Page 136 of 138 FirstFirst ... 3686126132133134135136137138 LastLast
Results 2,701 to 2,720 of 2744

Thread: PlayStation 4 Pro

  1. #2701
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Sorry, αλλά ξέρω τι λέω!

    Αυτά που γίνονται στο Xbox είναι μεν λόγω παραπάνω υπολογιστικής δύναμης, αλλά ΚΥΡΙΟΤΕΡΑ είναι λόγω της ευελιξίας των DirectX.
    Το έχω αναφέρει πάρα πολλές φορές σε πολλαπλά θρεντ μάλιστα.

    Στο PS1/2/3/4 δεν έχουμε DirectX.
    Έχουμε εντελώς άλλης φιλοσοφίας/δομής προγραμματιστικές βιβλιοθήκες.
    Αυτή είναι η γνώση (εσύ, εγώ, ο οποιοσδήποτε) που πρέπει να κατέχει ο χρήστης, για να μπορεί να αναλύει με το μυαλό του τι είναι εύκολα εφικτό στο Xbox και τι δεν είναι στη πλατφόρμα PlayStation.
    Αν όμως δεν γνωρίζει περί των διαφορών DX <-> PS4 Libs τότε νομίζει ότι για να γίνουν enhanced τα παιχνίδια, αρκεί και μόνο παραπάνω υπολογιστική δύναμη. (και άλλες πλατφόρμες που μοιάζουν προγραμματιστικά στο PS, έχουν ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο θέμα)!

  2. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    spartan (26-07-2019)

  3. #2702

    Default

    Καλησπερα στην παρεα. Για να προλαβω αντιδρασεις ειμαι noobας στο console gaming και αποφασισα τωρα το καλοκαιρι να παρω ενα ps4.Η απορεια μου ειναι αξιζει να παρω ps4 pro η δε θα δω διαφορα με το slim(δεν εχω 4k τηλεόραση προς το παρον).Η διαφορα στην τιμη δεν ειναι προβλημα (δεν ειναι και τοσο μεγαλη πλεον) απλα δε ξερω αν αξιζει να παρω το pro η οχι. Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη.

  4. #2703
    Member johnnyman25's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    68
    PSN ID
    johnnyman25@in.gr

    Default

    Καλημέρα παιδιά. Καλώς σας βρήκα.
    Ξανά σε playstation μετά από πόσα χρόνια που είχα το ps3.
    Αγόρασα ps4 pro σαν καινούργιο το τελευταίο μοντέλο.
    Το δουλεύω σε καινούρια samsung 4k 50 ιντσών ru7402 μοντέλο και πάθει πλάκα...

    Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι το παιδί που το αγόρασα μου είπε ότι έχει ένα χρόνο έξτρα εγγύηση από κωτσοβολο.
    Ισχύει κάτι τέτοιο?
    Γνωρίζει κανείς κάτι?
    Ευχαριστώ πολύ

    Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  5. #2704
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Quote Originally Posted by neogp View Post
    Καλησπερα στην παρεα. Για να προλαβω αντιδρασεις ειμαι noobας στο console gaming και αποφασισα τωρα το καλοκαιρι να παρω ενα ps4.Η απορεια μου ειναι αξιζει να παρω ps4 pro η δε θα δω διαφορα με το slim(δεν εχω 4k τηλεόραση προς το παρον).Η διαφορα στην τιμη δεν ειναι προβλημα (δεν ειναι και τοσο μεγαλη πλεον) απλα δε ξερω αν αξιζει να παρω το pro η οχι. Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη.
    Αφού τα χρήματα δεν είναι θέμα πάρε το pro. Εγώ σε 1080p τηλεόραση το έχω και μιας και είχα και slim ναι βλέπεις διαφορα κυρίως τρέχουν πιο ομαλά τα παιχνίδια τα καινουρια ειδικά και επίσης υπάρχουν και βελτιώσεις στην ποιότητα. Δεν είναι τεράστια η διαφορα όμως ναι υπάρχει. Ξαναλέω απτή στιγμή που δεν είναι θέμα τα λεφτά.

    Satan has left his killing floor
    PS4

  6. #2705

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Αφού τα χρήματα δεν είναι θέμα πάρε το pro. Εγώ σε 1080p τηλεόραση το έχω και μιας και είχα και slim ναι βλέπεις διαφορα κυρίως τρέχουν πιο ομαλά τα παιχνίδια τα καινουρια ειδικά και επίσης υπάρχουν και βελτιώσεις στην ποιότητα. Δεν είναι τεράστια η διαφορα όμως ναι υπάρχει. Ξαναλέω απτή στιγμή που δεν είναι θέμα τα λεφτά.
    Σ ευχαριστω πολυ...αλλη μια ερωτηση.Οι κονσολες πλεον εχουν 2 χρονια εγγυηση?Δλδ μια κονσολα αγορασμενη το 2018 εχει εγγυηση μεχρι 2020?Γιατι απ οτι ειδα υπαρχουν καλες ευκειριες σε μεταχειρισμενες

  7. #2706
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Πραγματικά θα ήθελα να σε βοηθήσω σε αυτό αλλά δεν γνωρίζω 100%. Νομίζω είναι 1 χρόνος εγγύησης για τις κονσόλες της Sony αν δεν κάνω λάθος. Θα σου απαντήσει καλύτερα κάποιος που ξέρει σίγουρα εδώ μέσα.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  8. #2707
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    Quote Originally Posted by neogp View Post
    Σ ευχαριστω πολυ...αλλη μια ερωτηση.Οι κονσολες πλεον εχουν 2 χρονια εγγυηση?Δλδ μια κονσολα αγορασμενη το 2018 εχει εγγυηση μεχρι 2020?Γιατι απ οτι ειδα υπαρχουν καλες ευκειριες σε μεταχειρισμενες
    Ρώτα στο κατάστημα που θα πας να την αγοράσεις. Ο Κωτσόβολος αν δώσεις κάτι παραπάνω νομίζω ότι κάνει επέκταση εγγύησης. Αλλά δεν είμαι σίγουρος. Σε κάθε περίπτωση ότι και αν αποφασίσεις (slim ή pro) να το πάρεις καινούργιο. Εκτός αν έχεις κάποιον γνωστό, που ξέρεις στα σίγουρα τι είδους χρήση έχει κάνει.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  9. #2708

    Default

    Quote Originally Posted by Axilleas_GR View Post
    Ρώτα στο κατάστημα που θα πας να την αγοράσεις. Ο Κωτσόβολος αν δώσεις κάτι παραπάνω νομίζω ότι κάνει επέκταση εγγύησης. Αλλά δεν είμαι σίγουρος. Σε κάθε περίπτωση ότι και αν αποφασίσεις (slim ή pro) να το πάρεις καινούργιο. Εκτός αν έχεις κάποιον γνωστό, που ξέρεις στα σίγουρα τι είδους χρήση έχει κάνει.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες και τις συμβουλες. Νομιζω πως το pro ειναι καλυτερη επενδυση (για τα νεα παιχνιδια )εφοσων δεν σκοπευω να παρω το 5 αμεσως μολις βγει.

  10. #2709
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Γενικά το να πάρεις κονσόλα στο τέλος της γενιάς έχει πολλά υπέρ και κατά. Αλλος θα σου πει είναι μια επένδυση αλλος θα σου πει περίμενε να βγει το 5. Τα γνωρίζεις ήδη φυσικά. Απλά αν μιλάμε για αγορά PS4 και το θέλεις να το χαρείς άμεσα κλπ ναι πάρε το pro. Μέχρι του χρόνου εγώ δεν θα περίμενα αν ήθελα κονσόλα να παίζω. Για το 5 βλέπουμε... να δούμε ποσο κάνει τι παιχνίδια θα βγάλει τον πρώτο χρόνο κλπ Για 2 χρόνια από τώρα θα είσαι οκ πραγματικά υπάρχουν πολλά καλά παιχνίδια. Αυτη είναι η δίκη μου αποψη
    Satan has left his killing floor
    PS4

  11. #2710

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Γενικά το Ξ½Ξ± πάΟΞµΞΉΟ‚ ΞΊΞΏΞ½ΟƒΟλα στο Ο„Ξ*λος της γενιάς Ξ*χει πολλά Ο…Ο€Ξ*Ο ΞΊΞ±ΞΉ κατά. Αλλος ΞΈΞ± σου πει ΞµΞ―Ξ½Ξ±ΞΉ ΞΌΞΉΞ± ΞµΟ€Ξ*νδυση αλλος ΞΈΞ± σου πει πεΟΞ―ΞΌΞµΞ½Ξµ Ξ½Ξ± Ξ²Ξ³ΞµΞΉ το 5. Τα Ξ³Ξ½Ο‰Οίζεις Ξ�δη φυσικά. Απλά Ξ±Ξ½ μιλάμε Ξ³ΞΉΞ± Ξ±Ξ³ΞΏΟΞ¬ PS4 ΞΊΞ±ΞΉ το ΞΈΞ*λεις Ξ½Ξ± το χαΟΞµΞ―Ο‚ άμεσα κλπ Ξ½Ξ±ΞΉ πάΟΞµ το pro. ΞΞ*Ο‡ΟΞΉ του Ο‡ΟΟΞ½ΞΏΟ… ΞµΞ³Ο Ξ΄ΞµΞ½ ΞΈΞ± πεΟΞ―ΞΌΞµΞ½Ξ± Ξ±Ξ½ Ξ�θελα ΞΊΞΏΞ½ΟƒΟλα Ξ½Ξ± παίζω. Για το 5 Ξ²Ξ»Ξ*πουμε... Ξ½Ξ± δοΟΞΌΞµ ποσο κάνει τι παιχνίδια ΞΈΞ± βγάλει τον Ο€ΟΟτο Ο‡ΟΟΞ½ΞΏ κλπ Για 2 Ο‡ΟΟΞ½ΞΉΞ± Ξ±Ο€Ο Ο„ΟΟΞ± ΞΈΞ± είσαι ΞΏΞΊ Ο€Οαγματικά υπάΟχουν πολλά καλά παιχνίδια. Αυτη ΞµΞ―Ξ½Ξ±ΞΉ Ξ· δίκη ΞΌΞΏΟ… αποΟΞ·
    Συμφωνω απολυτα, δεν ΞµΞΉΞΌΞ±ΞΉ gamer ΞΌΞµ ιδιαιτεΟΞµΟ‚ απαιτησεις απλα Ξ½Ξ± παιξω καποια ΞΊΞ±ΞΉΞ½ΞΏΟ…ΟΞ³ΞΉΞ± παιχνιδια (ΞΊΟ…Οιως sports ΞΌΞµ την παΟΞµΞ±) οποτε ΞΈΞµΟ‰ΟΟ‰ ΞµΞΉΞ½Ξ±ΞΉ viable Ξ³ΞΉΞ± 2-3 Ο‡ΟΞΏΞ½ΞΉΞ±

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Γενικά το να πάρεις κονσόλα στο τέλος της γενιάς έχει πολλά υπέρ και κατά. Αλλος θα σου πει είναι μια επένδυση αλλος θα σου πει περίμενε να βγει το 5. Τα γνωρίζεις ήδη φυσικά. Απλά αν μιλάμε για αγορά PS4 και το θέλεις να το χαρείς άμεσα κλπ ναι πάρε το pro. Μέχρι του χρόνου εγώ δεν θα περίμενα αν ήθελα κονσόλα να παίζω. Για το 5 βλέπουμε... να δούμε ποσο κάνει τι παιχνίδια θα βγάλει τον πρώτο χρόνο κλπ Για 2 χρόνια από τώρα θα είσαι οκ πραγματικά υπάρχουν πολλά καλά παιχνίδια. Αυτη είναι η δίκη μου αποψη
    Συμφωνω απολυτα.Δεν ειμαι gamer με ιδιαιτερες απαιτησεις απλα να παιξω καποια νεα παιχνιδια(κυριως sports με την παρεα ) οποτε θεωρω το ps4 viable για 2 -3 χρονια ακομα για μενα εφοσων δεν εω σκοπο να παρω το 5 απο τον πρωτο χρονο

  12. #2711

    Default

    Μάλλον κάτι έχεις κάνει λάθος στη παράθεση και στο μήνυμα σου και φαίνονται ακαταλαβιστικα.
    Δηλαδή έτσι:
    Συμφωνω απολυτα, δεν ειμαι gamer με ιδιαιτερες απαιτησεις απλα να παιξω καποια καινουργια παιχνιδια (κυριως sports με την παρεα) οποτε θεωρω ειναι viable για 2-3 χρονια

    Εγώ δοκίμασα να κάνω παράθεση του μηνύματος του majereMP44 που έκανες κι εσύ αρχικά να δω αν θα φαίνεται σωστά και σε εμένα φαίνεται κανονικά.

  13. #2712

    Default

    Δε ξερω τι βλακεια εκανα, ουσιαστικα εγραψα οτι συμφωνω με το φιλο και οτι ουσιαστικα δεν ειμαι gamer με ιδιαιτερες απαιτησεις και απλως θελω να παιξω καποια games (κυριως sport με την παρεα) οποτε και ο λογος που προβλιματιζομαι αναμεσα στο προ και το σλιμ ειναι αυτος.θεωρω viable το ps4 για 2-3 χρονια ακομα εφοσων δεν εχω σκοπο να παρω το ps5 απο το πρωτο ετος που θα κυκλοφορησει.

  14. #2713
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Στα FIFA/Pro evo/NBA2K δεν θα δεις παρατηρήσιμες διαφορές μεταξύ PS4 Slim/Pro.

    Αν δεν σε ενδιαφέρει η διαφορά κόστους, ΟΚ πήγαινε για το Pro.

    Και μη νομίζεις: δεν θα δεις καρατεράστια διαφορά μεταξύ 1080p - 4K. Γιατί τα ποδοσφαιράκια και το μπασκετάκι δεν έχουν εξελίξει και τόσο πολύ τα γραφικά τους τα τελευταία χρόνια.
    Αρκετή διαφορά θα δεις στο PS5. (μιλάμε για τα αθλητικά του 2021)

    Πάντως viable για 2-3 χρόνια δεν θα το έλεγα, αφού δεν είσαι gamer = δεν θα ασχοληθείς με παλαιότερους τίτλους (πχ. GTA V).

    Τώρα αν το θες για να μαζεύεστε άντρες παρέα σε στυλ "να παίξουμε καμιά μπαλίτσα, πίνοντας κάτι" ......μια χαρά σε βγάζει το PS4 Slim (και για παραπάνω λεφτά το PS4 Pro).

    Αν έχεις 4Κ τηλεόραση, κράτα τα λεφτά για PS5 (δηλαδή πάρε PS4 Slim προς το παρόν).

    Γιατί με το PS5.........ΕΚΕΙ θα δεις μεγάλη διαφορά σε 4K TV. (χώρια ότι τα 2019-2020 PS4 FIFA/Pro Evo/NBA2K θα παίζουν και στο PS5, καθώς το μηχάνημα θα έχει σχετική συμβατότητα με PS4).

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    DJTaurus (06-08-2019),MajereMP44 (06-08-2019)

  16. #2714

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Στα FIFA/Pro evo/NBA2K δεν θα δεις παρατηρήσιμες διαφορές μεταξύ PS4 Slim/Pro.

    Αν δεν σε ενδιαφέρει η διαφορά κόστους, ΟΚ πήγαινε για το Pro.

    Και μη νομίζεις: δεν θα δεις καρατεράστια διαφορά μεταξύ 1080p - 4K. Γιατί τα ποδοσφαιράκια και το μπασκετάκι δεν έχουν εξελίξει και τόσο πολύ τα γραφικά τους τα τελευταία χρόνια.
    Αρκετή διαφορά θα δεις στο PS5. (μιλάμε για τα αθλητικά του 2021)

    Πάντως viable για 2-3 χρόνια δεν θα το έλεγα, αφού δεν είσαι gamer = δεν θα ασχοληθείς με παλαιότερους τίτλους (πχ. GTA V).

    Τώρα αν το θες για να μαζεύεστε άντρες παρέα σε στυλ "να παίξουμε καμιά μπαλίτσα, πίνοντας κάτι" ......μια χαρά σε βγάζει το PS4 Slim (και για παραπάνω λεφτά το PS4 Pro).

    Αν έχεις 4Κ τηλεόραση, κράτα τα λεφτά για PS5 (δηλαδή πάρε PS4 Slim προς το παρόν).

    Γιατί με το PS5.........ΕΚΕΙ θα δεις μεγάλη διαφορά σε 4K TV. (χώρια ότι τα 2019-2020 PS4 FIFA/Pro Evo/NBA2K θα παίζουν και στο PS5, καθώς το μηχάνημα θα έχει σχετική συμβατότητα με PS4).
    Καλα εννοειται θελω να παιξω και το spiderman και το Gta και το RDR 2 αλλα απλα να παιξω για να περασω ενα χαλαρο 2ωρο ας πουμε οχι τπτ ιδιαιτερο ...αυτο εννοω οτι δεν εχω και ιδιαιτερες απαιτησεις.(πχ διαφορα στα frames που διαβαζω κλπ κλπ δε νομιζω να καταλαβω).Οποτε με τοσους τιτλους που εχουν κυκλοφορησει θεωρω ανετα θα με καλυψουν για 2 χρονακια. Απο κει και περα για το 5 θα δουμε μετα τον 1ο χρονο κυκλοφοριας του.
    Η αληθεια ειναι οτι εχω αρχισει να κλεινω πλεον προς το σλιμ και τη διαφορα χρηματων να τη διαθεσω σε 2-3 παινιδακια

  17. #2715
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Έτσι όπως μου τα λες..........κάπως αλλάζουν τα πράγματα.

    Αν θες να παίξεις Spiderman, RDR2, GTA, ίσως και κανά God of War, τότε προτίμησε το PS4 Pro. Πίστεψέ με.

    Αν τα χρήματα της διαφοράς, δεν σε "ματώνουν", τότε μην το συζητάς αγόρασε το Pro.
    Αν σε ματώνουν, ΟΚ πάσο, θα κάνεις την δουλειά σου και με το Slim. (μόνο που κάποιοι τίτλοι τραβάνε ζοράκια με το απλό/Slim, όπως το RDR 2 για παράδειγμα, ενώ στο Pro έχεις ελαφρώς γρηγορότερο loading και τα frames είναι καρφωτά δεν πέφτει τίποτα ή σε άλλα παιχνίδια παίζεις στα 60 fps αντί 30 fps).

  18. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    MajereMP44 (06-08-2019)

  19. #2716

    Default

    Οχι δε θεωρω οτι ειναι τρομερη η διαφορα στα χρηματα απλα θελω να ξερω οτι αξιζει να τα δωσω και οτι θα εχουν διαφορα.Αν ειναι να παρω το προ μονο και μονο για να πω οτι εχω το προ (ποσο μαλλον οταν δεν εχω 4κ ) τοτε θεωρω οτι δεν αξιζει. Βεβαια απ οτι μου λετε και στο τοπικ εδω υπαρχον ορατες διαφορες οποτε κατι ξερετε παραπανω (επαναλαμβανω ειμαι παντελως ασχετος...απο κονσολες)

  20. #2717
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Αντιθέτως, αν έχεις 1080π είναι που αξίζει!
    Κι εγώ 1080π έχω και παράλληλα day 1 ps4 pro.

    Διότι τα 60 FPS και τα καλύτερα γραφικά εφφε αποδίδονται στο pro μέσω 1080. Ενώ σε 4Κ συνήθως ανεβαίνει μόνο η ανάλυση και το hdr, όχι τα 60 frames ούτε τα είτε εφφε στα γραφικά όπως στο tomb raider.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    johnnyman25 (06-08-2019),spartan (10-08-2019)

  22. #2718

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Αντιθέτως, αν έχεις 1080π είναι που αξίζει!
    Κι εγώ 1080π έχω και παράλληλα day 1 ps4 pro.

    Διότι τα 60 FPS και τα καλύτερα γραφικά εφφε αποδίδονται στο pro μέσω 1080. Ενώ σε 4Κ συνήθως ανεβαίνει μόνο η ανάλυση και το hdr, όχι τα 60 frames ούτε τα είτε εφφε στα γραφικά όπως στο tomb raider.
    Σ ευχαριστω πολυ για το χρονο σου και τις πληροφοριες

  23. #2719
    Member johnnyman25's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    68
    PSN ID
    johnnyman25@in.gr

    Default

    Παιδιά αξίζει να αλλάξουμε τον σκληρό δίσκο στο ps4 pro?
    Έχω το τελευταίο μοντέλο 7216b και φοράει δικσο της Seagate.

    May the Ps4 Pro Power be with you

  24. #2720
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Τις αυξήσεις ταχύτητας που θα δεις σε έναν PC αν από σκληρό δίσκο βάλεις SSD, δεν θα τις δεις στο PS4 σε καμία περίπτωση.
    Θα δεις μεν κάποιες αυξησούλες, για εμένα όμως δεν αξίζει η αγορά SSD.

    Επίσης, αν βάλεις δίσκο στις 7.200 στροφές (αντί των 5.400 που έχει ο μαμά σκληρός) = αυτό σημαίνει ότι έχεις αυξημένη θερμοκρασία στο εσωτερικό θάλαμο του PS4. Όχι ιδιαίτερα μεγαλύτερη θερμοκρασία, αλλά όπως και να 'χει θα είναι κάποιους βαθμούς κελσίου παραπάνω. Για Ελλάδα που έχουμε επί 4 μήνες 30+ βαθμούς θερμοκρασία........ξέρω γω; Κάνε ότι νομίζεις!

    Πλέον δεν έχει νόημα να πειράξεις τον εσωτερικό σκληρό. Αν θες περισσότερο χώρο, βάζεις έναν εξωτερικό σκληρό (εκεί βάζεις και 7.200 γιατί είναι εξωτερικός = δεν επηρεάζει την θερμοκρασία), αρκεί να είναι αυστηρά USB 3.0/3.1.

    (μπορείς να κάνεις το άλλο: αγοράζεις πολύ καλό αντάπτορα USB 3.0/3.1 to SATA III και βάζεις όποιον σκληρό γουστάρεις εσύ, πχ 7.200 στροφές 1/2/3/4 ΤΒ)

  25. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    johnnyman25 (22-08-2019)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •