Page 37 of 48 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast
Results 721 to 740 of 947

Thread: Gran Turismo Sport [+VR content]

  1. #721
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Quote Originally Posted by Dinos View Post
    Παίζω σε κανονικό rig με τιμονιερα buttkicker button box κτλ
    Δεν θα με πείραζε να δω καμιά φωτό από το rig σου...

    ή μήπως θα με πείραζε... υποθέτω, πολύ...

  2. #722
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Ωστόσο μου φάνηκε ή έτυχε όντως, δυο τρεις φορές να τερματίσω μπροστά από αυτό (ξεκάθαρα πιστεύω) και παρόλα αυτά ο χρόνος μου να είναι χειρότερος... Το πέτυχε κανείς άλλος αυτό;
    Εμένα μου έτυχε το αντίθετο: να τερματίσω πίσω από το ghost car και να έχω ταχύτερο χρόνο. Γενικά, εμφανίζεται και εξαφανίζεται όποτε να ναι το ghost. Σίγουρα υπάρχει κάποιο bug, εκεί.

    Εγώ, τελικά, παρήγγειλα την T300 Alcantara edition (είμαι Ολλανδία, οπότε δεν έχω πρόβλημα με αντιπροσωπίες κλπ.) και την περιμένω σήμερα το απόγευμα. Ελπίζω να λυθούν και τα θεματάκια που αναφέρει ο κόσμος με το FFB σύντομα.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to liberostelios For This Useful Post:

    Nek_Food (19-10-2017)

  4. #723
    Elite Dinos's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Athens - kifisia
    Posts
    793
    PSN ID
    Dinos161079

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Δεν θα με πείραζε να δω καμιά φωτό από το rig σου...

    ή μήπως θα με πείραζε... υποθέτω, πολύ...
    Από εβδομάδα θα ανεβάσω φώτο

  5. The Following User Says Thank You to Dinos For This Useful Post:

    Nek_Food (19-10-2017)

  6. #724
    Elite Dinos's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Athens - kifisia
    Posts
    793
    PSN ID
    Dinos161079

    Default

    Για να ξεκλειδώσω πίστες και αυτοκίνητα για το vr πρέπει να παίξω στο κανονικό παιχνίδι? Εννοώ χωρίς vr?

  7. #725
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by Dinos View Post
    Για να ξεκλειδώσω πίστες και αυτοκίνητα για το vr πρέπει να παίξω στο κανονικό παιχνίδι? Εννοώ χωρίς vr?
    Ναι, ακριβώς...

  8. #726
    Elite Dinos's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Athens - kifisia
    Posts
    793
    PSN ID
    Dinos161079

    Default

    Quote Originally Posted by gonzalez View Post
    Ναι, ακριβώς...
    Πωωωω μεγάλο λάθος. Δηλαδή εμένα με αναγκάζει να παίξω κανονικά για να μπορέσω να χαρώ το vr. Fail

  9. #727
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by Dinos View Post
    Πωωωω μεγάλο λάθος. Δηλαδή εμένα με αναγκάζει να παίξω κανονικά για να μπορέσω να χαρώ το vr. Fail
    Ε αυτό έπαθα κι εγώ χθες, πορώθηκα με το VR και βλέπω όλα κλειδωμένα. Έριξα ένα μικρό λιωσιματάκι αλλά ακόμα 12 lvl είμαι και η Nurbugring ξεκλειδώνει στα 20, ήμαρτον...!

  10. #728
    Elite Dinos's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Athens - kifisia
    Posts
    793
    PSN ID
    Dinos161079

    Default

    Quote Originally Posted by gonzalez View Post
    Ε αυτό έπαθα κι εγώ χθες, πορώθηκα με το VR και βλέπω όλα κλειδωμένα. Έριξα ένα μικρό λιωσιματάκι αλλά ακόμα 12 lvl είμαι και η Nurbugring ξεκλειδώνει στα 20, ήμαρτον...!
    Σίγουρα δεν υπάρχει άλλος τρόπος??? Γιατί μου φαίνεται περίεργο να έχουν συνδέσει δύο διαφορετικά πράγματα το vr με το υπόλοιπο παιχνίδι.
    Υ. Γ το εσωτερικό κάθε αυτοκινήτου το έχουν αποδώσει τέλεια με vr (τουλάχιστον το δικό μου είναι ολόιδιο)
    Last edited by Dinos; 19-10-2017 at 15:38.

  11. #729
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by Dinos View Post
    Σίγουρα δεν υπάρχει άλλος τρόπος??? Γιατί μου φαίνεται περίεργο να έχουν συνδέσει δύο διαφορετικά πράγματα το vr με το υπόλοιπο παιχνίδι.
    Υ. Γ το εσωτερικό κάθε αυτοκινήτου το έχουν αποδώσει τέλεια με vr (τουλάχιστον το δικό μου είναι ολόιδιο)
    Δε νομίζω να υπάρχει άλλος τρόπος γιατί ουσιαστικά και το VR είναι στο κομμάτι του Αrcade δυστυχώς, οπότε ακολουθέι την ίδια λογική. Αυτό που μπορείς να κάνεις για να αυξήσεις το lvl σου είναι να εξαργυρώσεις κάποια πράγματα που σου δίνει που σου δίνουν και xp.

  12. #730
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    βγάζει και σε άλλους για network error NE-210003ED και δεν κανει Reconnect ? με έχει offline μόνο

  13. #731
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by antoniss View Post
    βγάζει και σε άλλους για network error NE-210003ED και δεν κανει Reconnect ? με έχει offline μόνο
    Όχι παίζει μια χαρά.
    Edit
    Αρχίζει κ το κάνει και σε μένα μια μπαίνει μια σε πετάει.
    Τώρα που γράφω το κάνει συνέχεια οπότε παπαλα για αποψε παμε για destiny
    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 19-10-2017 at 22:12.

    xbox:Christoforo7s

  14. #732
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Έτοιμο και το unboxing μου.



    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  15. The Following 4 Users Say Thank You to konstantinos For This Useful Post:

    antoniss (19-10-2017),AWD_POWER (19-10-2017),Christos33 (19-10-2017),Kane (20-10-2017)

  16. #733
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post

    @Gazof
    συγχαρητήρια για το χρυσό.
    Σε παρακολουθούσα ήθελα δεν ήθελα, καθώς όποιο school και να πήγαινα να κάνω, έβγαζε τον μάγο της οδήγησης πρώτο με χρυσό και αρκετά κάτω από τον απαραίτητο χρόνο. Μέχρι την προτελευταία κατηγορία νομίζω, μια χαρά την πάλευα και εγώ με τα χρυσά (πάντα πίσω από εσένα) αλλά τελικά λόγω κούρασης και περασμένης ώρας, άρχισα να τα παρατάω τα χρυσά και είπα μπας και ξεμπερδεύω για την ώρα με τα τυπικά και επιστρέφω κάποια άλλη φορά για τα χρυσά παντού. Παίζεις ακόμη με DS4 αν κατάλαβα καλά; Νόμιζα ότι είχες τσιμπήσει τιμονιέρα (και αν έχω δει καλά έχεις και κάθισμα;) και επειδή σε έχω δει να παίζεις με τιμόνι νόμιζα ότι θα έπαιζες πλέον αποκλειστικά με τέτοιο.
    Ναι Νεκτάριε, με DS4. Κάθισμα και τιμόνι βάζω πιο σπάνια γιατί κάνω το σαλόνι gaming room κάθε φορά και καταλαβαίνεις...
    Last edited by Gazof; 19-10-2017 at 22:28.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  17. The Following User Says Thank You to Gazof For This Useful Post:

    Nek_Food (20-10-2017)

  18. #734

    Default

    Καλησπέρα παιδιά.νεο μέλος.σας διαβάζω όμως συχνά.στη beta είχα πάρει διπλώματα κάποια κ κάποια σε κάποιους αγώνες νίκες στη καριέρα.επισης το επίπεδο μου ήταν 14 νομίζω.αυτα χάθηκαν;μπήκα μέσα και μου είπε ευχαριστώ για beta, κτλ .είπα ναι στο να περάσει αυτά που έιχα κάνει αλλά πουθενά.μονο τα αμάξια έχει που κέρδισα.ξανα όλα από την αρχή;

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  19. #735
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Σαρώνει απ' ότι βλέπω στα reviews....ενταξει δεν είχε πολύ χρόνο ο Kazunori, 4-5 χρονακια να είχε ακόμα και θα έβγαζε έπος....και μπορεί να έβγαζε και τα "χάρτινα" backgrounds, δέντρα κτλ.

  20. #736
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Quote Originally Posted by gepa04 View Post
    Καλησπέρα παιδιά.νεο μέλος.σας διαβάζω όμως συχνά.στη beta είχα πάρει διπλώματα κάποια κ κάποια σε κάποιους αγώνες νίκες στη καριέρα.επισης το επίπεδο μου ήταν 14 νομίζω.αυτα χάθηκαν;μπήκα μέσα και μου είπε ευχαριστώ για beta, κτλ .είπα ναι στο να περάσει αυτά που έιχα κάνει αλλά πουθενά.μονο τα αμάξια έχει που κέρδισα.ξανα όλα από την αρχή;

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Από την beta όπως ήδη έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες, μεταφέρεται μόνο ό,τι έχεις από οχήματα (μέχρι 8) και χρήματα/mileage και αυτά με κάποιο όριο. Τα levels που είχες κερδίσει και ο,τιδήποτε είχες κάνει σε πρόοδο στο campaign μηδενίστηκαν για να ξεκινήσουν όλοι από την αρχή. Παρόλα αυτά οι χρόνοι και οι κατατάξεις είναι αποθηκευμένες στους servers και θα δεις ότι σου τα βγάζει ακόμη.


  21. #737
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Παλικάρια καλημέρα.
    Παίζετε τόσες μέρες άρα έχετε εικόνα. Τι διαφορές έχει από το Gt 5 η 6 στο κοματι του online? Είχα ρωτήσει και σε προηγούμενο post αλλά δεν απάντησε κανείς.
    Μπορεί και να μην έχει διαφορά αλλά ας μου απαντήσει κάποιος.....

    Κυρίως ρωτάω για να δω αν υπάρχουν οι αγώνες όπως παλιά ( πχ ff, fr, 550 pp, 4wd klp) αλλά σντι για bot παίζω online με κόσμο.

    Ευχαριστώ και παριμενω να με διαφωτίσει κάποιος.

  22. #738
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    Quote Originally Posted by Peteoklis View Post
    Παλικάρια καλημέρα.
    Παίζετε τόσες μέρες άρα έχετε εικόνα. Τι διαφορές έχει από το Gt 5 η 6 στο κοματι του online? Είχα ρωτήσει και σε προηγούμενο post αλλά δεν απάντησε κανείς.
    Μπορεί και να μην έχει διαφορά αλλά ας μου απαντήσει κάποιος.....

    Κυρίως ρωτάω για να δω αν υπάρχουν οι αγώνες όπως παλιά ( πχ ff, fr, 550 pp, 4wd klp) αλλά σντι για bot παίζω online με κόσμο.

    Ευχαριστώ και παριμενω να με διαφωτίσει κάποιος.
    Δεν είμαι ο αρμόδιος για να σου απαντήσω, γιατί πάει καιρός από τότε που έπαιξα GT5/6 και δεν είχα ασχοληθεί ιδιαίτερα με το online. Από όσο θυμάμαι, υπήρχαν τα daily races που υπάρχουν και τώρα, απλά η διαφορά είναι ότι υπογράφεις ένα "συμβόλαιο" με έναν κατασκευαστή και συμμετέχεις στα πρωταθλήματά του ή εκπροσωπεί τη χώρα σου. Δεν ξέρουμε πολλά επ αυτού, διότι οι σχετικές διοργανώσεις ανοίγουν στις 4/11. Προς το παρόν, υπάρχουν τα daily races, που συνήθως διαλέγεις από μία λίστα αυτοκινήτων ή έχουν συγκεκριμένο αυτοκίνηο, και τα lobbies που τα καθορίζουν οι χρήστες.

    Ας με διορθώσει κάποιος που έχει καλύτερη εικόνα, αν κάνω λάθος κάπου.

  23. #739
    Advanced Member Peteoklis's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Athens
    Posts
    353
    PSN ID
    Peteoklis
    Name
    Παναγιώτης

    Default

    Δηλαδή για να καταλάβω...

    Περίπου όπως ήταν τα παλιά πρωταθλήματα στα παλιά GT θα είναι τώρα Online και θα μπορείς να ξεκινήσεις πχ με τη MAZDA (που είμαι φαν) και να τρέχεις σαν ενιαίο με mx-5 και αν πάρεις βαθμούς κλπ. να ξεκλειδώσεις το επόμενο πχ. Rx-challenge και με τα credits να αγοράσεις και να φτιάξεις το αυτοκίνητο ώστε να συμμετέχεις στο πρωτάθλημα και μετά να ξεκλειδώσεις ανώτερη κατηγορία και πάει λέγοντας ????

    Αν είναι κάτι τέτοιο αν κατάλαβα καλά θα είναι φοβερό γιατί η εντύπωση που είχα στην αρχή ήταν οτι απλά κάνω match making και τρεχω σαν free race απλά με real αντιπάλους.

    Οπότε σε αυτή τη βάση αλλάζει πολύ. Ειδικά αν έχει 2 επιλογές για χώρες και κατασκευαστές πχ που λες.
    Να τρέχω σε πρωτάθλημα μόνο με Japan ή μόνο America ..... ΔΥΝΑΤΟ !

    Αυτό όλο δηλαδή ξεκινάει 4 Νοεμβρίου όπως γράφει και ο φίλος Στέλιος από πάνω !

  24. #740
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Το "pre-season" ξεκινάει 4 Νοεμβρίου.

    Έναρξη κανονικών, επίσημων πρωταθλημάτων (χώρες, κατασκευαστές) από την FIA, είναι τέλη Απρίλη.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •