Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 66

Thread: Vampyr

  1. #41
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by Snk View Post
    Και ναι και οχι. Ναι γιατί περνάει πολύ ωραία την αίσθηση του να είσαι βαμπίρ και την εσωτερική μάχη του χαρακτήρα μας για το καλό ή το κακό και όχι γιατί δεν έχει τόσα πολλά rpg στοιχεία όπως το bloodlines, είναι πιο action
    H εσωτερική μάχη είναι voiced? Στυλ Blood Omen 1 - μονόλογος/rumbling/bitching/παράπονο ?


  2. #42
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Ναι είναι voiced όπως στο Blood Omen

  3. The Following User Says Thank You to Snk For This Useful Post:

    Sir_Teraflop (06-06-2018)

  4. #43

    Default

    μια πολυ καλη δουλεια απο την dontnod τελικα. ειναι ακριβως οπως το περιμενα! εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα απο το παιχνιδι.
    εχουν κανει επισης πολυ καλη δουλεια με τους διαλογους κ το voice acting. το συστημα μαχης ευκολονοητο απλο κ αιματηρο!
    το περιβαλλον του οντως σε βαζει στο mood τoυ αρρωστου κλιματος της εποχης. επισης δεν συναντησα κανενα τεχνικο προβλημα πουθενα.

    αυτο ειναι καθαρα δικη μου αποψη κ πως βλεπω εγω το παιχνιδι.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    BillyFlo81 (05-06-2018),james9 (06-06-2018),Kane (06-06-2018),tsakali GR (07-06-2018)

  6. #44
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το πηρα και εγω την Παρασκευη και ειπα να σωσω κανεναν εδω μεσα. Πρωτα απο ολα ΜΟΝΟ ενοικιαση ή αγορα στο 20αρικο , ουτε ευρω παραπανω.

    Μιλαμε για παιχνιδι 5ετιας και πισω σε ολα του.

    Κακο animation.
    Μαχη awkward οσο δεν παει , δεν εχει ροη απλα πατας κουμπια και γινονται καποιες επιθεσεις που διακοπτονται απο τους εχθρους ατσαλα εκτος αν εισαι τυχερος και περασουν
    Αν χασεις το Loading ειναι AΠΕΙΡΟ.
    Τα γραφικα , τα textures, φτωχα το λιγοτερο.
    Framerate ΜΟΝΙΜΑ στο 25 και λιγοτερο .
    Παρα πολλες αχρειαστες συζητησεις με npcs που σε βγαζουν απο το κλιμα.

    Το στορυ εχει ενα ενδιαφερον , οπως και το skill tree και οι ικανοτητες του χαρακτηρα. Ομως τεχνικα το παιχνιδι ειναι πολυ πισω με αποκορυφωμα τις μαχες που ειναι το λιγοτερο απογοητευτικες. Αποτελεσμα να χανεις πολλες φορες αδικα . Ευτυχως υπαρχει glitch για το xp το οποιο χρησιμοποιησα ωστε να ασχοληθω μονο με το στορυ και τις αποστολες και να περναω αερα τις μαχες.

    Μην ειμαι αδικος , θα μπορουσε να ειναι καλο παιχνιδι αλλα μαλλον η ομαδα δεν το εχει .
    Last edited by james9; 25-06-2018 at 11:16.

    Spoiler!

  7. The Following 5 Users Say Thank You to james9 For This Useful Post:

    BillyFlo81 (25-06-2018),DJTaurus (25-06-2018),Fulgore (25-06-2018),Kane (26-06-2018)

  8. #45

    Default

    Παντως σιγουρα τα παραπανω ερχεται σε αντιθεση με οσα γραφτηκαν απο οσους το επαιξαν το παιχνιδι και πιο κοντα στην εικονα που εχουμε για το παιχνιδι απο το metacritic(κριτικους και κοινο).

    Το τι ακριβως ισχυει στην πραξη δεν το ξερω μιας και δεν το εχω παιξει το παιχνιδι.

  9. #46
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Σωπα ρε συ Δημητρη δεν περιμενα να ειναι τοσο χαλι...γενικα ειδα λιγο twitch και μαρεσε αποσπασματικα οτι ειδα...στο 20ρικο κιαυτο εννοειται!θενκς για τις εντυπωσεις οταν τερματισεις πες μας τα τελικα σου συμπερασματα
    Spoiler!

  10. #47
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Σωπα ρε συ Δημητρη δεν περιμενα να ειναι τοσο χαλι...γενικα ειδα λιγο twitch και μαρεσε αποσπασματικα οτι ειδα...στο 20ρικο κιαυτο εννοειται!θενκς για τις εντυπωσεις οταν τερματισεις πες μας τα τελικα σου συμπερασματα
    Το παιχνιδι δεν αξιζει να του αφιερωσει καποιος το χρονο του. Αυτο ειναι το ζουμι , μιας και καποια πραγματα μπορει να ειναι και υποκειμενικά.

    Ειδα οτι ανεβασαν review και οι unboxholics σημερα και αναφερουν μεσες ακρες τα ιδια που ειδα και εγω.

    Πιο ενοχλητικο απο ολα ειναι οτι μεχρι chapter 3 ημουν συνεχως underleveled. Παντου εβρισκα εχθρους 4-5 λεβελ πανω απο μενα . Αυτο σε συνδυασμο με την κακη μαχη και το μεγαλο Loading οταν εχανα με εκαναν να χρησιμοποιησω το glitch , οποτε τωρα περναω τις μαχες για πλακα και ασχολουμαι με την εξερευνηση και το στορυ.
    Last edited by james9; 25-06-2018 at 14:00.

    Spoiler!

  11. #48

    Default

    Εμένα 2 φίλοι μου που το έπαιξαν μου είπαν ακριβώς ότι και ο James. Βαρετό σύστημα μάχης, κουραστικοί διάλογοι και άθλια γραφικά εποχής ps3. Μου σύστησαν ούτε για ενοικίαση και ότι είναι broken.

  12. #49

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post

    Ειδα οτι ανεβασαν review και οι unboholics σημερα και αναφερουν μεσες ακρες τα ιδια που ειδα και εγω.
    Και τρωει πολυ κραξιμο απο κατω στα σχολια

    Αλλα Ελληνικα site ηταν πολυ πιο θετικα σε αυτο το κομματι οπως το gameover που του εβαλε 9/10 παρακαλω https://www.gameover.gr/reviews/37628-vampyr-review
    και το ragequit gr που του εβαλε 86 https://ragequit.gr/reviews/item/vampyr/

  13. #50
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Ειναι λιγο πως το βλεπει ο καθενας και τι περιμενει απο αυτο το παιχνδι. Απο ολα αυτα τα ασχημα που λεει ο james εγω μονο με το μεγαλο loading θα συμφωνήσω

    frame drops μονο σε συγκεκριμένα σημεία αντιμετώπισα και οτι τιποτα τοσο ενοχλητικό. Γραφικά-animation δεν ειναι god of war αλλα δεν τα λες και χαλια, ειναι ικανοποιητικά

    Η δυσκολία του παιχνιδιού αυξάνεται κατα πολυ ή μειώνεται αν σκοτώνεις τους npc ή όχι και εξαρτάται και ποσο εχεις προχωρήσει τα side missions που τους αφορούν. Τελειωσα το παιχνδι προσπαθώντας να μην πειράξω κανέναν και σε κάποια σημεία προς το τέλος ειδικά ήταν αρκετά παλούκι. Μετα οταν ξαναεπαιξα και τους εφαγα ολους μου φάνηκε εύκολο σε σημείο που βαριομουν


    Θα διαφωνήσω και για το σύστημα μαχης. Δεν το θεωρω αδικο, σπαστικό καποιες φορες ναι αλλα οχι άδικο, γιατι εξαρτάται απο το τι κανουμε εμεις. Στην αρχη επαιζα και κοιταγα να ορμίσω σε οποίον βρω με αποτέλεσμα να χανω πανευκολα. Μετα που κοιταζα περισσότερο να αποφεύγω και να χτυπάω οταν πρεπει, αλλαξα γνωμη για το σύστημα μαχης και μου αρεσε και δεν με εκνεύριζε

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Snk For This Useful Post:

    christos-sonyboy (25-06-2018),Kane (26-06-2018)

  15. #51
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Προβλημα με framedrops δεν εχει γιατι ειναι ηδη...dropped...Το παιχνιδι εχει ενα μονιμο shuttering και λιγο που εψαξα βλεπω οτι δεν ειμαι ο μοναδικος.

    https://www.reddit.com/r/Vampyr/comm..._really_laggy/

    https://www.reddit.com/r/Vampyr/comm..._ps4_is_awful/

    Για το combat το Kotaku γραφει οτι "Combat ranges from boring to tormenting"

    Δεν παω να πεισω κανεναν απλα σε καποια πραγματα ως gamer δεν μπορω να κανω "εκπτωσεις".

    Καπου διαβασα οτι το παιχνιδι ειναι terrible but fun. Αυτος ειναι και ο πιο δικαιος χαρακτηρισμος που μπορω να σκεφτω.

    Spoiler!

  16. The Following User Says Thank You to james9 For This Useful Post:

    Snk (25-06-2018)

  17. #52

    Default

    Το μονο μου μεγαλο προβλημα με το παιχνιδι(που πιστευω και γιαυτο χαντακωθηκε τοσο πολυ)ειναι η αρχικη του τιμη,οτι δηλαδη εγινε και με το Detroit. Αν δηλαδη ειχε αρχικη τιμη τα 39.99 πχ,σιγουρα θα ηταν καπως διαφορετικη η αποψη του κοσμο αλλα 60 ειναι πολλα,και αρα λογικο να εχουν αρκετοι παραπανω απαιτησεις.

    Σιγουρα σαν θεματολογια,ατμοσφαιρα και το ολο θεμα με τους πολιτες ειναι ενδιαφερον αλλα για παραδειγμα θυμαμαι που διαβασα μεγαλο παραπονο απο ορισμενους που σαν vampire που εισαι δεν υπαρχει stealth,κατι που ειναι οντως περιεργο.
    Last edited by Fulgore; 25-06-2018 at 14:29.

  18. #53

    Default

    Μάλλον έχω παίξει ένα εντελώς διαφορετικό παιχνίδι από τους παραπάνω. Καμία επαφή με όσα ειπώθηκαν. Ο καθένας μπορεί να έχει τις προσδοκίες του στο θεό. Δε μπορείς να βγάζεις ένα παιχνίδι ακατάλληλο ΓΙΑ ΌΛΟΥΣ,επειδή δεν άρεσε σε σένα. Καλό θα είναι παιδια όσοι ψάχνεστε για ένα παιχνίδι να κοιτάτε κανά walkthrough να βλέπετε κ μερικά review κ άμα σας κάνει προχωράτε σε αγορά. Μη μένετε σε δύο απόψεις από δω κ από 'κει.

    edit
    Σωστος ο snk
    Last edited by christos-sonyboy; 25-06-2018 at 22:51.

  19. #54
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μας συγχωρείτε αγαπητέ που δεν μας άρεσε ένα παιχνίδι που άρεσε σε εσάς. Βέβαια το ίντερνετ είναι γεμάτο reviews που λένε ακριβώς τα ίδια που δεν άρεσαν σε εμάς.

    Κ πάλι συγνώμη που κριναμε ένα παιχνίδι του 2018 με δεδομένα του 2018.

    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Spoiler!

  20. #55

    Default

    Άσε το υφακι κ την ειρωνεία για αρχη. Όταν λες την άποψη σου για ένα παιχνίδι τα ''θα σας σώσω εγώ ολους εδώ μέσα,μην το παρει κάνεις,γιατί ΔΕΝ ΆΡΕΣΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ'' είναι άκυρα κ ανωριμα εντελώς.
    ''Δεν μου άρεσε καθόλου αλλά ψάξτε το λίγο παραπάνω εσείς γιατί μπορεί να σας αρέσει'' είναι πολύ καλύτερο κ πιο ευγενικό γι αυτόν που το διαβάζει.

    Αν είναι να μου απαντήσεις στο ίδιό ύφος που απάντησες πριν,μην το κάνεις γιατί θα βγούμε εκτός θέματος κ θα χαλάστουμε γενικώς. Μπλόκαρε με καλύτερα. Αν θες να συζητησουμε σαν άνθρωποι σε ήπιους τόνους εδώ θα είμαι. Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ με ότι έγραψα παραπάνω.

  21. #56

    Default

    Να προσθέσω για το παιχνίδι ότι έχει πολύ μπλα μπλα παιδιά. Μόνο κ μόνο γι αυτό μπορεί να μην κάνει σε όλους.Δείτε κάμποσα walkthrough-gameplay αν έχετε χρόνο πριν το πάρετε.

    Edit
    Να προσθέσω ότι εγώ το έπαιξα στο x και όχι στο pro.ίσως κ αυτο να έχει κάποια διαφορα στα τεχνικά τουλάχιστον.
    Last edited by christos-sonyboy; 26-06-2018 at 09:43.

  22. #57

    Default

    Περαν απο το metacritic παντως σχεδον 1/3 κριτικες στο steam ειναι αρνητικες για το εν λογω παιχνιδι που υποτιθεται οτι ειναι και η καλυτερη εκδοση του παιχνιδιου και δεν εχει και τα εντονα fps θεματα των απλων κονσολων.
    Αρα σιγουρα δεν υπερβαλει σε καποια απο αυτα που λεει ο James παραπανω(σε ποσα δεν ξερω μιας και δεν το εχω παιξει/τερματισει το παιχνιδι)ουτε ειναι ολα τοσο ροδινα οσον αφορα το παιχνιδι.
    https://store.steampowered.com/app/4...p_reviews_hash

    Και το Bloodborne ειχε σαν αρνητικο οταν πρωτο κυκλοφορησε τα μεγαλα loading times,αλλα αλλη υποδοχη ειχε αυτο και αλλη εχει το Vampyr.

  23. #58
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Φυσικα και εγραψα οτι θα "σωσω" καποιον , καθως αντικειμενικα το παιχνιδι εχει προβληματα που δεν ειναι αποδεκτα για το 2018 , ειτε λεγεται vampyr ειτε λεγεται Fallout. Τα προβληματα αυτα -οσο και αντικειμενικα και αν ειναι- δεν αναιρουν τον παραγοντα "διασκεδαση".

    Εχω παιξει πολυ σαβουρα στη ζωη μου , πολλα παιχνιδια που ειχαν προβληματα ΑΛΛΑ εγω διασκεδαζα. Με πρωτη σκεψη μπορω να θυμηθω την Blightown του Dark Souls που ετρεχε στα 15 fps ή το Skyrim στο Ps3 που απο ενα σημειο και μετα βλεπαμε slideshow. Εγω ομως διασκεδαζα οποτε περι ορεξεως.... Αν μου ελεγε καποιος ομως οτι προσεξε το Skyrim εχει θεματα με το framerate δεν θα τον εβγαζα τρελο.

    Ας παμε στο Vampyr ομως μιας και ισως ακουστηκα υπερβολικος.


    • Loading. Μιας και ειμαι στο τελευταιο κεφαλαιο , μπορω να πω με σιγουρια οτι τετοιο προβλημα με loading εχω χρονια να αντιμετωπισω. Loading > 30'' οταν πεθαινεις , οταν μπαινεις απο εξωτερικο χωρο σε εσωτερικο και το αντιθετο. Και πιστεψτε με ειναι καμποσες οι φορες που πρεπει να μπεις σε καποιο σπιτι με npcs για να μιλησεις κλπ. Και δεν ειναι μονο αυτο . Οταν τρεχεις εξω στην πολη , προφανως το παιχνιδι δεν προλαβαινει να φορτωσει τα περιβαλλοντα και ενω τρεχεις παγωνει η οθονη βλεπεις το σηματακι Loading και σε 1-2'' ξεπαγωνει και συνεχιζεις. Το αποκορυφωμα ειναι οτι το ιδιο ετυχε καμια 10αρια φορες εν μεσω μαχης ισως γιατι ενεπλακην σε φαση που ηταν ετοιμο να φορτωση τη συνεχεια του χαρτη. Εδω ενδεικτικα θα δειτε οτι ακομη και σε pc εψαχναν fix γιατι καποιες φορες ειχαν και infinite loading. Οι μονοι που δεν ειχαν θεματα ηταν αυτοι με ssd.

    Εδω απο review
    To make matters worse, load times are way too long, and can become frustrating during particularly challenging boss fights where players will have to sit through a lengthy loading screen after each defeat. The game also likes to rip control from the player for sudden and unexpected loading while moving through the game world, and there is even some brief loading before starting conversations with NPCs.



    Ακομη και σε high end pc το ιδιο. https://www.reddit.com/r/Vampyr/comm..._the_hospital/


    • Δε θα μιλησω για clipping , colission detection, pop in κλπ. Υπαρχουν σε μεγαλο βαθμο αλλα δεν τα εξεταζω μιας και εχω παιξει αρκετα παιχνιδια με μεγαλυτερο ονομα που ειχαν αυτα τα θεματα. Ομως αντικειμενικα και παλι , γιατι το ματι δε λεει ψεματα τα γραφικα συνολικα ειναι 5ετιας. Ακομη και οι npcs που υποτιθεται αλληλεπιδρας συνεχεια για να μπεις στο κλιμα μοιαζουν με χαρτινες κουκλες και χαλανε το Immersion.
    • Για τη μαχη το kotaku λεει

    Combat ranges from boring to tormenting. The animations are same-y and dissatisfying; in most cases I button-mashed at an enemy until I stunned them, drank their blood, unleashed a vampire power, then repeated until they fell. You have a few different weapons you can equip in your main or off-hand, some of which have special abilities, but I stuck with one that did high damage and just kept upgrading it to do more, rarely feeling the need to switch. Fighting forgettable groups of enemies as I traversed the streets wasn’t engaging, but it wasn’t all that bad. Brief flurries of combat were good enough to lighten the burden of wandering the dark, repetitive map. It’s cluttered with needlessly locked doors and devoid of fast travel, requiring plenty of dead ends and backtracking that fights made a little more lively.

    Να προσθεσω οτι οι εχθροι ειναι οι ιδιοι 4-5 και επαναλαμβανονται , κανουν respawn στα ιδια σημεια και οσο καλο και να ειναι το skill tree η μαχη ειναι διαδικαστικη


    • Το παιχνιδι υποτιθεται οτι σου επιτρεπει να εισαι καλος ή κακος. Δηλαδη σκοτωνεις οτι κυκλοφορει απο πολιτες και παιρνεις αφθονο XP ή τους χαριζεις τη ζωη . Στη δευτερη περιπτωση το XP που χρειαζεσαι το μαζευεις απο μαχες(ελαχιστο) ή quests. Το προβλημα ειναι οτι με τον δευτερο τροπο εισαι συνεχως underleveled. Κανενα προβλημα θα χασω δεκα φορες και θα μαθω ελεγα στην αρχη . Οταν το loading ειναι 30'' έως 1 λεπτο την δεκατη φορα που θα χασεις θα αρχισεις να βριζεις. Οποτε το παιχνιδι σε ωθει να σκοτωνεις αθωους και ακυρωνει το διλημμα καλος/κακος. Επισης αν χασεις σε μια μαχη στην οποια εχεις χρησιμοποιησει ας πουμε 3 Potions , μετα το απειρο Loading σε βγαζει κοντα στο σημειο δε , χωρις τα potions δε. To παρατηρησα στην αρχη που εχανα συνεχεια μετα ημουν overpowered οποτε δεν ειχα αναγκη Potions Και δεν ξανασχοληθηκα.



    Τα παραπανω ειναι 99% αντικειμενικα. Αυτο δεν αναιρει σε κανεναν το δικαιωμα να την καταβρει με το παιχνιδι.

    Απο την αλλη οταν ζητας 50-60 ευρω για ενα παιχνιδι τοτε κυρια εταιρια θα σε κρινω αντιστοιχα. Οποτε οφειλω να πω "παιδια , ενοικιαση ή 20 ευρω μαξ γιατι ειδα αυτο και αυτο και αυτο ". Αν εκανε το παιχνιδι 20-30 ευρω θα ελεγα "εχει τα θεματα του αλλα οκ Low budget τιτλος ειναι στα 20 δειξτε κατανοηση".

    Σε καθε περιπτωση τοπαιχνιδι unplayable δεν ειναι. Και αν μεινεις στο στορυ και τους διαλογους θα διασκεδασεις εν μερει. Ωσπου να χασεις για 45η φορα και να περιμενεις 30-60'' να φορτωσει το παιχνιδι που εχεις αγορασει 60 ευρω....
    Last edited by james9; 26-06-2018 at 15:56.

    Spoiler!

  24. The Following 3 Users Say Thank You to james9 For This Useful Post:

    Alex (28-06-2018),christos-sonyboy (26-06-2018),Fulgore (26-06-2018)

  25. #59

    Default

    Όταν είχε πέσει που λες το κράξιμο στα reviews,5αρια κ 6αρια για το splatterhouse στο ps3,εγώ είχα περάσει κ γαμω με το παιχνιδι. Είχα περάσει πολύ ωραία επίσης με το story του leon στο resident evil 6 που το είχαν πεταξει κάδο το παιχνίδι στα reviews.
    Κ με το vampyr τώρα έμεινα πολύ ευχαριστημενος αλλά ξαναλέω το έπαιξα στο x κ ίσως να μην είχα τόσα τεχνικά προβλήματα γι αυτό το λόγο.
    Είδα μερικές κριτικές που του έδιναν 7 κ 8. Ο acg που δεν καίγομαι κιολας για τη γνώμη του αλλά έκατσα κ το είδα,του έδωσε buy it. Δεν ήθελα κ πολύ γιατί με ενδιέφερε το παιχνίδι.

  26. #60

    Default

    Και εγω με το TheOrder περασα μια χαρα παρολο που οι αλλοι το θαβανε.Γιατι?Γιατι του ειχα ριξει ενοικιαση,γιατι αν ειχα δωσει 60ευρω θα εκλαιγα τα χρηματα μου.
    Το ιδιο και με το RE6.Συμπαθητικο το campaign του Leon,αλλα το παιχνιδι κριτικαρεται για αυτο που ειναι στο συνολο και για τα χρηματα που ζηταει,και οχι για μεμονομενους τομεις.Και στα υπολοιπα campaign του Jake και του Chris ας πουμε τα πραγματα ηταν αρκετα χειροτερα.

    Για το Vampyr δεν το εχω παιξει/τερματισει το παιχνιδι αλλα απο οσο ψαξιμο εχω κανει για αλλες γνωμες κοσμου,σιγουρα δεν ειναι οι περισσοτεροι τοσο ενθερμοι για το παιχνιδι αυτο και αρκετοι αναφερουν αυτα που εχει πει και ο James πιο πανω.
    Last edited by Fulgore; 26-06-2018 at 20:34.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •