Page 41 of 49 FirstFirst ... 31373839404142434445 ... LastLast
Results 801 to 820 of 969

Thread: God of War

  1. #801
    Advanced Member nikosgnr's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    565
    PSN ID
    nikosgnr
    Name
    Νίκος

    Default

    Όχι, είμαι με το ένα πιο πρίν. Ουσιαστικά προτελευταίο σκαλί.


  2. #802
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by nikosgnr View Post
    Όχι, είμαι με το ένα πιο πρίν. Ουσιαστικά προτελευταίο σκαλί.
    Ακριβώς το ίδιο έπαιξα και εγώ.
    Προσωπικά θεωρώ πως είναι οκ. Αν βγαλεις την αρχή μετά δεν θα έχεις θέμα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  3. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    nikosgnr (15-02-2019)

  4. #803
    Advanced Member nikosgnr's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    565
    PSN ID
    nikosgnr
    Name
    Νίκος

    Default

    Τέλεια. Συνεχίζω τότε.. Thnx!

  5. #804

  6. #805
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Είναι απίστευτο αυτό που έχει κάνει το God of War. Απλά δεν έχω λόγια...


    Last edited by WolfRathmA; 05-04-2019 at 10:51.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  7. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    PDS (05-04-2019)

  8. #806
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Του αξιζουν ολα τα βραβεια ΙΜΟ. Μπορει να εβγαλα το RDR2 GOTY μου αλλα οπως ειχα πει το επαιξα κυριολεκτικα κορωνα γραμματα. Εκπληκτικο come back απο ενα franchise που προσωπικα ειχα σκυλοβαρεθει.

  9. #807

    Default

    Εγω παντως εξακολουθω να θεωρω οτι τα βραβεια ειναι τερμα στημενα και το ειχα γραψει και στα προηγουμενα σχολια.

    Οσο καλο και χρυσο να ειναι το God of war(τα εχουμε γραψει και στις πιο πισω σελιδες),το να βλεπω να παιρνει βραβειο της χρονιας για την ιστορια και το σεναριο ειναι αστειο.
    Βραβειο για καλυτερη αφηγηση(Narrative)?Ε συγνωμη αλλα γελαω.

    Σε καποιες κατηγοριες δεν εχω κανενα απολυτως θεμα να παρει βραβειο της χρονιας οπως σαν Action Adventure και φυσικα του αξιζουν μιας και ηταν μεγαλο στοιχημα και για τον ιδιο(θυμαστε τα σχολια που γραφονταν απο πολλους οτι αυτο δεν ειναι God Of war και θα πατωσει),σαν γραφικα ή ακομα και σαν παιχνιδι της χρονιας(αφου ειναι υποψηφιο).Αλλα σαν ιστορια βραβειο της χρονιας?
    Τελος κατι αλλο που θεωρω τερμα αδικο στα διαφορα βραβεια ειναι να παιρνει τα περισσοτερα βραβεια ενα παιχνιδι λες και ειναι παιχνιδι της 20ετιας καθε φορα,και ολα τα υπολοιπα παιχνιδια να απορεις γιατι μπαινουν υποψηφια αν ειναι να μην εχουν καμια ελπιδα.

    British game of the year κερδισε το Forza Horizon 4 αντι του Red Dead?
    Multiplayer παιχνιδι το A Way Out?Multiplayer παιχνιδι της χρονιας ενα single player Co Op παιχνιδι?
    Best Performance ο Stranger που τον βλεπουμε σε 2-3 σημεια ολα και ολα στο παιχνιδι και οχι ο voice actor κεντρικων χαρακτηρων οπως του Kratos ή του Arthur?

    Οτι να ναι πραγματικα.

  10. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    DJTaurus (05-04-2019)

  11. #808
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Παιδια ξερετε ποσος κοσμος εμπλεκεται σε αυτα τα βραβεια συνολικα? Ειναι απλα αδυνατο να ειναι στημενα. Κατι που δεν το πιστευα ετσι και αλλιως σε αλλες εποχες.

    Ο μονος ενδοιασμος που ειχα παντα για τετοια βραβεια ειναι οτι ισως υπαρχει μια ασυνειδητη ταση (χωρις ακριβως να το κανουν επιτηδες) να ικανοποιησουν τις μαζες. Κατι που μου απεδειξαν οτι δεν ισχυει. Θα μπορουσαν εστω να δωσουν το British game of the year στο Read Dead και αντι αυτου το εδωσαν σε μια σειρα διαμαντι(forza horizon) που ειναι καιρος να αναγνωριστει με καποιον τροπο.

    Δεν εχει σχεση με την προσωπικη μας αποψη. Και για μενα το Witcher 3 δεν θα ηταν καν στους υποψηφιους για το GOTY 2015. Πρωτο θα εβαζα το Soma και δευτερο το MGS5(ασχετα αν με απογοητευσε σαν MGS) απο αυτα που εχω παιξει. Αυτο δεν σημαινει οτι ηταν στημενα τα βραβεια του 2015.

    Επισης μεσα στα καλυτερα multiplayer games ever για μενα ειναι το Journey και το LBP . Δεν μου κανει καθολου εκπληξη αυτη τους η επιλογη. Δεν ειναι μονο τα multiplayer shooters. To The way out σιγουρα ειναι απειρα πιο innovative απο αυτα by default.

    O τροπος που εδωσαν τα βραβεια για μενα κλειδωσε περισσοτερο την αξιοπιστια τους παρα με κανει να τους αμφισβητω.
    Περιμενα να σαρωσει το RDR2 γιατι εκτος απο οτι ειναι μια πολυ λογικη επιλογη ως ενα εξαιρετικο παιχνιδι, αφηνει και τους παντες ικανοποιημενους. Διαψευστηκα.
    .

  12. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    panos74gr (05-04-2019)

  13. #809
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Για το The Way out πάντως δεν εκπλήσσομαι..
    Για μένα πραγματικά ήταν το καλύτερο multi που έπαιξα πέρυσι μην πω γενικά σε αυτή τη γενιά.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  14. #810

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    (forza horizon) που ειναι καιρος να αναγνωριστει με καποιον τροπο.
    Αν ψαξεις λιγο στα προηγουμενα Forza παιχνιδια και ειδικα το FH3 θα δεις οτι εχει κερδισει ενα σκασμο βραβεια. Η σειρα αυτη γενικα εχει αναγνωριστει εδω και καιρο και ειδικα με το προηγουμενο παιχνιδι της σειρας.Εκει πηγαινε και το σχολιο μου περι Forza Horizon 4 που ειναι μια απο τα ιδια κυριολεκτικα με το προηγουμενο(πολυ καλο βεβαια)της σειρας 3,απλα με το νεο στοιχειο με τους καιρους και οτι ειναι στην Αγγλια.

    Περαν τουτου δεν ξερω πως ακριβως προκυπτουν οι νικητες,απλα ετσι οπως βλεπω το God Of War να κερδιζει βραβεια σε ορισμενες κατηγοριες ειναι λες και επαιξα αλλο παιχνιδι εγω και παρα πολλοι αλλοι και στο εδω forum αλλα και σε αλλα.

    Μα σοβαρα τωρα καλυτερη ιστορια της χρονιας το God Of war?

    Και για την ερμηνεια αν εδιναν πχ στον Voice actor του Kratos να το καταλαβω.Αλλα βραβειο για τον voice actor του Stranger?
    Last edited by Fulgore; 05-04-2019 at 21:04.

  15. #811
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Προφανως και δεν βλεπουμε ολοι τα ιδια πραγματα. Αποκλειεται να συμφωνησουν ολοι με αποφαση βραβειων. Ειτε μιλαμε για ταινιες ειτε για παιχνιδια, metacritic, IMDB.
    Βλεπεις καθε φορα εκατονταδες μηνυματα ανθρωπων που ορκιζονται οτι δεν μπορουν να κατανοησουν καποια βραβεια/βαθμολογιες.
    Δεν θυμαμαι ποτε στην ζωη μου να εχω δει ομοφωνια σε τετοια αποτελεσματα, βαθμους κτλ.
    .

  16. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Sir_Teraflop (05-04-2019)

  17. #812
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Κάντε μια αναζήτηση στο Google να δείτε ακόμα και στην Wikipedia την προέλευση κάθε διαγωνισμού και το πως ψηφίζουν και θα καταλάβετε πολλά.

    Για παράδειγμα τα BAFTA από το British Academy Film and Television Arts αφορούν ένα μη κερδοσκοπικό οργανισμό που έχει τις ρίζες του το 1949(!) και μόλις το 2004 άρχισαν τα αντίστοιχα του Gaming μιας και αυτό έχει αρχίσει να τζιράρει αρκετά παραπάνω από τα άλλα μέσα (tv/κινηματογράφος) και να έχουν εισάγει τον όρο "Moving Images".

    Από τα 7.500 μέλη δικαίωμα ψήφου έχουν τα 6.500 αντίθετα με τα Golden Joystick που είναι FFA και online.

    Αν είδατε το Preshow (με δημοσιογράφους από Gamespot κλπ.) προσπαθούσαν να βρουν το innovation σε κάθε τίτλο nominee με ενδιαφέρουσες (ή μη απόψεις) και κυριότερα το πως προωθεί το μέσο προς τα μπροστά ή και παράλληλα σε άλλους τομείς, δείχνοντας παράλληλα και βραβεία και υποτροφίες σε διάφορα ηλικιακά group (π.χ. 10-14) που προωθούν ως οργανισμός ευρύτερα, παράλληλα με αυτά τα "Event".

    Προφανώς ως σινεφίλ ομάδα, βρήκαν άκρως εντυπωσιακό το τρόπο γυρισμού του God of War με την απίστευτη τεχνογνωσία της Sony σε άλλον τομέα (steadycam) (*).

    Τώρα για τα λοιπά δεν σχολιάζω, μιας και δεν έχω άποψη αλλά πέρσι αν δεν κάνω λάθος τα περισσότερα βραβεία τα πήρε το HellBlade.

    O συγκεκριμένος διαγωνισμός έχει ένα συνδυασμό - σινεφίλ, τεχνολογίας κάμερας και προφανώς κοινωνικών μηνυμάτων - όπως είδαμε από αυτό το πως λένε, με γερμανικό όνομα mobile game (Poo clone) με καθαρά αντιρατσιστικό μήνυμα.

    Όπως και να έχει δεν υπάρχει λόγος διαφωνιών - άλλα κριτήρια σε αυτόν τον διαγωνισμό, άλλα στον άλλον κ.ο.κ..

    Πασπαλίστε και μια δόση Βρεταννικού χιούμορ/trolling και είδαμε ένα ωραίο Show


    PS: Ακόμα και δημοσιογράφος του BBC απόρησε για το RDR2 που δεν πήρε ούτε ένα βραβείο και το εξήγησε ως "τιμωρία" στην Rockstar για τα άρθρα περί των εργασιακών συνθηκών που δημοσιεύτηκαν. ¶λλο αν εγώ τρόμαξα να γνωρίσω τον Barlog....


    *
    Spoiler!
    Last edited by Sir_Teraflop; 05-04-2019 at 22:20.

  18. The Following 3 Users Say Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    DJTaurus (06-04-2019),PDS (05-04-2019),WolfRathmA (06-04-2019)

  19. #813
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ωραιο το ποστ σου Vengeance 64.
    Καλο ειναι να διατηρουν την ταυτοτητα τους αυτα τα events και σιγα σιγα να αρχισουμε να εχουμε και εμεις τα αναλογα expectations. Σε τι δινει σημασια ο καθε τετοιος ''διαγωνισμος'' κ.α
    .

  20. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Sir_Teraflop (05-04-2019)

  21. #814
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    @PDS - Σε ευχαριστώ αλλά τα αυτονόητα γράφω - και όχι μόνο αυτό. Σκοπός αυτών των show είναι να διαδώσουν το Gaming και ευτυχώς που βλέπουμε (ειδικά στο BAFTA) να προβάλλονται προσπάθειες, πέραν του mainstream ή τέλος πάντων του παιχνιδιού που έχει το marketing εξασφαλισμένο.

    Όπως π.χ. στην περίπτωση σου με αυτό που σχολίασες στο άλλο νήμα που βρήκες το Return of the Obra Dinn ενδιαφέρον. Στην κόλαση του Steam ή όποιου άλλου eshop (π.x Nintendo) τερματισμένο στα asset flip παιχνίδια, είναι άθλος να ξεχωρίσει ένα πραγματικά καλό indy.

    Ε να πως λειτουργεί θετικά ένα game awards xxx και όχι αρνητικά εις βάρος του RDR2 από το GoW με βάση τα Awards και καλά.

    Τα Gow/RDR2 και άλλα σχετικά έχουν την ήδη το backing όσον αφορά την προβολή τους από την μαμά εταιρεία και να μην κρυβόμαστε - όλα τα media από πίσω και πάνω κάτω εκτός πραγματικού flop - τις πωλήσεις εξασφαλισμένες.

    Έτσι δεν είναι?
    Last edited by Sir_Teraflop; 05-04-2019 at 23:22.

  22. The Following User Says Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    PDS (05-04-2019)

  23. #815
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Πραγματι η προβολη(και οχι αδικα) του Return of the Obra Dinn με εκανε να ψαξω περισσοτερα. Δεν λεω οτι ξεκοκκαλισα τα παντα, αλλα καπου ειδα οτι το δημιουργησε 1 ατομο! Δεν ξερω αν ισχυει.
    .

  24. #816
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Πραγματι η προβολη(και οχι αδικα) του Return of the Obra Dinn με εκανε να ψαξω περισσοτερα. Δεν λεω οτι ξεκοκκαλισα τα παντα, αλλα καπου ειδα οτι το δημιουργησε 1 ατομο! Δεν ξερω αν ισχυει.
    Μην σου κάνει εντύπωση!

    Πάρε Indy πάλι φτιαγμένο από 1 άτομο το οποίο γίνεται publish από την ΥCG (Shovel Knight)



    Απλά μια συγκεκριμένη ομάδα (γκουχ -nintendo - γκουχ) gamers το θεωρούν ως exclusive σχεδόν και όχι άδικα αν οι (home) console gamers δεν δίνουμε την δέουσα προσοχή λόγω της πληθώρας AAA Games, exclusive ή μη.

    Αμαρτία όμως - και sorry για το off-topic.

  25. The Following User Says Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    PDS (06-04-2019)

  26. #817
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Πραγματι η προβολη(και οχι αδικα) του Return of the Obra Dinn με εκανε να ψαξω περισσοτερα. Δεν λεω οτι ξεκοκκαλισα τα παντα, αλλα καπου ειδα οτι το δημιουργησε 1 ατομο! Δεν ξερω αν ισχυει.
    Ο δημιουργός του δούλευε και στην Naughty Dog btw όπως διαπίστωσα πριν λίγο

    https://en.wikipedia.org/wiki/Lucas_Pope

  27. The Following User Says Thank You to Sir_Teraflop For This Useful Post:

    PDS (06-04-2019)

  28. #818

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Δεν θυμαμαι ποτε στην ζωη μου να εχω δει ομοφωνια σε τετοια αποτελεσματα, βαθμους κτλ.
    Εχεις ναι μεν δικιο αλλα συνηθως υπαρχει κοσμος απο την μια πλευρα που θα συμφωνει με αυτα.

    Αν δεις λοιπον τα πιο πισω σχολια αλλων ατομων δεν θυμαμαι να υπηρχε εστω και ενας που να ειπε οτι εντυπωσιαστηκε τοσο πολυ απο την ιστορια που να την θεωρει για την καλυτερη της χρονιας,εκει ειναι που λεω οτι κατι παιζει.
    Το ιδιο εν μερη ισχυει και για το αντιστοιχο βραβειο πχ του Stranger που παλι δεν εχει καμια λογικη,ειδικα για χαρακτηρα που τον βλεπουμε και ελαχιστα στο παιχνιδι.
    Τι να πει για παραδειγμα ο Arthur που ειχε κατι δεκαδες παραπανω γραμμες διαλογων λογω και της μεγαλης διαρκειας του Red Dead......

    Τελος αυτο περι λιγοτερο γνωστων παιχνιδιων που σιγουρα τα βραβεια θα βοηθουσαν να εχουν παραπανω προβολη ειναι απο τους λογους που ειναι κατα οπως ειπα του να μαζευει ολα τα βραβεια ενας μονο τιτλος.
    Last edited by Fulgore; 06-04-2019 at 19:53.

  29. #819
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Fulgore ενω συμφωνω οτι σαν ιστορια το Red Dead κι εγω το προτιμω απο το GOW (οχι κατα πολυ), κατα μια εννοια μοιαζει σαν να απαξιωνεις αρκετα την δουλεια που εχει γινει στο GOW. Παρουσιαζεις την ιστορια του σαν κατι πολυ απλο, πολυ συνηθισμενο, και πολυ μετριο. Δεν ειναι ετσι σε καμμια περιπτωση. Φυσικα δικαιωμα σου να το θεωρεις μετριο εννοειται, απλα θελω να σου πω οτι κανεις λαθος αν νομιζεις οτι η ιστορια του GOW φανηκε μετρια στους περισσοτερους. Το αντιθετο ακριβως εγινε.

    Ειναι εξαιρετικη, ιδιως αν αναλογιστουμε τι πηγε και εκανε το ατομο με τους χαρακτηρες που ειχε στην διαθεση του και το πως καταφερε να με κανει εμενα που κυριολεκτικα σιχαινομουν τον Κρατος σαν χαρακτηρα, να τον δω πολυ πολυ διαφορετικα, μεχρι και να με συγκινησει/αγγιξει. Αυτο ειναι τεραστιο επιτευγμα κατα τη γνωμη μου.

    Επισης κατι αλλο, το ποσες γραμμες και ατακες και διαλογους διαθετει ενα παιχνιδι δεν το κανει αυτοματως καλυτερη ιστορια/σεναριο. Μπορω να βρω πολλες ταινιες με ελαχιστο διαλογο που λενε πολλα περισσοτερα απο αλλες που φλυαρουν συνεχως.

    Γενικα το GOW ειχε πολυ καλο pacing στην ιστορια του, ειχε παρα μα παρα μα παρα πολυ καλογραμμενους χαρακτηρες και διαλογους, σαν σκηνοθεσια εγραψε ιστορια και μονο απο τον τροπο που "γυριστηκε", δηλαδη μονοπλανο ολο το παιχνιδι (δεν εχει γινει ποτε) με smooth transitions απο cutscene σε gameplay (ακομα και το fast travel συντηρει τον κανονα του μονοπλανου!) και γενικα ειπε μια πολυ ανθρωπινη ιστορια ενος παλιανθρωπου.

    Εγω θεωρω οτι ειναι διαμαντι, ειναι σιγουρο οτι αν μου εδιναν 20 ωρες να παιξω GOW ή 20 ωρες να παιξω Red Dead θα διαλεγα με κλειστα ματια το πρωτο. Το Red Dead σου προσφερει μεν περισσοτερα γιατι ειναι ενα τεραστιο game, το GOW ομως ειναι πιο συμπαγες, δεν κανει κοιλια, δεν μακρυγορει ποτε, ολοι του οι τομεις ειναι polished σε τρομερο βαθμο και ο συνδυασμος ιστοριας, παρουσιασης, ηχου, εικονας, σκηνοθεσιας και gameplay με πορωσε οσο ελαχιστα παιχνιδια σε αυτη τη γενια.

    Και ημουν ενας απο αυτους που το εκραζε οταν ανακοινωθηκε... σημειωτεον... ελαχιστα παιχνιδια διεψευσαν τοσο λαθος τα gaming ενστικτα μου, οπως το GOW.

  30. The Following 4 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    chronohill (08-04-2019),isildur83 (08-04-2019),tonybsg (08-04-2019),WolfRathmA (08-04-2019)

  31. #820

    Default

    Μπορεις να γυρισες κατι σελιδες πιο πισω να δεις την γνωμη/αποψη μου για το εν λογω παιχνιδι και για το αν απαξιωνω κατι ή οχι.

    Λεω οτι σε συγκεκριμενους τομεις δεν εχουν λογικη τα βραβεια που βλεπω να παιρνει(οχι μονο το GoW του θεματος φυσικα αλλα γενικα),οχι οτι το παιχνιδι ειναι πατατα/μετριο.

    Απλα οταν βλεπω μεχρι και στον Stranger να παιρνει πχ βραβειο σε σχεση με τον Kratos(που τον πρωτο τον βλεπουμε και ελαχιστα στο παιχνιδι σε σχεση με τον δευτερο),ε ειναι λογικο να παραξενευομαι.

    Σου φαινεται πχ εσενα λογικο που το Red Dead δεν ηταν καν υποψηφιο στο θεμα του ηχου?
    Η σου φαινεται λογικο στην κατηγορια Game Beyond Entertainment να ειναι υποψηφιο το Life Is Strange 2 που δεν εχει καν βγει ολο το παιχνιδι(μιας και βγαινει σε επεισοδια)?
    Η τελος σου φαινεται λογικο να ειναι υποψηφιο για multiplayer παιχνιδι της χρονιας το Sea Of Thieves που ολος ο κοσμος περυσι το εθαψε?

    Εδω στα περσινα βραβεια δεν ειχαν πουθενα εστω υποψηφιο το Persona 5 και εν μερη και το Nier Automata(α ξεχασα ειναι Ιαπωνες αυτοι αρα τρωνε ακυρο απο τους δυτικους)δεν ειναι οτι φετος μονο δεν μου κολλησαν καποιες υποψηφιοτητες...

    Τωρα αν οντως εφαγε πχ ακυρο η Rockstar λογω των εργατικων που βγηκαν στην φορα αυτο δεν το ξερω η αληθεια ειναι.
    Last edited by Fulgore; 08-04-2019 at 15:04.

  32. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    DJTaurus (08-04-2019)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •