Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 66 of 66

Thread: Vampyr

  1. #61
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Off topic



    Πάντως εγώ παιδιά με το The Order και 70€ να είχα δώσει δεν θα είχα κανένα παράπονο από το παιχνίδι.
    Μου άρεσε παρά πολύ παρά τα οποία προβλήματα του (για μένα συχνά και ανούσια cutscenes 3” και QTE)
    Είναι ένα παιχνίδι που θέλω πως και πως να βγει sequel.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  2. #62
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    Όταν είχε πέσει που λες το κράξιμο στα reviews,5αρια κ 6αρια για το splatterhouse στο ps3,εγώ είχα περάσει κ γαμω με το παιχνιδι. Είχα περάσει πολύ ωραία επίσης με το story του leon στο resident evil 6 που το είχαν πεταξει κάδο το παιχνίδι στα reviews.
    Κ με το vampyr τώρα έμεινα πολύ ευχαριστημενος αλλά ξαναλέω το έπαιξα στο x κ ίσως να μην είχα τόσα τεχνικά προβλήματα γι αυτό το λόγο.
    Είδα μερικές κριτικές που του έδιναν 7 κ 8. Ο acg που δεν καίγομαι κιολας για τη γνώμη του αλλά έκατσα κ το είδα,του έδωσε buy it. Δεν ήθελα κ πολύ γιατί με ενδιέφερε το παιχνίδι.
    Ερχεσαι στα λογια μου. Αν δεις την τροπαιολιστα μου , εχω παιξει τραγικα παιχνιδια, αλλα αν με ρωτησεις με καποια απο αυτα περασα τελεια. Αυτο μετραει στην τελικη.

    O ACG ειναι ο μοναδικος που παρακολουθω και ηταν και ο λογος που δοκιμασα εξαρχης το παιχνιδι. Παραξενευτηκα με το buy now αλλα οκ γουστα ειναι αυτα. Anyway το τελειωσα το παιχνιδι , για 5,90 που εδωσα στο σεβεν περασα μια χαρα , παμε παρακατω.

    Spoiler!

  3. #63

    Default

    Καλά κ γω για πούλημα το πάω,μη νομίζεις ότι μπαινει συλλογή.

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Ερχεσαι στα λογια μου. Αν δεις την τροπαιολιστα μου , εχω παιξει τραγικα παιχνιδια, αλλα αν με ρωτησεις με καποια απο αυτα περασα τελεια. Αυτο μετραει στην τελικη.

    O ACG ειναι ο μοναδικος που παρακολουθω και ηταν και ο λογος που δοκιμασα εξαρχης το παιχνιδι. Παραξενευτηκα με το buy now αλλα οκ γουστα ειναι αυτα. Anyway το τελειωσα το παιχνιδι , για 5,90 που εδωσα στο σεβεν περασα μια χαρα , παμε παρακατω.
    Τώρα που το λες για το seven πρόσφατα έμαθα και εγώ για το νέο πακέτο smile. Δεν γουστάρω να τους κάνω διαφήμιση γιατί παλαιότερα μας τα έπαιρναν αλλά πλέον με 5.90 για 6 ημέρες και 70 λεπτά η κάθε επιπλέον μέρα είναι τρελό bargain. Ένα read dead και TLOU2 θα αγοράσω μέσα στη χρόνια όλα τ αλλά seven.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #65
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Πήρε patch και τώρα τρέχει στα 60fps στο PS5

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (20-10-2021)

  7. #66
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Κάτι δεν πάει καλά για να βγάζει χαμηλότερη ανάλυση το XB1X από το PS4 Pro!

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •