Page 29 of 49 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast
Results 561 to 580 of 969

Thread: God of War

  1. #561

    Default

    Προφανως και υπαρχει εγγυηση στα παιχνιδια κυριως σε περιπτωση που ειτε δεν λειτουργει(ή δεν υπαρχει)ψηφιακο περιεχομενο,ειτε που μπορει να εχει προβλημα το δισκακι(λογω μαζικης παραγωγης).



    Θυμαμαι πχ επι εποχη ps2 ενα γνωστο μου που ειχε αγορασει τοτε το killzone 2 απο Γερμανο σφραγισμενο. Παει το ανοιγει και μεσα δεν υπηρχε το δισκακι.Πηγε την επομενη μερα με την αποδειξη αγορας και του εδωσαν αλλο.

  2. #562
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    ....
    _offtopic_

    Tσάμπα η υπογραφή
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    DJTaurus (04-05-2018)

  4. #563
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Τέτοιου είδους κολλήματα μου κάνει το χειριστήριο όταν χρειάζεται φόρτιση, μιας και δοκιμάστηκε και άλλο DS4 δεν νομίζω να είναι αυτό, αλλά για παν ενδεχόμενο το αναφέρω.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  5. #564

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    _offtopic_

    Tσάμπα η υπογραφή
    Θα θελες

  6. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    Leon_DiZ (04-05-2018)

  7. #565

    Default

    Οσο αφορα τις χρυσες πανοπλιες που λογικα ειναι και οι καλυτερες για να τις αγορασεις πρεπει να παιξεις αρενα?
    Αν δεν παιξεις αρενα δεν μπορεις να τις παρεις - τυχεις καπου?

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Gazof View Post
    Τέτοιου είδους κολλήματα μου κάνει το χειριστήριο όταν χρειάζεται φόρτιση, μιας και δοκιμάστηκε και άλλο DS4 δεν νομίζω να είναι αυτό, αλλά για παν ενδεχόμενο το αναφέρω.
    Οχι δεν ειναι σιγουρα αυτο.
    Σημερα που επαικα κοντα 7-8 ωρες σερι το god of war για να το τελειωσω δεν μου το εκανε ουτε μια φορα με τον μοχλο που μου το εκανε συνεχεια ετσι.
    Δεν ξερω αν παιζει ρολο το οτι εβαλα τη κονσολα σε ποιο ανοιχτο μερος απ' οτι την ειχα. Εννοειτε οτι πρεπει να παιρνει κρυο αερα απο δεξια και αριστερα και να τον βγαζει πισω και στο σημειο που την ειχα ειχε χωρο δεξια και αριστερα αλλα τωρα εχει περισσοτερο.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Δεν παίζει ρόλο το σφραγισμένο, δεν θα έδιναν εγγύηση ένα χρόνο αν δεν είχαν προβληματικά.
    Εγώ έχω την απόδειξη από το God of war από πλαισιο κ γράφει από κάτω με ψιλά ένα χρόνο εγγύηση.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Μηπως αυτο το γραφει στην αποδειξει σαν default οτιδηποτε και να παρεις?
    Ακομα και αυτα που δεν εχουν εγγυηση με το που ανοιχτουν π.χ. αδεια δισκακια.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Προφανως και υπαρχει εγγυηση στα παιχνιδια κυριως σε περιπτωση που ειτε δεν λειτουργει(ή δεν υπαρχει)ψηφιακο περιεχομενο,ειτε που μπορει να εχει προβλημα το δισκακι(λογω μαζικης παραγωγης).

    Θυμαμαι πχ επι εποχη ps2 ενα γνωστο μου που ειχε αγορασει τοτε το killzone 2 απο Γερμανο σφραγισμενο. Παει το ανοιγει και μεσα δεν υπηρχε το δισκακι.Πηγε την επομενη μερα με την αποδειξη αγορας και του εδωσαν αλλο.
    Καλα εννοειτε για κατι τετοιο θα εχει εγγυηση. Αλλα το να μην παιζει σφραγισμενο παιχνιδι δεν μου εχει τυχει ποτε και πουθενα.

  8. The Following User Says Thank You to fits79 For This Useful Post:

    DJTaurus (05-05-2018)

  9. #566

    Default

    Θα πας
    Spoiler!

  10. #567

    Default

    Γινε λιγο ποιο συγκεκρημενος?
    Τι εννοεις πως ακριβως να τις παρω?
    Να τις αγορασω δεν μπορω γιατι στο μαγαζι των huldra θελουν και κραμα του Nifheim, ηχω της ομιχλης, σκουριασμενη πανολια ivaldi(Τουλαχιστον ενα απο αυτα)

    01. Πως ξεκλειδωνω ολους τους κοσμους "Asgard, Svartalfheim, Jotunheim, Vanaheim.
    02. Υπαρχει τροπος να βαλω ολες τις βασικες τοποθεσιες σαν σημεια μυστικιστικων πυλων?

    Οπως θα καταλαβες εκανα πολυ λιγα side quest.
    Last edited by fits79; 05-05-2018 at 02:07.

  11. The Following User Says Thank You to fits79 For This Useful Post:

    DJTaurus (05-05-2018)

  12. #568

    Default

    Δες τι σου λεει να κανεις το παιχνιδι για να τις αγορασεις.Θελει να παρεις καποια πραγματα απο την εκει περιοχη,αρα ψαξε αυτη την περιοχη.

    Δεν μπορεις να ξεκλειδωσεις ολους τους κοσμους,οι περισσοτεροι ειναι κλειδωμενοι πιθανως για τα επομενα παιχνιδια.

  13. #569

    Default

    Σε εχασα τι εννοεις οι περισσοτεροι ειναι κλειδωμενοι για τα επομενα παιχνιδια????

    Αν ειναι να ειναι κλειδωμενοι τοτε για ποιο λογο τους εχει στο παιχνιδι?

    Απο αυτους που δεν εχω ξεκλειδωσει μπορς να ξεκλειδωσω καποιους?

  14. #570
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by fits79 View Post
    Σε εχασα τι εννοεις οι περισσοτεροι ειναι κλειδωμενοι για τα επομενα παιχνιδια????

    Αν ειναι να ειναι κλειδωμενοι τοτε για ποιο λογο τους εχει στο παιχνιδι?

    Απο αυτους που δεν εχω ξεκλειδωσει μπορς να ξεκλειδωσω καποιους?
    Ρε συ πλάκα μας κάνεις πρωί πρωί, τι ρωτάς να σου πούμε πως να παίξεις το παιχνίδι, παίξε κ απόλαυσε το δεν χρειάζεται κίτρινες στολές, φτιάξε μια μωβ κ παίξε.
    Εγώ μέχρι το τέλος είχα του ταξιδευτή, τους βρίσκεις εύκολα να την αναβάθμισης.
    Απόλαυσε την ιστορία κ άσε της στολές δεν χρειάζονται στο παιχνίδι.
    Edit
    Κ βάζε Spoiler η άλλη δεν θέλουν να ξέρουν.
    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  15. #571
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Οι πανοπλίες πάντως εμένα δεν μου καθόντουσαν καλά στο μάτι. Και πάντα προτιμούσα να είναι ίδιο με το "μαμά" που φοράει.

    Ήθελα να βλέπω τα βυζάκια του Κράτος
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  16. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    Christos33 (05-05-2018)

  17. #572
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Οι πανοπλίες πάντως εμένα δεν μου καθόντουσαν καλά στο μάτι. Και πάντα προτιμούσα να είναι ίδιο με το "μαμά" που φοράει.

    Ήθελα να βλέπω τα βυζάκια του Κράτος
    Η ψευτιά είναι οι ασπίδες, δεν έχουν καμία διαφορά

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  18. #573
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Η ψευτιά είναι οι ασπίδες, δεν έχουν καμία διαφορά

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ναι, και στην αρχή νόμιζα ότι θα έχουν κάποια χαρακτηριστικά ας πούμε. Θα μπορούσαν να το είχαν κάνει πιο πλούσιο αυτό και να κερδίζεις άμυνα από εκεί με διάφορες άλλες ασπίδες. Αλλά δεν με χάλασε και από την άλλη καθόλου όμως που ήταν απλά cosmetics οι διαφορές τους.

    Πόσο EPIC!

    Last edited by WolfRathmA; 05-05-2018 at 10:52.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  19. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    Christos33 (05-05-2018)

  20. #574
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Οι πανοπλιες ειναι πολυ σημαντικες οσο πιο μεγαλο ειναι το επιπεδο δυσκολιας που παιζει ο καθενας. Οι κίτρινες είναι κυρίως για το end game

    Spoiler!

  21. The Following User Says Thank You to Snk For This Useful Post:

    mihalis13 (05-05-2018)

  22. #575

    Default

    Μονο για αυτους που το εχουν τερματισει,θα το προσπαθησω να δω απο περιεργεια


  23. The Following User Says Thank You to tutuyo For This Useful Post:

    Christos33 (05-05-2018)

  24. #576

    Default

    Quote Originally Posted by fits79 View Post
    Σε εχασα τι εννοεις οι περισσοτεροι ειναι κλειδωμενοι για τα επομενα παιχνιδια????

    Αν ειναι να ειναι κλειδωμενοι τοτε για ποιο λογο τους εχει στο παιχνιδι?

    Απο αυτους που δεν εχω ξεκλειδωσει μπορς να ξεκλειδωσω καποιους?
    http://www.powerpyx.com/god-of-war-2...guide-roadmap/

    Οσο για το δευτερο που ρωτας,στειλε email και ρωτα την Santa monica και τον cory barlog,εμας τι μας ρωτας στην εταιρεια δουλευουμε για να ξερουμε?

  25. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    Christos33 (05-05-2018)

  26. #577
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    http://www.powerpyx.com/god-of-war-2...guide-roadmap/

    Οσο για το δευτερο που ρωτας,στειλε email και ρωτα την Santa monica και τον cory barlog,εμας τι μας ρωτας στην εταιρεια δουλευουμε για να ξερουμε?
    Χάχα πέθανα στο γέλιο


    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  27. #578

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Ρε συ πλάκα μας κάνεις πρωί πρωί, τι ρωτάς να σου πούμε πως να παίξεις το παιχνίδι, παίξε κ απόλαυσε το δεν χρειάζεται κίτρινες στολές, φτιάξε μια μωβ κ παίξε.
    Εγώ μέχρι το τέλος είχα του ταξιδευτή, τους βρίσκεις εύκολα να την αναβάθμισης.
    Απόλαυσε την ιστορία κ άσε της στολές δεν χρειάζονται στο παιχνίδι.
    Edit
    Κ βάζε Spoiler η άλλη δεν θέλουν να ξέρουν.
    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Πριν σχολιασεις καλο ειναι να διαβαζεις μερικα ποστ ποιο πανω.
    Αν διαβαζες θα εβλεπες οτι τελειωσα το campaing του παιχνιδιου και εννοειτε οτι εχω ηδη μωβ πανοπλια απλα θελω να παρω και ενα σετ χρυση.
    Και καλο ειναι να εχουμε και καποια ευγενεια ετσι. Δεν σε εβρισα και ουτε απευθυνθηκα σε εσενα με αγενεια κατι που εσυ κανεις αβιαστα.
    Να βαλω spoiler σε τι? Στην ερωτηση πως θα ξεκλειδωσω το ταδε? Μα δεν λεω κατι για την ιστορια, ουτε τον τροπο που θα ξεκλειδωσεις κατι. Μαθε λιγο καλυτερα γιατι ειναι το spoiler και μετα ελα κανε μας παρατηρηση που το παιζεις και γνωστης τρομαρα σου(Ειμαι αγενης - ειρωνικος απεναντι σου γιατι μου εδωσες το δικαιωμα με το να εισαι ετσι απεναντι μου στα ποστ σου που αφορανε εμενα)

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Οι πανοπλίες πάντως εμένα δεν μου καθόντουσαν καλά στο μάτι. Και πάντα προτιμούσα να είναι ίδιο με το "μαμά" που φοράει.

    Ήθελα να βλέπω τα βυζάκια του Κράτος
    Ειναι και αυτο μια αποψη...

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Snk View Post
    Οι πανοπλιες ειναι πολυ σημαντικες οσο πιο μεγαλο ειναι το επιπεδο δυσκολιας που παιζει ο καθενας. Οι κίτρινες είναι κυρίως για το end game

    Spoiler!
    Ακριβως. Αν δηλαδη δοκιμασεις να σκοτωσεις μια βαλκυρια με απλη ή μωβ πανοπλια θα δυσκολευτεις πολυ.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    http://www.powerpyx.com/god-of-war-2...guide-roadmap/

    Οσο για το δευτερο που ρωτας,στειλε email και ρωτα την Santa monica και τον cory barlog,εμας τι μας ρωτας στην εταιρεια δουλευουμε για να ξερουμε?
    Καλα μην αρπαζεσαι δεν σε ειπα και καμπουρη απλα ειπα μηπως ξερεις κατι τιποτα παραπανω.

  28. The Following User Says Thank You to fits79 For This Useful Post:

    DJTaurus (05-05-2018)

  29. #579
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by fits79 View Post
    Πριν σχολιασεις καλο ειναι να διαβαζεις μερικα ποστ ποιο πανω.
    Αν διαβαζες θα εβλεπες οτι τελειωσα το campaing του παιχνιδιου και εννοειτε οτι εχω ηδη μωβ πανοπλια απλα θελω να παρω και ενα σετ χρυση.
    Και καλο ειναι να εχουμε και καποια ευγενεια ετσι. Δεν σε εβρισα και ουτε απευθυνθηκα σε εσενα με αγενεια κατι που εσυ κανεις αβιαστα.
    Να βαλω spoiler σε τι? Στην ερωτηση πως θα ξεκλειδωσω το ταδε? Μα δεν λεω κατι για την ιστορια, ουτε τον τροπο που θα ξεκλειδωσεις κατι. Μαθε λιγο καλυτερα γιατι ειναι το spoiler και μετα ελα κανε μας παρατηρηση που το παιζεις και γνωστης τρομαρα σου(Ειμαι αγενης - ειρωνικος απεναντι σου γιατι μου εδωσες το δικαιωμα με το να εισαι ετσι απεναντι μου στα ποστ σου που αφορανε εμενα)

    - - - Updated - - -


    Ειναι και αυτο μια αποψη...

    - - - Updated - - -


    Ακριβως. Αν δηλαδη δοκιμασεις να σκοτωσεις μια βαλκυρια με απλη ή μωβ πανοπλια θα δυσκολευτεις πολυ.

    - - - Updated - - -


    Καλα μην αρπαζεσαι δεν σε ειπα και καμπουρη απλα ειπα μηπως ξερεις κατι τιποτα παραπανω.
    Αφού το έχεις τελειώσει, θα ήξερες ότι πας στην μέση κ κάνεις μεταφορά όπου μπορείς τα άλλα είναι κλειδωμένα.
    Το Spoiler ήταν για τα ονόματα δεν θέλουν όλοι να ξέρουν πόσα υπάρχουν κ τι.
    Παίξε κ λίγο δες πως πάει το παιχνίδι κ μετά ρώτα δλδ πηγές σε όλα κ δεν είδες πως παίρνεις την κίτρινη πανοπλία μόνο το όνομα να έβλεπες θα το έβρισκες, σε κοβω για έξυπνο,αυτα για τώρα.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  30. #580

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Αφού το έχεις τελειώσει, θα ήξερες ότι πας στην μέση κ κάνεις μεταφορά όπου μπορείς τα άλλα είναι κλειδωμένα.
    Το Spoiler ήταν για τα ονόματα δεν θέλουν όλοι να ξέρουν πόσα υπάρχουν κ τι.
    Παίξε κ λίγο δες πως πάει το παιχνίδι κ μετά ρώτα δλδ πηγές σε όλα κ δεν είδες πως παίρνεις την κίτρινη πανοπλία μόνο το όνομα να έβλεπες θα το έβρισκες, σε κοβω για έξυπνο,αυτα για τώρα.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Δεν σου απανταω καν. Διαβασε τα ποστ μου ποιο πανω γιατι στανταρ δεν εχεις καταλαβει τιποτα.
    Δες τι ακριβως ρωταω και δες τι ακριβως απανταει ο fulgore.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •