Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 81 to 100 of 118

Thread: Titanfall 2

  1. #81

    Default

    Μεταξύ μας, δεν είναι και τόσο δύσκολο να καταλάβεις ότι είναι AI.. Τα botάκια περπατάνε και πυροβολάνε μια στο τόσο, ενώ οι πιλότοι χοροπηδάνε σα μαϊμούδια και έχουν κόκκινα φωτάκια πάνω τους.

    Σε 2 modes υπάρχουν, Bounty Hunt και Attrition και, εκτός του ότι αποτελούν mechanic και όχι filler, βοηθούν παίκτες που δεν "τό 'χουν" με τα FPS να συνεισφέρουν στην ομάδα.

    Άντε αύριο ξεκλειδώνει για όλους και η Angel City..

  2. The Following User Says Thank You to Citizen3rased For This Useful Post:

    Conjure7 (01-12-2016)

  3. #82
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Με ολα αυτα π ακουω εχω ψηθει μεχρι και γω π τα απεχθανομαι αυτα τα παιχνιδια....το καλό καμπειν κ το φιλικο για νουμπαδες ονλαιν ειναι πολυ θετικά για μενα...εχει και αρκετα modes στο online αποτι ειδα οποτε ολοι θαναι ευχαριστημενοι...

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  4. #83
    Elite Vicarious's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    963
    PSN ID
    Vicarious_GR
    Name
    Geo

    Default

    έχω παίξει γύρω στις 10 ώρες μόνο multi, κι έχω να πω τα καλύτερα..
    το campaign θα το πιάσω όταν θα έχω λίγο περισσότερο χρόνο, γιατί προς το παρόν απλά ξεκλέβω καμιά ώρα τη μέρα,
    αλλά από φίλο που παίζουμε μαζί multi, άκουσα πολύ πολύ καλά λόγια.

    το multi είναι γρήγορο και μου θύμισε crysis 2. Ήδη πήρε τα πρώτα dlc με μικρόρυθμίσεις και προσθέσεις stats klp.
    Βέβαια η EA δεν κρατήθηκε και έβαλε για πούλημα κάποια skins. anyway, περιμένω περισσότερους χάρτες, modes, και titans και θα γινει αριστούργημα.

    Προτείνω ανεπιφύλακτα το παιχνίδι σε όσους θέλουν διασκεδαστικό online.

  5. #84
    Elite dspug7's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Κερατεα
    Posts
    929
    PSN ID
    dspug7
    Name
    Διαμαντης

    Default

    στο multi εχει καθολου αναπτυξη ο χαρακτηρας; δηλαδη ξεκλειδωνεις οπλα κλπ; με ψηνει πολυ στα 30 ευρω...

  6. #85

    Default

    Έχει. Μην περιμένεις τρελά πράγματα, αλλά από την άλλη για 30€ δε θα το συζητούσα.
    Εγώ το πήρα full price και δε το μετάνιωσα.

  7. #86
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    30 ευρώ για ολοκαίνουργιο παιχνιδι ειναι τίποτα!!!!!!! Τσιμπηστε το όσο μπορείτε!!!!

  8. #87
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Το παιχνίδι είναι must buy παιδιά. Το έχω πει και παραπάνω. Το online του επίσης τα σπάει. Το έχω λιώσει από τότε που το αγόρασα. Level 50 και συνεχιζω. Επίσης αξίζει πολύ το campaign του αν και μικρό. Δεν κάνει πουθενά κοιλιά και εχει πολύ ενδιαφέρον.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  9. #88
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Εντάξει, όσοι το έχετε τελειώσει ίσως γελάσετε τωρα, αλλα εχω κολλήσει άσχημα στην Ash!!!!!! Δε μπορώ με τίποτα να την περάσω!!!! Εχτες έπαιζα 1μιση ωρα στο ίδιο σημείο χωρίς τύχη!!! Γιατί το αναφέρω εδώ;;; Διότι έχουν περάσει χρονια απο την τελευταία φορα που ήμουν σε σημείο σε παιχνιδι όπου έπαιζα τόση ωρα χωρίς να εχω κανει καμία απολύτως πρόοδο!!!! Αφού τη γλύτωσε το χειριστήριο εχτες, παλι καλα...

  10. #89
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Μικρό update...
    Πέρασα την Ash με τη δεύτερη προσπάθεια σήμερα σε... 25 δευτερόλεπτα!!!!!! Απείρως πιο γρήγορα απο οποιοδήποτε video guide για το παιχνιδι είδα, μήπως και καταλάβω πως βγαίνει αυτή η μαλακια!!!!! However...
    ..παιδιά, όπως και στον Kane (το πρώτο boss) το παιχνιδι κρασαρε!!!! Αμέσως μετα δηλαδή!!! Και η μαλακια ειναι οτι στην περίπτωση του Kane με έβαλε να τον ξαναβγαλω!!! Ευτυχώς δε συνέβη το ίδιο με την Ash... Αλλα έχουμε θέμα... Ή το PS4 μου πνέει τα λοισθια ή κάτι παίζει με το παιχνιδι. Μάλλον το πρώτο, φοβάμαι...

  11. #90
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Εγώ δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα. Το τελείωσα πριν μία εβδομάδα περίπου.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  12. #91
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Το έψαξα και λίγο, αλλα δε βρήκα κάτι παρόμοιο...
    Αααα, θα πάρω το Pro μου φαίνεται....

  13. #92
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εγώ το story δεν το έχω αρχίσει ακόμα έχω παίξει μονο online και γουστάρω τρελά αν βρω χρόνο μπορεί να ασχοληθώ με το story.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  14. #93
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Χριστοφορε, ΜΕΓΑΛΗ παγίδα αυτο το "θα παίξω online πρώτα και πιάνω μετα το campaign"!!!! Δε θα το ξεκινήσεις ποτε!!!!! Χα Χα Χα!!!!

  15. The Following User Says Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    Christos33 (17-12-2016)

  16. #94
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Στην Ash κι εμενα μου ειχαν τυχει μερικα κρασαρισματα οπως και πιο μετα σε αλλο ενα boss προς το τελος

  17. #95
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Τέλεια!!!! Τέτοια πες μου τωρα, Μιχάλη....

  18. #96
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Παιδία παίζει κανείς multi; είμαι τελειος άσχετος αλλά μιας και τελειώνω το campaign θέλω να το δοκιμάσω.

    Ας κάνει add όποιος θέλει, απλα να μου πει ποιος είναι εδώ στο μήνυμα για να ξέρω.

  19. #97
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    EA: Titanfall 2 below expectations, lots of new content coming, long term franchise

    Titanfall 2 delivered the next important step in this new franchise we are building with our partners at Respawn – a highly-rated, action-packed experience that has thrilled players in the year’s biggest category. Player satisfaction scores for Titanfall 2 are among the highest in our portfolio, showing just how much fun players are having with this game. Titanfall 2 will be played for a long time to come, with new maps, modes and content updates continuing to expand the experience and engage our players. We’re excited about our long-term plans for the Titanfall franchise.

    ...

    We are deeply committed to players in our Battlefield 1 and Titanfall 2 communities. Throughout the year ahead, we will continue to launch new content and new experiences to expand these vast and dynamic games.

    ...

    Net sales for the quarter were $2.07 billion, a new record for the company. The outperformance versus our expectations was driven by Battlefield 1 and FIFA 17, offset by Titanfall 2. Battlefield 1 is on course to be our best Battlefield ever. Sell through of FIFA 17 during Q2 and Q3 was 8% higher than that of FIFA 16 in the same period last year, and FIFA Ultimate Team sales continued to grow strongly. Like Battlefield 1, FIFA 17 is on course to be our best-selling FIFA of all time.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  20. #98
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Κριμα για το παιχνιδια, αλλα και για αυτο φταιει και η ΕΑ. Δηλαδη κυκλοφορουν 2 fps τιτλους σε διαστημα 2 εβδομαδων. Δηλαδη ελεος. Παντως το παιχνιδι ακομα και τωρα εγω λιωνω στο online. Ειναι κορυφαιο.


    Και trailer για το Live Fire

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  21. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    Error Flynn (03-02-2017)

  22. #99
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Θα καώ πάλι!

    Και εδω το clan του φορουμ οσοι θελουν https://www.titanfall.com/en_us/netw...tation/292475/



    Greetings friends! We’re happy to report that Live Fire will be rolling out on Thursday, February 23. We’re adding two mode-specific Live Fire maps, Featured Playlists, a new execution, an additional Coliseum map, mixtape-style matchmaking, balance patches, and more.

    To help get you started in Live Fire, we’re also pleased to announce a double XP weekend beginning Thursday and extending through Monday (Feb 23-27). Please note that this bonus XP will be granted only for playing in Live Fire mode.
    https://www.titanfall.com/en_us/news...3&sf52840821=1
    Last edited by WolfRathmA; 22-02-2017 at 23:40.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  23. #100
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •