Page 3 of 138 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 2744

Thread: PlayStation 4 Pro

  1. #41
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εγω επιμενω οτι δεν θα γινει τιποτα. Ισως ειδαν ενα πολυ early ps5.

    Οικονομικα να το παρουμε ειναι καταστροφη. Να κατασκευασουν ενα νεο μηχανημα την ωρα που το παλιο εχει πατησει τον ανταγωνισμο? Και γιατι? Για να δει 4Κ ποιος? Εχω στην Αμερικη κολλητους gamers κιολας και γενικα μου λενε οτι το 4Κ υλικο δεν ειναι διαδεδομενο. Λιγο Netflix , λιγο Hulu αλλα οχι οτι υπαρχει σε αφθονια και φευγουν οι 4Κ τηλεορασεις σαν ζεστα ψωμακια.

    Αν δεχτουμε οπως λεει ο Val οτι θα βγει ps4 slim , με 4Κ απεικονιση , ε τοτε ποιος τους εμποδιζει να πειραξουν λιγο και την cpu , να βαλουν και λιγο μνημη παραπανω κλπ κλπ.


    Spoiler!

  2. #42
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Ποιο 4k ρε παιδιά με κόστος κονσόλας? Εδώ καλά καλά δεν μπορούν να βγάλουν με τις τρέχουσες συνθήκες AAA τίτλους με 1080p 60fps και είναι όλο κόψε ράψε. Τι θα τρέχει δλδ στα 15fps? Και πόσοι από μας πλέον έχουν 4k τηλεόραση ή θα σκέφτονταν δλδ να αντικαταστήσουν μια μεγάλη τηλεόραση πχ 55" με μια 4k για μια κονσόλα? Δλδ όλο αυτό μου φαίνεται ένα κακόγουστο αστείο για το προσεχές μέλλον, ή μια πολύ μεγάλη πατάτα απλά. Να βγάλουν slim έκδοση οκ αλλά όλα τα άλλα μου φαίνεται οτι θα έχουν σχεδόν μηδενική απήχηση πέρα από την κατακραυγή.

  3. The Following User Says Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    Melnibonian (26-03-2016)

  4. #43

    Default

    Ο MODERATOR στο πρώτο post λέει ελπίζει να μην ισχύσει. Αντιθέτως εγώ θα πω... μακάρι να κάνει τα αυτονόητα η SONY. Δίχως 4Κ ανάλυση στο PS4 έκανε τεράστια πατατιά, ενα ατόπυμα ανεξήγητο για μια εταιρία που σε κάθε κονσόλα που έβγαζε εως σήμερα, πρωτοπορούσε στις καινοτομίες και πάντοτε ανέβαζε την ανάλυση εικόνας, κάτι που για πρώτη φορά στην 4 δεν το έκανε! Εύχομαι λοιπόν να το κάνει και τότε θα αγοράσω την κονσόλα την οποία ούτε και θέλω να βλέπω σήμερα (την 4 εννοώ) και ούτε καν μου έχει περάσει στο μυαλό να την αγοράσω.
    Αναμένουμε λοιπόν!!!

  5. #44
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Εγω επιμενω οτι δεν θα γινει τιποτα. Ισως ειδαν ενα πολυ early ps5.

    Οικονομικα να το παρουμε ειναι καταστροφη. Να κατασκευασουν ενα νεο μηχανημα την ωρα που το παλιο εχει πατησει τον ανταγωνισμο? Και γιατι? Για να δει 4Κ ποιος? Εχω στην Αμερικη κολλητους gamers κιολας και γενικα μου λενε οτι το 4Κ υλικο δεν ειναι διαδεδομενο. Λιγο Netflix , λιγο Hulu αλλα οχι οτι υπαρχει σε αφθονια και φευγουν οι 4Κ τηλεορασεις σαν ζεστα ψωμακια.

    Αν δεχτουμε οπως λεει ο Val οτι θα βγει ps4 slim , με 4Κ απεικονιση , ε τοτε ποιος τους εμποδιζει να πειραξουν λιγο και την cpu , να βαλουν και λιγο μνημη παραπανω κλπ κλπ.
    Ρε συ και εγώ δεν βρίσκω λογική στο να βγει τέτοια κονσόλα. Αλλά σε περίπτωση που βγει και τρέχει τα παιχνίδια διαφορετικά είναι για πολύ κράξιμο..
    Τότε μιλάμε για νέα κονσόλα ανά 2-3 χρόνια. Δύο ταχυτήτων χρήστες PS4...
    Ο βασικός λόγος που αγοράζει κάποιος μια κονσόλα πέραν των αποκλειστικών τίτλων είναι η "σιγουριά" ότι για 5-6 χρόνια θα παίζεις οτι βγει για αυτή την κονσόλα.


    Quote Originally Posted by ThanosZ View Post
    Ο MODERATOR στο πρώτο post λέει ελπίζει να μην ισχύσει. Αντιθέτως εγώ θα πω... μακάρι να κάνει τα αυτονόητα η SONY. Δίχως 4Κ ανάλυση στο PS4 έκανε τεράστια πατατιά, ενα ατόπυμα ανεξήγητο για μια εταιρία που σε κάθε κονσόλα που έβγαζε εως σήμερα, πρωτοπορούσε στις καινοτομίες και πάντοτε ανέβαζε την ανάλυση εικόνας, κάτι που για πρώτη φορά στην 4 δεν το έκανε! Εύχομαι λοιπόν να το κάνει και τότε θα αγοράσω την κονσόλα την οποία ούτε και θέλω να βλέπω σήμερα (την 4 εννοώ) και ούτε καν μου έχει περάσει στο μυαλό να την αγοράσω.
    Αναμένουμε λοιπόν!!!
    Καλά και το PS3 έπαιζε 1080p αλλά οι τίτλοι που τρέχαν σε 1080p ήταν μετρημένοι στα δάκτυλα.
    Το οτι έκανε πατάτα με 4Κ δε νομίζω. Ένας υπολογιστής για να τρέχει 4Κ κοστίζει 1500-2000€ πόσο νομίζεις οτι θα κόστιζε το PS4;; Εγώ θα σου πω τα μισά 800-1000€ δηλαδή.
    Γενικά πότε βλέπεις να επικρατήσει το 4Κ και να έχει μπει στα περισσότερα σπίτια;; Εγώ το βλέπω κοντά στο 2020 (2018-2019 θα έχουμε PS5 λογικά)
    Εδώ πολύς κόσμος το 2006 έπαιζε PS3 σε CRT τηλεοράσεις και μετά από 1-2 χρόνια αγόρασε HD και FullHD.
    Με τέτοιο κόστος ούτε τις μισές πωλήσεις δεν θα έκανε το PS4. Και πιθανόν να είχε τρομερά οικονομικά προβλήματα η SONY.
    Εγώ θεωρώ πως η κίνηση της ήταν μια χαρά. Και για την ίδια μιας και το PS4 πουλάει σαν ζεστό ψωμάκι αλλά και για εμάς τους καταναλωτές που είναι οικονομικά προσιτό και το απολαμβάνουμε εδώ και 2,5 χρόνια σχεδόν.
    Spoiler!

  6. #45
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Προσωπικά περιμένω το Option #3, PS4 με 4Κ υποστήριξη στις ταινίες δλδ, μαζί με κάποια μείωση στο μέγεθος CPU/GPU οπότε και σε μικρότερο chasis. Θα δούμε, η E3 δεν αργεί πολύ.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  7. #46

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Ρε συ και εγώ δεν βρίσκω λογική στο να βγει τέτοια κονσόλα. Αλλά σε περίπτωση που βγει και τρέχει τα παιχνίδια διαφορετικά είναι για πολύ κράξιμο..
    Τότε μιλάμε για νέα κονσόλα ανά 2-3 χρόνια. Δύο ταχυτήτων χρήστες PS4...
    Ο βασικός λόγος που αγοράζει κάποιος μια κονσόλα πέραν των αποκλειστικών τίτλων είναι η "σιγουριά" ότι για 5-6 χρόνια θα παίζεις οτι βγει για αυτή την κονσόλα.




    Καλά και το PS3 έπαιζε 1080p αλλά οι τίτλοι που τρέχαν σε 1080p ήταν μετρημένοι στα δάκτυλα.
    Το οτι έκανε πατάτα με 4Κ δε νομίζω. Ένας υπολογιστής για να τρέχει 4Κ κοστίζει 1500-2000€ πόσο νομίζεις οτι θα κόστιζε το PS4;; Εγώ θα σου πω τα μισά 800-1000€ δηλαδή.
    Γενικά πότε βλέπεις να επικρατήσει το 4Κ και να έχει μπει στα περισσότερα σπίτια;; Εγώ το βλέπω κοντά στο 2020 (2018-2019 θα έχουμε PS5 λογικά)
    Εδώ πολύς κόσμος το 2006 έπαιζε PS3 σε CRT τηλεοράσεις και μετά από 1-2 χρόνια αγόρασε HD και FullHD.
    Με τέτοιο κόστος ούτε τις μισές πωλήσεις δεν θα έκανε το PS4. Και πιθανόν να είχε τρομερά οικονομικά προβλήματα η SONY.
    Εγώ θεωρώ πως η κίνηση της ήταν μια χαρά. Και για την ίδια μιας και το PS4 πουλάει σαν ζεστό ψωμάκι αλλά και για εμάς τους καταναλωτές που είναι οικονομικά προσιτό και το απολαμβάνουμε εδώ και 2,5 χρόνια σχεδόν.
    Και γιατί λοιπόν το PS3 ΕΊΧΕ 1080p απ'την στιγμή που δεν χρειαζόταν, δεν υπήρχε αναγκαιότητα, δεν υπήρχαν τίτλοι; Όχι δεν είναι λογική αυτή. Τότε το αποδεχθήκατε, τώρα για ποιόν λόγο όχι; Τότε οι τηλεοράσεις ήταν HD ready στην καλύτερη περίπτωση και στην πλειονότητα στα σπίτια μας είχαμε CRT ακόμη. Γιατί λοιπόν η SONY έβγαλε με blue ray κονσόλα; Αυτό λέτε εσείς λοιπόν τώρα!!!!! Εγώ λοιπόν που έχω πάρει 65άρα 4Κ τηλεόραση, αναμένω μια τέτοια κίνηση ώστε να αγοράσω την κονσόλα.

  8. #47
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by ThanosZ View Post
    Ο MODERATOR στο πρώτο post λέει ελπίζει να μην ισχύσει. Αντιθέτως εγώ θα πω... μακάρι να κάνει τα αυτονόητα η SONY. Δίχως 4Κ ανάλυση στο PS4 έκανε τεράστια πατατιά, ενα ατόπυμα ανεξήγητο για μια εταιρία που σε κάθε κονσόλα που έβγαζε εως σήμερα, πρωτοπορούσε στις καινοτομίες και πάντοτε ανέβαζε την ανάλυση εικόνας, κάτι που για πρώτη φορά στην 4 δεν το έκανε! Εύχομαι λοιπόν να το κάνει και τότε θα αγοράσω την κονσόλα την οποία ούτε και θέλω να βλέπω σήμερα (την 4 εννοώ) και ούτε καν μου έχει περάσει στο μυαλό να την αγοράσω.
    Αναμένουμε λοιπόν!!!
    Nομιζω οτι εχεις μπερδεψει λιγακι το πως ακριβως λειτουργουν οι γενιες στις κονσολες...

    Δηλαδη το PS5 πρεπει να βγει στα 8Κ? Και το PS6 στα 16Κ?

    Και γιατι να μεινουμε εκει. Αφου το PS2 ειχε dvd και το PS3 ειχε bluray, τοτε το PS4 επρεπε να εχει GreenRay ή κατι νεο?

    Δεν παει ετσι. Το 4Κ δεν το απολαμβανει κανεις, παρα το 1-2% του gaming πληθυσμου που εχουν ενα πολυ δυνατο PC μηχανημα και φυσικα οθονες... μια εταιρεια πρεπει να εχει και ενα κερδος απο την ολη ιστορια, δεν μπορει η Sony το 2013 (και απο το αρθρο του Digital Foundry ουτε καν σημερα δεν μπορει) να προσφερει hardware για να μπορει να τρεχει τα παιχνιδια σε 4Κ σε αυτην την τιμη που προσφερει το PS4. Απλα δεν γινεται, δεν υπαρχει η τεχνολογια να χωρεσει το hardware στο κουτι και δεν υπαρχει κοστος καταστευης ενος τετοιου hardware που να μπορει να βρισκεται στην τιμη των 400-500 ευρω.

    Αν νομιζεις οτι το PS4 μπορουσε να εχει 4Κ Hardware και να εχει πουλησει 40 εκατομυρρια κονσολες οπως εχει κανει σημερα, τοτε μαλλον κατι κανει λαθος η λογικη σου.

  9. The Following 10 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Axilleas_GR (25-03-2016),Daytime Dreamer (24-03-2016),mihalis13 (24-03-2016),Nerven (24-03-2016),PDS (24-03-2016),psx3 (25-03-2016),Slay (29-03-2016),spartan (24-03-2016),teras1 (25-03-2016),trabakoulas (24-03-2016)

  10. #48
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    ^^
    ακριβως.
    Το 4Κ οπως και το 8Κ υπάρχει σαν τεχνολογία.
    Το θέμα δεν ειναι τι μπορείς να έχεις σαν τεχνολογία σήμερα(φαντάζομαι οτι μπορείς να εχεις και 16Κ που λέει ο λόγος), το θέμα ειναι τι μπορείς να έχεις ως mainstream τεχνολογία για την αγορά.

    Δεν είναι ακομα εποχη 4Κ. Εχουμε 2-4 χρονια για να φτάσουμε εκεί.
    .

  11. #49
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by ThanosZ View Post
    Και γιατί λοιπόν το PS3 ΕΊΧΕ 1080p απ'την στιγμή που δεν χρειαζόταν, δεν υπήρχε αναγκαιότητα, δεν υπήρχαν τίτλοι; Όχι δεν είναι λογική αυτή. Τότε το αποδεχθήκατε, τώρα για ποιόν λόγο όχι; Τότε οι τηλεοράσεις ήταν HD ready στην καλύτερη περίπτωση και στην πλειονότητα στα σπίτια μας είχαμε CRT ακόμη. Γιατί λοιπόν η SONY έβγαλε με blue ray κονσόλα; Αυτό λέτε εσείς λοιπόν τώρα!!!!! Εγώ λοιπόν που έχω πάρει 65άρα 4Κ τηλεόραση, αναμένω μια τέτοια κίνηση ώστε να αγοράσω την κονσόλα.
    Τότε φαινότανε οτι μέχρι το 2008-2009 (2 χρόνια μετά την κυκλοφορία του PS3) θα είχε ο περισσότερος κόσμος HD και FullHD τηλεοράσεις. Ήδη είχε γίνει mainstream. Σε αντίθεση με τις 4Κ που τις έχει το 1% και έχουμε ακόμα 3-4 χρόνια μέχρι να γίνει προσιτή και αξιοποιήσιμη η 4Κ τεχνολογία.
    Και σου λέω και το κόστος. Οκ εσύ εχεις 4Κ και καλά κάνεις να θες PS4.
    Θα έδινες 1.000€ για PS4 4Κ;; Αν δεν βγαίνανε 4Κ games θα γκρίνιαζες;;
    Αν είχες τη SONY που ήδη έχει οικονομικά προβλήματα θα έβγαζες στην αγορά 4Κ μηχάνημα με πάρα πολύ υψηλό κόστος παραγωγής (λογικά θα έμπαινες και μέσα τουλάχιστον στα πρώτα χρόνια) και να το πουλάς στον κόσμο 1.000€;;

    Εδώ ταινίες 4Κ δεν βγαίνουν.. Θα βγουν video games;;
    Spoiler!

  12. #50
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    1080 έπαιζε και το PS2 btw

    Για να είμαστε ακριβείς.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  13. #51
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    1080 έπαιζε και το PS2 btw

    Για να είμαστε ακριβείς.
    1080i για περισσότερη λεπτομέρια
    .

  14. #52
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    1080i για περισσότερη λεπτομέρια
    Ποσα 2-3 παιχνιδια ολα κι ολα το υποστηριξαν αυτο? Νομιζω το GT ηταν?

  15. #53
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Ποσα 2-3 παιχνιδια ολα κι ολα το υποστηριξαν αυτο? Νομιζω το GT ηταν?
    Και εγω μονο το GT νομιζω οτι ήταν.
    .

  16. #54
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    480p/1080i και το Xbox (το πρώτο) έως και 720p (σε τρομερά λίγους τίτλους)

  17. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Daytime Dreamer (24-03-2016)

  18. #55

    Default

    Την αγορά την κάνει η τεχνολογία, οι εταιρίες σπρώχνουν το αγοραστικό κοινό προς την άνοδο, τι μου λέτε οτι δεν υπάρχει αγοραστικό κοινό; Το blueray όταν το εισήγαγε η SONY πιο το αγοραστικό κοινό της; Την ανάλυση στα παιχνίδια ποιός την ανέβασε την τότε εποχή; Η sony με την κονσόλα της.Λέτε για τις οθόνες. Λάθος μεγάλο. Όταν βγήκε το ps3 δεν υπήρχαν οθόνες 1080p κι όμως η sony έβγαλε τέτοια... "άχρηστη" κατ'εσάς ανάλυση! Tώρα υπάρχουν 4Κ οθόνες και άρα η εταιρία έμεινε πίσω με την δική μου λογική. Διότι εγώ με τα μετριότατα οικονομικά μου μπόρεσα και έχω μια τέτοια οθόνη, άρα εύκολα κανείς μπορεί να έχει μια τέτοια ανάλυση. Όσο για την επεξεργαστική ισχύ, εκεί είναι και η δύναμη των κονσολών. Αλλιώς δεν θα την χρειαζόμασταν. Όταν βγήκε το ps3 όλοι μιλούσαν με θαυμασμό για 4πύρηνο επεξεργαστή που ούτε καν υπήρχε σε pc. Τώρα έρχεστε και λέτε (όσοι το κάνετε) μα... δεν γίνεται, θα κοστίζει, δεν σηκώνει το μηχάνημα κλπ. Και ξέρετε γιατί κατα την γνώμη μου τα λέτε αυτά; Διότι ΉΔΗ είστε κάτοχοι της κονσόλας 4ης γενιάς. Εγώ λοιπόν που δεν είμαι αλλα έχω 4Κ οθόνη, λέω μπράβο και άργησες και ήταν λάθος που δεν έβγαλες εξ'αρχής την κονσόλα έστω με δυνατότητα μελλοντική να μπορεί να "τρέχει" παιχνίδια τέτοιας ανάλυσης.

  19. #56
    Advanced Member jden's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Κερατσίνι
    Posts
    347
    PSN ID
    dendrinos
    Name
    Γιάννης

    Default

    Φιλε για το blueray που λες στο ps3 δεν εχει σχεση με την ανάλυση οθονης αλλα με τον ογκο δεδομένων.Τωρα οσον αφορα την αναλυση εσυ καλα κανεις κ περιμενεις μια κονσολα 4Κ αλλα σκεψου κ οσους εχουν ηδη κονσόλα.Σκεψου να βγανει το ιδιο παιχνιδι για διαφορετικο Hardware?Ηδη εχουμε τρελαθει στα patches σκεψου τι θα γινει.

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  20. #57

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Τότε φαινότανε οτι μέχρι το 2008-2009 (2 χρόνια μετά την κυκλοφορία του PS3) θα είχε ο περισσότερος κόσμος HD και FullHD τηλεοράσεις. Ήδη είχε γίνει mainstream. Σε αντίθεση με τις 4Κ που τις έχει το 1% και έχουμε ακόμα 3-4 χρόνια μέχρι να γίνει προσιτή και αξιοποιήσιμη η 4Κ τεχνολογία.
    Και σου λέω και το κόστος. Οκ εσύ εχεις 4Κ και καλά κάνεις να θες PS4.
    Θα έδινες 1.000€ για PS4 4Κ;; Αν δεν βγαίνανε 4Κ games θα γκρίνιαζες;;
    Αν είχες τη SONY που ήδη έχει οικονομικά προβλήματα θα έβγαζες στην αγορά 4Κ μηχάνημα με πάρα πολύ υψηλό κόστος παραγωγής (λογικά θα έμπαινες και μέσα τουλάχιστον στα πρώτα χρόνια) και να το πουλάς στον κόσμο 1.000€;;

    Εδώ ταινίες 4Κ δεν βγαίνουν.. Θα βγουν video games;;
    Χαχαχα! Που ήταν οι 22άρες 2200 ευρώ και 3400 οι 30άρες και μάλιστα οχι full hd;;;; Και μιλάω για πραγματικές τιμές. Και εσύ μας λες οτι φαινόταν πως ο κόσμος πάει προς τα εκεί; Που το έβελες αυτό, σε γυάλα του μάγου προφήτη; Η sony έσπρωξε τον κόσμο στην αλλαγή τηλεοράσεων μέσω της κονσόλας της. Ενώ ΤΏΡΑ φαίνεται οτι πάει προς τα εκεί ο κόσμος. Με τις τιμές χώμα. 400-600 ευρώ έχουν οι 4Κ. Και γιατί βγάζουν τέτοιες οθόνες; Μάλλον είναι βλάκες. Ας πάμε στην αυθαίρετη τιμή για κονσόλα στα 4Κ. Εσύ είσαι στέλεχος της sony και μας το λες αυτό; Το κόστος δεν το κάνει ο επεξεργαστής αλλα τα υλικά συσκευής. Η τεχνολογία υπάρχει όσον αφορά την επεξεργαστική ισχύ. Η sony λες έχει προβλήματα. Εντάξει, και ο πλανήτης καταστρέφεται και έρχονται οι εξωγήινοι και ο ISIS ταλαιπωρεί την ασία. Αυτά θα λέμε τώρα; Έλεος. Εκτός κι αν είσαι είπαμε, στέλεχος της sony και άρα να υποκλειθούμε κιόλας. Και τέλος, εγώ θέλω κονσόλα 4Κ δυνατότητας και ας μην βγαίνουν πολλά, έτσι ήταν και πρίν. Θα περιμένω. Όχι όμως να πάρω αρχαία τεχνολογία και να την πληρώσω για καινούργια όπως έχετε πάθει εσείς με το PS4.

  21. #58
    Advanced Member jden's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Κερατσίνι
    Posts
    347
    PSN ID
    dendrinos
    Name
    Γιάννης

    Default

    Και η δικη σου τηλεοραση οταν θα βγαινουν games 4K θα ειναι αρχαια, εκτος αν πιστευεις οτι δεν θα εξελιχθεί αλλο η τεχνολογια 4K.

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  22. #59

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    1080 έπαιζε και το PS2 btw

    Για να είμαστε ακριβείς.
    1080 το ps2. Α ναι σωστά, με dvd driver που φτάνει στα 480i !!!!!!!!

  23. #60
    Cool Member alexxx711's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    155
    PSN ID
    husuris

    Default

    Τα ιδια λεγονταν και για PS3,5 με αφορμη μια πατεντα της ΣΟΝΥ

    http://www.playstationlifestyle.net/...nal-processor/

    Το ερωτημα σε οσους εχουν κονσολα ειναι αν θα δινατε 50-60 ευρω για να παιζουν ολα τα παιχνιδια 1080p 60fps

    Γιατι αποψη μου ειναι αν κυκλοφορησει PS4,5 τοτε η Σονυ κατι θα κανει για τους ηδη κατοχους

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •