Results 1 to 4 of 4

Thread: Resident evil 4

  1. #1
    Cool Member Sakman's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Ναυπλιο
    Posts
    153
    Name
    Σακης

    Default Resident evil 4

    Παιδια καλημερα.
    Αγορασα το Resident evil 4 για ps3 απο το psn και το τερματισα στο normal mode.
    Η απορια-προβλημα μου ειναι οτι ολα αυτα τα οπλα,αντικειμενα που ειχα φτιαξει-μαζεψει δεν τα εχω τωρα που θελω να το παιξω στο professional mode.
    Αν το ξαναπαιξω στο new round normal που εχει αποθηκευτει,τα εχω ολα!
    Αν επιλεξω να παιξω new game δεν μου εχει επιλογη hard,normal,professional ωστε να επιλεξω professional και να τα εχω ολα τα πραγματα.
    Τι γινεται;Ετσι ειναι;Θυμαται κανεις;Πως θα παιξω σε professional mode με ενα πιστολι και 10 σφαιρες;!!!!!


  2. #2
    Member axilleas's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    96
    PSN ID
    jimaklas01
    Name
    Αχιλλέας

    Default

    απο οτι θυμαμαι, δεν κανεις new game. κανεις load το save σου, και ξαναπαιζεις. συνεχιζεις δηλαδη. αν θυμαμαι καλα, γιατι εχει πολυ καιρο που το επαιξα.


  3. #3
    Cool Member Sakman's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Ναυπλιο
    Posts
    153
    Name
    Σακης

    Default

    Ναι ετσι το ξαναξεκινησα αλλα ναι μεν ειχα ολα τα οπλα και πραγματα αλλα επαιζα παλι στο normal mode.
    Δεν μου εδινε την επιλογη δυσκολιας ωστε να επιλεξω το professional με ολα τα οπλα και πραγματα που ειχα στο normal mode που τερματισα.
    Πολυ περιεργο.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Sakman View Post
    Ναι ετσι το ξαναξεκινησα αλλα ναι μεν ειχα ολα τα οπλα και πραγματα αλλα επαιζα παλι στο normal mode.
    Δεν μου εδινε την επιλογη δυσκολιας ωστε να επιλεξω το professional με ολα τα οπλα και πραγματα που ειχα στο normal mode που τερματισα.
    Πολυ περιεργο.
    Καθολου περίεργο..

    Τα πραγματα που βρίσκεις σε καθε επιπεδο δυσκολίας τα εχεις μονο για το συγκεκριμενο επιπεδο.

    Αλλιως θα παίζαμε ολοι normal θα ξεκλείδωναμε τα παντα και θα πηγαίναμε με τάνκς στο professional.

    Δεν παει ετσι.

    Τελειωσε το μαμά στο pro και μετα νομιζω θα τα εχεις ολα.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •