια στο τι βρισκεις. Απο ενα σημειο και μετα ξερεις τι θα βρεις και που θα το βρεις και ειναι μονιμως το ιδιο. Τα ταδε οπλα και σφαιρες σε αυτα τα οχηματα, τα medkits σε αυτα τα οχηματα κλπ κλπ

    Τελικα παιρνει ενα πολυ αυστηρο 9 απο εμενα. Διασκεδαζω παρα πολυ με το παιχνιδι, ειναι τεραστιο, εχει πιστευτο κοσμο και πολλα μπραβο στην BEND! Πολλα μπραβο ομως. ΕΙναι αυστηρο το 9 διοτι στα παιχνιδια που μου αρεσουν δινω 10 ξερο χωρις πολλα πολλα. Απλα σε αυτο θα δωσω 9 επειδη δεν ειναι ομαλο στο πως τρεχει στο PS4 pro που το παιζω. Σε οποιον αρεσουν τα action-post apocalyptic shooters με καποια στοιχεια survival horror το συστηνω! Χαιρομαι πολυ που ασχοληθηκα με το παιχνιδι, ήταν πολύ παραπανω απο αυτο που περίμενα!
    Last edited by MajereMP44; 14-08-2019 at 00:40.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  12. The Following 5 Users Say Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    chronohill (13-08-2019),dimagic (03-11-2019),johnnyman25 (14-08-2019),Peteoklis (19-08-2019),toninio (13-08-2019)

  13. #449
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εδώ και λίγες μέρες τερμάτισα και εγώ το παιχνίδι και το πλατίναρα κιόλας (αρκετά εύκολη πλατίνα για όποιον ενδιαφέρεται)
    Προσωπικά μου άρεσε αρκετά το παιχνίδι παρόλα κάποια τεχνικά προβλήματα με κυριότερο αυτό τον frame drops.
    Προσωπικά σπάνια θα παρατηρήσω frame drops αλλά εδώ ήταν αρκετά συχνά αλλά ευτυχώς όχι σε κάποια μάχη (ούτε καν με τις ορδές), κυρίως όταν οδηγούσες την μηχανή έπεφταν πολύ. Θεωρώ πως για έναν πιο ευαίσθητο στο θέμα των framedrops μπορεί να ήταν και game breaking. Εμένα δεν με ενόχλησε και γενικά το απόλαυσα το παιχνίδι. Να σημειώσω πως παίζω σε απλό PS4.

    Στα του παιχνιδιού τώρα.
    Με εξέπληξε ευχάριστα που δεν ήταν ubi game. Δηλαδή δεν είχε 100 ερωτηματικά πάνω στον χάρτη να σε "πνίγουν", σαφώς και είχε αρκετές δραστηριότητες και θα μπορούσαν να ήταν λιγότερες αλλά τουλάχιστον εγώ δεν μπούκωσα ποτέ από το παιχνίδι, μιας και ακόμα αυτές οι δραστηριότητες άνοιγαν σιγά σιγά (πότε δεν είχα ενεργά πάνω από 3-4 main Και side quests).
    Μου άρεσε επίσης που σου έβγαινε στο παιχνίδι λίγο η survival αίσθηση (ειδικά στο πρώτο μισό του παιχνιδιού) αλλά ταυτόχρονα δεν σε κούραζε να βρεις και προμήθειες.
    Η ιστορία ήταν αρκετά καλή με μόνο αν και για μένα μετά τη στιγμή που κορυφώνεται κάνει μια μικρή κοιλιά. Δεν έχει κάποιο τρελό σενάριο που θα σε τρελάνει αλλά κάνει μια χαρά τη δουλειά της.
    Γενικά το σύστημα με τις αναβαθμίσεις και τα camps μου άρεσε πολύ και θεωρώ πως δούλεψε άψογα στο συγκεκριμένο παιχνίδι.

    Απο Gameplay κανένα παράπονο μιας και τις face to face μάχες θα απολαύσει κάποιος αλλά και την stealth προσέγγιση. Εκεί όμως που απογειώνεται είναι με τις ορδές.
    Πραγματικά είναι εξαιρετικά απολαυστικό να αντιμετωπίζεις ορδές. Το έχουν δουλέψει πάρα πολύ αυτό το σημείο.

    Γραφικά δεν νομίζω να χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω απλά εξαιρετικά!
    Γενικά θεωρώ πως η Bend studio έκανε πάρα πολύ καλή δουλειά και τα όποια λαθάκια υπάρχουν στο παιχνίδι νομίζω είναι λόγω απειρίας.
    Ανυπομονώ να δω το καινούριο τους παιχνίδι στην επόμενη γενιά (λογικά, αν και υπάρχει μια φήμη και για PS4) είτε είναι Days Gone 2 είτε κάποιος άλλος τίτλος.

    Γενικά σε όποια αρέσουν τα zombie games και θέλει ένα παιχνίδι για να περάσει καλά το συνιστώ. Για όποιον δεν του λέει κάτι το είδος απλά το προσπερνάει.
    Spoiler!

  14. The Following 7 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Christos33 (16-08-2019),chronohill (16-08-2019),Dimitris_ (17-08-2019),Error Flynn (28-08-2019),johnnyman25 (17-08-2019),Peteoklis (19-08-2019),toninio (17-08-2019)

  15. #450
    Member johnnyman25's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    68
    PSN ID
    johnnyman25@in.gr

    Default

    Νοίκιασα χθες για 6 μέρες από τα seven το παιχνίδι.
    Παιδιά είναι πάρα πολύ καλό.
    Χθες και σήμερα κάηκα πολύ
    Τρομερό από όλες τις απόψεις.



    May the Ps4 Pro Power be with you

  16. The Following User Says Thank You to johnnyman25 For This Useful Post:

    toninio (28-08-2019)

  17. #451
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Το τελείωσα εχθές το βράδυ και παρόλα τα μικρά προβλήματά του μόνο μπράβο μπορώ να πω στη Bend για αυτόν τρομερά ποιοτικό και ενδιαφέροντα τίτλο που παρέδωσε.
    Αυτό ήταν το παιχνίδι που πήρε τόσο χαμηλές βαθμολογίες από τον "τύπο" και γενικά είχε από την αρχή (ποτέ δε το κατάλαβα) ένα αρνητικό vibe;

    Από την πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία, από τους χαρακτήρες που όσο προχωρούσες πραγματικά δενόσουν μαζί τους, καταλάβαινες τι έχει συμβεί και έχουν διαμορφωθεί έτσι,
    τα ουσιαστικά side missions, τη χορταστικότατη αλλά μεστή διάρκειά του (αναρωτιόμουν πότε θα τελειώσει - αλλά δε βιαζόμουν να τελειώσει ),
    το πολύ καλό interface, άψογος ηχητικός τομέας, τον υποδειγματικό υποτιτλισμό μέχρι τον εκπληκτικό open world κόσμο που δημιούργησαν σε συνδυασμό με ένα δυνατό gameplay
    για μένα έγραψε σαν ένα από τα παιχνίδια που ευχαριστήθηκα περισσότερο μέσα στο 2019.

    Τι να πω . . . ; Ας το δουν κάποια τεράστια στούντιο που παραδίδουν κάθε χρόνο ή χρόνο παρά χρόνο τα ίδια και τα ίδια
    με διαφορετικό skin πως κάνεις μια ενδιαφέρουσα ιστορία χωρίς να γεμίζουν το χάρτη με ανούσια σημαδάκια ή πως κάποιος άλλος κολοσσός
    πως κάνεις ένα open world παιχνίδι που να είναι fun χωρίς ανούσια γεμίσματα από επιλογές τάχα μου δήθεν εμπλουτισμός στο game play
    που σαν αποτέλεσμα έχουν τα παιχνίδια τους να είναι "βαριά" και το κυριότερο όχι διασκεδαστικά.

    Βέβαια το RDR 2 που παρέδωσε η RockStar παρόλο που είχε πολλά θέματα, broken hdr, broken εντελώς multi,
    για μένα ένα τρομερά ανούσιο story σε αντίθεση με το αριστούργημα που ήταν το πρώτο, όλα αυτά πέρασαν στο ντούκου...

    H Bend Studios που παρέδωσε ένα παιχνίδι που όντως είχε και έχει κάποια θεματάκια αλλά μπροστά στο όλο αποτέλεσμα είναι μηδαμινά την κατακεραύνωσαν.
    Last edited by Error Flynn; 31-08-2019 at 13:38.

  18. The Following 7 Users Say Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    christos-sonyboy (31-08-2019),chronohill (31-08-2019),Dragonpaul (31-08-2019),johnnyman25 (01-09-2019),mihalis13 (01-09-2019),panos74gr (04-09-2019),toninio (04-09-2019)

  19. #452
    Member johnnyman25's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    68
    PSN ID
    johnnyman25@in.gr

    Default

    Quote Originally Posted by Error Flynn View Post
    Το τελείωσα εχθές το βράδυ και παρόλα τα μικρά προβλήματά του μόνο μπράβο μπορώ να πω στη Bend για αυτόν τρομερά ποιοτικό και ενδιαφέροντα τίτλο που παρέδωσε.
    Αυτό ήταν το παιχνίδι που πήρε τόσο χαμηλές βαθμολογίες από τον "τύπο" και γενικά είχε από την αρχή (ποτέ δε το κατάλαβα) ένα αρνητικό vibe;

    Από την πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία, από τους χαρακτήρες που όσο προχωρούσες πραγματικά δενόσουν μαζί τους, καταλάβαινες τι έχει συμβεί και έχουν διαμορφωθεί έτσι,
    τα ουσιαστικά side missions, τη χορταστικότατη αλλά μεστή διάρκειά του (αναρωτιόμουν πότε θα τελειώσει - αλλά δε βιαζόμουν να τελειώσει ),
    το πολύ καλό interface, άψογος ηχητικός τομέας, τον υποδειγματικό υποτιτλισμό μέχρι τον εκπληκτικό open world κόσμο που δημιούργησαν σε συνδυασμό με ένα δυνατό gameplay
    για μένα έγραψε σαν ένα από τα παιχνίδια που ευχαριστήθηκα περισσότερο μέσα στο 2019.

    Τι να πω . . . ; Ας το δουν κάποια τεράστια στούντιο που παραδίδουν κάθε χρόνο ή χρόνο παρά χρόνο τα ίδια και τα ίδια
    με διαφορετικό skin πως κάνεις μια ενδιαφέρουσα ιστορία χωρίς να γεμίζουν το χάρτη με ανούσια σημαδάκια ή πως κάποιος άλλος κολοσσός
    πως κάνεις ένα open world παιχνίδι που να είναι fun χωρίς ανούσια γεμίσματα από επιλογές τάχα μου δήθεν εμπλουτισμός στο game play
    που σαν αποτέλεσμα έχουν τα παιχνίδια τους να είναι "βαριά" και το κυριότερο όχι διασκεδαστικά.

    Βέβαια το RDR 2 που παρέδωσε η RockStar παρόλο που είχε πολλά θέματα, broken hdr, broken εντελώς multi,
    για μένα ένα τρομερά ανούσιο story σε αντίθεση με το αριστούργημα που ήταν το πρώτο, όλα αυτά πέρασαν στο ντούκου...

    H Bend Studios που παρέδωσε ένα παιχνίδι που όντως είχε και έχει κάποια θεματάκια αλλά μπροστά στο όλο αποτέλεσμα είναι μηδαμινά την κατακεραύνωσαν.
    Καλημέρα και καλό μήνα.
    Ποσο σωστός είσαι φίλε μου σε ότι λες.
    Χθες το Τερμάτισα και εγώ.
    Ότι καλύτερο έχω παίξει πραγματικά.
    Αγόρασα πριν ένα μήνα ps4 pro για τα exclusives και όχι μόνο και μέχρι στιγμής το days gone ήταν το παιχνίδι που με συνεπήρε πιο πολύ.
    Έχω τελειώσει και τα uncharted 4, Detroit become human, last of us remastered.
    Πολλα μπράβο στην bend.

    May the Ps4 Pro Power be with you

  20. The Following 2 Users Say Thank You to johnnyman25 For This Useful Post:

    Error Flynn (01-09-2019),toninio (04-09-2019)

  21. #453

    Default

    Να δώσω λοιπόν προτεραιότητα στο Days Gone. Θα το είχα παίξει ήδη, αλλά λόγω παντελούς έλλειψης χρόνου, δεν τα έχω καταφέρει, επομένως εξαρχής μπήκε ψηλά στην "to play" list. Η λίστα βέβαια είναι ήδη μεγάλη, με Plague Tale, Control που βγήκε τώρα, θέλω να δω ίσως το Odyssey, οπωσδήποτε Rime και Journey (ναι, ακόμα δεν έχω καταφέρει να το δω), ενώ το Witcher 3 το χω άχτι, αλλά και κάποια indies (αλλά θέλω να 'χω άνεση χρόνου για να το αρχίσω), κι αυτή είναι μόνο μία ελάχιστη λίστα με αυτά που μου χουν κάτσει να παίξω άμεσα, μίξη από παλιά και νέα. Σύντομα θα χω περισσότερο χρόνο, κι έχω σιγουρευτεί για την ποιότητα του Days Gone, που εξαρχής μου έκανε κλικ. Δεν ψάχνω ποτέ το τέλειο στα παιχνίδια, αλλά κάτι που θα χει ενδιαφέρον ως ιστορία και σίγουρα ένα πολύ καλό gameplay (o λόγος που παράτησα το RDR2, το gameplay, που ένιωσα ότι δεν είχε τίποτα να προσφέρει).......

  22. #454

    Default

    το ξεκινησα δυο-τρεις μερες τωρα μιας και το εχουν τρελανει στα patch. μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξω το 2019,μπραβο στην ομαδα της bend studio!

  23. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    spartan (02-11-2019)

  24. #455

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    το ξεκινησα δυο-τρεις μερες τωρα μιας και το εχουν τρελανει στα patch. μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξω το 2019,μπραβο στην ομαδα της bend studio!
    Θα συμφωνήσω. Κι εγώ αυτό παίζω αυτήν την περίοδο και μπορώ να πω ότι είναι από τα πιο ωραία open world experiences των τελευταίων ετών.

  25. The Following User Says Thank You to Nodens For This Useful Post:

    christos-sonyboy (03-11-2019)

  26. #456
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    .

  27. #457

    Default

    https://twitter.com/GoldenJoysticks/...87101447110656

    και καλυτερο ps4 παιχνιδι.
    Last edited by Fulgore; 15-11-2019 at 22:30.

  28. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    PDS (15-11-2019)

  29. #458
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Στα 20$ από σήμερα στο αμερικανικό psn

  30. #459
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    Στα 20$ από σήμερα στο αμερικανικό psn
    Όχι σήμερα είναι από την Παρασκευή
    Γενικά το Αμερικανικό έχει αρκετά φτηνά παιχνίδια σε σχέση με Ευρώπη.
    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 27-11-2019 at 23:50.

    xbox:Christoforo7s

  31. #460
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Το αγόρασα χτες 22:30. Φαινόταν με search όχι στο tab με τα παιχνίδια Black Friday

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •