Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
Μπράβο ρε συ Λυμπέρη. Ορθή λογική.

Χαίρομαι που το παιχνίδι σου φέρνει αναμνήσεις από τότε που πολέμησες στον ΑΠΠ και δεν μπορούσες να συνεννοηθείς με τους συναδέλφους συμπολεμιστές. Όντως ρεαλιστικό και σε ευχαριστεί που σε κάνει να ξαναζείς εκείνες της δύσκολες στιγμές.

Τόση ώρα συζητάμε ότι στα Battlefield 3/4 o κόσμος που τα έπαιζε είχε πιο ομαδική συμπεριφορά, ενώ στο 1/V είναι πιο "η πάρτη μου" κι εσύ μιλάς περί ρεαλισμού.

Βέβαια, όταν είσαι 137 ετών σου παίρνει κάποια ώρα να εγκλιματιστείς με την κουβέντα, οπότε δεν πειράζει μωρέ..(σου έκοψα και χρονάκια γιατί είμαι καλό παιδί)



ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!!

Κι ομως ρε συ, μιλαω σοβαροτατα.
Δεν διαφωνησα οτι ειχαν πιο ομαδικη συμπεριφορα αυτα τα παιχνιδια, λεω απλα οτι το 1 ειναι πιο ρεαλιστικο ετσι οπως παει ...
Εμενα ας πουμε προσωπικα, στο 4 που αλλος πηδαγε απο το αεροπλανο και στον αερα ειχε το ταδε υπεροπλο και καθαριζε ενω κατεβαινε.....νταξ, μου φαινοταν τριχα και γενικοτερα διαφορα τραβηγμενα που ειχε....αλλα ελεγες οτι ειναι μοντερνος πολεμος, εχουν εφευρεθει γαμάτα οπλα, υπαρχει ενδοεπικοινωνια σε ολη την ομαδα ολα καλα.
Αλλα την φαση "χυμα και δεν ξερεις τι σου ξημερωνει" την προτιμω προσωπικα....γουστα ειναι αυτα!