Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 61 to 80 of 118

Thread: Titanfall 2

  1. #61
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Το τελείωσα κι εγώ, το campaign είναι πάρα πολύ καλό, και όσο προχωράς γίνεται καλύτερο και κορυφώνεται στο τέλος με επικές μάχες και με ένα story που σε κρατάει, κυρίως λόγω του bonding με τον τιτάνα. Έχει και τα κρυόκωλα αστεία του σε κάποια σημεία, που έχουν χαβαλέ. Επίσης τρέχει νεράκι, δεν παρατήρησα σχεδόν καθόλου framedrops, ακόμα κι όταν γινόταν χαμός. Συνολικά μου φάνηκε πολύ καλοδουλεμένο και προσεγμένο σε όλα του. Ο ήχος επίσης είναι τρομερός. Πολύ το χάρηκα, πραγματικά με κράτησε από την αρχή μέχρι το τέλος και σε μερικά σημεία είναι τρελή πόρωση. Η διάρκεια θα έλεγα οτι είναι οκ, δε μου φάνηκε μικρή η κάτι, το μόνο που θα πρότεινα σε όποιον το ξεκινάει τώρα, να το παίξει σε τουλάχιστον ένα επίπεδο δυσκολίας πάνω από το regular, αξίζει.


  2. #62
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Θα το έχει μέσα για να δούμε



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #63

    Default

    το πηρα σημερα απο public 39,99.πολυ καλο παιχνιδακι.η μονη διαφορα με τα cod ειναι οτι δεν χρειαζεται να ειναι καποιος προ παιχτης και εξικοιομενος καιρο για να το γλεντησει.τρως σε τρωνε.ισως αυτο με το καιρο να ειναι και - του παιχνιδιου αλλα θα δειξει.για διασκεδαση ειναι οτι πρεπει.οι σερβερ του ειναι παρα πολυ καλοι ιχνος λαγκ σε κανενα ματς που επαιξα και γενικα αξιζει τα λεφτα του.θα ηθελα λιγο καλητερο ηχο.οχι οτι δεν ειναι καλος.ειναι και με το παραπανω απλα του λειπει κατι στον ηχο.δεν ειναι σαν το cod ασπουμε που ριχνεις χειρομβομβιδα και κοιτας τους τοιχους απο το σπιτι σου αν ειναι στην θεση τους.πιστευω οτι θα το υποστηριξουν κιαλο.

  4. #64

    Default

    Νέα για το πρώτο free dlc.
    https://www.titanfall.com/en_us/news...ews-network-2/
    Καλό.
    Για αρχή.

  5. #65
    Advanced Member TdR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Gavristan
    Posts
    356
    PSN ID
    TdR7
    Name
    Γιώργος TdR

    Default

    Έχω μετανιώσει που το προσπέρασα αυτό το παιχνίδι... Απ' όσα έχω δει (τουλάχιστον στο multi) δείχνει διαμάντι...
    Υπάρχει κόσμος στο multi? Ή το φάγαν λάχανο τα CoD & Battlefield...?
    Back in Town...

  6. #66

    Default

    ναι εχει κοσμο κανονικα.τα ματς τρεχουν απροβληματιστα,δεν πιστευω οτι παιζουν πολλοι αυτο το cod. το battlefield ειναι αλλη κατηγορια για μενα.και εγω προχθες το αγορασα που το εχει προσφορα 39,99.πολυ καλο παιχνιδακι,οσο παιζεις τοσο πιο πολυ σαρεσει.αν προσθεσουν κιαλα maps θα ειναι κορυφη.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to chrisgewrgi For This Useful Post:

    james9 (23-11-2016),TdR (23-11-2016)

  8. #67
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default Titanfall 2

    Δεν το έχει στο Black Friday της Αμερικής στο PSN , ίσως στο δευτερο κύμα


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Giorgos78; 24-11-2016 at 09:15.

  9. #68
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    40 εύρο στο PSN store ...... αλλά έχει και το Dirt με 20 εύρο ...... και το MGS 15 εύρο... τι να πω ! Θα το σκεφτώ


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #69

    Default

    για μενα δεν συμφερει να παρει καποιος digital 40 euro.αφου ολα τα καταστηματα 40 το εχουν σε δισκακι.

  11. #70
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default Titanfall 2

    Με 40 digital το μοιράζομαι με τον αδερφό μου, και έχω και έναν αόρατο υπηρέτη να αλλάζει τα παιχνίδια στην κονσόλα για χρόνια (δεν κουνιέμαι από την καρέκλα)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #71

    Default

    Πόσες ώρες κρατάει το single player?
    Αξίζει να το πάρω μόνο για αυτο?Δεν εχω χρόνο για multi...

  13. #72
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Η campaign για μένα είναι όσο πρέπει σε διάρκεια, δεν μου φανηκε μικρη.
    Κατα τ'αλλα πιστεύω ότι είναι η καλύτερη fps single player εμπειρία σε αυτή τη γενιά χαλαρά...σκέτη απόλαυση από την αρχή μέχρι το επικό τέλος, έχει μια δική του προσωπικότητα σαν παιχνίδι, μια φρεσκάδα, που το κάνει να ξεχωρίζει. Πρέπει να παιχτει στο hard βέβαια, ειδικά στις μάχες με τα bosses που είναι από τις κορυφαίες στιγμές του παιχνιδιού.
    Δεν περίμενα ότι θα μου αρέσει τόσο, φοβερή εμπειρία!!
    Last edited by kostasb13; 28-11-2016 at 00:50.

  14. The Following User Says Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    DJTaurus (28-11-2016)

  15. #73
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default Titanfall 2

    Πόσες πίστες έχει στο moultyplayer? Στο μεγάλο mode με τους Titans (domination)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #74

    Default Titanfall 2

    Αν το titanfall λεγόταν halo η killzone τώρα θα διαβάζαμε διθυράμβους. Χωρίς ίχνος υπερβολής αναζωογονεί το είδος με ένα σωρό πρωτότυπους μηχανισμούς. Πραγματικά είναι τόσο καλό και το multi του γρήγορο ομαλό και ξεκούραστο για εμάς που δεν έχουμε βγάλει σχολή πολέμου και δεν "το έχουμε" με το battlefield. Εχω φτάσει στη μέση του campaign και πέρα από τα γραφικά δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα από το τελευταίο halo.... ίσα ίσα το βρίσκω πιο διασκεδαστικό και από τα 2 προαναφερθείσα fps.
    Last edited by DJTaurus; 30-11-2016 at 19:46.

  17. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    chronohill (30-11-2016)

  18. #75
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Όπως τα λέει και ο φίλος παραπάνω. Πραγματικά αξίζει να το αγοράσει κανείς αυτό το παιχνίδι ειδικά τώρα που το έβαλαν και 40 ευρώ. Multi χωρίς DLC και χρεώσεις ούτε season pass κτλ. Δωρεάν όλα όσα θα δώσουν. Και μετά παραπονιεστε για τους άλλους που βγάζουν season pass και διάφορα άλλα τέτοια.

    Στηριξτε το παιχνίδι για να βλέπουμε και άλλα τέτοια και σε αλλού είδους παιχνίδι μπας και τα κόψουν τα season pass και τα dlc επιτέλους.

    SUPPORT THE GAME AND THE COMPANY GUYS.

    Last edited by WolfRathmA; 30-11-2016 at 20:46.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  19. The Following 3 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    DJTaurus (30-11-2016),king2009 (04-12-2016),mihalis13 (30-11-2016)

  20. #76
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Απο αυριο θα ειναι στο psn για free download. Νομιζω για το σαββατοκυριακο. Ευκαιρια να το δοκιμασουμε. Δεν ξερω αν θελει plus ομως.

    Spoiler!

  21. #77
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    394
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Sorry για το off topic, αλλα το killzone οχι απλα αξιζει διθυραμβους, θα επρεπε ολη η σειρα να μεινει στην ιστορια και δεν εχει παρει ουτε στο ελαχιστο την αναγνωριση που αξιζει. Το concept του warzone στο multiplayer δεν υπαρχει πουθενα (και εχω παιξει σχεδον ολα τα console fps), οσο δε campaign, ας παιξει καποιος το campaign του killzone2 στο δυσκολο επιπεδο και θα δει τι σημαινει AI. Καλο φαινεται το titanfall (εχω παιξει το 1 στο xbox), θα το δοκιμασω, killzonara δεν ειναι τιποτε αλλο, ουτε καν κοντα.

  22. #78
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το Titanfall 2 εχει το καλυτερο campaign σε FPS εδω και παρα πολλα χρονια(Δεν επαιξα ακομα BF1).

    Δεν ειναι μεγαλο αλλα ουτε μικρο. Εχει ομως ωραια ιστορια , δεσιμο μεταξυ Titan - Pilot και καταπληκτικες μαχες ειδικα μεταξυ Τιτανων. Οι μαχες εχουν ροη , αναμεσα εχει και platforming και πραγματικα ηταν η εκπληξη της χρονιας για μενα. Φυσικα η ΕΑ το εκαψε βαζοντας το αναμεσα σε Cod και BF1 αλλα ευτυχως απο στομα σε στομα ο κοσμος μαθαινει οτι αξιζει.

    Πολυ καλυτερο και απο το Halo για οσους αναρωτιουνται και επειδη το επαιξα στο One πολυ καλυτερο και απο το προσφατο Gears 4 σαν εμπειρια. Τοσο καλο που επαιξα το campaign και 2η φορα.

    Spoiler!

  23. The Following 5 Users Say Thank You to james9 For This Useful Post:

    Conjure7 (01-12-2016),DJTaurus (01-12-2016),kostasb13 (01-12-2016),mihalis13 (01-12-2016),WolfRathmA (01-12-2016)

  24. #79
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by nikosarg View Post
    Sorry για το off topic, αλλα το killzone οχι απλα αξιζει διθυραμβους, θα επρεπε ολη η σειρα να μεινει στην ιστορια και δεν εχει παρει ουτε στο ελαχιστο την αναγνωριση που αξιζει. Το concept του warzone στο multiplayer δεν υπαρχει πουθενα (και εχω παιξει σχεδον ολα τα console fps), οσο δε campaign, ας παιξει καποιος το campaign του killzone2 στο δυσκολο επιπεδο και θα δει τι σημαινει AI. Καλο φαινεται το titanfall (εχω παιξει το 1 στο xbox), θα το δοκιμασω, killzonara δεν ειναι τιποτε αλλο, ουτε καν κοντα.
    Ο φίλος παραπάνω αναφέρει ότι το Killzone έχει πάρει αυτήν την αναγνώριση γενικότερα. Όχι το αντίθετο.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  25. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    DJTaurus (01-12-2016)

  26. #80
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Το παιχνίδι που βάζει στο pVp και κομπάρσους (bot) για να κάνει kill κι ο κάθε πικραμένος και να χαίρετε, είναι σκέτη αηδία. Αφού κι εγώ που έπαιζα έλεγα από μέσα μου "ρε ποσό θεός είμαι και "τροχαω" αβέρτα κόσμο..... μολης μου είπε ο συμπαίκτης μου ότι αυτά είναι παιχτακια που κατεύθυνει το game ξενέρωσα, Να δώσω λεφτά για multiplayer παιχνίδι, που βγήκε ως mp μόνο στο TF1 και στα μισά mode να βάζει bot, ε τι να πω. Θα το έχει δωρεάν το ΠΣΚ ντέμο


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •