Page 101 of 138 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 2744

Thread: PlayStation 4 Pro

  1. #2001

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    4Κ τηλεοραση εχεις φανταζομαι ετσι?



    Επισης στα settings του Pro εχεις επιλεγμενη την μεγιστη αναλυση?
    Auto στα πάντα θα βάλεις στο pro.

  2. #2002
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Εδω για όποιον ενδιαφέρεται να μαθει στο περίπου συγκριτικά με καποιο PC το τι δυνατότητες έχει η κονσόλα. Το βρήκα ενδιαφέρον και εδωσα το link
    http://www.appy-gamer.com/Web/Articl...explorerclient

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 10-12-2016 at 10:33.

  3. #2003
    Senior Member MPEKAS's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    104
    PSN ID
    zimpilias74

    Default

    παιδια λετε να βγαλουν κανενα πακετακι τωρα που ειναι γιορτες για το ps4 pro με κανενα μοχλο η παιχνιδι ?

  4. #2004
    Elite Vicarious's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    963
    PSN ID
    Vicarious_GR
    Name
    Geo

    Default

    σιγουρα κάτι θα βγει.. αλλά μην περιμένεις καμιά τρομερή πτώση τιμής..

  5. #2005
    Senior Member MPEKAS's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    104
    PSN ID
    zimpilias74

    Default

    Quote Originally Posted by Vicarious View Post
    σιγουρα κάτι θα βγει.. αλλά μην περιμένεις καμιά τρομερή πτώση τιμής..
    μεχρι τωρα δεν βλεπω κατι για το pro μονο για το slim....

  6. #2006
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    4Κ τηλεοραση εχεις φανταζομαι ετσι?

    Επισης στα settings του Pro εχεις επιλεγμενη την μεγιστη αναλυση?
    Ναι Δημήτρη, προφανώς έχω 4K τηλεόραση

    Στα settings το έχω στο Auto και εκεί που έχει την επιλογή που σου δείχνει Video Output resolution μου δείχνει ότι είναι 4K το σήμα.

  7. #2007
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

  8. #2008

    Default

    Καλημέρα και καλές γιορτές να έχουμε. Θα παίξει κανένα bundle για το Ps4Pro έχετε ακούσει κάτι ;;

  9. #2009

    Default

    Η καλυτερη περιοδος για να αγνοησει καποιος το PS4 Pro και να παρει ενα φθηνο ps4 ειναι τωρα. Με 260 καθαρισες ή ακομα και για μεταχειρισμενο απο οσους το πουλανε γιατι πηραν ps4 pro.Oσο για ps4 pro bundle προσφορα σιγα μην κανει σκοντο η Sony στην Ελλαδα με αυτο το ΦΠΑ.

  10. #2010

    Default

    Quote Originally Posted by Stamatis_Bn View Post
    Καλημέρα και καλές γιορτές να έχουμε. Θα παίξει κανένα bundle για το Ps4Pro έχετε ακούσει κάτι ;;
    Ένα μέλος είχε γράψει ότι ο κωτσόβολος θα το βάλει σε προσφορά κάποια στιγμή αυτή τη βδομάδα γύρω στα 350 με παιχνίδι και χειριστήριο οπότε περιμένουμε..

  11. #2011

    Default

    Φίλε μου καλησπέρα. Δεν έχω πάρει ακόμη κονσόλα Ps4 οπότε θεωρώ ότι το Pro έχει να μου δώσει περισσότερα μακροπρόθεσμα σε απόδοση. Αλλά η οπτική σου είναι πολύ σωστή για κάποιον που θέλει να μπεί πολύ οικονομικά στο παιχνίδι.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by gRim View Post
    Ένα μέλος είχε γράψει ότι ο κωτσόβολος θα το βάλει σε προσφορά κάποια στιγμή αυτή τη βδομάδα γύρω στα 350 με παιχνίδι και χειριστήριο οπότε περιμένουμε..
    Καλησπέρα φίλε μου. 409 εχει τωρα ειναι δυνατον κονσολα που βγηκε πριν ενα μηνα να πεσει στα 350 ευρω με παιχνιδι και χειριστηριο, στα 459 ευρω ισως. Ποιο πιθανον ειναι να ξεχρεωσει η Ελλαδα μεχρι το 2018 παρα αυτο που μεταφέρεις χαχαχα

  12. #2012
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,279
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Quote Originally Posted by Stamatis_Bn View Post
    Φίλε μου καλησπέρα. Δεν έχω πάρει ακόμη κονσόλα Ps4 οπότε θεωρώ ότι το Pro έχει να μου δώσει περισσότερα μακροπρόθεσμα σε απόδοση. Αλλά η οπτική σου είναι πολύ σωστή για κάποιον που θέλει να μπεί πολύ οικονομικά στο παιχνίδι.

    - - - Updated - - -



    Καλησπέρα φίλε μου. 409 εχει τωρα ειναι δυνατον κονσολα που βγηκε πριν ενα μηνα να πεσει στα 350 ευρω με παιχνιδι και χειριστηριο, στα 459 ευρω ισως. Ποιο πιθανον ειναι να ξεχρεωσει η Ελλαδα μεχρι το 2018 παρα αυτο που μεταφέρεις χαχαχα
    Εγώ το τσίμπησα την προηγούμενη βδομάδα. Δεν μπορούσα να περιμένω. Κι εγώ της ίδιας άποψης είμαι, αν πάρεις τώρα ps4 πρώτη φορά, καλύτερα το pro. Αν δεν είσαι και εσύ ανυπόμονος, 10 μερούλες είναι. Άραξε μήπως ανακοινώσουν κανά πακέτο. Δεν χάνεις τίποτα. (Πέρα από 10 μέρες gaming)

  13. #2013

    Default

    Quote Originally Posted by Stamatis_Bn View Post
    Φίλε μου καλησπέρα. Δεν έχω πάρει ακόμη κονσόλα Ps4 οπότε θεωρώ ότι το Pro έχει να μου δώσει περισσότερα μακροπρόθεσμα σε απόδοση. Αλλά η οπτική σου είναι πολύ σωστή για κάποιον που θέλει να μπεί πολύ οικονομικά στο παιχνίδι.


    - - - Updated - - -






    Καλησπέρα φίλε μου. 409 εχει τωρα ειναι δυνατον κονσολα που βγηκε πριν ενα μηνα να πεσει στα 350 ευρω με παιχνιδι και χειριστηριο, στα 459 ευρω ισως. Ποιο πιθανον ειναι να ξεχρεωσει η Ελλαδα μεχρι το 2018 παρα αυτο που μεταφέρεις χαχαχα

    Το μήνυμα ήταν το εξής:


    αν συμφωνησεις με τον seller να στο στειλει με DHL σαν δωρο-gift δεν εχεις κανενα θεμα,απλα πρεπει να συνεργαζεται με καποιο κουριερ για να σου κανει την καλη..λογικα σε 15 μερες το πολυ θα παιζεις αραχτος..!κανε λιγο υπομονη οπως και εγω δλδ ακουσα απο γνωστο στον κωτσοβολο οτι σε 10-15 μερες θα μπει προσφορα με 2 μοχλους και παιχνιδι στα 349 euro..απλα περιμενουν λιγο να ξεφορτωθουν τα στοκ του ps4.

    Quote Originally Posted by gRim View Post
    Για το pro ήταν η προσφορά που άκουσες; Κι εγώ περιμένω για κανένα bundle προς το παρών αλλά τέτοια προσφορά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να κάνουν... Εάν ξανακούσεις κάτι ενημέρωσε εάν το θυμηθείς σε παρακαλώ!

    Quote Originally Posted by opozit View Post
    97 σελιδες δεν εχω κανει ποστ..για να σου λεω κατι ακουσε με,εχω γνωστο στο μαγαζι τωρα 10ευρω πανω κατω δεν χαλασε και ο κοσμος..!

    Μάλλον κάτι θα ξέρει για να είναι τόσο σίγουρος ο φίλος εκτός εάν μπερδεύτηκε με το slim που το θεωρώ πολύ πιθανό. Όπως και να έχει εάν γίνει όπως πέρυσι θα δούμε κανένα καλό πακέτο τα χριστούγεννα.

  14. #2014

    Default

    Φίλε μου μακάρι, εγώ ουτως η αλλως εχω αποφασισει να περιμενω και οτι βγει. Μακάρι πραγματικα να βγει τετοια προσφορα θα ηταν μεγαλη διευκολυνση τετοιες εποχες.

  15. #2015

    Default

    ειναι μια αρχη οτι εχει πεσει κατω απο τα 400,καλα μη φανταστεις τπτ τρελο 399 εχει παει στα σκρουτζομαγαζα.αλλα αυτο δειχνει οτι σιγα σιγα πεφτει η τιμη του.ανεπαισθητα μεν αλλα πεφτει.

  16. #2016
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Η τιμη του pro θα πεσει σιγουρα. Hδη στην Αγγλια εχει γινει price-drop (π.χ. εδω & εδω).
    Θεμα χρονου ειναι να ερθουν αυτες οι τιμες και εδω, ενω παραδοσιακα στην Ελλαδα
    οι αλυσιδες κανουν τις μεγαλυτερες προσφορες τους ή/και bundles λιγο πριν τα Χριστουγεννα.
    Ο εχων υπομονη αμεφθεισαι.
    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

  17. #2017

    Default

    Quote Originally Posted by jk_blue_tiger View Post
    Η τιμη του pro θα πεσει σιγουρα. Hδη στην Αγγλια εχει γινει price-drop (π.χ. εδω & εδω).
    Θεμα χρονου ειναι να ερθουν αυτες οι τιμες και εδω, ενω παραδοσιακα στην Ελλαδα
    οι αλυσιδες κανουν τις μεγαλυτερες προσφορες τους ή/και bundles λιγο πριν τα Χριστουγεννα.
    Ο εχων υπομονη αμεφθεισαι.
    Καλημέρα φίλε μου. Το φάγαμε το γουρούνι τώρα η ουρά έμεινε. Πάμε μέχρι τέλους και ότι πιάσουμε

  18. #2018

    Default

    Καλημέρα παιδιά. Ακόμα και σήμερα το Ps4 Slim προωθούν με Bundles για το Pro τπτ


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2019

    Default

    Το pro θα το προωθησουν του χρονου που θα βγει και το scorpio. Και ειναι απολυτα λογικο... Δεν υπαρχει κανενας λογος να το απαξιωσουν αυτη τη στιγμη.

    Στάλθηκε από το Nexus 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  20. #2020

    Default

    Από πότε μία προσφορά σημαίνει απαξίωση ενός προϊόντος; Στην Αμερική και Αγγλία πάντως κατά καιρούς έχουν κάνει προσφορές για το pro και αρκετά καλές μάλιστα.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to gRim For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (18-12-2016),Stamatis_Bn (18-12-2016)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •