Page 43 of 49 FirstFirst ... 33394041424344454647 ... LastLast
Results 841 to 860 of 969

Thread: God of War

  1. #841
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Με κάποια καθυστέρηση θα έλεγα, να πω ότι παίζω αυτή την περίοδο το God of War. Δεν έχω να πω πολλά, είναι μεγάλο και πλούσιο και πανέμορφο αλλά δεν ήρθα εδώ να αναφέρω όσα γνωστά έχουν πει άλλοι φίλοι πολλάκις μέχρι τώρα, άλλωστε έχει πολύ ζουμί ακόμη. Πιο πολύ θα ήθελα να πω για την εξαιρετική δουλειά που έχει γίνει στον πλήρη εξελληνισμό των μενού, περιεχομένων και φυσικά την μεταγλώτιση.

    Δεν έχω κανένα πρόβλημα να παίξω και να κατανοήσω πλήρως παιχνίδια στην Αγγλική γλώσσα, πλην όμως όποτε μου δίνεται η δυνατότητα (από την Sony φυσικά, μιας και είναι όχι πρωτοπόρος αλλά μοναδική σε αυτό) να παίξω ένα παιχνίδι με ελληνικούς υπότιτλους ή και ήχο το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη. Εφόσον μπήκαν κάποιοι στο κόπο και το έξοδο να το κάνουν αυτό, μπαίνω και εγώ στην διάθεση να τιμήσω την προσπάθεια τους. Δεν λέω ότι πάντα είναι τέλεια τα πράγματα, αλλά στο God of War η δουλειά που έχει γίνει είναι εξαιρετική. Διάβαζα σχόλια για την φωνή του τάδε χαρακτήρα και διάφορα τέτοια αλλά προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ η δουλειά που έχει γίνει, νομίζω ότι οι φωνές είναι ταιριαστές και εύκολα τις συνηθίζεις, για το περιεχόμενο των διαλόγων δε, νομίζω ότι έχουν πιάσει ταβάνι στην ποιότητα καθώς δεν έχω πετύχει ακόμη κάτι που να μου φανεί περίεργο ή προβληματικό, ενώ πολλές φορές έχω γελάσει ή εντυπωσιαστεί με τους διαλόγους και τα σχόλια των χαρακτήρων. Βεβαίως να πω ότι δεν έχω ακούσει το πρωτότυπο στην Αγγλική για να έχω μέτρο σύγκρισης (για τον Κράτος ό,τι θυμάμαι από τα παλαιότερα παιχνίδια) αλλά δεν ξέρω καν αν είναι απαραίτητο κάτι τέτοιο πια ή αν θα μου αλλάξει την γνώμη. Το αντίθετο ίσως, να μου φανεί το παιχνίδι στα Αγγλικά πιο ξένο και προβληματικό πια - άλλωστε και ο Κράτος Ελληνικά θα έπρεπε να μιλάει εξαρχής.



    Εξαιρετική δουλειά στον πλήρη εξελληνισμό και ιδιαίτερα στην μεταγλώτιση. Μπράβο σε όλους όσους βοήθησαν να γίνει αυτή η ξεχωριστή δουλειά, επειδή εύκολα κρίνουμε και κατακρίνουμε αλλά σπανίως επιβραβεύουμε. Μπράβο και στην Sony που στους τίτλους πρώτης γραμμής που είναι και αποκλειστικότητες της πλατφόρμας κάνει αυτό το κάτι παραπάνω για τους Έλληνες παίκτες.

  2. #842
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default God of War

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Εξαιρετική δουλειά στον πλήρη εξελληνισμό και ιδιαίτερα στην μεταγλώτιση. Μπράβο σε όλους όσους βοήθησαν να γίνει αυτή η ξεχωριστή δουλειά, επειδή εύκολα κρίνουμε και κατακρίνουμε αλλά σπανίως επιβραβεύουμε.
    Θα μεταφέρω τα σχόλια στον τύπο που κάνει τον Kratos μιας και μένουμε στην ίδια πολυκατοικία. Θα χαρεί πολύ νομίζω.

  3. The Following User Says Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    Nek_Food (25-10-2019)

  4. #843
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Να το κάνεις και σε ευχαριστώ πολύ. Τις πρώτες μέρες κυκλοφορούσα στο σπίτι και τους μιλούσα στον ίδιο τόνο/ύφος επαναλαμβάνοντας συχνά και τις ατάκες του Κράτος στο άσχετο. Τώρα το ξεπέρασα και έχω βυθιστεί στο παιχνίδι και την ιστορία του, αφήνω τον ίδιο τον Κράτος να μιλάει (είτε με το στόμα του - λιγότερο, είτε με το τσεκούρι του - πολύ περισσότερο).

    Προσοχή ωστόσο να τονίσω ότι είμαι άνθρωπος που δεν μου αρέσουν οι μεταγλωτίσεις γενικά και ειδικά όταν γίνονται εξαναγκαστικά στα πάντα. Για να εξηγούμαι, μου φαίνεται χαζό αυτό που κάνουν άλλες χώρες (βλ. Γερμανία, Ισπανία, κλπ) να μεταγλωτίζουν υποχρεωτικά τα πάντα, ειδικά όσον αφορά υπαρκτούς χαρακτήρες - γνωστούς ηθοποιούς που μέρος του ρόλου τους είναι να μεταφέρουν τον ψυχισμό κλπ του χαρακτήρα που παίζονται σε τηλεόραση, ταινίες κλπ μέσω και του λόγου/φωνής τους. Το να μεταγλωτίζουν με έναν ψυχρό σχεδόν εν τύπο αγγαρίας (φασόν) τα πάντα, χωρίς χρώμα και ψυχή το απορρίπτω εντελώς και ευτυχώς δεν ισχύει εδώ στην Ελλάδα.

    Όμως να επανέλθω στο παιχνίδι, η δουλειά που έγινε για τον εξελληνισμό του και ειδικά όσον αφορά την μεταγλώτιση, προσωπικά μου αρέσει πολύ (να πω ότι παίζω αργά το βράδυ με ακουστικά, αν τυχόν έχει καμία διαφορά).

  5. The Following User Says Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    panos74gr (26-10-2019)

  6. #844
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Παίρνω πάσα από τον Νεκτάριο για να πω ότι και εγώ έχω αρχίσει εδώ και κάποιες μέρες το παιχνίδι
    Spoiler!

    Μπορώ να πω ότι μέχρι στιγμής μου αρέσει πολύ και δεν βλέπω να αλλάζω γνώμη. Αλλά επειδή είμαι γκρινιάρης (άλλοι το λένε όχι εγώ) να πω ότι ώρες-ώρες ο πιτσιρίκος με εκνευρίζει πολύ με τη συμπεριφορά του , τόσο με το σενάριο (πολύ αμερικανάκι μου φαίνεται) όσο και με τις βοήθειες που μου δίνει όταν κοιτάω το περιβάλλον. Μου το είπες ρε μάγκα ότι κάτι υπάρχει εκεί. Το είδα. Μη μου τα σπας συνέχεια. Επίσης άσε με να απολαύσω τη λύση του γρίφου, μη μου λες μήπως να κάναμε εκείνο ή το άλλο. Ο Κράτος είμαι, έχω λύσει δυσκολότερους. Επίσης και
    Spoiler!
    δεν μου ταιριάζει ιδιαίτερα. Αυτός παραείναι αμερικανάκι.

    Όσον αφορά τη μεταγλώττιση, η κόπια μου δεν έχει οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Έτσι και αλλιώς δεν θα την έβαζα να πω την αλήθεια. Δοκίμασα με το Ascension και το άλλαξα σε 5'. Όχι γιατί ήταν κακή σαν εκτέλεση (δεν πρόλαβα να σχηματίσω άποψη) αλλά ήταν κάτι τόσο ξένο στα αυτιά μου που με ενοχλούσε. Επίσης πιστεύω ότι όσο καλός και να είναι ο ηθοποιός δεν φτάνει την αυθεντική ερμηνεία (σε όλες τις περιπτώσεις όχι μόνο στο παιχνίδι)

  7. #845
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Χθες με κενά και καθυστέρηση θα έλεγα λόγω καθημερινότητας, τερμάτισα το God of War. Το παιχνίδι εξαιρετικό σε όλα του, οι άνθρωποι κατάφεραν να ταιριάξουν την σκανδιναβική μυθολογία με τον κόσμο του Κράτος και να δημιουργήσουν ένα ξεχωριστό και εξαιρετικής ποιότητας έπος.

    Όλα όσα έχουν αναφερθεί μέχρι σήμερα από άλλους παίκτες αλλά και ουσιαστικά από την πλειοψηφία των reviewers μιας και η αποδοχή του ήταν λίγο πολύ καθολική, πιστεύω προσωπικά ότι τα αξίζει πλήρως. Κανείς δεν νομίζω ότι ήταν προκατειλημμένος εξαρχής θετικά απέναντι του και για αυτό είχε αυτή την αποδοχή, το αντίθετο θα έλεγα. Όλοι ήταν επιφυλακτικοί για την συνέχεια ενός τίτλου με αρκετά παιχνίδια στο παρελθόν (φόβος για milking), αλλά και την τρομερή αλλαγή που τόλμησαν σε επίπεδο ιστορίας (από αρχαία Ελληνική μυθολογία σε αυτή των βορείων λαών) και μηχανισμών (από pure hack 'n slash σε περισσότερο rpg με υλικά, crafting, διαφορετικές πανοπλίες, enchantments, talismans, κλπ όμορφα αλλά ακόμη και side missions). Ο συνολικός κόσμος του πανέμορφος ξεκλειδώνει με όμορφο ρυθμό και μπόλικη ποικιλία τόσο από περιβάλλοντα όσο και από εχθρούς. Η ιστορία έχει ένα σταθερό ρυθμό να προχωράει ακόμη και αν ξεφύγεις λίγο και ασχοληθείς με τα side quests που έχει μιας και αυτά είναι αρκετά για να προσθέσουν στο παιχνίδι lore και gameplay αλλά όχι να σε πνίξουν και να σε αποπροσανατολίσουν ή να σου προκαλέσουν ένα αίσθημα αγγαρείας.

    Αφού όπως είπα το τερμάτισα υποθέτω ότι δεν έχω και πολλά πράγματα να κάνω... και όμως το παιχνίδι έχει πολύ ψωμί ακόμη για μένα ακόμη και μετά την "ολοκήρωση" του. Αν και έχω ολοκληρώσει όλα τα side missions/favors και το main story και έχω εξερευνήσει "πλήρως" τον κόσμο του, έχω να μαζέψω κάποια collectibles που μου ξέφυγαν (καμιά ντουζίνα odin ravens - 1 shrine - 2 tears - κάποια ολίγα artifacts) και να ξεπαστρέψω μερικές Valkyries ακόμη και φυσικά να κάνω ντου στο endgame περιεχόμενο των Niflheim και Muspelheim. Τρομερό...

    Η Ελληνική έκδοση είναι εξαιρετική σε όλα της και λυπάμαι που πολλοί είναι προκατειλημμένοι απέναντι της. Τα μενού και όλο το περιεχόμενο πολύ προσεγμένα, ενώ και η μεταγλώτιση εξαιρετική κατά την γνώμη μου. Σίγουρα όλα αυτά θα βοηθήσουν στο έπακρο αρκετούς παίκτες που έχουν ίσως ένα κάποιο πρόβλημα με την Αγγλική γλώσσα να κατανοήσουν πλήρως και να απολαύσουν τον κόσμο και την ιστορία του. Όμορφοι διάλογοι και χωρίς κανέναν ενδοιασμό ή λογοκρισία, βοηθάνε να ξεχωρίσεις χαρακτήρες και να δημιουργήσεις μία συμπάθεια ή και αντιπάθεια απέναντι τους. Μπράβο στην Sony που προσέχει την Ελληνική αγορά (όσο μικρή και να θεωρείται ή όντως να είναι) και σε όσους συμμετείχαν καθώς θεωρώ ότι σεβάστηκαν πλήρως το όραμα των δημιουργών. Μπράβο στην Sony που εμπιστεύεται και παρέχει στα αποκλειστικά της στούντιο τα μέσα και τον χρόνο να παράγουν τέτοιας ποιότητας τίτλους.

    Κλείνοντας, υποκλίνομαι σε όλους εκεί στην Santa Monica Studio.
    Εξαιρετικό, υπέροχο, απολαυστικό σε όλα του!!!

  8. The Following 6 Users Say Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    Christos33 (18-11-2019),chronohill (18-11-2019),hakoo (19-11-2019),Kane (19-11-2019),Sergio (19-11-2019),thanosa75 (18-11-2019)

  9. #846
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post

    Η Ελληνική έκδοση είναι εξαιρετική σε όλα της και λυπάμαι που πολλοί είναι προκατειλημμένοι απέναντι της. Τα μενού και όλο το περιεχόμενο πολύ προσεγμένα, ενώ και η μεταγλώτιση εξαιρετική κατά την γνώμη μου. Σίγουρα όλα αυτά θα βοηθήσουν στο έπακρο αρκετούς παίκτες που έχουν ίσως ένα κάποιο πρόβλημα με την Αγγλική γλώσσα να κατανοήσουν πλήρως και να απολαύσουν τον κόσμο και την ιστορία του.
    Πραγματικά οι διάλογοι και το μενού στα Ελληνικά είναι πολύ πετυχημένα. Πάνω από το μισό παιχνίδι τα χρησιμοποιούσα μέχρι που έφτασα σε κάτι περιγραφές μαγεμάτων οι οποίες δεν έβγαζαν νόημα (τελικά ήταν λανθασμένες) με αποτέλεσμα να το γυρίσω στα Αγγλικά. Πάντως ο κολλητός μου που δεν ξέρει Αγγλικά θα περάσει ζάχαρη. Επίσης μακάρι να υπήρχε και χαρακτήρας ανάλογος του
    Spoiler!
    και στα προηγούμενα της σειράς.
    Στο νόρμαλ που το έπαιξα δεν δυσκολεύτηκα καθόλου με εξαίρεση
    Spoiler!
    όπου ταλαιπωρήθηκα για περίπου δύο ώρες. Πολύ φτηνό boss κατά τη γνώμη μου που δυσκολεύει αρκετά καθώς πολύ συχνά βγαίνει εκτός κάμερας και δεν το προλάβαινα. Πατροπαράδοτα trials στο Muspelheim που δεν λείπουν από κανένα τίτλο της σειράς, πέρασα ευχάριστα. Στο niflheim όμως λόγω του τυχαίου των περιεχομένων των σεντουκιών ήταν κάπως εκνευριστικό.

    Συνολικά ήταν ένα καταπληκτικό παιχνίδι που με γέμισε, με διασκέδασε, με τσάντισε, με μάγεψε. Θα μου μείνει αξέχαστο.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Kane For This Useful Post:

    MajereMP44 (20-11-2019),Nek_Food (21-11-2019)

  11. #847
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Aπο τα καλυτερα reboots που εχουν γινει ποτε, αν οχι το καλυτερο. Περα απο την αλλαγη του υφους και το γραψιμο που ειναι εξαιρετικο, το παιχνιδι στον πυρηνα του ειναι ο ορισμος του fun to play, εχει απο τα πιο διασκεδαστικα συστηματα μαχης που εχω παιξει. Θριαμβος για την Santa Monica αναλογος της Guerilla που πηγαν σε αυτη τη γενια απο αμυαλα hack n slash και shooters σε 2 απο τα πιο ολοκληρωμενα προιοντα της γενιας χωρις να παραμερισουν το πιο βασικο. Ειναι videogames και τα videogames πρεπει εκτος απο καλο story και ωραιο γραψιμο να ειναι διασκεδαστικα.


  12. The Following 8 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    BillyFlo81 (21-11-2019),Kane (21-11-2019),mihalis13 (20-11-2019),Nek_Food (21-11-2019),PDS (21-11-2019),Slay (21-11-2019),spartan (20-11-2019),thanosa75 (20-11-2019)

  13. #848
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    ...όπου ταλαιπωρήθηκα για περίπου δύο ώρες. Πολύ φτηνό boss κατά τη γνώμη μου που δυσκολεύει αρκετά καθώς πολύ συχνά βγαίνει εκτός κάμερας και δεν το προλάβαινα.
    Εάν έχεις κάποιο "boss fight" στα σκαριά:
    1. με το R3 μπορείς να κάνεις lock on target και να επικεντρώσεις πλήρως το ενδιαφέρον σου επάνω του,
    2. ενώ και το κάτω βέλος σου επιτρέπει γρήγορη στροφή 180 μοιρών αν έχει βρεθεί ο εχθρός απότομα πίσω σου.

    Click image for larger version. 

Name:	ps4-controls-layout.jpg 
Views:	251 
Size:	90.6 KB 
ID:	11848

  14. The Following User Says Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    Kane (22-11-2019)

  15. #849
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια Νεκτάριε!
    Έχω τελειώσει το παιχνίδι αλλά ίσως να το παίξω σε NG+. Τα δοκίμασα αλλά δεν με βοήθησαν ιδιαίτερα. Απλά έχω γίνει πιο αργός.

  16. #850
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Thumbs up

    OK, το πλατίναρα, έτσι όμορφα απλά και αβίαστα (εκτός αυτόν τον μικρό που υπέστην από την βασίλισσα των Βαλκυριών την πρώτη μέρα που πέρασα μαζί της). Δεν ασχολούμαι πια με πλατίνες κλπ στην πλειοψηφία των παιχνιδιών, ακόμη και αν είναι κάτι σχετικά βατό και εύκολο, ειδικά αν δεν με πολυενδιαφέρει και το παιχνίδι μετά την πρώτη μου βόλτα μαζί του (πρώτο run του campaign).

    Τo God of War όμως, χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια, χωρίς πολλά πολλά ήταν ένα όμορφο ταξίδι που σταδιακά σε κατευθύνει να ξεκλειδώσεις και όλα τα τρόπαια, σχεδόν χωρίς καμιά ανάγκη από κάποιον οδηγό στρατηγικής κλπ ακόμη και για τα "collectibles" μιας και την συντριπτική πλειοψηφία τα βρήκα χωρίς κάποια βοήθεια, αφού έψαχνα τα πάντα, γύριζα κάθε πέτρα, έσπαγα κάθετι που μπορούσα να σπάσω στο παιχνίδι, πήγαινα παντού. Το πιο δύσκολο από όλα ήταν η μάχη με την Sigrun ακόμη και στην επιλογή της ευκολίας στο πιο ανώδυνο και με εξοπλισμό άνω του επιπέδου 9 (πάνε οι εποχές για μένα που το S&M ήταν μέρος του παιχνιδιού από επιλογή). Αν και η πρώτη επαφή ήταν ηθελημένα αναγνωριστική (και πολύ σύντομη) η δεύτερη επίσης για να κόψω κινήσεις και επιλογές πήγε καλύτερα, την τρίτη φορά πήγα πολύ πιο προετοιμασμένος και την κατέβασα μέχρι τέρμα αλλά πέθανα τελικά βλέποντας το R3 πάνω από την Βαλκυρία (και είχα ήδη χρησιμοποιήσει την πέτρα ανάστασης). Από εκεί και πέρα η μέρα κύλισε με κατάρες, νεύρα, φτηνούς (πολύ φτηνούς) θανάτους και επειδή δεν την παλεύω να σπάνε τα νεύρα μου πολύ, το άφησα να ηρεμήσω.

    Την επομένη με την αδρεναλίνη και την σεροτονίνη ανεβασμένες από το γυμναστήριο που πήγα το πρωί, γύρισα και συγκεντρωμένος μετά από δύο αξιόλογες προσπάθειες, την τρίτη φορά σοβαρεύτηκα και την κατάφερα σχετικά άνετα θα έλεγα. Αυτή ήταν η πιο δύσκολη στιγμή για μένα στο παιχνίδι, όχι όμως λόγω κακού σχεδιασμού από τους υπεύθυνους αλλά λόγω στρεβλής προσέγγισης από μένα, ειδικά όταν δεν τα κατάφερνα με το κλασσικό γιούργια μοτίβο που συνήθως έχουν τα hack&slash παιχνίδια για μένα και νευρίαζα που αυτό οδηγεί σε ακόμη πιο αποτυχημένες επιλογές. Με ηρεμία, υπομονή, την ασπίδα και τον Ατρέα σε πρωταγωνιστικό ρόλο μαζί με την αποφυγή και προσεχτική χρήση των επιθέσεων μου τις σωστές στιγμές η μάχη με οποιονδήποτε εχθρό και όλες οι προκλήσεις (όπως του Muspelheim) στο παιχνίδι είναι αντιμετωπίσημες χωρίς άγχος και περιττά νεύρα.

    Εξαιρετική εμπειρία συνολικά, μπήκε στο πάνθεον των αγαπημένων μου παιχνιδιών.

  17. The Following 7 Users Say Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    hakoo (09-12-2019),Kane (09-12-2019),mihalis13 (09-12-2019),PDS (09-12-2019),Sergio (10-12-2019),Valkyre (09-12-2019),volyros (23-04-2020)

  18. #851

  19. The Following 3 Users Say Thank You to nikosgnr For This Useful Post:

    DJTaurus (09-01-2020),Nek_Food (10-01-2020),Sergio (10-01-2020)

  20. #852

  21. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    Sergio (28-03-2020)

  22. #853
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Αγορά με Αγγλικές λίρες, αμερικανικού κλειδιού του παιχνιδιού για να το παίξεις με τον Ελληνικό σου λογαριασμο. Ε, ρε παγκοσμιοποιηση.

  23. The Following User Says Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    nikosgnr (28-03-2020)

  24. #854

    Default

    Υπάρχει το God of War με ελληνικούς υπότιτλους στο playstation store?

  25. #855
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Αν το πάρεις απο το δικο μας store (Ελλάδα)
    Ναι έχει και Ελληνικούς υπότιτλους και Ελληνικη μεταγλώττιση.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  26. #856

    Default

    Δεν γράφει όμως πως έχει.
    Details
    Genre: Action, Adventure
    Audio: God of War: (Portuguese, English, Spanish)
    Subtitles: God of War: (Portuguese, English, Turkish, Spanish, Dutch)

  27. #857
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by euagelos View Post
    Δεν γράφει όμως πως έχει.
    Details
    Genre: Action, Adventure
    Audio: God of War: (Portuguese, English, Spanish)
    Subtitles: God of War: (Portuguese, English, Turkish, Spanish, Dutch)


    Ποτέ δεν γράφει για Ελληνικά. Έχει όμως. Πίστεψέ με. Αγοράζω μόνο digital.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 19-04-2020 at 16:21.

  28. #858

    Default

    Ok ευχαριστώ για την απάντηση, το αγόρασα.

  29. #859
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by euagelos View Post
    Ok ευχαριστώ για την απάντηση, το αγόρασα.
    Να σαι καλά. Εύχομαι να το απολαύσεις.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  30. #860
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    καθομουν κ εψαχνα χθες τα μενου κ δεν εβρισκα πουθενα την Ελληνικη μεταγλωτιση.

    μπορει καποιος να βοηθησει?
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •