Page 38 of 49 FirstFirst ... 2834353637383940414248 ... LastLast
Results 741 to 760 of 969

Thread: God of War

  1. #741
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Tο new game+ βγήκε;



    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  2. #742
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παιδια παιζει μεγαλο ρολο το build στην τελευταια βαλκυρια. Το παιχνιδι δινει αρκετα αντικειμενα εξοπλισμου στον παικτη τα οποια κανουν την ολη διαδικασια πολυ πιο ευκολη. Ειναι το απολυτο end game υλικο και κατα μια εννοια απαιτει απο τον παικτη πριν αντιμετωπησει αυτο το challenge να εχει προετοιμαστει καταλληλα και σε θεμα skill (οι αλλες βαλκυριες στην oυσια ειναι προετοιμασια για την τελικη μιας και μαθαινεις ολα τα patterns) αλλα και σε θεμα εξοπλισμου.

    βεβαια υπαρχουν κατι καμμενοι τυποι οι οποιοι βγαζουν την τελευται βαλκυρια με level 1 εξοπλισμο στο δυσκολοτερο επιπεδο (give me god of war) χωρις να δεχθουν ουτε ενα hit....

    ΥΓ: Με προλαβε ο Wolf.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    hakoo (04-07-2018),panos74gr (05-07-2018)

  4. #743
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Eσυ, ο γιος σου, το τσεκουρι και το μονοπατι.
    Λιγες εντυπωσεις και εμενα οσο αναφορα το GoW. Ναι ξερω αργησα λιγο, ειναι και ενας απο τους λογους που δεν μπαινω πολυ στο φορουμ - η gaming ζωη μου το τελευταιο καιρο (απο το 16 και μετα) κινειται σε ρυθμους backlog, οποτε δεν μπορω να συγχρονιστω μαζι σας (δυστυχως).

    Ας ξεκινησω λεγοντας το προφανες, οτι μιλαμε για ενα συγχρονο αριστουργημα, ενας υμνος στα videogames και μια επενθυμιση γιατι γουσταρουμε video games και κυριως τα συγκεκριμενα video games. Οχι dlc, οχι Multiplayer, οχι μαλακιες, οχι battle royal, oχι loot crates, οχι μαρκετιστικες παπαριες.

    Ξεκινοντας απο τον οπτικο τομεα, παιζοντας σε 4k Ps4pro με setting quality, εχω ξεκαθαρα να πω οτι ειναι οτι ωραιοτερο εχω δει σε αυτη τη γεννια (με μικρη παρενθεση το Horizon - δεν το εχω παιξει ακομη) και οχι τοσο για τα textures, models κλπ αλλα κυριως για κατι που μου φαινεται δεν αναφερθηκε, το art και style direction! Επιτελους βλεπουμε παραμυθενιους κοσμους, με ευχαριστες χρωματικες παλετες, γεματους ζωντανια! Aπο το μουντο και gory style των προηγουμενων, παμε σε κατι λιγοτερο ρεαλιστικο και περισσοτερο παραμυθενιο. Οταν αντικρυσα το Αlfheim, πραγματικα σοκαριστηκα απο το δεος και την ομορφια του κοσμου. Ο καθε κοσμος εχει μια ιδιαιτερη γοητεια και δειχνει να ειναι ξεχωριστος. Αν εχω ενα παραπονο οσο αναφορα τα γραφικα ειναι πως τα μοντελα των κακων ειναι περιορισμενα και ειδικα των giants σαν ειναι σκετα skins πανω σε μοντελα. Παρατηρησα καποια frame drops εδω και εκει, τα οποιο ομως ουδεμια επιπτωση εχουν στην εμπειρια. Ειδικη μνεια και εκει που μου επεσε το σαγονι, ακομη το ψαχνω, ειναι στην
    Spoiler!


    Ο ηχος κυμαινεται σε αντιστοιχα επιπεδα. Ισως μιλαμε για τα καλυτερα εφε που προσωπικα εχω ακουσει : απο το συρσιμο της αλυσιδας, μεχρι την ανακλαση ηχουν σε σπηλιες η ποιοτητα ειναι στο θεο. Η μουσικη οκ δεν κλεβει την παρασταση και να ειμαι ειλικρινης, την περιμενα λιγο πιο κοντα σε κελτικο στυλ. Για το voice acting θα μιλησω μετα, αλλα spoiler να ειναι το καλυτερο που εχω ακουσει μεχρι στιγμης.

    Το gameplay αρκετα διαφορετικο απο οτι εχουμε συνηθησει, δειχνει να ειναι ενα semi open world 3rd action adventure παιχνιδι, με στοιχεια εξερευνησης και καποια rpg ψευτο mechanics. Διαφερει παρα πολυ απο τα κλασσικα γραμμικα hack n slash που ηταν η σειρα. Η μεγαλη διαφορα απο τα Zelda και Zelda like οπως οι παιχνιδαρες darksiders, ειναι πως ειναι εμφανως μειωμενα τα puzzles mechanics και η ελλειψη dungeons. Η προσθηκη των items για εμενα πραγματικα ηταν ευπροσδεκτη, οπως και το ευκολο upgrade/craft system. Φθανοντας τωρα στο battle system ακομη δεν εχω καταληξει αν μου αρεσει ή οχι. Για αρκετα μεγαλο διαστημα μου φανηκε πως η αποκριση των κουμπιων δεν ηταν αυτη που ηθελα, το dodge δεν δουλευε καλα κλπ. Σε αυτο που ειμαι απολυτα σιγουρος ειναι πως η μαχη με πολλους εχθρους εχει ως βασικο πλην την καμερα και επισης θεωρω τα combos καπως βαρετα και clunky. Επισης αποτελει + το γεγονος πως μπορεις να αλλαξεις στυλ μαχης , τσεκουρι ή spoiler , combos ή ρουνους και παντα χρησιμοποιωντας τον Ατρεα. Οταν τελειωσω τις
    Spoiler!
    Για εμενα η διακυμανση δυσκολιας ειναι ανιση, ξεκινας παρα πολυ δυσκολα και σταδιακα γινεται ευκολοτερο το παιχνιδι. Επισημανση εδω, ολα τα bosses μου φανηκαν πανευκολα και παιζω σε give me a challenge, ενω σε καποια gangs πχ πεθαινα συνεχεια. Ως εχθρους αλλα και bosses θα περιμενα σαφως να υπαρχει μεγαλυτερη ποικιλια.

    Εκει ομως πραγματικα που αποθεωσα το παιχνιδι και ισως καποιος να το βρει καπως οξυμωρο, ιδιως για την συγκεκριμενη σειρα ειναι η σκηνοθεσια και το σεναριο ή μαλλον οι διαλογοι. Οταν μιλαμε για κλασσικο God of War, αναφερομαστε σε brainless button mashing με χολιγουντιανες δοσεις τυπου Michael bay : παρε γκομενες σε οργια, παρε over the top σκηνες δρασης -> με περισσοτερη ευκολια σηκωνες ενα βραχο παρα ανοιγες ενα σεντουκι, βιασμος της μυθολογιας, φουλ βια, τσιζι σκηνες κλπ. Εδω λοιπον θα ελεγα πως 70% των προηγουμενων στοιχειων δεν υπαρχουν. Η τεραστια προσοχη που εχει δωθει στο μυθο, στους χαρακτηρες, στις ομιλιες ειναι αριστουργηματικη. Ο δεσμος μεταξυ Ατρεα και Κρατος θα τολμησω να πω πως φθανει κοντα σε Ellie και Joel. Ναι φανμποις δικαστε με αλλα ξερετε μεσα σας πως εχω δικιο. Καποιες συγκεκριμενες σεκανς,
    Spoiler!
    , το απιστευτο voice acting !!! που νοιωθεις καθε ατακα να βγαινει απο τη ψυχη των ηθοποιων προσθετει απειρους ποντους στο παινχιδι. Επισης μου αρεσε η ολη αλλαγη και η εξελιξη του Κρατος. Απο ενα bad ass σουπερ μαλακα χαρακτηρα, πλεον αποδοθηκε σωστα η τραγικη του μορφη αλλα το β€œαντι-ηρωας” κονσεπτ.

    Συνολικα εχω μια αισθηση πως η πλοκη ηταν μεγαλυτερη και καπως κοπηκε αποτομα στο τελος, μπορει βεβαια να κανω και λαθος. Καποιος αναφερε σωστα οτι λειπει η επικιλα απο το παινχιδι. Εχω παιξει ολα τα παινχιδια της σειρας μπορω ευκολα να πω πως δεν λειπει αλλα εχει αποδοθει διαφορετικα. Ισως λειπει αυτη η Μαικμπειστικη αποδοση στα boss battles, αλλα το γενικο μοτιβο και υφος του παιχνιδιου το αποτρεπει αυτο. Ισως για β€œhomage” και λιγο χαβαλε χρειαζοταν μια τετοια μαχη, για να καυλωσουν οι παλιοι. Απο εκει και περα ομως βλεποντας αυτους τους απιστετους κοσμους, το world serpent, το ζομπι γιγαντα στη μαχη με τον Μπαλρογκ νοιωθεις πραγματικα ενα δεος.
    Εν κατακλειδη οχι δεν ειναι God of war, οπως γνωρισαμε οι παλιοι τη σειρα. Ειναι μια εξελιξη διαφορετικη αλλα συναμα και πολυ καλυτερη. Μαζι με τα Witcher 3 και MGSV αποτελουν για εμενα οτι καλυτερο εχω παιξει σε αυτη τη γεννια.

    Ειναι ο λογος γιατι πολλοι απο εμας θεωρουμε πως τα video games αλλα ειναι μια συγχρονη μορφη τεχνης και πανω απο ολα η καυλα μας.
    Αν δεν ειχες την ευκαιρια να βιωσεις το παιχνιδι κανε τα εξης βηματα και δεν θα χασεις.
    1/Διαβασε τα βηματα
    2/Γκουκλαρε το πλησιεστερο σημειο πωλησεως του παιχνιδιου
    3/Βγες εξω απο το σπιτι, δεν χρειαζεσαι παραδοση σπιτι ενω μπορεις να το παρεις ΤΩΡΑ
    4/Πηγαινε στο περιπτερο και παρε ενα παγωτο. Ασχετο με τα υπολοιπα αλλα κανει ζεστη και τα παγωτα ειναι παντα ευπροσδεκτα
    5/Αγορασε το παιχνιδι
    6/Κλειδωσε πορτες και κλεισε κινητα
    7/Ξεκινα το παιχνιδι
    8/Μην ποσταρεις στο φορουμ αν δεν τελειωσεις

    ΥΓ: Λιγοτερη φασαρια εχει το Ελευθεριος Βενιζελος απο το Ps4 Pro ιδιως στις μαχες...
    Last edited by Nikoladim; 17-07-2018 at 11:03.

  5. The Following 11 Users Say Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    azalus (17-07-2018),enstikto (17-07-2018),Fulgore (17-07-2018),isildur83 (17-07-2018),Kane (18-07-2018),mihalis13 (17-07-2018),Nek_Food (17-07-2018),Snk (17-07-2018),tonybsg (17-07-2018),Valkyre (17-07-2018),WolfRathmA (23-07-2018)

  6. #744
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Xαχαχα "λιγες εντυπωσεις"

    Μακαρι να ηταν κι αλλες. Δεν μπορω να σου δωσω και ρεπ! :/

    Συμφωνω απολυτα. Το παιχνιδι ειναι αριστουργημα. Ουτε που να τους περασει απο το μυαλο να το γυρισουν πισω στην παλια συνταγη (που δεν παιζει μετα τους διθυραμβους που πηρε οποτε δεν ανησυχω καθολου)! Απο ενα αδιαφορο γενικα παιχνιδι για εμενα που δεν εξυπηρετουσε ιδιαιτερα κατι αλλο περα απο το να βλεπω εκπληκτικα γραφικα, μεταμορφωθηκε σε κατι που εχει να πει 5 πραγματα, σεβεται τους χαρακτηρες, σεβεται εμενα τον παικτη και προσφερει μια απο τις πληρεστερες gaming εμπειριες των τελευταιων ετων.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Nek_Food (17-07-2018),Nikoladim (17-07-2018)

  8. #745
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Ωχαχαχα ναι λιγες εντυπωσεις, αν θελει ο Σλει το κανω και review .
    Για το πρωτο spoiler? μονο εγω επαθα σοκ?

  9. #746
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Δεν επαθα το ΣΟΚ που λες αλλα σιγουρα ηταν εντυπωσιακο. Γενικα η καλλιτεχνικη δουλεια ειναι μαεστρικη μοιαζει ολοκληρο το παιχνιδι hand crafted, λες και καθε πετρα εχει σχεδιαστει με προσοχη και ευλαβια.

  10. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    panos74gr (27-07-2018)

  11. #747
    PS4forums Addict ParanoidGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,356
    PSN ID
    ParanObscure
    Name
    Ανδρέας

    Default




    ................


  12. #748
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  13. #749

    Default

    Πήξαμε στα multiplayer και τα DLC....οι τίμιες δουλειές δικαιώνονται. Ας ελπίσουμε να ακολουθήσουν και αλλά studio τα χνάρια τους και κατα τη γνώμη μου σε παρόμοια brutal/macho μονοπάτια.

    The surging emphasis of rich storytelling in games is a key reason why story-driven titles are earning big. During their respective launch months, The Witcher 3 earned $69M, Uncharted 4 made $56M, and God of War raked in $131M in total digital revenue. These results show that there is a significant demand for narrative experiences among gamers.
    https://www.superdataresearch.com/th...n-video-games/


  14. The Following 7 Users Say Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    chronohill (01-08-2018),Leon_DiZ (01-08-2018),Nikoladim (01-08-2018),PDS (01-08-2018),Snk (01-08-2018),spartan (10-08-2018),Valkyre (01-08-2018)

  15. #750
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αντε μπραβο... αντε!

    Αυτο το New Game + patch ποτε θα βγει ρε παιδιαααα?

  16. #751
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

  17. The Following 8 Users Say Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    Godweeder (10-08-2018),Gokussjin (08-08-2018),Leon_DiZ (08-08-2018),Nek_Food (08-08-2018),PDS (08-08-2018),spartan (10-08-2018),Valkyre (09-08-2018),WolfRathmA (10-08-2018)

  18. #752
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αντε επιτελους!!

  19. #753
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    God of War New Game Plus Live Today, Top Reasons to Play


    Top Reasons to Play New Game Plus
    1. Relive the adventure of Kratos and Atreus, while keeping all of your earned equipment and abilities. Start a new game with all of your armors, talismans, enchantments, Runic Attacks, skills, and yes, even weapons. [NG+ ONLY]
    2. NG+ is for everyone! Upon starting a NG+ game, you will be able to select your desired difficulty – no matter which difficulty you picked for your previous playthrough. Enemies will be levelled up accordingly, so choose the amount of challenge which suits you best. [NG+ ONLY]
    3. Explore new customization options with more powerful versions of existing armors, talismans and enchantments. Collect Skap Slag, a new resource used by our blacksmithing duo to craft Perfect rarity-level gear. [NG+ ONLY]
    4. Forge a handful of new armor sets for both Kratos and Atreus, including some with exciting new gameplay abilities, such as a chest piece which creates massive explosions whenever Health or Rage stones are stomped on. [NG+ ONLY]
    5. Push the boundaries of combat by converting certain talismans and armor sets into enchantments, creating combinations which are not possible in a standard playthrough. [NG+ ONLY]
    6. Enemies can now turn elite even on β€œGive Me a Challenge+” difficulty. Add a new dimension to combat, even if you don’t want the ultimate challenge on β€œGive Me God of War+”. [NG+ ONLY]
    7. Some enemies have new behaviors and attack patterns. Maybe you should see how you hold up against the Valkyries this time around? [NG+ ONLY]
    8. Test your skills on timed Realm Tears. Running away won’t help you against Hel-Vikens and Revenants (once you open a rift) anymore. [NG+ ONLY]
    9. Receive a new shield skin when starting a game on NG+. Unlock an additional one by completing NG+ on β€œGive Me God of War+” difficulty. [NG+ ONLY]
    10. Repeat the New Game Plus experience as much as you’d like by starting another NG+ game from one you’ve just completed. [NG+ ONLY]
    11. Engage the story the way you want to. Skip cinematics as you please on both standard and NG+ playthroughs by completing the story at least once. Experience the scenes again to catch secrets you might have missed, or simply jump right back into the action.
    12. Switch out your armor pieces as much as you like without worrying. Easily transfer all enchantments from one piece of gear to another in the menu with the push of a button.
    13. Many bug fixes and quality-of-life improvements, such as ensuring that Parry Attacks keep Kratos safe at all times, improving the Wrath of the Frost Ancient Runic Attack, fixing inconsistencies with how enemy attacks can be parried, and much more.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  20. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    spartan (21-08-2018)

  21. #754
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  22. #755
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Switch out your armor pieces as much as you like without worrying. Easily transfer all enchantments from one piece of gear to another in the menu with the push of a button.

    Αυτό θα έπρεπε να το είχαν κάνει από την αρχή. Αλλά good to know.

    Trophies έβαλαν τίποτα καινούριο;
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  23. #756
    Advanced Member SacHpe's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Salonica
    Posts
    385
    PSN ID
    geosachpe

    Default

    Δεν εχω παιξει κανενα GOW γιατι πραγματικα δεν με ειχε τραβηξει, το τελευταιο φαινεται ομως εκπληκτικο, θα χασω πολλα απο την ιστορια αν παιξω κατ ευθειαν το τελευταιο; τι λετε;

  24. #757
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by SacHpe View Post
    Δεν εχω παιξει κανενα GOW γιατι πραγματικα δεν με ειχε τραβηξει, το τελευταιο φαινεται ομως εκπληκτικο, θα χασω πολλα απο την ιστορια αν παιξω κατ ευθειαν το τελευταιο; τι λετε;
    Και εγώ δεν έχω παίξει κανένα και δεν θεωρώ πως έχω χάσει πολλά από την ιστορία. Το μόνο που έκανα πριν το ξεκινήσω διάβασα τι έχει γίνει στα προηγούμενα παιχνίδια της σειράς ώστε να έχω μια μικρή ιδέα.
    Παίξτο άφοβα και μην ανησυχείς που δεν έχεις παίξει τα προηγούμενα GOW.
    Spoiler!

  25. #758
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    Παίζει να μαι ο μόνος που με ξενέρωσε το παιχνίδι τόσο πολύ?
    Μεγάλος fan των προηγούμενων,η αλλαγή στα μάτια μου είναι τεράστια.
    Το παιχνίδι παραέγινε βαρύ στον χειρισμό και την ιστορία και το pace τρομερά αργό.
    Μόλις το τερμάτισα αγόρασα ξανά το gow 3 να το παίξω για πολλοστή φορά μετά από χρόνια και πραγματικά δεν μπορώ να συγκρίνω το επικό στοιχείο των προηγουμένων από μουσική,λήψεις κάμερας,μέγεθος bosses.
    Ακόμα και η αλλαγή στον ήρωα που από σούπερ κάφρο που **μάει τα πάντα μπροστά του και βγάζει κραυγές,μας δώσανε έναν υποτίθεται συνεσταλμένο κλαψομ**νη Kratos.Ok,προτιμώ τον παλιό πίθηκο με χίλια . Δεν χρειάζεται να τα κάνουμε όλα βαριά,για god of war μιλάμε.Ας κάνανε μια καινούρια ιδέα,άλλο franchise.Ας αφήσουμε και κάτι πιο fun,γιατί τόσο μελό?
    Από τεχνικό τομέα βέβαια δεν το συζητάμε,άλλο επίπεδο.
    Κρίμα για το σύνολο όμως,κατά την άποψη μου βέβαια.Γιατί σίγουρα άρεσε σε πολλούς και ιδίως πιο νέους.Για μένα καλύτερα να χε σταματήσει,νομίζω την ιστορία την είχε πει άψογα.

  26. The Following 2 Users Say Thank You to mania For This Useful Post:

    Lefteris_X (22-08-2018),Slay (29-08-2018)

  27. #759
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Πως ακριβως τον εβγαλες κλαψ...νη μου κανει εντυπωση ειλικρινα. Περαν του στυλ που προφανως καλα κανεις και εχεις προτιμηση στα παλαια παιχνιδια, το να λες οτι στο καινουργιο παιχνιδι τον εκαναν κατι τετοιο ειναι απο ακρη σε ακρη λαθος. Αν μου ελεγες οτι απο ΟΥΓΚ τον εκαναν εναν πιο ολοκληρωμενο χαρακτηρα και οτι αυτο σε χαλαει γιατι γουσταρεις τα GOW να μην δινουν ιδιαιτερη σημασια στους χαρακτηρες και την ιστορια, θα συφμωνουσα 100% μαζι σου.

  28. #760
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    Μα το gow βασιζοταν σε πολύ ωραία ιστορία και μπλεγμένη ακόμα καλύτερα με την ελληνική μυθολογία.Και μάλιστα με χαρακτήρα όπως λες εντελώς ουγκ,χωρίς αυτό καν να επηρεάζει.
    Το να βλέπω τον Κράτος πλέον με εναν γιο να του λέει όλη μέρα boy και boy,να του το πω,να μην του το πω και κτλ. με κουρασε.Ετσι τον έβγαλα κλαψομ##νη.
    Οτι αυτά δεν παίζανε στα προηγούμενα,γιατί δεν χρειαζοταν.Η ιστορία έφτανε από μόνη της,δεν χρειαζόταν χαρακτήρες.
    Βέβαια έτσι το βλέπω εγώ,σαν παλιός φαν και με την δική μου οπτική.

  29. The Following 3 Users Say Thank You to mania For This Useful Post:

    Lefteris_X (22-08-2018),trabakoulas (22-08-2018),Valkyre (22-08-2018)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •