Page 107 of 138 FirstFirst ... 75797103104105106107108109110111117 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 2744

Thread: PlayStation 4 Pro

  1. #2121

    Default

    ε λοιπον μετα την τελευταια προσθηκη συν ολα τα αλλα που προσφερει,εχει αρχισει να με ψηνει!


  2. #2122
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    ε λοιπον μετα την τελευταια προσθηκη συν ολα τα αλλα που προσφερει,εχει αρχισει να με ψηνει!


    Same.. Θα το πάρω κάποια στιγμή μέσα στην άνοιξη, αλλά έτσι όπως το βλέπω με κόβει να πάω να το πάρω και πιο γρήγορα από αυτό.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    christos-sonyboy (09-02-2017)

  4. #2123

    Default

    Εγω παντως το πηρα εχτες απο Public mall,γιατι βαρεθηκα να περιμενω μπας και βγει καποιο bundle που με τετοια διαθεσιμοτητα καλα Χριστουγεννα κυριολεκτικα,μιας και ειχε την φθηνοτερη επεκταση εγγυησης απο ολες τις αλυσιδες. Δεν ειμαι υπερ των σκετων κονσολων αλλα το ''περιμενε''με κουρασε σε μεγαλο βαθμο.

  5. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    spartan (10-02-2017)

  6. #2124
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Να περιμενετε κυριως το patch που φαινομενικα σουλουπωνει το στορυ του παιχνιδιου στο δευτερο μισο... απλη συμβουλη...

    EDIT: αλλα ντ'αλλα της Παρασκευης το γαλα!!

  7. #2125
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Να περιμενετε κυριως το patch που φαινομενικα σουλουπωνει το στορυ του παιχνιδιου στο δευτερο μισο... απλη συμβουλη...
    FFXV thread?
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  8. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Valkyre (09-02-2017)

  9. #2126
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    FFXV thread?
    λολ σορρυ παιδια, οτι ναναι. Παντως για να ξαναμπω ontopic τεραστια μαγκια το boost mode... Στο DF τα αποτελεσματα ειναι ακρως ενθαρρυντικα. Αφου θα παιξω επιτελους το Unity απο οτι φαινεται!!

  10. #2127
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    λολ σορρυ παιδια, οτι ναναι. Παντως για να ξαναμπω ontopic τεραστια μαγκια το boost mode... Στο DF τα αποτελεσματα ειναι ακρως ενθαρρυντικα. Αφου θα παιξω επιτελους το Unity απο οτι φαινεται!!
    Απορία...
    Το DF τι είναι;;
    Spoiler!

  11. #2128
    Andreas_gr's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Patras
    Posts
    12
    PSN ID
    Andreas_gr

    Default

    Digital foundry. Το site..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Andreas_gr For This Useful Post:

    mihalis13 (09-02-2017)

  13. #2129
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Thanks! Νόμιζα πως είναι κάποιο παιχνίδι και έσπαγα το κεφάλι μου.
    Spoiler!

  14. #2130

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Εγω παντως το πηρα εχτες απο Public mall,γιατι βαρεθηκα να περιμενω μπας και βγει καποιο bundle που με τετοια διαθεσιμοτητα καλα Χριστουγεννα κυριολεκτικα,μιας και ειχε την φθηνοτερη επεκταση εγγυησης απο ολες τις αλυσιδες. Δεν ειμαι υπερ των σκετων κονσολων αλλα το ''περιμενε''με κουρασε σε μεγαλο βαθμο.
    ετσι ακριβως. απο δευτερα μου το φερνει ο κωτσοβολος.μαλιστα πηρα την προσφορα που ποσταρες εσυ αν θυμαμαι καλα, πριν μια σελιδα!

  15. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    spartan (10-02-2017)

  16. #2131

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    ετσι ακριβως. απο δευτερα μου το φερνει ο κωτσοβολος.μαλιστα πηρα την προσφορα που ποσταρες εσυ αν θυμαμαι καλα, πριν μια σελιδα!
    Αν δεν πηρες την επεκταση εγγυησης ειναι καλη προσφορα μιας και βγαινει το δευτερο controller και η επιπλεον μπαταρια μολις 40ευρω.

    Αν πηρες και την επεκταση εγγυησης για 4χρονια τοτε βγαινει ιδια χρηματα με το να το αγοραζες απο public πανω κατω(απλα θα κερδιζες 1χρονο εγγυηση). Εγω δευτερο controller δεν ηθελα ουτως ή αλλως αρα μια η αλλη. Εντομεταξυ ρωτησα τον υπαλληλο αν γινοταν καμια καλυτερη τιμη αν αγοραζα την ιδια στιγμη και τηλεοραση(να εβγαινε κανενα παιχνιδι δωρο)και κλασσικα ελαβα αρνητικη απαντηση.
    Παντως οσο η διαθεσιμοτητα του Pro παραμενει σε χαμηλα επιπεδα,προσφορες μονο σε black friday αν δουμε ή τα Χριστουγεννα αν εχει μεγαλωσει το αποθεμα.
    Ακομα και του Κωτσοβολου ειναι μονο για online παραγγελια.

  17. #2132

    Default

    οχι δεν πηρα καμια επεκταση,θα πηγαινε πολυ μετα.κ 'γω δεν καιγομουν για δευτερο controller αλλα οκ,δε με χαλασε!
    αντε να δουμε τι ψαρια πιανει. αμα το ανοιξεις,γραψε δυο πραματακια,καμια εντυπωση....
    εγω θα το εχω δευτερα,οποτε αργω ακομα.

  18. #2133

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    κ 'γω δεν καιγομουν για δευτερο controller αλλα οκ,δε με χαλασε!
    αντε να δουμε τι ψαρια πιανει. αμα το ανοιξεις,γραψε δυο πραματακια,καμια εντυπωση....
    εγω θα το εχω δευτερα,οποτε αργω ακομα.
    Περιμενω αυριο την τηλεοραση(την γνωστη budget Samsung σειρα 6000)για να το συνδεσω μια και καλη το ps4 pro,μην βαζω και ξε βγαζω απο την τωρινη 32αρα που εχω(ειναι για χρηση δωματιου κλασσικα). Εντυπωσεις μπορω να σου γραψω αν και δεν θα ειναι τιποτα το διαφορετικο απο τα οσα ξερεις ή εχουν γραφτει, αν και γενικα δεν τo πολυ κουραζω το θεμα εκτως αν κατι ειναι πολυ εντονο,οπως θορυβος,θερμοκρασιες κλπ

  19. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    christos-sonyboy (09-02-2017)

  20. #2134

    Default

    οτι σου κανει εντυπωση. επισης ναι θα ηθελα να μαθω για θορυβο κ θερμοκρασια,θα ηταν χρησιμο.

  21. #2135
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Εγω παντως το πηρα εχτες απο Public mall,γιατι βαρεθηκα να περιμενω μπας και βγει καποιο bundle που με τετοια διαθεσιμοτητα καλα Χριστουγεννα κυριολεκτικα,μιας και ειχε την φθηνοτερη επεκταση εγγυησης απο ολες τις αλυσιδες. Δεν ειμαι υπερ των σκετων κονσολων αλλα το ''περιμενε''με κουρασε σε μεγαλο βαθμο.
    Και εγω απο καταστημα Public το ειχα παρει (μαζι με επεκταση εγγυησης)αλλα μεσα νοεμβριου(καλοριζικο καλοδουλευτο και προπαντως απροβληματιστο)

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    ετσι ακριβως. απο δευτερα μου το φερνει ο κωτσοβολος.μαλιστα πηρα την προσφορα που ποσταρες εσυ αν θυμαμαι καλα, πριν μια σελιδα!
    Καλοριζικο και σε εσενα το προ

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    οτι σου κανει εντυπωση. επισης ναι θα ηθελα να μαθω για θορυβο κ θερμοκρασια,θα ηταν χρησιμο.
    Απο θορυβο μπορω να σου πω εγω που την εχω στην κατοχη μου(μερα με την νυχτα σε σχεση με την αρχικη και κλασικη εκδοση.Δεν ξερεις ποσο χαιρομαι που δεν ακουω πια αυτο το πραγμα με τον ανεμιστηρα του παλιου μου ps4!!! που ακουγοτανε λες και ειχες μπιστολακι για τα μαλλια διπλα σου.
    Last edited by spartan; 10-02-2017 at 03:40.

  22. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    christos-sonyboy (10-02-2017)

  23. #2136
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Δεν ξερω αν εχει αναφερθει σε προηγουμενα ποστ. Παρακατω ενα βιντεο για το πως να καθαρισει καποιος τον ανεμηστιρα του PS4 Pro - Slim (Ακριβως με τον ιδιο τροπο γινεται και στο slim), χωρις να χασετε εγγυηση και με πανευκολη διαδικασια.

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  24. The Following 8 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    djpar (10-02-2017),DJTaurus (10-02-2017),klark71 (11-02-2017),PDS (10-02-2017),Snk (10-02-2017),spartan (14-02-2017),Stamatis_Bn (10-02-2017),Valkyre (10-02-2017)

  25. #2137
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  26. #2138

    Default

    oλα ετοιμα,ελεγξα τα παντα. αναλυσεις 2160p rgb,2160 yuv420.hdcp 2.2,hdr ολα κομπλε ολα υποστηριζονται. περασα τα παντα απ'το απλο στο pro. κανω τωρα initializing το ps4, μπαινει στο κουτι κ ξεκιναω boost mode!!!

  27. The Following 4 Users Say Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    Christos33 (15-02-2017),Leon_DiZ (14-02-2017),Stamatis_Bn (14-02-2017)

  28. #2139
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Εντυπώσεις παρακαλώ;

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  29. #2140

    Default

    καταρχην λεω οτι να'ναι διοτι δεν εχει βγει ακομα το update για boost mode στο ps4 pro.οποτε δεν μπορω να γραψω εντυπωσεις σχετικα με αυτο.
    αυτα που μπορω να πω ειναι οτι ειναι οντως ησυχο,δλδ δεν κανει το θορυβο που εκανε το ps4 οταν ζεσταινοταν. καμια τεραστια διαφορα στο gaming (αναλυσεις τεχνικα frames κτλ) δεν ειδα. μια καλυτερη εικονα εχω λογω 4κ τηλεορασης απλα αυτο,τπτ αλλο. βεβαια δεν εχω δοκιμασει κατι αλλο εκτος απο doom.
    αυτα για τωρα,οτι αλλο σκεφτω-δω θα το αναφερω εδω.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •