Page 38 of 48 FirstFirst ... 28343536373839404142 ... LastLast
Results 741 to 760 of 947

Thread: Gran Turismo Sport [+VR content]

  1. #741
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Δεν θυμάμαι να είχε τέτοια το GT5, το 6 έπαιξα μόνο στην αρχή.
    Πάντως αγώνα δεν έπαιξα αλλά είδα είναι η κλασική online αγώνες κάθε 30 λεπτά αν είδα καλά κ μετά είδα ότι υπάρχει πρωτάθλημα FIA, άκουσα δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ότι εδώ αν είσαι καλός υπάρχει καλο δώρο κ πρωτάθλημα για κατασκευαστές εσύ κάνεις ένα συμβόλαιο με κάποια εταιρεία κ παίζεις, παραπάνω πράγματα για το online δεν είδα.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Edit
    Κερδίζεις μια ψηφιακή άδεια FIA κ σε μερικές χώρες μετράει σαν δίπλωμα τώρα πως γίνεται αυτό.
    Για δίπλωμα σε αγώνες τώρα λογικά θα κάνεις κ κάτι άλλο να το πάρεις σιγά μην παίζεις με χειριστήριο κ πάρεις μετά αγωνιστικό αμάξι.
    Last edited by Christos33; 20-10-2017 at 18:33.

    xbox:Christoforo7s

  2. #742
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Επιτέλους τις ξεκλείδωσα όλες κι έπαιξα Nurbugring Nordschleife στο VR με την ferrari 458 gt3 , ο,τι πιο επικό έχω παίξει μέχρι στιγμής. Α-πίστευτο!

  3. #743
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Αυτό το πράγμα με την κάμερα που είναι σα να κολλάει πίσω από το αμάξι με ενοχλεί αφάνταστα, ειδικά στις στροφές.

    Μόνο εγώ έχω παράπονο σε αυτό;
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  4. #744
    paralias's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    9
    PSN ID
    paralias_7
    Name
    Θοδωρης

    Default

    Καλημερα σας. Ειμαι πολυ κοντα στο να το αγορασω (μου αρεσε πολυ η beta) αλλα ειμαι λιγο σκεπτικος σχετικα με το κομματι Online. Επειδη δεν εχω καταλαβει πολλα θα ηθελα λιγο τα φωτα σας. Καταρχην να πω οτι δεν εχω ps plus συνδρομη και ουτε προκειται να παρω,αλλα η κονσολα ειναι κανονικα στο ιντερνετ. Απο τα λιγα που εχω μαθει ως τωρα απο σκαλισμα σε διαφορες σελιδες ειναι οτι δεν χρειαζεσαι ps plus εκτος αν θελεις να παιξεις multiplayer. Και εδω ειναι που θελω την βοηθεια σας.
    Το ολο παιχνιδι εκει βασιζεται? Δηλαδη απαξ και βγαλεις το school το mission challenge κλπ... απο κει και περα μονο multiplayer ή υπαρχει κανονικα παιχνιδι να προχωρας κανονικα την προοδο σου χωρις να απαιτει ομως ps plus?
    Αυτα ηθελα να μαθω.
    Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

  5. #745
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Καλημέρα, δεν έχω το παιχνίδι αλλά έπαιξα την beta.
    Από αυτό που είδα κατάλαβα ότι το 70% του παιχνιδιού είναι multiplayer και εκεί στηρίζεται.
    Όποτε για μένα εφόσον δεν σκοπεύεις να βάλεις ps plus δεν αξίζει να δώσεις 50-60€ για ένα παιχνίδι που θα έχεις πρόσβαση στο μισό ουσιαστικά.
    Ή πάρε ps plus να το ευχαριστηθείς 100% ή περίμενε λίγους μήνες να το πάρεις σε κανένα price drop ή μεταχειρισμένο.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Spoiler!

  6. #746
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    Όπως ειπώθηκε, το παιχνίδι έχει εστιάσει στο online, στην ουσία. Χωρίς PS+, λογικά θα μπορείς να κάνεις μόνο Arcade, Driving School, Campaign, Circuit Experience, Photomode, Livery editor. Όλα αυτά έχουν ενδιαφέρον, αλλά από την άλλη σε κάθε σημείο μπορείς να καταλάβεις ότι όλα τα offline συστατικά έχουν φτιαχθεί για να σε προετοιμάσουν για το online περιεχόμενο, που είναι το πιο ενδιαφέρον.

    Επομένως, είναι πολύ ωραίο το παιχνίδι και για offline, αλλά πολύ "μικρό" για να αξίζει τόσα λεφτά, κατά την άποψή μου. Αν λιώσεις, σε 2-3 εβδομάδες θα έχεις τελειώσει με όλα τα missions και το μόνο που θα μπορείς να κάνεις είναι να ξαναπαίξεις τα ίδια ή να παίζεις στο Arcade (το custom race είναι ωραίο, αλλά πόσο θα σε κρατήσει) και να βγάζεις φωτογραφίες και να φτιάχνεις liveries.

  7. #747
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Πολύ ωραία ανάλυση.

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  8. #748
    Member ps4 gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    αθηνα
    Posts
    87
    PSN ID
    wO21lfmanGR

    Default

    καλησπέρα παιδια.το πηρα και γω και πραγματικα το παιχνιδι είναι το κατι άλλο.τρομερα γραφικα,καταπληκτικη αισθηση οδηγησης και επιτελους οι ηχοι από τα αμαξια είναι το κερασακι στην τουρτα.

  9. #749

    Default

    Πρόβλημα συνδέσης !!Εδω και μερικές μέρες μόλις ανοίγω να παίξω (έχω beta) μου λέει δεν υπάρχει σύνδεση με το διακομιστή ...και ενώ μου λέει ότι μπορώ να παίξω μόνο arcade δεν μπορώ να παίξω ούτε αυτό !!Τι πρόβλημα υπάρχει ;Πρέπει να πάρω το παιχνίδι για να παίξει δεν ξέρω ;!Προβλημα με το Ίντερνετ δεν έχω και η κονσόλα είναι συνδεδεμένη κανονικά δεν ξέρω τι γίνεται !;;;

  10. #750
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by rosnos View Post
    Πρόβλημα συνδέσης !!Εδω και μερικές μέρες μόλις ανοίγω να παίξω (έχω beta) μου λέει δεν υπάρχει σύνδεση με το διακομιστή ...και ενώ μου λέει ότι μπορώ να παίξω μόνο arcade δεν μπορώ να παίξω ούτε αυτό !!Τι πρόβλημα υπάρχει ;Πρέπει να πάρω το παιχνίδι για να παίξει δεν ξέρω ;!Προβλημα με το Ίντερνετ δεν έχω και η κονσόλα είναι συνδεδεμένη κανονικά δεν ξέρω τι γίνεται !;;;
    Τι εννοείς έχεις beta;
    Η Beta ήταν για πριν κυκλοφορήσει το παιχνίδι, τώρα εννοείται μόνο το κανονικό παιχνίδι παίζει.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  11. #751
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by rosnos View Post
    Πρόβλημα συνδέσης !!Εδω και μερικές μέρες μόλις ανοίγω να παίξω (έχω beta) μου λέει δεν υπάρχει σύνδεση με το διακομιστή ...και ενώ μου λέει ότι μπορώ να παίξω μόνο arcade δεν μπορώ να παίξω ούτε αυτό !!Τι πρόβλημα υπάρχει ;Πρέπει να πάρω το παιχνίδι για να παίξει δεν ξέρω ;!Προβλημα με το Ίντερνετ δεν έχω και η κονσόλα είναι συνδεδεμένη κανονικά δεν ξέρω τι γίνεται !;;;
    Η beta έχει λήξει εδώ και μέρες και προσπαθείς να συνδεθείς να παίξεις μέσω beta...

  12. #752

    Default

    Αδέλφια μη πυροβολείτε!!Οταν το κατέβασα έπαιξα 2 μέρες μόνο και λόγω δουλειάς δεν ασχολήθηκα !!!καταλαβα.....Και άλλη μια ερώτηση όπως στα προηγούμενα gt υπάρχει δυνατότητα βελτιώσεις των αυτοκινήτων με αγορά ανταλλακτικών κλπ η μόνο ρυθμίσεις στα οχήματα πριν τον αγώνα ;;

  13. #753
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    Quote Originally Posted by rosnos View Post
    Αδέλφια μη πυροβολείτε!!Οταν το κατέβασα έπαιξα 2 μέρες μόνο και λόγω δουλειάς δεν ασχολήθηκα !!!καταλαβα.....Και άλλη μια ερώτηση όπως στα προηγούμενα gt υπάρχει δυνατότητα βελτιώσεις των αυτοκινήτων με αγορά ανταλλακτικών κλπ η μόνο ρυθμίσεις στα οχήματα πριν τον αγώνα ;;
    Υπάρχει η δυνατότητα αναβάθμισης του αυτοκινήτου με milage points (δηλαδή με πόντους που παίρνεις οδηγώντας τα αντίστοιχα χιλιόμετρα), όχι όμως αγοράζοντας συγκεκριμένα προϊόντα. Είναι, περισσότερο, μία απλοποιημένη διαδικασία level up του αυτοκινήτου.

  14. #754
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    καλησπέρα παιδιά! Το παιχνίδι είναι πολύ πάρα πολύ καλό! Η αίσθηση της συμπεριφοράς των αυτοκινήτων είναι μοναδική. Σε αυτό έχει παράδοση φυσικά η PD. Τα γραφικά τέλεια. Επιτέλους και οι ήχοι είναι μια χάρα. Αρκετά πράγματα να κάνεις γενικώς. Σχετικά με το online κομμάτι. Η αλήθεια είναι ότι σε ανταγωνιστικό επίπεδο όταν βλέπεις τα setup με τιμονιέρες, καθίσματα, λεβιέδες κ.λ.π αντιλαμβάνεται κανείς ότι είναι τρομερά δύσκολο να υπάρχει σύγκριση ειδικά όταν χρησιμοποιείς μονο ένα ταπεινό χειριστήριο. O πρώτος μου αγώνας online δεν ήταν και ότι καλύτερο (19θέση) Παρόλα αυτά κατάφερα να πάρω την πρώτη μου νίκη online και είχα 3 δεύτερες θέσεις σε 6 αγώνες συνολικά. (άλλες 90 έμειναν για το trophy ) Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα καθώς δεν είμαι θεός της οδήγησης χαχα. Οπότε και για τους κοινούς θνητούς υπάρχει ελπίδα στο online. Το κακό είναι ότι όταν ανέβεις επίπεδό σαν οδηγός τότε το παιχνίδι σε βάζει απέναντι σε παίχτες που έχουν τιμονιέρες κλπ. Το βλέπεις από τους χρόνους που έχουν κάνει που με το χειριστήριο δεν βγαίνουν με τίποτα. Ο χρόνος που είχα κάνει σε δοκιμαστικούς γύρους μετά από 2 ώρες προσπάθειας, με είχε σε pole position στο επιπεδο Ε αλλά με το που πήγα στο D είμουν στην 7 θέση. Οπότε μία λύση είναι να στουκάρω ότι υπάρχει μέσα στην πίστα μπας και με ξαναρίξει στην Ε hahaha.

  15. #755
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    Το παιχνίδι είναι πολύ όμορφο και διασκεδαστικό. Ωστόσο, αν θέλουμε να είμαστε αυστηροί με την PD δεδομένης της αναμονής (που περιλαμβάνει και έναν ολόκληρο χρόνο αναβολής σε σχέση με την αρχική ημερομηνία κυκλοφορίας), τότε σίγουρα χάνει πάρα πολύ! Εξηγούμαι:

    1) Κόβεις αυτοκίνητα, πίστες, offline περιεχόμενο για να έχεις μία εμπειρία που περισσότερο εστιάζει στο online. Και μέσα στις πρώτες ημέρες υπάρχουν τόσα πολλά προβλήματα σε σχέση με τη λειτουργία των servers.
    2) Σε προηγούμενη συνέντευξη υποστηρίζεις ότι το παιχνίδι θα έχει τα περισσότερα features από κάθε προηγούμενο. Και το παιχνίδι κυκλοφορεί χωρίς βροχή, χωρίς dynamic time transition, χωρίς track editor κ.ο.κ.ε. Υποτίθεται ότι περιμένουμε τόσο καιρό για ένα τόσο καλοφτιαγμένο και polished τίτλο, που είναι φτιαγμένος από το μηδέν (?) και βλέπεις στα button configurations επιλογές που έχουν "ξεχαστεί" εκεί από το GT6 και είτε είναι άχρηστες (πχ. υαλοκαθαριστήρες), είτε δε δουλεύουν καν (π.χ. κόρνα).
    3) Το FFB και η υποστήριξη περιφερειακών είναι πρόχειρα φτιαγμένα. Καλό FFB μεν, αλλά όχι στα επίπεδα που θα έπρεπε. Και κυρίως, με bugs που (ευτυχώς) προσπερνιόνται με διάφορα tricks. Πχ., οι T300/500 τιμονιέρες είναι φοβερά σκληρές, σε σημέιο που να κινδυνεύει η διάρκεια ζωής τους. Το όλο θέμα προσπερνιέται αν τις βάλεις σε PS3 mode (!). Από τη στιγμή που κόβεις σε περιεχόμενο και campaign, δεν μπορείς να δώσεις λίγη παραπάνω σημασία στα στοιχειώδη της οδηγικής εμπειρίας που προσφέρεις στους χρήστες σου;

    Γενικά το παιχνίδι το ευχαριστιέμαι και τα γραφικά είναι μακράν ότι καλύτερο έχουν δει τα μάτια μας σε οποιοδήποτε racing game, ο ήχος φανερά βελτιωμένος και η εμπειρία είναι πολύ όμορφη. Όμως δεν έχει περάσει ολόκληρη εβδομάδα από όταν βγήκε και ήδη αισθάνομαι ότι δε θα έχει μεγάλη διάρκεια ζωής, κυρίως γιατί μέχρι στιγμής συναντάω συχνά τις ίδιες πίστες και τα ίδια αυτοκίνητα. Πιστεύω ότι σε βάθος 1-2 ετών θα έχει πολλαπλάσιο περιεχόμενο και πολύ ενδιαφέρον, αλλά αυτή τη στιγμή είναι σαν να έχω αγοράσει ένα καλοφτιαγμένο αλλά μισό παιχνίδι. Ας δούμε τι έχει να προσθέσει στο μέλλον η PD με τα updates και ας ελπίσουμε τα νέα features να δίνονται αρκετά συχνά ώστε να κρατά το ενδιαφέρον.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to liberostelios For This Useful Post:

    Snk (22-10-2017),WolfRathmA (22-10-2017)

  17. #756
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Κόρνα υπάρχει, αλλά μόνο σε αυτοκίνητο που όντως έχει κόρνα. Σε απλά συμβατικά αυτοκίνητα ακούς το κλάξον (λολ, αρχαία λέξη). Σε πιο racing αυτοκίνητα, λογικό είναι να μην υπάρχει.

    Οι υαλοκαθαριστήρες ενδέχεται να υπάρχουν για μελλοντικές πίστες με βροχή.

    Δυναμική ώρα πιστεύω ότι είναι από δύσκολο έως τρομερά δύσκολο να επιτευχθεί, καθώς το Global Illumination είναι συγκεκριμένο, προκαθορισμένο στις πίστες = απαγορεύει την κύλιση ώρας σε πραγματικό χρόνο. Σόρρυ, αλλά το hardware του PS4 μέχρι εκεί φθάνει (το ίδιο ισχύει και σε Forza 7 ακόμα και σε Scorpio). Αν αλλάξουν εντελώς τον κώδικα μελλοντικά και έτσι γίνει εφικτή η κύλιση ώρας, μακάρι να το καταφέρουν.

  18. #757

    Default

    http://www.gameover.gr/features/3663...unori-yamauchi
    ενδιαφεροντα οσα ειπε. εχει μελλον το παιχνιδι.

  19. #758
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Κόρνα υπάρχει, αλλά μόνο σε αυτοκίνητο που όντως έχει κόρνα. Σε απλά συμβατικά αυτοκίνητα ακούς το κλάξον (λολ, αρχαία λέξη). Σε πιο racing αυτοκίνητα, λογικό είναι να μην υπάρχει.

    Οι υαλοκαθαριστήρες ενδέχεται να υπάρχουν για μελλοντικές πίστες με βροχή.

    Δυναμική ώρα πιστεύω ότι είναι από δύσκολο έως τρομερά δύσκολο να επιτευχθεί, καθώς το Global Illumination είναι συγκεκριμένο, προκαθορισμένο στις πίστες = απαγορεύει την κύλιση ώρας σε πραγματικό χρόνο. Σόρρυ, αλλά το hardware του PS4 μέχρι εκεί φθάνει (το ίδιο ισχύει και σε Forza 7 ακόμα και σε Scorpio). Αν αλλάξουν εντελώς τον κώδικα μελλοντικά και έτσι γίνει εφικτή η κύλιση ώρας, μακάρι να το καταφέρουν.
    Λευτέρη, τα καταλαβαίνω όλα αυτά, όμως αυτά τα κουμπιά έχουν "ξεμείνει" και μάλιστα αν τα βγάλεις δεν μπορείς να τα ξαναβάλεις! Δηλαδή, υπάρχουν εκεί ενώ κανονικά αυτά τα χαρακτηριστικά είναι άχρηστα (προς το παρόν). Επίσης υπάρχουν και άλλα άχρηστα στοιχεία, όπως ελαστικά για χιόνι!

    Είναι σαφές ότι θα μπουν features όπως βροχή στο μέλλον (ας προσπεράσουμε το γεγονός ότι αυτά λείπουν, παρότι το παιχνίδι κυκλοφόρησε 1 χρόνο αργότερα), όμως η αίσθηση είναι ότι κόπηκαν πολλά πράγματα που σχεδίαζαν να βάλουν στο παιχνίδι. Και το γεγονός ότι υπάρχουν τόσα hints για ανολοκλήρωτα χαρακτηριστικά και αρκετά προβλήματα στο online, με κάνει να αισθάνομαι ότι παίζω μία beta, την οποία πλήρωσα σε τιμή ενός ολοκληρωμένου παιχνιδιού.

    Όσο για τη δυναμική ώρα, έχω σοβαρές ενστάσεις για τα αν είναι εφικτό. Αν δεις την ανάλυση του digital foundry, που παρατέθηκε πιο πάνω, εξηγεί ότι σε αντίθεση με το Forza 7 οι σκιές δεν είναι baked αλλά δυναμικές! Το δύσκολο σκέλος εδώ, λοιπόν, είναι μόνο κάποια ζητήματα που έχουν να κάνουν με το ambient occlusion, αν καταλαβαίνω καλά (κυρίως ρυθμίσεις φωτεινότητας κλπ.). Άρα θεωρώ ότι είναι απόλυτα εφικτό να υπάρχει δυναμική εναλλαγή καιρού/ώρας. Ακόμα και η ίδια η PD δεν είπε ότι είναι αδύνατο, αλλά ότι επέλεξαν να μην το συμπεριλάβουν για να εξασφαλίσουν τα 60 FPS. Οκ, το αντιλαμβάνομαι ότι είναι ζήτημα κλασικής επιλογής του Kaz: αν κάτι δεν είναι εγγυημένο ότι θα δουλεύει σωστά, τότε καλύτερα να μην μπει στο παιχνίδι. Αλλά από τη μία έχεις αυτή τη λογική κι από την άλλη κυκλοφορείς ένα παιχνίδι πετσοκομμένο που αποτυγχάνει να κάνει στο 100% και αυτά τα λίγα που προσφέρει στην ημερομηνία κυκλοφορίας, ένα χρόνο μετά από το προβλεπόμενο.

    Επαναλαμβάνω, το παιχνίδι μου αρέσει και το απολαμβάνω, επειδή έχω "εξάρτηση" από τα Gran Turismo και είναι ένα από τα λίγα παιχνίδια για τα οποία πήρα το PS4. Νομίζω, όμως, ότι αξίζει μία σοβαρή και αυστηρή κρητική στην PD για αυτό που έχει παρουσιάσει μέχρι στιγμής και αναμένω πολλά περισσότερα στο μέλλον.

  20. #759
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Έλιωσα στην μελέτη την ανάλυση του DF.

    Οι σκιές είναι δυναμικές και τίποτε άλλο δεν είναι δυναμικό στο παιχνίδι (οι σκιές έγιναν δυναμικές ώστε να μην δείχνει χάλια ο pre-baked παγκόσμιος φωτισμός). Το Global Illumination όπως ανέφερα όμως είναι pre-baked και αυτό είναι που αποκλείει την real-time κύλιση ώρας. Παρά ταύτα προσφέρονται αρκετές διαφορετικές εντός ημέρας-αργά απόγευμα.

    Ίσως να δούμε αγώνες με κύλισης ώρας/εναλλαγή καιρού.........αλλά με έως 12 αυτοκίνητα, όχι 16 ή 24.

  21. #760
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Να συμπληρώσω ότι υπάρχει και το βραδινό στη Nurbugring 24h όπου είναι πολύ όμορφοι οι φωτισμοί/φώτα και δυστυχώς αυτή η επιλογή ώρας δεν υπάρχει στο VR...

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •