Page 5 of 48 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 81 to 100 of 947

Thread: Gran Turismo Sport [+VR content]

  1. #81
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Θα κάνω και λίγη πλάκα. Με το GT, όπως με τη Sylvia Saint κα. ,μαζί μεγαλώσαμε...



    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #82
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Να πω κι εγώ την αποψή μου γενικότερα.

    Το GT5 ήταν το παιχνίδι που με έκανε να παρατήσω το τότε Forza και να ξοδέψω ένα χ ποσό για τιμόνι, stand κτλ. Το παιχνίδι το καταευχαριστήθηκα, ειδικά τα online πρωταθλήματα που κάναμε θα μου μείνουν αξέχαστα.
    Γενικότερα όμως ο χρόνος περνά, τα δεδομένα αλλάζουν και τα πράγματα εξελίσσονται. Για παράδειγμα, το GT6, το πήρα πολύ καιρό μετά την κυκλοφορία του για "την τιμή των όπλων" όταν το βρήκα σε πολύ χαμηλή τιμή.
    Έχοντας παίξει αυτό το διάστημα τα παιχνίδια του ανταγωνισμού, δυστυχώς πλέον δεν αντέχω να παίζω GT6 πάνω από 20 λεπτά, παρά το γεγονός οτι παίζω με τιμόνι, ενώ τα καινούργια απλά με χειριστήριο.
    Ναι. το gameplay είναι κορυφή, και οκ, ξεπερνάω λίγο τα γραφικά λόγω ps3(που δεν είναι για μένα το μεγαλύτερο πρόβλημα στην υπόθεση), αλλά αν ο ήχος έχει παραμείνει στα ίδια πάνω κάτω επίπεδα είναι κάτι παραπάνω από απογοήτευση. Το είχαμε πει και στο παρελθόν, το ζητάνε σχεδόν όλοι και, αν θυμάμαι καλά, υποτίθεται οτι ο ήχος θα βελτιωνόταν στο GT6(κάτι που δεν έγινε ποτέ), με την υπόσχεση οτι θα βελτιωθεί σίγουρα στο επόμενο.

    Συμπερασματικά, αν είναι μια από τα ίδια, προτιμώ να παίζω μια στο τόσο στο ps3 που τουλάχιστον δουλεύει μια χαρά και το τιμόνι! Θα έλεγα όμως οτι ας περιμένουμε να δούμε και το τελικά προϊόν και μετά να κρίνουμε με σιγουριά, γιατί σε πάρα πολλές περιπτώσεις βλέπαμε κάτι τρέιλερ "τέρατα" και μετά έπεφτε το downgrade της αρκούδας(φανταστείτε λέει να γίνει κι εδώ τώρα αυτό, lol).

    // Σίγουρα πάντως δεν πέφτει και προπαραγγελία που λέει ο λόγος με αυτό που είδαμε...
    Last edited by gonzalez; 20-05-2016 at 21:24.

  3. The Following User Says Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    MajereMP44 (20-05-2016)

  4. #83
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Ας περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει με τον ήχο. Υποτίθεται ότι όντως έδωσαν βάση εκεί.

    https://www.gtplanet.net/polyphony-d...-gran-turismo/

  5. #84
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Gran Turismo Sport Will Have Damage and Weather; Polyphony Optimizing for 60 FPS

    Yesterday we saw quite a lot of Gameplay of the upcoming GT Sport, but since competitors did not have time to train with the new tracks and cars, there was quite a lot of bumping. Yet, no damage was seen. Luckily, this is going to change.
    Producer Kazunori Yamauchi mentioned in an interview on Game Watch that the game has a damage system that already works internally, but it simply wasn’t activated in the build shown in London (which isn’t too surprising, because if it was, very few would have gotten to the finish line on the Nόrburgring Nordschleife).

    We also learn that the inclusion of weather is planned, but this time around Polyphony Digital isn’t going to implement dynamic weather, and we’ll be able to select it at the start of the race. This decision was taken because dynamic weather involves a trade off in terms of quality, and the development team decided to prioritize quality this time around.

    We also learn that the team is still targeting the 1080p and 60 frames per second combination. Yet, since currently there are areas in which frame rate drops, the objective for future development is to optimize the game in order to have a stable frame rate at 60 FPS.

    Source: Game Watch
    allgamesbeta.com

  6. The Following User Says Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    teras1 (21-05-2016)

  7. #85
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    This decision was taken because dynamic weather involves a trade off in terms of quality, and the development team decided to prioritize quality this time around.
    Σοβαρά;
    Σε ποιό έτος είπαμε ότι ζουν;
    Μάλλον χρειάζονται σεμινάρια από..όλους τους άλλους racing game developers που υπάρχουν στη βιομηχανία.
    Είναι προσβολή τελικά να υπάρχει η PD και να απολύεται η Evolution...

  8. The Following 4 Users Say Thank You to teras1 For This Useful Post:

    Error Flynn (21-05-2016),Nerven (21-05-2016),PDS (21-05-2016),spartan (21-05-2016)

  9. #86
    Member ps4 gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    αθηνα
    Posts
    87
    PSN ID
    wO21lfmanGR

    Default

    σιγουρη αγορα απο μενα.το playseat με την τιμιονιερα περιμενει gt sport......................

  10. The Following User Says Thank You to ps4 gamer For This Useful Post:

    MajereMP44 (21-05-2016)

  11. #87
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Κάπου έχει "στραβώσει" η φιλοσοφία του GT και με συγχωρείτε αν πάω πίσω το χρόνο στο GT5 και παραθέτω τα σημεία που υστερεί, αλλά πολλά από αυτά - για να μην πω όλα - συνεχίστηκαν στο GT6 και κατ'επέκτασιν κάποιος θα περιμένει ότι θα συνεχιστούν στο Sport, ειδικά μετά από το όχι και τόσο διαφωτιστικό νέο trailer.
    Ακόμα και το GT5 θα έπρεπε να είναι καλύτερο, μιας και είχαν περάσει αρκετά χρόνια ώσπου να βγει. Φοβερό gameplay που στο GT6 βελτιώθηκε, ωραία γραφικά και άπειρες ώρες που ισοδυναμούν με χαρά/αδρεναλίνη και ό,τι θέλει ο καθένας είναι οι αναμνήσεις από το GT5.

    Κάπου εδώ ξεκινάνε τα αρκετά σημαντικά μειονεκτήματα - και το ανησυχητικό όπως είπα είναι ότι συνεχίστηκαν στο GT6, πράγμα που αναπόφευκτα μας κάνει επιφυλακτικότατους προφανώς για το GT Sport:

    - Ήχος. Απαράδεκτος. Ούτε καν μέτριος, απαράδεκτος. Καμία αίσθηση ρεαλισμού στη χροιά των κινητήρων και καμία ηχητική "ταυτότητα" στις μάρκες, είτε δηλαδή οδηγούσες Porsche είτε Ferrari, άκουγες σχεδόν το ίδιο. Άσε που δεν μπορεί ένα αυτοκίνητο λίγο πριν την αλλαγή ταχύτητας να δουλεύει στις 7.000 στροφές και να ακούγεται σαν να δουλεύει στις 3.000, απλά δεν γίνεται. Ο τόνος ήταν αλλού για αλλού. Ο επίσης κακός ήχος των ελαστικών που τρίζουν στην παραμικρή κίνηση του τιμονιού, δεν βελτιώθηκε στο GT6.

    - Άπειρα αυτοκίνητα. Προσωπικά, και στο GT5 και στο GT6 δεν είχα ποτέ πάνω από 250 αυτοκίνητα στο garage μου. Μάλιστα στους online αγώνες θα χρησιμοποιούσα το πολύ τα 50-60 από αυτά. Όμως στην PD έχουν μία σταθερή πολιτική (την οποία προώθησαν και ως marketing κυρίως στο GT5) ύπαρξης ατελείωτης λίστας αυτοκινήτων και δη των ιαπωνικών, όπου θα βρει κανείς 100 διαφορετικές εκδοχές του S200 και πολλών άλλων. Εντελώς ανούσιο και σπατάλη χρόνου και χρήματος.

    - Cockpit view. Σε πολλά αυτοκίνητα στο GT5 αντί για το εσωτερικό του αυτοκινήτου έβλεπε κανείς μία μαυρίλα (πχ Focus RS). Στο GT6 θα περίμενε κανείς επιτέλους να έχουν μπει τα εσωτερικά των αυτοκινήτων που ήταν απλώς μαύρα, αλλά στην PD ήταν δευτερευούσης σημασίας κάτι τέτοιο και πήξαμε στο μαύρο πάλι με μερικά αγαπημένα αυτοκίνητα. Αδικαιολόγητο.




    Η λίστα δεν τελειώνει εδώ βέβαια, υστερεί σε AI, σε πληροφόρηση των χρόνων από τον προπορευόμενο και μερικά άλλα, αλλά θεωρώ ότι δεν είναι τόσο σημαντικά όσο τα παραπάνω. Παρ'όλα αυτά, έχω καταευχαριστηθεί και τα δύο (καταευχαριστηθεί = άπειρα ξενύχτια αδρεναλίνης), λόγω του εξαιρετικού τους gameplay, του τρόπου που μπορείς να driftάρεις και του online ανταγωνισμού.


    Πάμε στο Sport. Το μόνο καλό που έχω δει ως τώρα είναι ο αριθμός των αυτοκινήτων. Μια χαρά μου είναι τα 137, σε κάνει να πιστεύεις ότι έχει δοθεί focus αλλού. Περίμενα όμως ένα βίντεο που να είναι τα γραφικά αντιπροσωπευτικά (σαν να φαίνοντα χαμηλής ανάλυσης όταν δείχνει gameplay) και ήχο να γουστάρω. Αντί αυτού, μου έβαλαν αυτήν την μουσική.. τι να πω.

    Θα το έλεγα κακό trailer, με την άποψη ότι δεν είναι κάτι σαν teaser, αλλά στο τέλος σου δείχνει και τα pre order, άρα και θα έχεις ενθουσιαστεί βλέποντάς το. Δεν νομίζω να ενθουσιάζεται και πολύς κόσμος. Πόσο μάλλον όταν έχουν κυκλοφορήσει στην απέναντι όχθη 2 εξαιρετικά Forza που χαίρεσαι να τα βλέπεις και να τα ακούς. Παρ'όλα αυτά υπάρχει κάμποσος καιρός μέχρι να βγει και ως τότε θα αισιοδοξούμε, θέλουμε το Gran Turismo μας, δεν μπορούμε χωρίς αυτό.
    Last edited by Gazof; 21-05-2016 at 13:10.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  12. The Following 4 Users Say Thank You to Gazof For This Useful Post:

    Dragonpaul (21-05-2016),gonzalez (22-05-2016),Nerven (21-05-2016),spartan (22-05-2016)

  13. #88
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Μου κανει επισης φοβερη εντυπωση που δεν εχει καν skid marks το παιχνιδι και οι καπνοι ειναι χειροτεροι απο GT5. ΤΟ παιχνιδι παιδια φτιαχνεται ακομη....ειναι λεει στο 50%? και λιγο λενε...
    Εκανε ο Καζ μια παρουσιαση του online του παιχνιδιου και μαλιστα μια κακη παρουσιαση διοτι πιστεψε οτι ολοι θα στεκονταν στο ποσο ωραια αναπαριστά το παιχνιδι εναν αγωνα ταχυτητας. Εγω ειδα καποιες λεπτομερειες π.χ με κιτρινες σημαιες οπου απαγορευονται τα προσπερασματα κλπ
    Ενα κανονικο gameplay video που να παρουσιαζονται αυτα δεν εχω δει....
    Satan has left his killing floor
    PS4

  14. #89
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Μετα το αποτυχημένα κατ'εμέ unveil όπως το αποκαλούν και ακυρωμένη beta βλέπω να πηγαίνει σιγουράκι για 2017 και πέρα.... ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω τα γραφικά αυτά ΕΛΕΟΣ

  15. #90
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    ΤΟ παιχνιδι παιδια φτιαχνεται ακομη....ειναι λεει στο 50%? και λιγο λενε...
    ειναι δυνατον να το πιστευεις αυτο? τι περιμενεις δηλαδη, σε 6 μηνες να δεις γραφικα Driveclub, ηχο ξερω γω απο forza, και ενα σωρο ακομα βελτιωσεις? απλα δεν προκειται να γινει.

  16. #91
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    ειναι δυνατον να το πιστευεις αυτο? τι περιμενεις δηλαδη, σε 6 μηνες να δεις γραφικα Driveclub, ηχο ξερω γω απο forza, και ενα σωρο ακομα βελτιωσεις? απλα δεν προκειται να γινει.
    ΑΥτα τα περιμενεις να τα δεις εσυ οχι εγω προφανως. Εγω λεω οτι απλα θα εχει βελτιωσεις ναι.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  17. #92
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Αυτό που μου τη δίνει με την PD είναι το εξής:
    Είναι ένα πάρα πολύ πλούσιο studio με απόλυτη δημιουργική ελευθερία και κατά τα φαινόμενα χωρίς να πιέζεται από προθεσμίες και δεσμεύσεις απο τη Sony. Πάντα σε σχέση με την κατάσταση που επικρατεί στο χώρο.

    Αυτή η ιδιότυπη ασυλία που απολαμβάνει ο Kaz φαίνεται να αναλώνεται σε κολλήματα του ιδίου με κάποια συγκεκριμένα πράγματα. Επίσης και λόγω κουλτούρας αλλά και ενδεχομένως έλλειψης οργάνωσης και κακής διαχείρισης γενικότερα η PD μου δίνει την εντύπωση μιας παροπλισμένης υπηρεσίας του ελληνικού δημοσίου η οποία απλά υπάρχει για να δικαιολογεί τις προσλήψεις των εργαζομένων εκεί.

    Αντί να πρωτοπορεί και να ανεβάζει τον πήχη στο είδος του racing simulation και να είναι το αντίστοιχο της Naughty Dog σε αυτό που κάνει, δείχνει να μην καταφέρνει να αντιληφθεί ούτε την τρέχουσα κατάσταση όπως έχει διαμορφωθεί από τον ανταγωνισμό σήμερα.

    Δηλαδή πως είναι δυνατόν το μεγαλύτερο μέρος της παρουσίασης του παιχνιδιού να αναλώνεται στο Scapes mode; Ένα photo mode για το οποίο σπαταλήθηκαν πόροι και χρόνος ώστε να υπάρχουν background τοπία για να βγάλει κάποιος φωτογραφίες σε διάφορα φόντα.

    Αντί να είναι σε θέση να προσφέρουν την δυνατότητα να μπορούμε να επιλέξουμε ανάμεσα σε 1080p και 30fps με τέλεια γραφικά και ενδεχομένως χαμηλότερη ανάλυση στα 60fps με μια μικρή παραχώρηση στην ποιότητα της εικόνας, μας δείχνουν γραφικά PS3 remaster και μας λένε ότι δεν μπορούν να έχουν ούτε δυναμική αλλαγή καιρού..

    Είναι στον κόσμο τους σίγουρα!

  18. The Following 2 Users Say Thank You to teras1 For This Useful Post:

    mihalis13 (21-05-2016),Nerven (21-05-2016)

  19. #93

    Default

    Quote Originally Posted by teras1 View Post

    Αντί να είναι σε θέση να προσφέρουν την δυνατότητα να μπορούμε να επιλέξουμε ανάμεσα σε 1080p και 30fps με τέλεια γραφικά και ενδεχομένως χαμηλότερη ανάλυση στα 60fps με μια μικρή παραχώρηση στην ποιότητα της εικόνας, μας δείχνουν γραφικά PS3 remaster και μας λένε ότι δεν μπορούν να έχουν ούτε δυναμική αλλαγή καιρού..

    Είναι στον κόσμο τους σίγουρα!

    Κάτι τέτοιο δεν υπήρχε περίπτωση να συμβεί, γιατί για "τέλεια" γραφικά προσφέρεται το Driveclub. Το GT είναι old-school sim τίτλος και έτσι πρέπει να παραμείνει. Εμένα σε γενικές γραμμές μου άρεσε αυτό που είδα, αλλά θέλω να δω μεγάλη βελτίωση στον τομέα του ήχου γιατί σε αυτό το κομμάτι η σειρά έχει μείνει όχι μια, αλλά δύο γενιές πίσω.

    Τα γραφικά που παραπονιούνται πολλοί είναι αρκετά καλά για 60fps racer, ίσως το αποστειρωμένο art direction ξενίζει κάποιους αλλά έτσι είναι τα πράγματα και στην πραγματικότητα, δεν υπάρχει τίποτα όμορφο σε μια αγωνιστική πίστα και στα αυτοκίνητα που τρέχουν σε αυτή. Λογική η όλη μουντάδα λοιπόν και ας μην ξεχνάμε και το law of diminishing. Τα μοντέλα και η λεπτομέρεια στα αμάξια εξωτερικά και εσωτερικά δεν την προσφέρει κανένα άλλο racer αυτή τη στιγμή.

    Εμένα μου άρεσε αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να το αγοράσω αν το διαθέσουν σε full price. Το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι άλλο ένα "Prologue" και δεν θα πρέπει να κοστίζει παραπάνω απο 30-40 ευρώ.

  20. #94
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Tilemaxx View Post
    Κάτι τέτοιο δεν υπήρχε περίπτωση να συμβεί, γιατί για "τέλεια" γραφικά προσφέρεται το Driveclub. Το GT είναι old-school sim τίτλος και έτσι πρέπει να παραμείνει. Εμένα σε γενικές γραμμές μου άρεσε αυτό που είδα, αλλά θέλω να δω μεγάλη βελτίωση στον τομέα του ήχου γιατί σε αυτό το κομμάτι η σειρά έχει μείνει όχι μια, αλλά δύο γενιές πίσω.

    Τα γραφικά που παραπονιούνται πολλοί είναι αρκετά καλά για 60fps racer, ίσως το αποστειρωμένο art direction ξενίζει κάποιους αλλά έτσι είναι τα πράγματα και στην πραγματικότητα, δεν υπάρχει τίποτα όμορφο σε μια αγωνιστική πίστα και στα αυτοκίνητα που τρέχουν σε αυτή. Λογική η όλη μουντάδα λοιπόν και ας μην ξεχνάμε και το law of diminishing. Τα μοντέλα και η λεπτομέρεια στα αμάξια εξωτερικά και εσωτερικά δεν την προσφέρει κανένα άλλο racer αυτή τη στιγμή.

    Εμένα μου άρεσε αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να το αγοράσω αν το διαθέσουν σε full price. Το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι άλλο ένα "Prologue" και δεν θα πρέπει να κοστίζει παραπάνω απο 30-40 ευρώ.


    εχεις ασχοληθεί με Forza 6?

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Nerven For This Useful Post:

    spartan (22-05-2016),teras1 (21-05-2016)

  22. #95
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    ΑΥτα τα περιμενεις να τα δεις εσυ οχι εγω προφανως. Εγω λεω οτι απλα θα εχει βελτιωσεις ναι.
    κοιτα εαν περιμενεις ενα παιχνιδι στο ιδιο επιπεδο σε ολους τους τομεις (και τα γραφικα) με τα 5 και 6, τοτε δεν θα απογοητευτεις.

    Direct Feed Gameplay


  23. #96
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    κοιτα εαν περιμενεις ενα παιχνιδι στο ιδιο επιπεδο σε ολους τους τομεις (και τα γραφικα) με τα 5 και 6, τοτε δεν θα απογοητευτεις.

    Direct Feed Gameplay

    Μαζι με την κονσολα day 1 σιγουρα εαν ειμαι καλα και εχω τη δυνατοτητα. ΕΙναι ενα παιχνιδι που εγω το παιρνω με κλειστα τα ματια , ξερω οτι ριχνει πολλη δουλεια ο ιαπωνας στα σημεια που μενδιαφερουν και παντα ευχαριστιεμαι τα παιχνιδια του. Σε κονσολα παραδοσιακο simulation φοβαμαι αν σταματησει ο Καζ...δεν θα ξαναδω. Λιγο που εχω παιξει το Project cars και Forza δεν μπορω να πω οτι στο gameplay με ικανοποιησαν. Καλα παιχνιδια ειναι κιαυτα ομως δεν αντιλεγω. Απολα υπαρχουν για ολα τα γουστα. Δεν με αγχωνει κατι.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  24. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    AWD_POWER (22-05-2016)

  25. #97
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Kάτω τα χέρια από τον Καζουνόρι ρε ιερόσυλοι.

  26. #98
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default


  27. #99
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default



    Εδω βλεπουμε για μενα ποσο εχει αλλαξει και στο gameplay το παιχνιδι..Καθε λιγο και λιγακι βγαινουν εξω απο την πιστα στην Nurburgring και δεν νομιζω ναναι τπτ αμπαλοι παικτες...
    Satan has left his killing floor
    PS4

  28. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    AWD_POWER (22-05-2016)

  29. #100
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post


    Εδω βλεπουμε για μενα ποσο εχει αλλαξει και στο gameplay το παιχνιδι..Καθε λιγο και λιγακι βγαινουν εξω απο την πιστα στην Nurburgring και δεν νομιζω ναναι τπτ αμπαλοι παικτες...
    Really???? γιατι εμενα μου δειχνει ακριβως ιδιο με τα προηγουμενα.

Page 5 of 48 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •