Page 36 of 49 FirstFirst ... 2632333435363738394046 ... LastLast
Results 701 to 720 of 969

Thread: God of War

  1. #701
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Εγω καταλαβαινω ακριβως πως το λες Error Flynn, αλλα με παρεξενευει πως λες οτι τα προηγουμενα παιχνιδια ηταν "brainless action" με απλη αφορμη για στορυ. Θεωρω οτι ολα τα God of War εδιναν αρκετη εμφαση στο κομματι της ιστοριας. (αλλο το αν ηταν καλο ή οχι) Θελω να πω οτι ολα ειχαν αρκετο στορυ μεσα τους και δεν λειτουργουσε απλα ως μια αφορμη και μονο. Αλλωστε και αυτο το God of War σαν υποθεση εχει κατι παρα μα παρα πολυ παλο, δηλαδη ως αφορμη για να γινει το παιχνιδι. Η εξελιξη ειναι το θεμα.

    Επισης, καταλαβαινω οτι ηθελες ενα πιο less talk more action παιχνιδι, με πιο φρενηρη ρυθμο και δραση, αλλα απο την αλλη δεν βρηκα να του λειπει δραση, ουτε και μου φανηκε καταθλιπτικος οπως λες ο χαρακτηρας του Κρατος, ουτε ρε συ οτι το γενι ειναι χιπστερια, υπερβολη!

    Οπως και να εχει κατανοητον οτι το ηθελες πιο χυμα, αλλα φανταζομαι το εβλεπες απο χιλιομετρα (απο την πρωτη του ανακοινωση) οτι δεν θα ειναι σαν τα παλια.
    Ρε συ και βέβαια υπήρχε μια ιστορία, δεν είπα πως δεν είχε. Απλά δεν ήταν τόοοοοοοσο story driven παιχνίδι. Λειτουργούσε ως φόντο η ιστορία ενώ σε τούτο δω έχει πρωταγωνιστικό ρόλο.
    Δεν ήθελα κάτι συγκεκριμένο, πραγματικά όμως... Δεν έχω να προσάψω κάτι στο παιχνίδι. Το έκανα ξεκάθαρο αυτό παραπάνω. Και η ιστορία του μου αρέσει και τα παιχνίδια αυτού του pace μου αρέσουν με ολοκληρωμένους διαλόγους, χαρακτήρες κλπ.
    Συμφωνώ επίσης πως από δράση άλλο τίποτα. Απλά στα πλαίσια ενός GOW το θεωρώ κομμάτι εκτός φιλοσοφίας. Αυτό είναι όλο.
    Και βέβαια το έβλεπα πως έχει πάρη άλλη τροπή σαν παιχνίδι, και βέβαια το πήρα εν γνώση μου και σαφέστατα δε το μετάνιωσα. Το παιχνίδι μου άρεσε ΠΟΛΥ.
    Δεν θέτω θέμα πάνω σε αυτό. Είναι ξεκάθαρο το point μου... Μη σας πρήζω με τα ίδια και τα ίδια. Έδωσα και παράδειγμα γλαφυρότατο με τις ταινίες. Αντίστοιχα μπορώ να δώσω και με παιχνίδια.

    Τέλος, καταθλιψάρα τρελή όμως ο Kratos. Και η μουσάρα, τρέλα !

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    H αλήθεια είναι οτι έμεινα αρκετά στην φράση που αναφέρεις γιατί "δεν μου έκατσε καλά".
    Απο την άλλη αν έβαζα κάτω αυτά που μου αρέσαν στο παιχνίδι πιο πολύ με σειρά "αρεσκείας", στις πιο υψηλές θέσεις θα ήταν οτι επιτέλους ο χαρακτήρας δεν είναι ο brainless "vengeance will be mine NOW" τύπος αλλά έχει απίστευτα πολύ βάθος. Το λάτρεψα αυτό το κομμάτι και μου έκανε φοβερή εντύπωση που μπόρεσαν και το απέδωσαν τόσο καλά στο παιχνίδι είτε μέσω της ιστορίας, είτε μέσω του καταπληκτικού animation είτε μέσω του εξαιρετικού voice acting ή και σεναρίου που ακόμα και το "δεν λέω κάτι" σημαίνει κάτι και δηλώνει κάτι.

    Η αλήθεια είναι ότι και για μένα δεν είναι ανάγκη τα πάντα να γίνονται σοβαρά και "δραματικά", αλλά όταν γίνονται τόσο μαεστρικά δεν μπορώ παρά να βγάλω το καπέλο σε αυτούς που κατάφεραν αυτό το αποτέλεσμα.
    Δε διαφωνώ πάνω σε αυτά που λες... Είναι σωστά όλα όσον αφορά το τι πέτυχαν οι άνθρωποι... και δεν είναι καθόλου εύκολο πράγμα.
    Όμως να πω για ακόμη μια φορά πως μιλώ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ με φιλοσοφία παιχνιδιού.
    Γι΄ αυτό και είπα πως αν αυτό που παίξαμε αφορούσε έναν φρέσκο ήρωα δε θα είχα να πω τίποτα. Μιλώ πάντα σε σχέση με το GOW.
    Το ότι το έκαναν άψογα...; Γι' αυτό ούτε κουβέντα.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    To τελειωσα και εγω, και γνωμη δεν αλλαξα. Πολυ καλο παιχνιδι μεν, αλλα God of War δεν ειναι. Ποιο αναλυτικα στο spoiler
    Spoiler!
    Συμφωνώ με αυτά που λες επίσης Slay.
    Τα παρέκαμψα όμως γιατί δεν είναι αυτά το κεντρικό σημείο που έχω την ένστασή μου.
    Νομίζω όμως πως αυτά που εντοπίζεις σαν ατοπήματα ή αδυναμίες θα ήταν αδύνατο να πραγματοποιηθούν στην έκταση
    και κλίμακα των παλαιότερων παιχνιδιών. Αδύνατο από τεχνολογικής πλευράς το εννοώ. Σε άλλες γεννιές, σε άλλα μηχανήματα με άλλη δύναμη ίσως ναι.

  2. The Following User Says Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    Valkyre (16-05-2018)

  3. #702
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by Error Flynn View Post
    Το έπαιξα, το τελείωσα το καταευχαριστήθηκα... Υπέροχο παιχνίδι από όλες τις απόψεις... Τρομερά καλόγουστο μέσα στο πλαίσιο που ορίζει το θέμα του.
    Δε κάνει κοιλιά ποτέ, δεν είναι βαρετό ποτέ, δίνει μαθήματα για το πως θα πρέπει να είναι τα παιχνίδια αλλά God of War δεν είναι. (!)

    Να εξηγηθώ και να το τοποθετηθώ για το που είναι η μεγάλη μου ένσταση. Δε θα σταθώ στην αλλαγή του gameplay, κάμερας, την απουσία του μεγέθους που είχες στα προηγούμενα
    παιχνίδια είτε είχαν να κάνουν με μάχες είτε απλά κυκλοφορούσες σε τοπία που αισθανόσουν μυρμήγκι. Στο τελευταίο μέρος της "σειράς" όλα είναι διαφορετικά και όλα είναι μέσα από άλλο πρίσμα.
    Ακόμη και ο Kratos όπως ορίζει η αισθητική και οι επιταγές της εποχής μαζί με το καλοξυρισμένο κεφάλι του έχει αφήσει και μια ωραιότατη γενειάδα (λέγε με hipster) που τόσο βλέπουμε παντού τριγύρω μας.
    Αμ πως... Το προσπερνώ και αυτό όμως, καθώς επίσης και το παντελώς (για μένα) ανούσιο rpg στοιχείο του παιχνιδιού, (άλλη μια τάση / μόδα των σύγχρονων παιχνιδιών) που συναντούμε κατά κόρον στις τελευταίες μεγάλες κυκλοφορίες.

    Όλα αυτά θεμιτά, επιλογές που πραγματικά δε στάθηκα ουσιαστικά παρά μόνο σαν παρατηρήσεις κατά την πορεία μου μέσα στο παιχνίδι από την αρχή μέχρι το τέλος.
    Εδώ να πω πως έχω κάνει σχεδόν τα πάντα εκτός από το να βρω όλες τις βαλκυρίες, κοράκια κλ.Νομίζω πως ότι είχε ενδιαφέρον για μένα (καταπληκτικά sidequests) τα ολοκλήρωσα και τα ευχαριστήθηκα.

    Η μεγάλη μου ένσταση είναι μια. Τα God of War ήταν πάντα παιχνίδια που βασίζονταν σε ένα διασκεδαστικό "braineless" gameplay. Σαν να βλέπεις μια ταινία slasher όπου η υπόθεση είναι εκεί απλά σαν αφορμή
    για να περάσεις από μια σειρά καταστάσεων. Είναι απλά η πρόφαση. Εδώ λοιπόν συναντάμε ένα παιχνίδι με εξαιρετικό σενάριο, πολύ καλούς διαλόγους, χαρακτήρες κλπ όλα ολοκληρωμένα.
    Όλα αυτά όμως σε κόντρα της φιλοσοφίας και διάθεσης που πάντα είχαν τα Gof of War. Δε χρειάζομαι έναν Kratos σε βαθιά κατάθλιψη. Δε με ενδιαφέρει η ψυχική του διάθεση και σύνθεση. Δε χρειάζονται όλα πια
    να είναι τόσο σοβαρά. Γιατί μια σειρά παιχνιδιών που είχαν άλλο σκοπό ξαφνικά να γυρίσουν σχεδόν 180 μοίρες και να συναντώ ένα άλλο σύμπαν σκέψης και διάθεσης; Σαν να παίρνω το Evil Dead και να θέλω να το κάνω Silence of the Lambs.
    Γιατί τα πάντα πρέπει να είναι τόσο "βαριά" και "αληθοφανή" πλέον στα περισσότερα παιχνίδια; Είναι γοητευτικό εξίσου το να παίζεις ένα παιχνίδι που δε παίρνει τον εαυτό του στα "σοβαρά". Προσφέρει ένα άλλο είδος διασκέδασης. Ένα είδος απενοχοποιημένο.

    Να ξαναπώ λοιπόν πως αν αυτό το παιχνίδι κυκλοφορούσε κάτω από έναν διαφορετικό τίτλο σε τίποτα από όλα αυτά που προανέφερα δε θα είχα σταθεί πραγματικά.
    Να ξαναπώ επίσης πως 1000 μπράβο στην ομάδα που έφερε σε πέρας αυτό το αριστούργημα των σύγχρονων βιντεοπαιχνιδιών είναι λίγα.
    Να ξαναπώ τέλος όμως πως για τον συλλογισμό που ανέπτυξα παραπάνω το παιχνίδι αυτό δεν είναι God of War.

    Παίξτε άφοβα.
    Φαινόταν καιρό ότι η βιομηχανία πάει προς τα εκεί. Υπό αυτήν την έννοια δεν μπορείς να ψέξεις κάποιον ή κάτι γιατί θέλοντας και μη οι εταιρείες τάσεις ακολουθούν, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ντε και καλά, καλά κάνουν ή ότι επειδή συμβαίνει πρέπει να το επικροτήσουμε ή και να το αποδοκιμάσουμε outright. Έχουν όμως think tanks και αναλυτές που ξεπερνούν τον καθένα μας σε κάθε forum. Το αν ταιριάζει κάτι στον καθένα είναι καθαρά κάτι προσωπικό φυσικά αλλά η παραδοχή για την τάδε στροφή της τάδε βιομηχανίας προς την δείνα τάση είναι κάτι το οποίο μπορεί κάποιος εύκολα να παρατηρήσει και να διαπιστώσει.

    Έτσι λοιπόν το σχόλιο σου μου θύμισε πάρα πολύ τα παρακάτω όμως, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θεωρώ ότι τα ασπάζεσαι ή όχι:

    https://www.forbes.com/sites/insertc.../#5e45a69a15df

    https://www.criticalhit.net/gaming/g...o-games-again/

    Food for thought.

  4. The Following User Says Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    Error Flynn (17-05-2018)

  5. #703
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Spoiler!



    Δεν ειναι μονο αυτο... για εμενα το gameplay η καμερα κανουν απο μονα τους το βασικο gameplay του νεου παιχνιδιου πιο επικο απο οτι παλαιοτερα... Ενα απλο τρολ στο νεο GOW, οταν το πολεμαω και αυτο γεμιζει την οθονη μου και το εχω προσωπο με προσωπο, αυτο για εμενα απο μονο του ειναι πολυ πιο επικη μαχη απο οτι ηταν ενα τρολλ στα παλια god of war που το εβλεπα απο τα 30 μετρα μακρια και η καμερα ηταν καρφωμενη σε αποσταση. Εδω ειμαι μεσα στην δραση, δεν ξερω καμμια σχεση για εμενα.

    To moveset ειναι τεραστιο πλεον, οι runnic attacks πιο πολλες απο ποτε, οι εχθροι πολυ καλοφτιαγμενοι και απαιτουν να παιξεις σωστα. Αυτο το βλεπω την δραση απο μακρια και ο χαρακτηρας μου κανει κωλοτουμπες περα δωθε ηταν ωραιο επι εποχης PS2 αλλα απο PS3 εποχη ηδη ηταν παρωχημενο στα ματια μου.
    Εννοείται πως συμφωνώ ότι η μαχες είναι επικότατες!
    Έχω περάσει 45-50 ώρες στο παιχνίδι και έχω κάνει τα πάντα πλην μερικών collectibles (κοράκια, θησαυροί κλπ)
    Και έχω ευχαριστηθεί κάθε μάχη! Δεν μου έχει ξανατύχει σε videogame να περιμένω πως και πως την επόμενη μάχη!
    Θα δοκιμάσω άλλες rune attacks, άλλη στρατηγική και ακόμα μετά από τοσες ώρες νομίζω πως δεν τα έχω δοκιμάσει όλα στην μάχη.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  6. #704
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Γιατι το παιχνιδι γινεται ποιο δυσκολο αφου το τελειωσεις?

  7. #705
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Γιατι το παιχνιδι γινεται ποιο δυσκολο αφου το τελειωσεις?
    Τι εννοεις? Δεν παρατηρησα κατι τετοιο. Απλα οπως ειναι φυσικο πολλα πραγματα που απομενουν ειναι end game σκηνικα και ειναι οντως πολυ πιο δυσκολα (αυτο ειναι καλο για εμενα). Δηλαδη υπαρχουν περιοχες που θελουν να πας με μια Α προετοιμασια σε θεμα equipment.

  8. #706
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Πιστεύω ότι λένε ψέματα τελικά οι γυναίκες που λένε ότι "το μέγεθος δεν μετράει", μετά από την συζήτηση που είχαμε προηγουμένως σχετικά με τα μεγάλα boss fights όπως ήταν στα προηγούμενα παιχνίδια της σειράς...

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  9. #707
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Τι εννοεις? Δεν παρατηρησα κατι τετοιο. Απλα οπως ειναι φυσικο πολλα πραγματα που απομενουν ειναι end game σκηνικα και ειναι οντως πολυ πιο δυσκολα (αυτο ειναι καλο για εμενα). Δηλαδη υπαρχουν περιοχες που θελουν να πας με μια Α προετοιμασια σε θεμα equipment.
    Μα δεν εννοω κατι τετοιο. Ειχα γυρισει σπιτι, και βλεπω στον χαρτη την πρωτη αιθουσα που ειχα βρει, παω λοιπον και μου πεταγονται καποιοι εχθροι , οχι κατι τρομερο, και εχασα και εγω δεν ξερω ποσες φορες. Βασικα μου εκοβαν πιστευω πολυ περισσοτερη ενεργεια απο πριν. Μεσα στην αιθουσα δε τα πραγματα ηταν λιγο ποιο ευκολα απο οτι ηταν εξω, που υποτιθεται εκει θα ηταν ποιο δυσκολα.

  10. #708
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Το τελείωσα και εγώ μετά από καμία 50αρια ώρες gameplay, με 100% όλους τους χάρτες, valkyries, realms κτλ.
    Εκπληκτικό παιχνίδι από κάθε άποψη για μενα, τέτοιο λιώσιμο να κάθομαι να ψάχνω τα πάντα είχα καιρό να πάθω με παιχνίδι. Τόσα πράγματα να δεις, να κάνεις ακόμα και να μάθεις για την μυθολογια τους. Διασκεδαστικοτατο σύστημα μάχης και ένα γενικά πολύ πιο ώριμο, πιο μεστό παιχνίδι σε σχέση με τα προηγούμενα.
    Spoiler!

    Για μένα ξεπέρασε τις προσδοκίες μου και το σημαντικότερο είναι ότι έδειξε ότι είχε πραγματικά λόγο να συνεχιστεί η σειρά και βεβαίως να υπάρξει και συνέχεια από εδώ και πέρα. Ο τρόπος με τον οποίο άλλαξε η σειρά είναι για μένα ιδανικός, σίγουρα καλύτερος από το να βλέπαμε απλά το ίδιο παιχνίδι με τα προηγουμενα, το ίδιο ύφος και απλά να διαδραματίζεται στην Norse μυθολογία αντι της ελληνικης. Δράση μπόλικη συνεχίζει να υπάρχει, τα rpg στοιχεία είναι όσα πρέπει, ούτε λίγα αλλά ούτε και πολλά και το exploration αποτελεί ένα βήμα μπρος γιατί σειρά. Έπος!
    Last edited by kostasb13; 20-05-2018 at 14:23.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    mihalis13 (20-05-2018),Valkyre (21-05-2018)

  12. #709
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Κώστα για αυτό που λες στο spoiler αφού κατάφερες και το έβγαλες σε hard δεν έχω λόγια!
    Εγώ πήγα στην αρχή και απλά έπεφτα σε δευτερόλεπτα...
    Το ίδιο και στο normal. Τελικά το έριξα στο easy και μετά από παρά πολύ προσπάθεια κατάφερνα να το βγάλω..
    Για όλα τα υπόλοιπα που γράφεις συμφωνώ 100%.
    Από όταν έχω τελειώσει το παιχνίδι δεν έχω όρεξη για κανένα άλλο game. Αυτό νομίζω τα λέει όλα...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  13. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    kostasb13 (20-05-2018)

  14. #710
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Μιχαλη μου βγηκε η πιστη.....το συγκεκριμενο boss κανει πολλα soulsborne bosses να φαίνονται a walk in the park απλά...
    Spoiler!

  15. The Following User Says Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    mihalis13 (20-05-2018)

  16. #711
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  17. The Following 3 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    kostasb13 (21-05-2018),mihalis13 (21-05-2018),obione (21-05-2018)

  18. #712
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Έπος!!!
    Spoiler!

  19. #713
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    5+ εκατομμύρια μέσα σε ένα μήνα το παιχνίδι
    https://www.resetera.com/threads/kod...release.44656/

    Επίσης είπε ο Barlog ότι προσπαθεί να τους πεισει στη Santa Monica να βάλουν New Game Plus.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  20. #714
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    ^^ Μόνο 5 εκατομμύρια?





    (χαχαχαχα comment/gif από το νήμα που παρέθεσες - έκλαψα).
    Last edited by Sir_Teraflop; 25-05-2018 at 01:19.

  21. The Following User Says Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    panos74gr (02-06-2018)

  22. #715
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Λογικα θα γινει το best selling ps4 exclusive και σχετικα ευκολα μιας και θα εχει μεγαλο εμπορικο κυκλο.
    Μπραβο στη Santa Monica και πολυ θετικο για τη βιομηχανια γενικοτερα, να αλλαξει αυτο το ηλιθιο trend και η αποψη οτι τα single player games δεν πουλανε.



  23. #716

    Default

    Μεχρι και τον Σεπτεμβριο περιπου το παιχνιδι θα παιζει μπαλα μονο του απο πλευρας μεγαλου τιτλου για φετος,και μετα στις γιορτες θα ριξει η Sony ενα ομορφο price drop στα 39.90 αλα horizon και θα ανεβουν και αλλο.

  24. #717

  25. #718

    Default

    Θυμάται μήπως κανείς πόσα GB είναι το/τα updates;
    Λέω να το αγοράσω σήμερα αλλά αν θέλω να καώ απόψε πρέπει να κάνω προγραμματισμό αφού στο σπίτι είμαι με wind mobile broadband..

  26. #719
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Spoiler για τον τερματισμό!

    Spoiler!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  27. #720
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Εγω δεν διαβασα να λεει αυτο αλλα οτι υπαρχει 1 μυστικο μεσα στο παιχνιδι που ακομα δεν το εχει βρει κανενας. Δεν ειδα να διευκρινιζει περι τινος προκειται, αλλα βεβαια αυτο το εχω διαβασει εδω και καμμια βδομαδα. Ξαναμιλησε για το θεμα και ειπε οτι προκειται για cutscene?

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •