Page 35 of 48 FirstFirst ... 2531323334353637383945 ... LastLast
Results 681 to 700 of 947

Thread: Gran Turismo Sport [+VR content]

  1. #681
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,681
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by AWD_POWER View Post
    Μήπως έχει κρατήσει ήδη τις ρυθμίσεις και επιλογές σου από το beta demo των προηγούμενων ημερών;

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τις ρυθμίσεις εννοείται ότι τις κρατάει.
    Άλλωστε και στο demo μόνο 1 φορά σου έδινε την επιλογή για καλύτερη εικόνα/frame rate πριν την αρχική οθόνη. Μετά, όποτε φόρτωνες το demo δεν στην ξαναέδειχνε, έπρεπε να πας μέσω settings για να κάνεις αλλαγή.

    Εμφανώς το ίδιο ισχύει και στο πλήρες παιχνίδι. Και επειδή ο Γιάννης/Lazar έχει μάλλον το save από το demo, δεν θα του έβγαλε την επιλογή πριν την αρχική οθόνη.

    Ένας γενικός κανόνας για όλα τα παιχνίδια, είναι να ξεκοκαλίζουμε πρώτα όλα τα settings και μετά να ξεκινάμε να παίζουμε, προς αποφυγή αποριών μετά.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Κοίτα μπορεί κ το 19 αλλά τι διαφορά θα έχει τουλάχιστον για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλη η διαφορά θα είναι στο 4K και νομίζω αυτό το παιχνίδι είναι έτοιμο για κανονικό 4K οπότε κ ps5 να βγει το παιχνίδι με ένα update θα τρέχει σε 4K (αν έχει βγει ps5 ώστε να παίζει κ εκεί).
    Σε όσους το άρχισαν ρωτάει στην αρχή αν θες να κρατήσει την πρόοδο από το προηγούμενο η το κάνει αυτόματα.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Μόνο που δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα Χριστόφορε. Καθόλου, εντελώς καθόλου. Το παιχνίδι σε καμία περίπτωση δεν είναι και ΟΥΤΕ μπορεί να γίνει καθαρόαιμο 4K, όπως δηλαδή θα είναι το PS5. Οι λόγοι πολλοί: καταρχήν δεν έχει 4K assets (textures, alpha effects κλπ) γιατί πολύ απλά δεν φτάνει η RAM. Οπότε δεν γίνεται ένα απλό "patch" για το PS5 και τσακ έχουμε έτοιμο καθαρόαιμο 4K GT Sport. Την ανάλυση πολύ εύκολα την ανεβάζεις από 1800p checkerboard που είναι τώρα στο PS4 Pro, σε native 4K για το PS5. Textures όμως κλπ, αν κάτσεις να τα ξανασχεδιάσεις, τότε βγάζεις νέο τίτλο με παραπάνω περιεχόμενο κιόλας και τα τσεπώνεις από την νέα full price του τίτλου.

    Οπότε τεχνικώς ΔΕΝ γίνεται.

    Πάμε παρακάτω, μην εξηγούμε τα αυτονόητα, χώρια ότι δεν έχουν θέση στο παρόν θρεντ.

  2. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Christos33 (17-10-2017)

  3. #682
    Senior Member Antonis_Cupra's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Ηράκλειο - Κρήτης
    Posts
    119
    PSN ID
    An7oN15_GR

    Default

    ΓΜΤ τσαμπα το pre order, φευγω για επαγγελματικό ταξιδι σημερα και επιστρεφω Παρασκευή βράδυυ!!
    If everything seems under control, you are not going fast enough..

  4. #683
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Μόνο που δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα Χριστόφορε. Καθόλου, εντελώς καθόλου. Το παιχνίδι σε καμία περίπτωση δεν είναι και ΟΥΤΕ μπορεί να γίνει καθαρόαιμο 4K, όπως δηλαδή θα είναι το PS5. Οι λόγοι πολλοί: καταρχήν δεν έχει 4K assets (textures, alpha effects κλπ) γιατί πολύ απλά δεν φτάνει η RAM. Οπότε δεν γίνεται ένα απλό "patch" για το PS5 και τσακ έχουμε έτοιμο καθαρόαιμο 4K GT Sport. Την ανάλυση πολύ εύκολα την ανεβάζεις από 1800p checkerboard που είναι τώρα στο PS4 Pro, σε native 4K για το PS5. Textures όμως κλπ, αν κάτσεις να τα ξανασχεδιάσεις, τότε βγάζεις νέο τίτλο με παραπάνω περιεχόμενο κιόλας και τα τσεπώνεις από την νέα full price του τίτλου.

    Οπότε τεχνικώς ΔΕΝ γίνεται.

    Πάμε παρακάτω, μην εξηγούμε τα αυτονόητα, χώρια ότι δεν έχουν θέση στο παρόν θρεντ.
    Ο Yamauchi έχει πει ότι το παιχνίδι χτίζεται με σκοπό τις επόμενες γενιές του παιχνιδιού. Από ότι καταλαβαίνω, πολλά από τα assets που βρίσκονται μέσα στο παιχνίδι, στην πράξη έχουν γίνει downscale σε σχέση με τα αρχικά. Επομένως, τα textures/alpha masks κλπ. είναι κάτι που μπορεί κάλλιστα να είναι ήδη έτοιμο για το PS5, αλλά να γίνεται η κατάλληλη υποβάθμιση για να αντέξει να το φορτώνει η σημερινή εποχή.

    Πιστεύω ότι, πλέον, τα πράγματα έχουν σταθεροποιηθεί κάπως. Δεν είναι εποχές που έχουμε περίεργες αρχιτεκτονικές και τομερές αλλαγές, πια. Όλα είναι x86 και είναι σχετικά εύκολο να κρατήσει, κανείς, μία συνέχεια στο περιεχόμενο. Ήδη τα αυτοκίνητα έχουν αποτυπωθεί με τρομερή ακρίβεια, συνεπώς το μόνο θέμα είναι ότι με περισσότερους πόρους διαθέσιμους θα μπορούν να έχουν πιο σύνθετους φωτισμούς και άλλα τέτοια εφέ.

  5. #684
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Edit
    Τα αμάξια που μπορεί να μην δίνει μετά μάλλον είναι τα safety car, αλλά μπορει κ να τα δώσει.
    Δεν είναι όλα τα αυτοκίνητα διαθέσιμα μέσω των αντιπροσωπειών. Τα safety cars και κάποια άλλα special cars είναι διαθέσιμα μόνο μέσω του mileage exchange και πιθανόν για περιορισμένο διάστημα ή οι προσφορές που έχουν θα είναι για περιορισμένο διάστημα. Πχ. Τώρα έχει το BMW safety car στα 4000 mileage και ένα Chevrolet Corvette στα 2500 με -50%. Επίσης, έχει κράνη, ειδικά χρώματα, σχέδια, ζάντες κλπ όμορφα για να φτιάχνετε τα liveries σας όπως θέλετε.


    Θεωρώ ότι το Sports είναι ένα (πολύ) εμπλουτισμένο σε αυτή την φάση online prologue περισσότερο και φυσικά όχι ένα πλήρες Gran Turismo αλλά ίσως θέτει τις βάσεις όπως σωστά είπατε για ένα επερχόμενο σε καμιά διετία Gran Turismo 7, πιο πλήρες και αφού μας έχει ήδη "εκπαιδεύσει" το Sport στην νέα μορφή των πραγμάτων (always online, daily login and races, community based, etc).

  6. The Following User Says Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    Christos33 (17-10-2017)

  7. #685
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Δεν είναι όλα τα αυτοκίνητα διαθέσιμα μέσω των αντιπροσωπειών. Τα safety cars και κάποια άλλα special cars είναι διαθέσιμα μόνο μέσω του mileage exchange και πιθανόν για περιορισμένο διάστημα ή οι προσφορές που έχουν θα είναι για περιορισμένο διάστημα. Πχ. Τώρα έχει το BMW safety car στα 4000 mileage και ένα Chevrolet Corvette στα 2500 με -50%. Επίσης, έχει κράνη, ειδικά χρώματα, σχέδια, ζάντες κλπ όμορφα για να φτιάχνετε τα liveries σας όπως θέλετε.


    Θεωρώ ότι το Sports είναι ένα (πολύ) εμπλουτισμένο σε αυτή την φάση online prologue περισσότερο και φυσικά όχι ένα πλήρες Gran Turismo αλλά ίσως θέτει τις βάσεις όπως σωστά είπατε για ένα επερχόμενο σε καμιά διετία Gran Turismo 7, πιο πλήρες και αφού μας έχει ήδη "εκπαιδεύσει" το Sport στην νέα μορφή των πραγμάτων (inlays online, daily login and races, community based, etc).
    Τα ειδα έχει ένα σωρό αβαταρ με το σήμα από αμάξια η την μούρη τους μόνο, κράνος, ρούχα και ένα θέμα για το ps4, είναι όλα φυσικά κλείδωμα μέχρι το βράδυ.



    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  8. #686
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,681
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ενδεχομένως τα μοντέλα των αυτοκινήτων να έχουν περισσότερα πολύγωνα. Σίγουρα τα textures είναι φτιαγμένα σε πολύ μεγαλύτερη ανάλυση, όπως γίνεται σε πολλά παιχνίδια, καθώς έτσι εξυπηρετείται καλύτερα η ροή παραγωγής (εντοπισμός ατελειών). Και κατόπιν μικραίνουν σε ανάλυση, ανάλογα με την RAM έκαστης πλατφόρμας.

    Αλλά το να πούμε "επειδή έχουμε έτοιμα τα textures = σχεδόν στρωμένος ο δρόμος για το GT Sport 2 PS5", είναι πέρα για πέρα λάθος. Διότι τα backgrounds στο GT Sport είναι άθλια εντελώς για PS5 (σόρρυ 2D δέντρα δεν τραβάς ένα patch και γίνονται φουλ 3D σε 4Κ), ούτε τα εφφέ (που είναι αρκετά χαμηλότερης ανάλυσης από 1080p). Το PS4 έχει σκατέ ολέ fill rate (όπως και το PS3. Το δε PS2 ξεπερνάει PS3-4 για να φανταστείτε!). Αν το PS5 εξοπλιστεί με προκοπής fill rate τότε θα πρέπει να δουλευτούν τόσο αρτιστικά όσο και προγραμματιστικά τα alpha effects. Θα μπορούσα να γράψω πολλά στοιχεία που δεν γίνεται να "αναβαθμιστούν" στο GT Sport για το PS5, απλώς με λίγη παραπάνω δουλειά. Ουσιαστικά θα κρατηθούν τα μοντέλα των αυτοκινήτων και ίσως κάποια textures, άντε πες και ένα (πολύ μικρό) κομμάτι κώδικα. Άρα μιλάμε για ολοκληρωτική δουλειά = ευκαιρία για νέο τίτλο, πολύ πιο σύντομα από τα 4 χρόνια αναμονής για το GT Sport.

    Επίσης, η φιλοσοφία "x86" = δεν απαιτείται ιδιαίτερα διαφορετικός προγραμματισμός δεν ισχύει, όταν προγραμματίζεις εκτός Windows/Direct X/απλές βιβλιοθήκες για PS4. Το GT Sport χρησιμοποιεί τις βαριές βιβλιοθήκες που χτυπάνε μέταλλο στο PS4, τόσο CPU όσο και GPU. Συνεπώς όντως απαιτείται διαφορετικός προγραμματισμός για το PS5 (γιατί νομίζετε κράτησε την ίδια CPU στο Scorpio η MS; Γιατί βαρέθηκε να βάλει άλλη ή γιατί δεν είχε τα χρήματα; Πολύ απλά για να διατηρηθεί η συμβατότητα με το απλό Xbone.)

  9. #687
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Στην μεταφορά από beta προς κανονική έκδοση συμπεριλαμβάνονται τα εξής:

    Credits, mileage points, settings και τα αυτοκίνητα του garage.

    Σημαντική λεπτομέρεια είναι ότι για να παίξει κανείς σε lobby, θα πρέπει να έχει ολοκληρώσει πρώτα κάποια συγκεκριμένη δοκιμασία (από το career μάλλον, θα το δω).
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  10. #688
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,681
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Gazof View Post
    Στην μεταφορά από beta προς κανονική έκδοση συμπεριλαμβάνονται τα εξής:

    Credits, mileage points, settings και τα αυτοκίνητα του garage.

    Σημαντική λεπτομέρεια είναι ότι για να παίξει κανείς σε lobby, θα πρέπει να έχει ολοκληρώσει πρώτα κάποια συγκεκριμένη δοκιμασία (από το career μάλλον, θα το δω).
    Μέχρι 5.000 Mileage Points και 5 αυτοκίνητα από το γκαράζ δεν ήταν;
    Άλλαξε κάτι;

  11. #689
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Μέχρι 5.000 Mileage Points και 5 αυτοκίνητα από το γκαράζ δεν ήταν;
    Άλλαξε κάτι;
    Τα points είναι τόσα ναι, τα αυτοκίνητα στο garage μου τα δείχνει όλα, 8 στον αριθμό συνολικά.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  12. #690
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,681
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Gazof View Post
    Τα points είναι τόσα ναι, τα αυτοκίνητα στο garage μου τα δείχνει όλα, 8 στον αριθμό συνολικά.
    Καλή φάση τότε, σχετικά με τα αυτοκίνητα.

  13. #691
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Καλή φάση τότε, σχετικά με τα αυτοκίνητα.
    Σιγά πόσο θα μας πάρει να τα μαζέψουμε όλα, εδώ στο 5 μαζέψαμε 1200 κ έλειπαν μόνο τα συλλεκτικα που δεν τα έδινε.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  14. #692
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Εμένα νομίζω μου έδωσε 10 αυτοκίνητα αλλά η αλήθεια είναι ότι με τα προβλήματα που είχα στην beta με τα saves και την απώλεια της προόδου μου τουλάχιστον τρεις φορές πριν το σβήσω οριστικά, μου είχε δώσει ένα ίδιο αυτοκίνητο 3 φορές. Αν το υπολογίσουμε αυτό σαν ένα όχημα τότε πέφτω και εγώ στα 8.

    Ωστόσο λαμβάνοντας αυτό από την beta και τις πρώτες μου εντυπώσεις από τον τίτλο, με κάποιον τρόπο πρέπει να είναι fixed predetermined τα οχήματα που δίνει στον καθένα μας μέσω των login, achievements, εκκαθάριση schools/challenges/etc, αλλά όχι κοινά σε όλους. Επιπλέον το θετικό είναι ότι η beta για όλα τα ανωτέρω έδινε διαφορετικό σετ οχημάτων οπότε όσοι είχαν παίξει την beta, τώρα θα λάβουν διαφορετικά οχήματα για τις ίδιες κατηγορίες ανταμοιβών.

    Δεν ξέρω αργότερα, αλλά τώρα το παιχνίδι δίνει σχετικά εύκολα οχήματα, δεν είναι στην αρχή τουλάχιστον, απαραίτητο να αγοράσετε κάποιο εσείς ξοδεύοντας λεφτά ή mileages, ειδικά αν είστε λίγο τυχεροί και βρεθείτε με καπνά δυο καλά αυτοκίνητα όπως εγώ που έχω (από την beta) μια Ferrari 458, μια Porsche 911 GT3 και ένα Mustang (w)RC. Στο κανονικό παιχνίδι έως τώρα έχω πάρει μόνο ένα Mitsubishi Evo σαν καλό αυτοκίνητο, αλλά δεν έχω φτάσει ακόμη να τσιμπήσω από τον αγώνα 6.8 και των πιο ανεβασμένων levels ή άλλων achievements.

  15. #693
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,681
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Χριστόφορε, προσωπικά ποτέ δεν ήμουν της συλλογής αυτοκινήτων. Ζήτημα να είχα μαζέψει 80-100 αυτοκίνητα.

    Και από αυτά, 6-7 ήξερα να οδηγώ στα τέρματα. Σε πλήρη αντίθεση με άλλα άτομα, το θέμα "συλλογή αυτοκινήτων" δεν το είχα ποτέ. Δεν με ενδιέφερε κιόλας. Για την οδηγική εμπειρία έπαιζα ανέκαθεν τα Gran Turismo.

    Γι' αυτό και μου κάθεται πιο καλά και δεν "τσινάω" τόσο με το GT Sport και τα 167 αυτοκίνητα που έχει, διότι είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν τα αποκτήσω ποτέ.

  16. #694
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Χριστόφορε, προσωπικά ποτέ δεν ήμουν της συλλογής αυτοκινήτων. Ζήτημα να είχα μαζέψει 80-100 αυτοκίνητα.

    Και από αυτά, 6-7 ήξερα να οδηγώ στα τέρματα. Σε πλήρη αντίθεση με άλλα άτομα, το θέμα "συλλογή αυτοκινήτων" δεν το είχα ποτέ. Δεν με ενδιέφερε κιόλας. Για την οδηγική εμπειρία έπαιζα ανέκαθεν τα Gran Turismo.

    Γι' αυτό και μου κάθεται πιο καλά και δεν "τσινάω" τόσο με το GT Sport και τα 167 αυτοκίνητα που έχει, διότι είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν τα αποκτήσω ποτέ.
    Καλά κ εγώ απλά για να τα έχω όλα, αφού κ την πουστια τότε με της κάρτες είχα όλα τα νούμερα κ έστελνα κάθε μέρα σε φίλους.
    Εγώ δεν κοίταζα τα αμάξια μου άρεσε περισσότερο να παίζω τα εβδομαδιαία με τους χρόνους, έπαιρνα από άλλον έτοιμο το αμάξι (δεν το έχω το setting) κ έφτανα μέχρι 500 (συνήθως κοντά στους 1000 πρώτους).
    Edit
    Βασίκα δεν ήταν settings, setup είναι
    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 17-10-2017 at 20:53.

    xbox:Christoforo7s

  17. #695
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,681
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Α, όχι, πουστιές με κάρτες δεν έκανα.

    Ήθελα legit ότι είχα κερδίσει με τον ιδρώτα και τις φουσκάλες στο εσωτερικό του αντίχειρα από την αναθεματισμένη Logitech GT Force τιμονιέρα χαχαχαχαχ.

    Τεσπά, καλό παιχνίδι σε όσα παιδιά παίζουν ήδη.

  18. #696
    Elite LAZAGR76's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    καβαλα
    Posts
    684
    PSN ID
    LAZAGR76
    Name
    Γιαννης

    Default

    Παιδία το ντέμο δεν το είχα κατεβάσει .απλος το έχω ρυθμίσει 4κ και την επιλογή αυτήν που λέμε την βλέπω αλλά δεν μου επιτρέπει να την πείραξω φαίνεται άχνα .
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά

  19. #697
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,681
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Γύρνα το ίδιο το PS4 σε 1080p (πήγανε Settings, Display και επέλεξε 1080p, όχι 4K) και τότε θα σου εμφανίσει τις επιλογές!

    Βέβαια, ψιλομαλακία όποτε παίζεις το GT Sport να αλλάζεις την γενική ανάλυση του PS4, αλλά αυτό είναι θέμα του καθενός ή που βαριέται να το κάνει ή που δεν βαριέται.

    Πάντως, όσο φαντασμαγορικό κι αν είναι το 1800p + HDR σε 4K, το εντελώς καρφωτό 60άρι στο frame rate mode είναι καθοριστικό για μια άψογη οδηγική εμπειρία, ιδιαίτερα αν παίζει κάποιος με τιμονιέρα. Αν η τηλεόρασή σου δεν έχει HDR, τότε δεν το συζητώ καν: προσωπικά θα γυρνούσα την ανάλυση σε 1080p.
    Last edited by Lefteris_X; 17-10-2017 at 22:21.

  20. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    LAZAGR76 (17-10-2017)

  21. #698
    Elite LAZAGR76's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    καβαλα
    Posts
    684
    PSN ID
    LAZAGR76
    Name
    Γιαννης

    Default

    Έχει hdr το αφήνω αν είναι έτσι όπως είναι και τέλος .ευχαριστώ Λευτέρη

  22. The Following User Says Thank You to LAZAGR76 For This Useful Post:

    Lefteris_X (17-10-2017)

  23. #699

    Default

    Ελιωσα κανα 6ωρο...εβγαλα ολα τα Διπλωματα εκανα καποιες Χρονομετρησεις σε εκμαθηση, καποιες Αποστολες εδωσα και καμποσα αυτοκινητα δωρο....
    Εθιστικό θα ελεγα για πρωτη μερα!

    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Geomb For This Useful Post:

    Lefteris_X (17-10-2017),Nek_Food (18-10-2017)

  25. #700

    Default

    Quote Originally Posted by Geomb View Post
    Ελιωσα κανα 6ωρο...εβγαλα ολα τα Διπλωματα εκανα καποιες Χρονομετρησεις σε εκμαθηση, καποιες Αποστολες εδωσε και καμποσα αυτοκινητα δωρο....
    Εθιστικό θα ελεγα για πρωτη μερα!

    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •