Page 25 of 37 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 481 to 500 of 734

Thread: Battlefield 1

  1. #481
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    Quote Originally Posted by three_brothers1 View Post
    Ποιος σου είπε ότι παίζει μόνος και το βαριέται; φίλε είσαι τραγικά κομπλεξικος. Πραγματικά απορώ πως έχεις παρέα και παίζεις.
    Χαχαχαχαχαχαχα Χαχαχαχαχαχ κοιτά που θα σου κάνω και like....!

    - - - Updated - - -

    Το πιο δύσκολο η μαλλον ηρωικό ειναι να πείσεις έναν βλάκα πως ειναι....βλάκας....sorry για το off topic....

  2. #482

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    djpar (23-11-2016),three_brothers1 (24-11-2016)

  4. #483

    Default

    ημουν φανατικος του bf4.επαιζα παντα μονος η με τον μικρο μου.απο τα βιντεακια μαρεσε πολυ.το πηρε ενας φιλος απο την δουλεια και την αλλη μερα το πρωι το εφερε ξανα στην δουλεια και μου ειπε παρτο δεν το θελω.τι λες ρε μλκα του λεω τι επαθες?μου λεει δεν πεζεται αυτο το πραμα.του λεω τι ενοεις?δεν ηταν του Bf αυτος αλλα παντα του cod.του λεω εισαι απο το cod παιξε λιγο και θα σαρεσει μολις μπεις στο κλιμα.μου λεει ελα το βραδυ σπιτι να το δεις.λοιπον πηγα και ξεκινησα να παιξω κανα deathmatch μιας και ειχα λιγο χρονο.δεν ξερω κατι με χαλασε στο game μολις το πρωτοπαιξα.δεν μπορω να το εξηγησω.απλα επαιζα και δεν το διασκεδαζα. ηταν λιγο εκνευριστικο.σε κατεβαζαν με την μια απο δεξια απο αριστερα απο παντου και δυσκολα εβλεπα τον αντιπαλο.ισως εφταιγαν και τα map γιατι 2 επαιξα.τα οπλα ολα lvl 1 μιας και δεν ειχε πεξει.δεν ξερω δεν μπορουσα να ριξω κανεναν,επρεπε να καμπερωθω καπου σε μια γωνια και οποιος περνουσε να του την φερω πισωπλατα,πουστηκα που λεμε.μουτρο με μουτρο δεν ειχα τυχη.το αλλο που δεν μαρεσε ηταν δεν ξερω αλλα απο τι ειδα τα οπλα δεν φτιαχνονται?να βαρανε λιγο πιο δυνατα,πιο γρηγορα κτλπ?ξερω οτι αν παιξω θα μπω στο κλιμα και θα μαρεσει απλα διαπιστωσα οτι το παιχνιδι θελει να του δωσεις χρονο,τωρα με 2 mats που επαιξα δεν μπορω να πω τπτ παραπανω.το μονο οτι σαν πρωτη επαφη σε βαζει σε διλλημα αν θες να το αγορασεις η οχι,δεν το κρυβω οτι θα προτιμουσα ενα παιχνιδι σε πιο συνχρονη εποχη με πολυ καλητερα γραφικα απο το bf4 και καλητερα settings.αν πεσει η τιμη του ισως να του δωσω μια ευκαιρια

  5. #484

    Default

    Quote Originally Posted by chrisgewrgi View Post
    ημουν φανατικος του bf4.επαιζα παντα μονος η με τον μικρο μου.απο τα βιντεακια μαρεσε πολυ.το πηρε ενας φιλος απο την δουλεια και την αλλη μερα το πρωι το εφερε ξανα στην δουλεια και μου ειπε παρτο δεν το θελω.τι λες ρε μλκα του λεω τι επαθες?μου λεει δεν πεζεται αυτο το πραμα.του λεω τι ενοεις?δεν ηταν του Bf αυτος αλλα παντα του cod.του λεω εισαι απο το cod παιξε λιγο και θα σαρεσει μολις μπεις στο κλιμα.μου λεει ελα το βραδυ σπιτι να το δεις.λοιπον πηγα και ξεκινησα να παιξω κανα deathmatch μιας και ειχα λιγο χρονο.δεν ξερω κατι με χαλασε στο game μολις το πρωτοπαιξα.δεν μπορω να το εξηγησω.απλα επαιζα και δεν το διασκεδαζα. ηταν λιγο εκνευριστικο.σε κατεβαζαν με την μια απο δεξια απο αριστερα απο παντου και δυσκολα εβλεπα τον αντιπαλο.ισως εφταιγαν και τα map γιατι 2 επαιξα.τα οπλα ολα lvl 1 μιας και δεν ειχε πεξει.δεν ξερω δεν μπορουσα να ριξω κανεναν,επρεπε να καμπερωθω καπου σε μια γωνια και οποιος περνουσε να του την φερω πισωπλατα,πουστηκα που λεμε.μουτρο με μουτρο δεν ειχα τυχη.το αλλο που δεν μαρεσε ηταν δεν ξερω αλλα απο τι ειδα τα οπλα δεν φτιαχνονται?να βαρανε λιγο πιο δυνατα,πιο γρηγορα κτλπ?ξερω οτι αν παιξω θα μπω στο κλιμα και θα μαρεσει απλα διαπιστωσα οτι το παιχνιδι θελει να του δωσεις χρονο,τωρα με 2 mats που επαιξα δεν μπορω να πω τπτ παραπανω.το μονο οτι σαν πρωτη επαφη σε βαζει σε διλλημα αν θες να το αγορασεις η οχι,δεν το κρυβω οτι θα προτιμουσα ενα παιχνιδι σε πιο συνχρονη εποχη με πολυ καλητερα γραφικα απο το bf4 και καλητερα settings.αν πεσει η τιμη του ισως να του δωσω μια ευκαιρια

    Το battlefield θα το ευχαριστηθείς πραγματικά όταν μάθεις να παίζεις conquest η operations.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    three_brothers1 (24-11-2016)

  7. #485
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Το battlefield θα το ευχαριστηθείς πραγματικά όταν μάθεις να παίζεις conquest η operations.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ε ναι ρε φίλε. Τώρα τι deathmatch. Από bad company 1 παίζω bf. Deathmatch παίζει να έχω παίξει 5 games σύνολο.
    Η απόλυτη εμπειρία σίγουρα είναι με παρέα. Φίλε Γιάννη επειδή σε βλέπω ψημένο, κάθε μέρα 3-6 περίπου μπαίνουμε 3-4 και παίζουμε. Αν θέλεις κάνε με add το psn.
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  8. The Following User Says Thank You to three_brothers1 For This Useful Post:

    Giannis1979 (24-11-2016)

  9. #486
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Παιδιά το παιχνίδι μπήκε στην Black Friday

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  10. #487
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Να διαγραφεί παρακαλώ. Διπλό post

  11. #488

    Default

    Quote Originally Posted by three_brothers1 View Post
    Ε ναι ρε φίλε. Τώρα τι deathmatch. Από bad company 1 παίζω bf. Deathmatch παίζει να έχω παίξει 5 games σύνολο.
    Η απόλυτη εμπειρία σίγουρα είναι με παρέα. Φίλε Γιάννη επειδή σε βλέπω ψημένο, κάθε μέρα 3-6 περίπου μπαίνουμε 3-4 και παίζουμε. Αν θέλεις κάνε με add το psn.
    Μακάρι να μπορούσα φίλε μου αλλά παίζουμε σε διαφορετική πλατφόρμα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #489

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Παιδιά το παιχνίδι μπήκε στην Black Friday

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Link ?

  13. #490
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    https://store.playstation.com/#!/en-...116-CE-STR-APS

    Δες λιγο αυτό. Σε εμένα βγάζει τις προσφορές.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 24-11-2016 at 11:39.

  14. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    Ray Liotta (24-11-2016)

  15. #491

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    https://store.playstation.com/#!/en-...116-CE-STR-APS

    Δες λιγο αυτό. Σε εμένα βγάζει τις προσφορές.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Βιάστηκα χθες και πήρα το Uncharted στα 40 ευρώ από την προσφορά του Public και στο λινκ σου στο PSN το βλέπω 30 (ψηφιακό βέβαια)...

    Πάντως το BF1 στο Amazon παίζει τώρα στα 52 δολλάρια τελική (για 10 λεπτά ακόμα!). Μιλάω για το κανονικό παιχνίδι με κουτάκι κλπ, όχι ψηφιακό...

  16. #492
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Υπάρχει περίπτωση αυτες οι προσφορές να αλλάξουν?

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  17. #493

    Default

    Στο PSN οι προσφορές ισχύουν μέχρι τις 29, όπως λέει...

  18. The Following User Says Thank You to Ray Liotta For This Useful Post:

    cocous (24-11-2016)

  19. #494
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default Battlefield 1

    Battlefield 1 στα 41 εύρο + 1,50 μεταφορικά (το ποσταρα και στις προσφορές αλλά αν κάποιος μπαίνει μόνο εδώ το ξανά ποστάρω μη το χάσει)
    http://m.zavvi.com/games-ps4/battlef.../11278158.html

    Αλλιώς ρισκάρεις "12 μέρες των Χριστούγεννων" μήπως και το ρίξει στα 35 το PSN store


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #495
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Παιδιά τι παιχνιδαρα είναι αυτή ρε παιδάκι μου. Το πήρα εχτές απο το Black Friday του ps store την Ultimate έκδοση. Εχω πάθει την πλάκα μου. Δεν ξέρω πως είναι στο απλό ps4 αλλά στο ps4 pro τα γραφικά του παιχνιδιού είναι σε άλλο επίπεδο. Σαν να βλέπεις pc monster να το τρέχει στα ultra. Απλά φοβερό.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  21. The Following 2 Users Say Thank You to cocous For This Useful Post:

    Giorgos78 (25-11-2016),Ray Liotta (25-11-2016)

  22. #496
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Παιδιά τι παιχνιδαρα είναι αυτή ρε παιδάκι μου. Το πήρα εχτές απο το Black Friday του ps store την Ultimate έκδοση. Εχω πάθει την πλάκα μου. Δεν ξέρω πως είναι στο απλό ps4 αλλά στο ps4 pro τα γραφικά του παιχνιδιού είναι σε άλλο επίπεδο. Σαν να βλέπεις pc monster να το τρέχει στα ultra. Απλά φοβερό.



    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    καλε μου φιλε μαλλον δεν εχεις δει
    pc monster να το τρέχει στα ultra.

  23. #497
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by opozit View Post
    καλε μου φιλε μαλλον δεν εχεις δει
    pc monster να το τρέχει στα ultra.
    Έχω δει φίλε μου γιατί και εγω τερατακι εχω αλλά κοιμάται. Ούτε και θελω να παιξω στο PC και έδωσα και ενα ψοφο λεφτά.
    Ειδικά σε 1080 δεν υπάρχουν όρια. Ολα τερμα και fps στα ύψη.
    Απλά το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν μπήκα καν στον κόπο να το δοκιμάσω διότι όπως αναφερα παραπάνω προτιμω κονσόλα.

    Και συμπληρωνω απο τι ακουω χωρίς όμως να το δω, οτι στο pro απ ότι λένε, τρέχει τοσο καλά όπως αντίστοιχα στο ultra σε έναν υπολογιστή.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 25-11-2016 at 13:00.

  24. #498

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Έχω δει φίλε μου γιατί και εγω τερατακι εχω αλλά κοιμάται. Ούτε και θελω να παιξω στο PC και έδωσα και ενα ψοφο λεφτά.
    Ειδικά σε 1080 δεν υπάρχουν όρια. Ολα τερμα και fps στα ύψη.
    Απλά το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν μπήκα καν στον κόπο να το δοκιμάσω διότι όπως αναφερα παραπάνω προτιμω κονσόλα.

    Και συμπληρωνω απο τι ακουω χωρίς όμως να το δω, οτι στο pro απ ότι λένε, τρέχει τοσο καλά όπως αντίστοιχα στο ultra σε έναν υπολογιστή.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αυτοί στο που το λένε να τους πεις να πάνε στο γιατρό να τους αλλάξει τα φάρμακα.

    No offense.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    opozit (27-11-2016)

  26. #499
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Απλά μην είσαι τόσο απολύτος διότι ακόμα και το Battlefield 1 που είναι απαιτητικο ειδικά σε 1080 μπορεί μια κονσόλα να το φτάσει οπως και αποδεικτηκε αρκει να γινει σωστο optimaze. Τώρα σε μεγαλύτερες αναλύσεις μπορεί να υπάρχει διαφορά αλλά οχι τόσο ορατες οσο το περιγράφεις. Και πάντα φιλικά χωρίς παρεξήγηση. Απλά επειδή πάντα μου άρεσε το full graphics και κυνηγουσα οτι καλύτερο έχουν δει τα μάτια μου παρα πολλά. Απλά το PC δεν μου ταιριαζει αλλιώς θα μπορούσα να παιζω εκεί χαλαρά έτσι οπως το εχω στημένο. Αλλά γενικά κάποια παιχνίδια που εχω συγκρίνει προσωπικά με εκδόσεις κονσολας και pc οι διαφορές δεν είναι τεράστιες. Εμπας περιπτώση γιατί ξεφύγαμε λιγο επι του θέματος το συγκεκριμένο παιχνίδι τα πάει εξαιρετικά στο PlayStation.


    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 25-11-2016 at 13:36.

  27. #500

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Απλά μην είσαι τόσο απολύτος διότι ακόμα και το Battlefield 1 που είναι απαιτητικο ειδικά σε 1080 μπορεί μια κονσόλα να το φτάσει οπως και αποδεικτηκε αρκει να γινει σωστο optimaze. Τώρα σε μεγαλύτερες αναλύσεις μπορεί να υπάρχει διαφορά αλλά οχι τόσο ορατες οσο το περιγράφεις. Και πάντα φιλικά χωρίς παρεξήγηση. Απλά επειδή πάντα μου άρεσε το full graphics και κυνηγουσα οτι καλύτερο έχουν δει τα μάτια μου παρα πολλά. Απλά το PC δεν μου ταιριαζει αλλιώς θα μπορούσα να παιζω εκεί χαλαρά έτσι οπως το εχω στημένο. Αλλά γενικά κάποια παιχνίδια που εχω συγκρίνει προσωπικά με εκδόσεις κονσολας και pc οι διαφορές δεν είναι τεράστιες. Εμπας περιπτώση γιατί ξεφύγαμε λιγο επι του θέματος το συγκεκριμένο παιχνίδι τα πάει εξαιρετικά στο PlayStation.


    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το παιχνίδι ενσωματώνει τα medium(κατά συντριπτική πλειοψηφία)προς high settings του pc στις κονσόλες ενώ δεν έχει σταθερό frame rate και φυσικά παίζει upscalled 4K.

    Δεν υπάρχει το παραμικρό σημείο επαφής με το performance που μπορεί να δώσει ένα τούμπανο pc.

    Και φυσικά το ίδιο ισχύει για τη συντριπτική πλειοψηφία των παιχνιδιών.

    Αν σου φαίνονται σχεδόν το ίδιο με την κονσόλα σου τότε απλά δεν έχεις καλό pc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •