Page 49 of 49 FirstFirst ... 394546474849
Results 961 to 969 of 969

Thread: God of War

  1. #961

    Default

    Ρε αυτο το που ησασταν μη το γραφεις για εμενα, σου ειπα και την αλλη φορα, στο φορουμ με βρηκες, δε σε βρηκα...ο λογος που εχω το tomic20 εδω και οχι το xavier ειναι γιατι καποια στιγμη ειχα χασει το κωδικο. Ημουν απο ακομα παλιοτερα εδω μεσα, απο οτι φαινεται στο profile μου.
    Δλδ πουλουσαν το killzone και το resistance ps3 εποχες? Metacritic στα υψη, πωλησεις στο πατο. Τα θυμαμαι λαθος?

    καλως ή κακως δεν μπορεις να τους εχεις ολους, χωρις αυτο να σημαινει οτι σαν πλατφορμα δε πρεπει να δινεις επιλογες. Αλλα ουτε να χαραμιζεις τα βαρβατα σου στουντιο σε καταδικασμενες αγορες λογω του ανταγωνισμου.

    και μετα τη λες σε μενα για inertia. Επαναλμβανω αν εχει φρεσκες ιδεες η nd για το uncharted, ναι να το βγαλει. Το περιτυλιγμα μονο δεν αρκει.
    Θυμασαι το τελμα που ειχε φτασει το gow με το ascension? Το εξαντλησαν το gameplay. Δεν μπορουσαν να ξαναβγαλουν αλλο παιχνιδι στα επιπδα του 3. Πηγαν στο reboot, εκσυγχρονιστηκε το gameplay, πανεμορφο.
    Κατι αντιστοιχο θα ηθελα και απο ενα νεο uncharted, να με εκπληξει και οχι να βγει ακομα ενα απλα για την υποχρεωση.
    Πρωτα ειναι το παιχνιδι και μετα η ιστορια.

  2. #962
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by tomic20 View Post
    ο λογος που εχω το tomic20 εδω και οχι το xavier
    Πρεπει να σε θυμαμαι απο το insomnia με το xavier, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν εδω αυτο το nick η insomnia.

    Απο αυτη την ημερομηνια που ειναι το tomic δεν ειναι πολυ πισω η ''γεννηση'' του φορουμ (μερικους μηνες διαφορας). Και με το tomic απο τα πρωτα μελη εισαι παντως.

    Εγω μπηκα την δευτερη μερα νομιζω.
    .

  3. #963
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Δυστυχώς θα διαφωνήσω και για το Ascension. Εμένα μου άρεσε.

    Μειοψηφία και εδώ; Ναι.

    Και σε άλλους άρεσαν πιο πολύ τα παλιά GoW, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι υψηλού επιπέδου και το reboot. Απλά είναι άλλου ύφους/στυλ.

    Μόνο για το MP του Ascension δεν έχω άποψη, αφού ελάχιστα ασχολήθηκα. Για ND MP μπορώ να γράψω ολόκληρα δοκίμια.

    Το Uncharted πάντως βίωσε reboot και πάλι δεν σου άρεσε, άρα ότι και να κάνει η ND, μάλλον πρέπει να αποδεχτείς ότι δεν είναι για σένα. Όπως δεν είναι και για μένα τα Soulsborne. Δεν είναι όλα για όλους and that's OK.

    Killzone, Resistance, Uncharted μια χαρά πουλούσαν όλα day 1. Τι να αγοράζαμε δηλαδή; CoD; Που έπαιζε καλύτερα στο 360 και είχε λιγότερο κόσμο στο PS3; Είχαμε exclusives γραμμένα στο μέταλλο και ελάχιστα μας απασχολούσαν τα multiplatform.

  4. #964

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Πρεπει να σε θυμαμαι απο το insomnia με το xavier, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν εδω αυτο το nick η insomnia.

    Απο αυτη την ημερομηνια που ειναι το tomic δεν ειναι πολυ πισω η ''γεννηση'' του φορουμ (μερικους μηνες διαφορας). Και με το tomic απο τα πρωτα μελη εισαι παντως.

    Εγω μπηκα την δευτερη μερα νομιζω.
    παιζει να ξαναγραφτηκα στο καπακι .
    απο εποχες irc, παντα το xavier χρησιμοποιουσα. καποια μλκια θα εκανα στην εγγραφη.

    και το god of war 3 μου αρεσε, αλλα ελεγα οτι δεν θελω να δω αλλο ιδιο παιχνιδι απο τη santa monica. Το ascension δεν ειχε τιποτα νεο να προσφερει. To νεο gow το θεωρω μεσα στα top παιχνιδια μου για τη γενια.
    Όλα τα uncharted μου αρεσαν. Δε θελω να ξαναπαιξω το ιδιο παιχνιδι. Σου ειπα αν εχουν φρεσκες ιδεες, προφανως και το θελω.
    πουλουσαν τα killzone, resistance, οκ παω πασο. Μπορει να μη θυμαμαι καλα(αν και δεν το συνηθιζω).
    Last edited by tomic20; 20-01-2022 at 21:21.

  5. #965

    Default

    Και μουστάκι θα σε βάλουν να ξυρίσεις καημένε kratos

    https://www.gameworld.gr/news/rpg/47...VjZ6Fn1blbJqgs


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #966
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Metrosexual Kratos; Που πάμε ωρέ...

  7. #967
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Εξαφανίστηκε post ή μου φαίνεται;

  8. #968
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    Κανονικα τα βλεπω εγω (ολα).

    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  9. #969
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Έσβησα εγώ το δικό μου σκεπτόμενος ότι μπορεί να προκαλέσω μανούρες.

  10. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    psx3 (22-01-2022)

Page 49 of 49 FirstFirst ... 394546474849

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •